מחזור 8 בליגת העל: מכבי ת"א מפסידה לבית"ר, הפועל ב"ש במקום ה-1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/10/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוני לוי יכול להיות בשקט, הוא יישאר לפחות עוד שבוע בתפקיד.

2. oFiRzZz Member

קלאסי שחיפה יתחילו לחבר נצחונות לפני המשחק שלנו נגד בסמי עופר .

3. DRORIKO Member

אני שומע כל מיני כאלה שאומרים ש"אחת הבעיות של חיפה זה הזרים". אז בבקשה:סטויקו-וליאנטה-אוברניאק-פלט. על אף אחד מהם אי אפשר להגיד שהוא פלופ. זה כבר 4 מתוך 5. נקווה רק שדריניצ'יץ' יכנס יותר לעניינים.

WellNeverDie אוהב/ת את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אהבתי שגול קליל של פלט מכסה על פתיחה מזעזעת עם אדום תוך רבע שעה.

5. henry1 Member

יחד עם בארי ופירס שציינת, יש את סמיליאניץ שמצוות עם פירס בקישור האחורי וביחד הם, לפחות על הנייר, ציוות איכותי מכמה קבוצות בליגה. יש את מרגוליס שאנחנו עדיין מחכים לבואו ובכל זאת הוא כבר תרם התקפית עד כה ואיילה שיש לו כדורגל, אבל חסרים לו המספרים להפוך למשמעותי. אולי עם חלוץ טוב לידו שינצל מסירה אחת או שתיים טובות שלו זה יראה אחרת.

והמילים המודגשות שלך הם בדיוק הסיבה שאני עוד מתון כלפי דורה. לא אתאכזב אם ילך, אבל מי יבוא??

6. Civil Anti Madridista

דגני עונה הבאה בגולסטאר

alexshw ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

הייתי אומר את אותו הדבר גם לפני המשחק. מגוחך להגיד על שחקן שרק לפני שנה וחצי היה עם 11 שערים שהוא לא חלוץ. זה לא רק הקור רוח בגול,את האיכויות שלו הוא הביא גם במשחק הקודם. חוץ מזה שאתה צוחק כשאני שופט אותו בגלל שער אבל מצד שני שופט אותו בגלל אדום....

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא שפטתי אותו, האמת רציתי אותו בבית"ר בקיץ כי אני מכיר את האיכויות שלו. זה עדיין לא מונע ממני להכריז שאין מצב שהוא יהיה בלוף.

הבעיה של חיפה היא רק הישראלים. חיפה צריכה עטרים, לא בניונים ועזרות.

9. DRORIKO Member

אז בעצם אין בינינו שום ויכוח. כל הנקודה של ההודעה שלי היתה שהבעיה שלנו היא לא הזרים.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חס וחלילה ויכוח, אבל תסכים איתי שלצאת פה בהצהרות אחרי גול אחד שלו זה לא הכי לעניין? בכל זאת, ראינו לא מעט חלוצים בהיסטוריה של הליגה הישראלית שהצליחו במקום אחד וכשלו במקום אחר. דוארטה, ישמעאל אדו...

11. עידן444 Member

שלומי דורה היה צריך לבנות את הקבוצה הזו בצורה שונה לגמרי. הוא החליש אותו בצורה דרסטית! וזה שהתקציב מוגבל לא מוציא אותו טוב יותר. הוא מוציא אותו יותר רע. למכבי נתניה בלי כסף ועם 2-3 שחקני בית בסגל כולו- אין זכות קיום!!! את חבורת הכלומניקים הזו הוא הביא לכאן! ושחקני הבית שלנו שבמקומם הוא הביא את הכלומניקים האלה משחקים ברעננה, וכ״ס וכחלון מצטיין בהפועל פ״ת, ולא היה שום אסון לראות בסגל הזה גם כמה חיילים ואת הכסף להשקיע נכון בעמדות קריטיות כמו חלוץ! איך קבוצה יכולה לשרוד בליגה עם חלוצים כמו נבו מזרחי ויובל אבידור ושחקן זר שבמקרה הטוב הוא ברמה שלהם? זו הקבוצה שדורה בנה ו @Drama יעיד שהוא שם לב כבר לפני כמה שבועות שאני ממורמר ממה שדורה עשה כאן(כשהשיא מבחינתי היה השחרורים של עידו לוי, דודי תירם וויקי כחלון ללא תמורה למרות שמגיעים לנו דמי השבחה במינימום) וניהלנו על כך שיחות בפרטי- אין לטענות שלי קשר ישיר לתוצאות. נצחון אחד וחמישה שערי זכות בלבד ב 8 מחזורים והעובדה שגם היום אני אראה ״מהפיכה במטבח״ במקום תוכנית סיכום המחזור לא מפתיעה אותי ומבחינתי דורה היה צריך ללכת הביתה כבר מזמן, וזה לא משנה אם הוא היה מנצח היום 3-0 ואם השופט לא היה דופק אותנו נגד ק״ש(ומה עוד 4-6 נקודות עושות לנו בטבלה הזו כולם רואים). הוא פשוט בנה קבוצה מחורבנת שאם תרד ליגה תתרסק לרסיסים!

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתה יכול להסביר לי פחות בעצבים (אני בטוח שלא עליי אלא על הקבוצה שלך) על מי אתה מדבר? כי בכנות אחי לא הבנתי כלום. אני לא מעורה בעניינים שלכם מספיק בכדי לדעת איזה שחקנים שיכלו להביא את השינוי שוחררו.

13. DRORIKO Member

פלט זה שחקן שצריך שיהיו לידו כאלה שיכולים לייצר לו מצבים,כי הוא יודע לעשות תנועה ואתה רואה את זה גם בצמד המשחקים האחרון. ברגע שיהיה לידו אלירן עטר,ברגע שיהיה לידו עיסמאיל ריאן,ברגע שיהיה לידו חן עזרא הוא ידע להביא את השערים. זה בדיוק מה שהיה חסר לנו כששכטר שיחקו בחוד.

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף מתחילים להראות כמו קבוצה. מחצית גדולה של עטר,נכון זה עדיין עכו אבל הוא רוקד על המגרש ויוצר המון מצבים לשחקנים סביבו. שמח על הפרגון לפלט מקווה שיכניס אותו לעיניינים כבר הרבה שנים שלא היה לנו חלוץ מטרה אמיתי.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

גם אם נכבוש היום 4 זה לא יגרום לי לחשוב שייצא היום משהו מהקבוצה הזאת.
    זה יהיה ניצחון שווה ערך בדיוק כמו בעונה שעברה על נתניה והפועל חיפה. אנחנו עדיין חלשים ופשוט המאמן של עכו לא עשה הכנה מינימלית למשחק הזה. אין לי ספק שבן שמעון כבר יצופף את האמצע ויידע להעמיד קבוצה ששוב תגרום לנו לחזור לסדרת ההפסדים.

הבעיה ההכי גדולה מהמשחק הזה, זה שרוני לוי ימשיך במחזור הבא עם אותו ההרכב למרות שברור שהקישור שלנו זה בור באמצע עם דרניציץ.

oranfu ו-WellNeverDie אוהבים את זה.