מחזור 8 בליגת העל: 0-2 להפועל ב"ש על מכבי ת"א במשחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏28/10/16.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אשקלון הקבוצה הגרועה בליגה ביחד עם אשדוד.

yakar ו-alexshw אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

צריך לשים לב שגם במשחק הכי קל של העונה דקל הראה כמה הוא כבד ואיך קל לסובב אותו. בכלל מול יריבה רצינית עם כל הכבוד סאן ודקל זה אסון מבחינה הגנתית.
    בסגל של מכבי חיפה צריך לעשות כל פעם התאמות לפי משחק נתון שזה כולל גם שינוי מערכים.
    הוא עדיין סגל די בינוני למטרות שלשמם יתכנסנו.

רבים ציינו וזה באמת מאוד מבדיל משתי הראשונות, בלם כמו דקל מונע מהקבוצה לחץ גבוה והוא כמובן כבר ברמה נמוכה גם הגנתית.
    מכבי חיפה עשתה משחק קל לבאמת קל וזה טוב, אבל היריבות הבאות יבואו להרביץ ויהיו איכותיות יותר אבל גם יתעסקו בלהתגונן.

בדרבי אני פותח עם סאן בלית ברירה מגן שמאלי ועם קאגלמאכר ווליאנטה שאמור לחזור כבלמים וריאן ימשיך מגן ימני.
    אם וליאנטה עדיין יהיה פצוע אז חבשי.

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/16
    WellNeverDie ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

תמיד כיף לנצח בתוצאה גבוהה, גם במשחק אימון, אבל הערב מול יריבה חלשה היו מעט מדי איומים למסגרת.
    למרות שניצחנו את שתי הגדולות, אני מודע שאנחנו לא ברמה שלהן. שתיהן יותר דורסניות ועדיפות עלינו, אך עם הכלים ההתקפיים הטובים שברשותנו, אנחנו מסוגלים להפיק הרבה יותר.

יתכן והדרישות שלי מוגזמות, אני לא אוהד ברצלונה...

4. סיונרה Member

הסדר משחקים שגורם לכך שכל קבוצה תשחק מול אשקלון, הפועל חיפה ואז כפ"ס זה מתכון לפיטורי מאמנים. 3 מחזורים זה מספיק זמן לשכוח שמדובר בשלוש הקבוצות החלשות בליגה ו7-9 נקודות לא אומרים כלום.

5. DRORIKO Member

ניצחה את הפועל חיפה ועשתה תיקו עם כפר סבא ורעננה. בוא לא נהפוך אותה לשטיח של הליגה.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבשורה כאן שרואים שסוף סוף יש תביעת אצבע של מאמן,נגמרה החגיגה של רוני שהיה עסוק בלמתג את עצמו לכתבי חצר שלו במקום לאמן כדורגל. יש פה מאמן שלא עושה חשבון לאף אחד.
    ניצחון יפה שמוסיף לביטחון. אבל ממש אין טעם להסחף. המבחן האמיתי הוא מול בית"ר עוד שבועיים.

7. yedidel Member

אני לא מבין איך בכר עושה רוטציות
    ארבלדזה לא
    ובסוף אנחנו מגיעים עם פצועים

8. Raulito Madridista

מאוד סקרן לגבי משחק העונה בערב בטרנר וחבל ששתי הקבוצות לא מגיעות במלוא הדרן. לפחות הן מגיעות בשיוויון נק' ומאוד-מאוד מעניין היום(ואם יהיה תיקו אז בתקשורת ימכרו לנו אשליה שמכבי חיפה בתמונה). באר-שבע לעיני הקהל הביתי מרגישה מאוד בנוח והיא לא חושבת בכלל על אירופה כרגע, אני משוכנע שהיא מרוכזת. היא צריכה לתת אמירה מול מכבי שנראית פגיעה ובאר-שבע הוכיחה שהיא יכולה להסתדר ללא שחקני מפתח, לא זוכר מתי בפעם האחרונה היא שיחקה בהרכב מלא לחלוטיו, ואני מצפה שתדע לתת משחק התקפי טוב גם ללא נאווקמה שהוא שחקן יוצא דופן. אולי זה בגלל השיטה אבל בהגנה הבאר-שבעית אין נק' תורפה למשל כמו בן-הרוש או דסה שתורם התקפית אבל בהגנה לא אחראי. אני מקווה שמליקסון שיפתח בהרכב לא יהיה מוגבל מידי בתנועות שלו וכמובן שזה זמן בוזגלו. ההגנה של מכבי מאוד בעייתית אבל המצ'אפ עוד קודם יהיה במרכז המגרש. טב"ח הוא שחקן המפתח מצד שני, בשנה שעברה הוא לא שיחק בגלל כרטיסים צהובים וכעת הספיק להתאושש מפציעה. מאמין שבמשחק כזה מכבי לא תעשה שטויות ותשחק במערך שהולם אותה. מעבר לכך, בדו-קרב בין המאמנים בכר עושה התאמות טובות יותר לטעמי בעוד המאמן של מכבי די עוף מוזר.

9. Butragueño מנהלים

דווקא בפעם הראשונה שב"ש מגיעה כפייבוריטית למפגש, אני מרגיש שמכבי תל אביב יכולה לקחת את זה. לדעתי חסרון נאווקמה קשה יותר מחסון בן חיים (שכנראה כן יהיה סגל הצהובים), פשוט כי גם כשהוא לא במשחק הוא מסוכן מאוד.

ראדי ביכולת לא טובה בזמן האחרון, וגם הובאן לא נותן את היכולות שלו משנה שעברה, ומדויאנין יכול פשוט להשתלט על מרכז השדה. אייגבור מתישהו צריך לכבוש באחד על אחד מול שוער.
    ההגנה של מכבי תל אביב זה הדבר היחידי שיכול להביא אותנו היום למשחק עם הרבה שערים.

10. Raulito Madridista

שלא ישתמע מדבריי שניצחון של מכבי יהיה סנסצייה היום, זה לא המצב. אני גם לא משתכנע מהווינר, זה נתון יפה, משהו ששווה שורה בפריויו למשחק אבל לא יותר. הקבוצות לא רחוקות מרמתן. לדעתי באר-שבע טובה יותר גם מבחינת הכדורגל שרואים על כר הדשא וגם במכלול הסגל. לבאר-שבע יש יתרון ביתיות גדול וחשוב בניגוד למכבי, למרות שבמשחק ראש-בראש בנתניה בסיבוב הבא אני מאמין שהקהל יבוא עם יותר אנרגיות(אני מריח קצת שובע בקהל של מכבי, זוהי דעתי). מעניין לראות מי תגרור את מי לאיזה סגנון משחק. אם אתה כותב שאיגיבור צריך לכבוש באחד על אחד מתישהו הרי שגם הובאן אמור לחזור לכושרו(חלילה לא מזלזל בדעתך). אני מניח שיפעילו לחץ על מדוניאנין. מעניין אותי אם ברק בכר יפתיע עם בן-שהר דווקא בכנף שמאל כדי לנצל שטחים. אגב, ב-'וואלה ספורט' ממש עכשיו העלו כתבה על המגנים של מכבי בעונות האחרונות. דסה בכושר רע אבל הוא כוח התקפי אבל חוץ מזה בהחלט הייתה בעיה. ההגנה של מכבי נקודת תורפה גדולה גם במשחק עומד. וזה עוד בעונה טובה של טל בן-חיים.

11. alexshw Member

53 משחקים התקיימו עד עכשיו בליגת העל העונה - רק במשחק אחד קבוצה חזרה מפיגור לניצחון - מכבי חיפה מול הפועל ב"ש.

12. gilad16 Member

הובאן טוב מאוד כשהוא משחק העונה
    גם ראדי אחלה כמעט בכל משחק, סתם יש כאלו שנתפסים אליו או מצפים ממנו ליותר מדי.

13. Butragueño מנהלים

לגבי הובאן - באמת כצופה אובייקטיבי אני חושב שהוא פחות טוב בהרבה משנה שעברה. גם בגלל הציפיות והרף שהוא שם לעצמו, וגם מבחינת איבודי הכדור.
    זה לא סותר את זה שהוא זר וקשר ענק.

14. Melikson24 Member

בהתחשב בכך שהובאן היה מדהים באירופה ובקושי שיחק בליגה לא מובן לי איך הגעת למסקנה הזאת. הובאן נפלא.
    גם ראדי טוב מאוד למעט נפילות שנובעות מעומס. צריך להשתמש בראדי ובהובאן בחוכמה ועד כה בכר עושה זאת.

Sir Alex Ferguson, לירן ו-gilad16 אוהבים את זה.
  15. Butragueño מנהלים

אם ככה המצב אז אני חוזר בי. אתם מכירים את השחקנים שלכם יותר טוב ממני.

לירן ו-gilad16 אוהבים את זה.