מחזור 8: עוד שישייה לריאל מדריד בברנבאו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/10/10.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד לפני שנים לא רחוקות משחק חוץ נגד סראגוסה היה משהו שכולם היו מעדיפים לוותר עליו..היום הקבוצה נראית רע..רע מאוד

אני עדיין חושב שיש לקבוצה הזאת כלים בטח להישארות בליגה ומתישהו הם צריכים לתת משחק טוב אחד שינצחו בו ויצאו לדרך חדשה..הבעיה שלהם בכל משחק כמעט הם סופגים בפתיחה ונאלצים לרדוף אחרי היריבה..אם הפעם ימנעו מארסה לכבוש במחצית הראשונה אולי תהיה איזושהי סיכוי להפתעה(לא שאני מאמין שזה יקרה)

לגבי ריאל אני לא חושב שסנטאנדר מסוגלת לעצור את הקבוצה הזאת בטח לא בברנבאו

ולנסיה-מאיורקה לא יודע למה אבל יש לי הרגשה כזאת שמאיורקה גונבת תיקו היום(כנראה שאני אתבדה והמשחק יהיה גמור במחצית) מאיורקה דווקא נגד ריאל ובמחצית השניה נגד ברצלונה נראיתה טוב מאוד..דווקא בשבוע שעבר נגד אספניול היתה גרועה והפסידה בצדק

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש 3 ערוצים שאמורים לשדר משחקים ישירים ויש רק את הכדורסל באותו זמן שמשובץ בערוץ אחד...באותו זמן בשאר הערוצים יהיה שידור חוזר או משהו כזה...

בצ'רלטון כל פעם שיש משחק ואין שידור של משהו יותר יפה וישיר עליו זה משודר..אם זה בולטון-ברמינגהאם,וויגאן-וולבס,סנדרלנד-בלקבורן והרשימה עוד ארוכה..פשוט שם משדרים ונותנים תמורה לצופים שמשלמים..בערוץ הספורט לא...לא מספיק שידורים ביחס לערוצים ולא תמיד משדרים את המשחק המרכזי...המון המון פעמים בזמן שיש משחקים מהליגה הספרדית אין שום שידור ישיר בשום ערוץ..(או שהיה מסיבת עיתונאים עם משחק מאיורקה-אתלטיקו אז וויתרו על מחצית שלמה כי למה שיעבירו את אחד מהשידורים לערוץ אחר כשאין משהו אחר במקום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx )

בקיצור ערוצי הספורט זה בושה..חבל שספורט 1,2 לא רכשו את הליגה הספרדית במקום האנגלית בזמנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אין לי יותר מדי תלונות לטרזגה עצמו, הוא יכול אולי לנצח ביותר מאבקים על כדורים ארוכים אבל בגדול הוא עושה את העבודה שלו (מגיע להרבה מצבים וכובש את חלקם). מבחינת סגנון אני פשוט מעדיף שחקנים עם יותר כדורגל, גם בעמדת השפיץ, זה עניין של טעם ולא של ביקורת עליו.

לכן אני מקווה שפורטייו יצליח בהזדמנויות שהוא צפוי לקבל בשני המחזורים הקרובים. ככה או ככה, כל חלוץ שישחק עם ואלדס ודרנתה (שאני מסכים איתך לגביו דור) לצידו יגיע כל משחק למצבים, גם במשחקים רעים. לפחות ככה זה נראה בינתיים.

4. Raulito Madridista

נתון מדהים לקראת המשחק הקרוב שלנו נגד סנטאנדר - ריאל מדריד ניצחה אותה בכל ששת המשחקים האחרונים ביניהן ואף חשוב מכך - בחמשת האחרונים לא ספגה שער(שלושה נצחונות של 2:0 ופעמיים 1:0). אני מקווה שנשמור על הנתון הזה היום וכמובן שחובה לנצח. הקבוצה מגיעה למשחק עם ביטחון רב, סנטאנדר נראית לא טוב ואני צופה ניצחון בהפרש של שלושה-ארבעה שערים כאשר גול מהיר יכול לשרת אותנו מצויין, כמו נגד מילאן למשל. כפי שכתבו במארקה, לטעמי רוזנברג הוא איש המפתח בסנטאנדר, הוא מסוגל להבקיע אם יגיע למצבים. אם יווצר מצב והניצחון יובטח מוקדם מהצפוי, הייתי רוצה לראות את קנאלס מקבל יותר דקות(דווקא נגד האקסית?), כנ"ל לגבי פדרו לאון וקארים בנזמה שמתישהו נצטרך את הגולים שלו.

כשקוראים על מקרה כמו של אינייסטה אי-אפשר שלא להעריך את הבחור. הקהל של סראגוסה כבר התנהג באופן שנוי במחלוקת לא פעם, אבל אני מקווה שאינייסטה יתקבל בתשואות ולא רק עבור השער שלו בגמר במונדיאל. משחק חוץ בסראגוסה כבר לא נחשב כמוקש בימים אלה ואני צופה ניצחון קל של ברצלונה, בטח במצב בו היריבה נמצאת - מקום אחרון בטבלה ובלי ניצחון. גם מערך מעובה לא יעזור כי אם כל תשומת הלב תיהיה מופנת למסי אז יש גם את ויאה שלטעמי יבקיע היום.

אסור לולנסיה ליפול במשחק בית מול מאיורקה. אמארי מעלה הרכב התקפי שכולל שני חלוצים ואלבלדה כקשר אחורי בודד אם לוקחים בחשבון שבמשחק בית אמארי ישחרר את באנגה בעיקר למשימות התקפיות. ולנסיה צריכה להחזיר לעצמה חלק מהביטחון ואם היא תפתח טוב אין שום סיבה לסגת. אוואט חגג יום-הולדת 33 בשבוע שעבר דווקא בהפסד ביתי אבל היום אני לא חושב שיהיה יותר טוב עבורו, הוא יעבוד קשה.

בזמנו בעונת 03\2002 אהבתי שלריאל מדריד היה חוד שכולל את ראול ורונאלדו. הברזילאי היה חלוץ החוד ואין ספק שמדובר בשחקן הכי טכני שיש. גם אני מעדיף שני חלוצים טכנים מאוד, אפשר לתת כדוגמא גם את הנרי וברגקאמפ בארסנל. בכל-מקרה, אני לא חושב שפורטיו כל-כך טכני ששילוב שלו במקום טרזגה יעשה פלאים בהתקפה של הרקולס.

ניסיתי להסביר מדוע המשחק לא ישודר, לא אמרתי שאני מסכים עם הדרך של ערוצי הספורט. בכל-מקרה, עד עכשיו כמעט כל משחק של אתלטיקו או ויאריאל, שהוא לא משחק נגד קבוצה גדולה - שודר בערוץ הלייב, כך שאין מדובר כאן בהפתעה. לא ציפיתי שישדרו את אתלטיקו בערוץ 5 או ספורט 5+. ואכן מדיניות השידורים החוזרים המופרזים שלהם מרגיזה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/10
  5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל תלוי באנדרס
    http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_452/foto_452452_CAS.Xxx

טואלדז
    אלבס,פיקה,פויול,אבידאל
    קייטה,בוסקטס,אינייסטה
    ויאה,מסי,פדרו

שוב קישור אנמי משהו (טוב כי אין ברירה בלי צ'אבי) ושהכל יהיה תלוי במרכז באינייסטה , אבל כנראה שנראה את מסי בא קצת לאחור לעזור לאיניסטה.

6. אלי מתחן Member

מה זאת השטות הזאת עם סטויצ'קוב?

תוספת: דקה 18, איך השחקן שהגיע מול ואלדז יכול לכנות את עצמו חלוץ? מול הגנה כמו של בארסה צריך לנצל כמעט כל הזדמנות.

דקה 35, בוסקטס ממשיך להגעיל כל אדם אובייקטיבי שאוהב כדורגל

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/10/10
  7. riquelme1 Member

מה שטות בזה? הבן אדם הגיע לארץ, ומגיע להתארח בשידור של ברצלונה, מה רע? אגדה חריסטו.

בראויליו עם החמצה נוראית, היה ונשאר חלוץ בינוני, חבל שסארגוסה משחקת כל כך הגנתי ואנדר לא יכול להראות את הכשרון שלו.

בינתיים זה עובד, אבל גול וסארגוסה גמרה את הסיפור.

8. xavi6 Member

Like

הוא עושה לנו שם חרא החריאט הקטן הזה.

9. Muurad Member

חחחחח דני אלבס פשוט עלוב.. מה זה השטויות האלה.

תמיד לא אהבתי אותו והוא רק מחזק את השנאה הזו משחק אחרי משחק.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/10
  10. riquelme1 Member

פשוט שערורייה, נמאס כבר פשוט נמאס, נמאס מהשיפוט הזה שבוע אחר שבוע, כל נגיעה על שחקן ברצלונה הוא שורק, כל נגיעה על שחקן סארגוסה הוא לא שורק, אדום שלא היה ולא נברא הצגה איומה של אלבס.

פשוט נמאס וגורם לי לבחילה.

11. hai80 Member

אם אגוארו פותח מחר לא מעניין אותי מה אני רוצה ניצחון , לא מקבל שום תוצאה אחרת ולא מעניין אותי איך יתפתח המשחק אני רוצה ניצחון מחר.

12. xavi6 Member

אני אסכם את זה בקצרה-

אלבס-מקצוען.
    בוסקטס-חקיין זול.
    פיקה-חובבן.

13. אלי מתחן Member

זה לא שטות בכלל, רעיון נחמד. הביצוע קצת מגוחך. כל התקשורת בין שגיא ונדב, למה לא הביאו מישהו שיתרגם לו את מה שהם אומרים? זה היה קצת מביך.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כמה שסרגוסה מכסחת נגד אטלטיקו ובסוף רייס זה שמורחק. אז נכון שאלבס חרא של בן אדם, אבל אם כבר יש אדום לפונסיו, שיתנו לו השעיה עד סוף העונה. הכדורגל ירוויח מזה.
    מה שכן עיצבן אותי, זה הצהוב לגבי. גלישה נקיה, אבל נגד אינייסטה אסור גם זה.

15. אלי מתחן Member

לא שהמשחק של ריאל מהנה אותי כי זה לא כדורגל בכלל. אבל מעצבן אותי לראות את אותם פרשנים שמביאים ביד על ברצלונה מנצחת את אלמריה, פתאום טוענים שריאל מנצחת בגלל שהקבוצות נגדה גרועות.

עריכה במחצית שנייה: אחד ממשחקי הכדורגל הגרועים שראיתי בזמן האחרון, 6-0 באמת נראה כמו נגד חובבנים. זה לא משנה את העובדה שנמאס לשמוע את מוטי איווניר שמהלל את ברצלונה בכל הזדמנות פתאום הופך להיות מעריץ של הכדורגל התחרותי. ולא נדבר על הרצון שלו לראות את שחקני סנטאנדר שוברים רגליים.

ד"א, קרבאליו פשוט ענק ומרסלו ממשיך להיות מסננת גם מול אפסים. רונאלדו מדהים כל פעם מחדש כמה הוא אוהב את המשחק, יש לו תשוקה שאין לאף שחקן אחר. הוא פחות מוכשר ממסי, אבל יש לו רצון שפשוט הופך אותו לכדורגלן ענק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/10/10