מחזור 8 בליגת העל: מכבי ת"א מפסידה לבית"ר, הפועל ב"ש במקום ה-1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/10/15.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חבר, אתה ועוד כמה פה מתכחשים לזה, אבל ראבק, אחריי 8 משחקים ואפילו יותר אם מכלילים את הצ׳מפיונס, אפשר כבר לקבל טיפה אינדיקציה על הפוטנציאל של שוער. אז לא, הפוטנציאל שלו לא מדהים ולא קרוב לזה לפי המשחקים האלה, שעולים על אותו טורניר שבו זכה שחקן מצטיין.

ואין שום דבר במה שאתה אומר שמכחיש את זה שאכלת את החרטות של התקשורת. ״הפוטנציאל גדול״ - על סמך מה לעזאזל אתה אומר את זה אם לא כל ההייפ סביבו? באמת על סמך מה?

Don Joan Roman, Hapoel_Tel_Aviv ו-Nave אוהבים את זה.
  2. Civil Anti Madridista

3. South Boy Member

אני באמת לא מבין מאיפה אפשר לשאוב אמונה לכך שראיקוביץ' יהפוך לאחד השוערים הכי טובים באירופה, להגיד דבר כזה זה מבחינתי צביעות וסובייקטיביות לשמה.
    ראיתי כמעט כל משחק של מכבי מאז שראיקוביץ' הגיע ואני לא זוכר שראיתי ממנו אפילו הצלה אחת לפנתיאון שתגרום לי לתפוס את הראש או אפילו סתם להתרשם מהיכולות שלו, על משחק שבו הוא הציל את מכבי אני אפילו לא מדבר, ועל הטעויות שהוא עשה מאז שהגיע חבל להרחיב. חואן פאבלו שכל אוהד מכבי שני דרש להעיף אותו מהמועדון נתן כמה משחקים גדולים והציל את הקבוצה מספר פעמים, אחרי שמונה משחקי ליגה ושלושה משחקים בליגת האלופות אפשר כבר לקבל פרופורציה ולהבין שבכדורגל לפעמים אנשים בעלי אינטרסים נוטים להפריז ביכולתם של שחקנים בכדורגל, להגיד על ראיקוביץ' שהוא אחד הפרוספקטים הכי גדולים באירופה ושוער שיכול להגיע לרמות הכי גבוהות ביבשת על סמך טורניר לפאקינג ילדים עד גיל 19 זאת פשוט בדיחה עצובה ואני מרחם על אותם אנשים שמכרו להם בהצלחה את הסיפורים האלה.
    ואם מישהו חושב אחרת, אולי שימצא לנו קליפ של עצירות גדולות של ראיקוביץ' במכבי ולא מול תלמידי תיכון?
    מביך לראות כמה סופרלטיבים שופכים על שוער שלא עולה על אפולה אדל כי הוא מביא איתו ניחוח אירופי ויחסי ציבור מפה ועד קריית שלום.

Nave, קשר שמאלי ו-EO11 אוהבים את זה.
  4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר, אז מחזיקי הלפידים ומפליצי המקלדות ירחמו בזמן שהשאר יחכו עם כיתת היורים עד שהשחקן ישלים לפחות עונה אחת מלאה במועדון. הדיון הזה חסר תכלית.

oFiRzZz ו-Love Is Red אוהבים את זה.
  5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

או שלחלופין כל הנאיבים והתמים יתעוררו אחרי שנה.

6. yedidel Member

ראיקוביץ הגיע כדי לתפוס את עיני הסקאוטים בצמפיונס ולהימכר בסכום גבוה. לא יודע מה הוא מתכנן ל3 משחקים שנשארו, אבל קשה לי להאמין שזה יקרה.

7. Love Is Red Member

שוב פעם, אני הראשון שאשמח בכשלון של ראיקוביץ' אבל ראבק קיבינימאט השחקן מגיע לארץ זרה, בקושי עבר חודשיים מאז שהוא הגיע, יש כאלה שלוקח להם זמן מועט להכנס לעניינים ויש כאלו שצריכים לפחות שנה.
    אני חושב שמכבי בכל מקרה לא תזכה ליותר מדיי מהיכולת האמיתית שלו אבל אם יש לו כזאת יכולת מגיע לו הרבה יותר זמן מכל מה שאנשים נותנים לו...

EsheD אוהב/ת את זה.
  8. סמואל אטו Member

כמו שקרה עם איגיבור?
    מעניין מי אלה הנאיבים והתמים בסיפור.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה זה פה אין סבלנות לכלום.
    כבר ממהרים להכתיר אותו למלך העולם או לפלופ העשור. כולם שוכחים שמודבר בילד שעוד לא בן 19 והגיע לארץ זרה עם מנטיליות שונה שאפילו לא עשה הכנה בקיץ עם מכבי,הוא לומד להכיר את השחקנים והשיטה תוך כדי תנועה. הוא נחת ישר להרכב ומצפים ממנו שיהיה אניימה במינימום אחרי 3 משחקים. תיאום לוקח זמן.
    קצת סבלנות לא תזיק לאף אחד.

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  10. קשר שמאלי Member

בשבת הקרובה הוא יחגוג 20
    The Israel Football Association

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הפורום הזה מפתיע אותי כל פעם מחדש.

12. קשר שמאלי Member

הבן אדם כתב שהטאלנט עוד לא בן 19
    אז תיקנתי אותו. מה הבעיה?

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אייגיבור בשמונה משחקים הראה שיש לו פוטנציאל אבל אופי בעייתי (שהשתפר).

שוב, כל אלה שמאחוריי קסיאס הסרבי, מה הוא עשה? תנו לי הצלה אחת גדולה, או השפעה חיובית על המשחק.

14. DRORIKO Member

איגיבור ב-8 משחקים הראשונים עדיין הראה קשיחות,מהירות, ואינטיליגנציה הגנתית. הביקורת עליו היתה בחוסר האפקטיביות שלו בהתקפה, מאז אותם 8 משחקים הוא לא באמת שיפר את הצד ההתקפי שלו,הוא עדיין לא מסוגל לתת מסירת עומק או בעיטה ראויה לשער. איך זה שהוא קיבל בסוף ריספקט? כי הציבור הרחב התחיל לאט לאט להבין את החשיבות ההגנתית שלו, דבר שהגיע לשיאו בהעפלה של מכבי לצ'מפיונס.

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  15. סמואל אטו Member

סבבה, אז עכשיו איגיבור היה תותח בתחילת דרכו. טוב לדעת.

orimor2212 אוהב/ת את זה.