מחזור 8: נימני מנצח את מכבי ת"א ששוב לא פוגעת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏29/10/04.

1. שגיא Guest

ליאור אסולין עושה 2-0. בית"ר, למרות הגנה רעועה וחסרה, לא סופגת ממכבי ת"א שממשיכה בהתקפה החלשה שלה, גם כאשר אמבמבה, שבכושרו יכול להיות אולי התינוק של במבה, מחליף את אדו בחוד. מכבי בדרך להפסד שמרחיק אותה מעט מהצמרת

2. בית"רי מלידה Member

אוחנה:

" תפסיקו להאשים את המאמן בהכל "......( ציטוט משבוע שעבר......תקף גם השבוע? )

3. Apu Member

(באותו נושא אבל טיפה אוף טופיק)
    ציטוט של שופט באנגליה:
    "אל תשאל מה הקבוצה יכולה לעשות בשבילך, אלה מה אתה יכול לעשות למען הקבוצה."

נראה לי בול מתאים למחזור הזה..

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני דברים שפשוט לא נתפסים: 1. העליבות של ההתקפה של מכבי ת"א שמגיעה לממוצע של שער למשחק בליגה. קשה לי לתאר במילים כמה הם אפסים.

2. חוסר היציבות של בית"ר- מאז המחזור ה-3 בית"ר בסימן של הפסד-ניצחון-הפסד..... איזו קבוצה לא יציבה. אני כבר רואה איך השבוע אוחנה נימני ואסולין נישאים על כפיים, שוכחים מי זה נדאללה אבל ליריבה בשבוע הבא בלי לדעת מי היא, בית"ר תפסיד ונחזור לאלימות ולשערוריות. צחוק צחוק, אבל בליגה הצפופה שלנו תיקו במשחק של יום שני ובית"ר במקום ה- 5. מה-6 היא לא תרד השבוע.

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/04
  5. shmulikwe Member

לוקח כל מה שאמרתי על אמבמבה, אפס מאופס. למכבי אין את המושג הזה שנקרא התקפה, לא משנה מה קורה נגד אייקס אני חושב שקלינגר צריך להבין שבלי התקפה אי אפשר לנצח אפילו בליגת העל(ק) וכשאין לך את הידע איך לייצר התקפה (וגם את הרצון כמו שאמר זה שערך לו את הוידאו ופוטר בראיון לידיעות) אז תלך או שלחילופין תמנה איתך מאמן שיודע התקפה! (משו בסגנון שבדיה) משחק הבא לפתוח עם רייס וזיתוני על הספסל, תמיר כהן ומישאלוף במרכז הקישור ומסיקה ולירן כהן בצדדים כשדגו שוב מתחת לחלוץ (אדו או אמבמבה, לא משנה, שניהם אפסים. למרות שנראה לי שאדו יותר אפקטיבי מהספסל כי ככה הוא מנצל יותר טוב את היתרון היחיד שלו: מהירות) ושקלינגר יזכיר לי שוב למה תמיר כהן פפותח בשמאל? אה! כי אין לך מושג בכדורגל! אז בא אני אסביר לך משהו אדון קלינגר היקר, כשנותר לך מקום פנוי בהרכב ושחקן הרכב שלא שייך לשם במקרה הפעם אין לו מקום אז לא מציבים אותו שם כי הוא טוב, הוא טוב אבל לא בתפקיד הזה!

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פשוט תענוג לחשוב על כל אוהדי מכבי (ובמיוחד לוני..) שרואים את נימני מזיין אותם וחוגג עם הצהובים שלו (לא לא מכבי...) ואוכלים את הלב...

מכבי ת"א קבוצה עלובה שכל קשר בינה לבין ליגת האלופות הוא מקרי בהחלט, חד פעמי, הפתעה גמורה, לא יחזור על עצמו.

בית"ר פשוט קבוצה של רק משקחי בית, זהו. בחוץ הם חלשים, לא מסוגלים לתפקד.

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובהקשר הזה הייתי מעוניין לדעת מניצן שהיה במשחק איך הקהל של מכבי הגיב לגול של נימני- בעונה שעברה כשהכל היה טרי אני בטוח שהם היו מוחאים לו כפיים, אחרי עונה אחת הזיכרון של האוהד מתחיל להתמוסס, כך שמעניין אותי לדעת איך הם התנהגו.

8. ליהי Member

אני חייבת להודות
    בית"ר שיחקו היום יפה. בהחלט הגיע להם לנצח. מכבי נראים ממש ממש רע. ז"א, הפעם אפילו לא בגלל התספורת של תמיר כהן, אלא בגלל שהם נראים על המגרש נורא ואיום.

והקטע הבאמת מתסכל (לא בשבילי אבל) הוא שלקלינגר אין מה לעשות בנידון כי אין לו חומר שחקנים.

9. Apu Member

זה לא שאין לו חומר שחקנים, זה שהוא לא יודע איך לנצל את מה שיש לו..
    חלאס עם האנשים שאומרים שהוא עושה את המיטב עם מה שיש לו, כי אם המיטב לא מצליח לנצח את בית"ר, עדיף להעיף אותו.

גם בית"ר היום שיחקו טוב, למרות שכולם יכולים לנחש מה יהיה במשחק הבא שלהם (ניצחון-הפסד-ניצחון-הפסד..), ההגנה שלהם נראתה מסודרת יחסית לבית"ר של העונה.

בלי קשר-
    הבעיטה הכי יפה של המשחק היא של נימני בפנים של השחקן ההוא.

10. אלי מתחן Member

מחאו כפיים, בהקשר של נימני מכבי הראו שהם רק דיבורים. לא עשו כלום, אפילו לשיר שיר הם בקושי הצליחו.

11. robson Member

לא שמעת על שמחה לאיד?...

12. shmulikwe Member

אצל הפועל חיפה ניר לוין חייב לפתוח עם ורמונט, ברגע שהוא נכנס הוא עשה רק טוב להפועל ועוד זה היה בבונקר מדהים ומסריח של אשדוד, עם קצת יותר מרחב ברחבה, וקצת יותר תנועה של שחקני הפועל שהחליטו לא לזוז(!) הוא היה מצליח לעשות משהו.
    שבוע הבא יש להם את הדרבי החיפאי עם עובד.
    תרשמו הימור שלי: עובד עם שלישייה גומר את חיפה :aaarse:

13. robson Member

:aaarofl:

14. אורן04 Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx עובד השמן בבטן יש לו בן, איך קוראים לבן - עובד השמן.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הופתעתי מזה שמכבי לא ספגה.
    אין מה לעשות, היא פשוט קבוצה עלובה ולא יעזור. אין לה התקפה, ההגנה שלה לא מתפקדת, השחקנים לא יודעים מה הם רוצים לעשות וחצי מהקבוצה בכלל רוצה לעזוב. פשוט קבוצה אומללה, אחת הקבוצות החלשות ביותר בהיסטוריה ששיחקו בליגת האלופות.