מחזור 8 בליגת העל: ק"ש וב"ש ממשיכות לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏6/11/14.

1. VAR Member

אוקיי, אז מי מבין טוואטחה, עזרא וכליבאת מיוצג ע"י אבי נימני שהוא מזיין לנו את השכל על האגף השמאלי האימתני של מכבי חיפה? או שזה כולם?

2. oranfu Member

איך כליבאת משחק במכבי חיפה?

איך אופיר "מיצ'ל" קופל שוב פותח בהרכב?

חבל שכליבאת לא ניסה לפוצץ את המשחק אחרי הפנדל שלא נשרק עליו, לפחות היה קצת אקשן.

3. alexshw Member

טווטחה בטוח, לדעתי גם כליבאת

4. yros1 Member

כמו שכתבתי גם אם מכבי חיפה תנצח את עכו זה רק מגלגל הלאה את המצב לעוד שבוע
    ולא מבשר שום שינוי. קבוצה כבויה לחלוטין, זזים מצד לצד בלי שום תוכנית משחק.
    עכו צריכה להצטער שלא הוציאה מחיפה עוד 3 נקודות..

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אני חושב שעל ניצחון משער של אבוחצירה מכבי חיפה צריכה לקבל יותר מ-3 נקודות? מדובר כאן בהתעלות של ממש.

Raulito, שי, EuropeGuy ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. alexshw Member

זו גנבת דעת סטייל ה - 2:0 של עטר הפועל ר"ג
    סאלה ניצח היום בפוקס וצריך להגיד תודה לסטויקו בלבד. לא היה פה שום בשורה מסאלה עוד דברים מאותו דבר.
    לא מבין איך בדרך הזו יש לו מה לחפש בקבוצה. מצטער.

yros1 אוהב/ת את זה.
  7. oranfu Member

אנחנו כאלה עלובים. איזה הלם היה ביציע ג כשהבקענו. לא רק שהבקענו, זה עוד היה אבוחצירא.

מבחינת יכולת אני חושב שרק 2 היו טובים היום וזה סטוייקוביץ' ועטא. כל השאר נעים בין לא טובים לעלובים.

אני גם לא מבין איזה מין דבר זה שלא נתנו לנו לשנות את החילוף.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני לא זוכר את עצמי כל כך אדיש מניצחון של "הקבוצה", על אחת כמה וכמה כאשר כובש השער הוא אבוחצירע, עוד אחד מיני רבים שלא ראוי ללבוש את החולצה הירוקה. את מיצ'ל הייתי שולח על מטוס כבר מחר בבוקר, שיחזור לחור שהוא בא ממנו.

סטויקו */aaa8

alexshw ו-yros1 אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

כי השחקן כבר יצא. מה לעשות יש תקנון.

10. oranfu Member

ניסינו להגיד להם לבטל את זה עוד לפני שיצא.

11. yros1 Member

השוואה בול!

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מי אמר שסטאנוייביץ לא יסודי? הוא מאוד יסודי. אין טעות שהוא לא עשה העונה במכבי חיפה.
    הרכבים הזויים, שחקנים מהספסל ליציע שבוע אחר שבוע, אי הבנה של מה שקורה במגרש, חילופים מוטעים, וראיונות שגויים. בעצם בראיונות אחרי משחק הוא דווקא כן עקבי, הרי גם היום הוא אמר : "בניון עוד מעט יחזור והוא יקל עלינו". הבן אדם הזה מסרב לעזור לעצמו, והמשכו של המשבר יהיה במשחק הבא. אין לי ספק בכלל

13. Raulito Madridista

לא ראיתי דקה מהמשחק של חיפה היום(למרות שהצחיק אותי לשמוע שאבוחצירא הוא המושיע, בטח הוא חגג בטירוף יותר מהפנדל נגד הפועל בעונה שעברה או הדחיקה ממטר לרשת של סכנין העונה) - אבל היא הייתה צריכה את הניצחון הזה כמו אוויר לנשימה, את 'השיפור ביכולת' שחייב להגיע - תדרשו במשחקים הבאים - אחרי הפגרה. יהיה לשחקנים עוד זמן לחשבון נפש ומבחינת כדורגל - היריבה היא אשדוד ואולי זה יהיה נוח לחיפה בגלל סגנון המשחק. מה שכן - המאמן חייב למצוא קו אחיד, הזיגזגים המוגזמים מזכירים את תקופת ראובן עטר. אידריסו הוחלף היום במצב שהקבוצה חייבת גול וזה אומר הרבה. שוב, לא ראיתי את המשחק - אבל קיבלתי את הרושם שהוא קצת כבד בתנועה ולא מספיק נייד.

אני מבין שיוזמת 'הדקת עמידה' לזהבי הייתה כישלון חרוץ. האמת שדווקא הפועל כן יכולה להשתתף - גם ככה מתחילת העונה הם רק עומדים..

אגב, דיברו כאן בהשוואה על אוסקר גארסיה לצורך העניין - כבר במחזור הראשון מכבי ניצחה את חיפה בבלומפילד 2:1 במשחק די שווה כוחות. זה נתן המון דחיפה להמשך. וכן, אוסקר שידר יותר שקט ויסודיות, זה נכון.

- מעניין בשאר המגרשים: ק"ש פיגרה מול הפועל פ"ת וביצעה מהפך די מהיר - קאסיו פרננדס(30') ורודג'רס קולה(34'). באר-שבע תקועה בינתיים מול אשדוד בדרבי של הדרום. רק לא מזמן יצא לדרך המשחק בטדי בין בית"ר להפועל חיפה.

14. alexshw Member

כן זה נראה באמת שהוא תולה את כל התקוות בשחקן מבוגר שלא משחק באופן מסודר כבר שנתיים בגלל פציעות.
    בין אם זה מתוך רצונו או מתוך זה שאולץ ע"י הקומבינות של שחר, הוא בבעיה קשה מאוד.
    בניון לא יכול להיות שחקן מרכזי בקבוצה. הטבע חזק יותר.

15. עידן444 Member

מכבי חיפה נראית נורא. כלום לא הולך. אבל 1-0 קטן נתן ניצחון סופר חשוב. אולי ישחרר משהו. לפעמים גול קטן מביא שינוי גדול.
    דבר שכרגע לא נראה שהולך להשתנות, הוא חוסר ההתאקלמות של אידריסו. נכון לכרגע נראה שהבחור די תוקע את ההתקפה של חיפה ולא מצליח לייצר כלום. האמת שזה סוג החלוצים שחייב שיעבדו בשבילו, כך שאני בטוח שלא רק הוא אשם.
    אני די מאוכזב, הייתי בטוח שזה הולך להיות השובר שוויון של מכבי חיפה העונה. שחקן שההגנות בארץ לא תהיינה מסוגלות להתמודד איתו. סוג של פלט של ב"ש, רק שהוא אפילו נראה יותר חזק ואימתני. מקווה בשבילם שהוא יכנס לעניינים.