מחזור 8 בליגת העל: מכבי ת"א מפסידה לבית"ר, הפועל ב"ש במקום ה-1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/10/15.

1. עידן444 Member

על סמך ליגה ישראלית בטח שלא. אבל תהיה בטוח שאם היה דומיננטי בליגת האלופות תוך זמן הרבה יותר קצר ממה שאתה מתאר הוא לא היה כאן. וזו לדעתי המחשבה העיקרית בהחתמה שלו. מכבי ת"א לא חיפשה שוער לטווח ארוך. לדעתי היא רואה בשוערים שלה(ברק לוי ובעיקר חביב אוחיון) שוערי העתיד שלה.

2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אף אחד במכבי לא חושב שראייקוביץ', אוחיון או ברק לוי יהיו בקבוצה בעוד חמש שנים. כל אחד ויעדו, כמובן.

3. alexshw Member

למה לא אוחיון או ברק לוי? איזה ביקוש יש פה לשוערים? אלא אם הם ברמה של ניר לכל הפחות.

4. DRORIKO Member

גם נוייר(בטח אחרי שעשה v על גביע העולם) וגם בופון וגם אוליבר קאן. כל הארבעה שיחקו ב-15 שנים האחרונות. ככה שלא מובן לי המשפט שלך ״שוער של פעם בכמה עשורים״

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אורימור, כשהוא הגיע דיברת עליו כמינימום בופון החדש.

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוחיון ישחק באירופה אחרי שישתחרר מהצבא וברק לוי ישחק בנתניה, במקרה הטוב. אני חושב שהתכנון הוא לתת לראייקוביץ' שנתיים-שלוש ואז פרק זמן דומה לאוחיון. אם מישהו מהם ישחק פה בעוד חמש שנים כנראה שמשהו השתבש בדרך.

7. alexshw Member

מי אמר לך? עוד לא ראינו את אוחיון בפעולה בבוגרים. רק אז נראה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  8. Drama Guest

ראיתי, זה היה מזעזע. לא לרמה של בוגרים בכלל.

יש לו דברים בסיסים שהוא לא מבין גם במשחקי ליגת הנוער כמו מתי לצאת ששחקן דוהר לכיוון השער. לא נראה לי שהוא מבין מה המטרה שהשוער יוצא ויש לו עוד כשלים בהבנת משחק. עשו ממנו סלב על כלום וזה נראה לי פגע ויפגע בו.

9. alexshw Member

אני לא שופט על פי משחק אחד בגביע הטוטו. שיקבל צ'אנס בקבוצת בוגרים כלשהי לאורך זמן מסוים, ונדע לפחות מה הכיוון.
    כרגע יודעים שיש לו נתונים מצוינים. מסכים. אבל גם לשטראוס יש נתונים לא רעים. עדיין צריכים לראות איך יוכיח את עצמו. לעשות הצהרות כפי שעשו לגבי אוחיון זה מצחיק.

10. עידן444 Member

מחזור שמיני-
    מכבי ת"א 66% הצלחה.
    הפועל ב"ש 66% הצלחה.

מכבי ת"א רעה, עייפה, שבעה, המאמן מאכזב, השוער גרוע, הקבוצה בצרות צרורות.
    הפועל ב"ש נפלאה, מאמן הכי טוב בארץ, מליקסון הישראלי הכי טוב בארץ, וואקמה השחקן הכי טוב בארץ, קהל הכי טוב בארץ, אצטדיון הכי ביתי בארץ, מהרן ראדי מועמד לכדור הזהב. שכחתי משהו?

מחזור שמיני-
    מכבי ת"א 66% הצלחה.
    הפועל ב"ש 66% הצלחה.

אני לא יודע מי תזכה באליפות, אבל המאניה- דיפרסיה בארץ פשוט חוצה כל גבול הגיוני.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכר שבשנה שעברה וגם בשנה לפני זה, גם כשהיינו קרובים למכבי ואפילו כשהולכנו את הטבלה בשלב כזה או אחר של העונה, כשהיו שואלים את האוהדים שלנו על אליפות התשובה הייתה ברורה, אין סיכוי לזכות באליפות עם אלישע ועם הכדורגל שאנחנו מציגים.
    למעשה, אני טענתי לאורך כל השנים עם אלישע שלמעט 30 דקות במשחק בפתיחת העונה בחוץ מול קריית שמונה בשנה שעברה (שנגמרו כשברק בכר עשה חילוף בקריית שמונה בדקה ה - 30, ואלישע כמובן לא הגיב לו מה שגרם ל60 דקות שונות שבהם קריית שמונה השוותה וכמעט ניצחה) לא הצגנו בשום שלב תחת אלישע כדורגל של קבוצה אלופה. למעשה לא הצגנו בשום שלב כדורגל של קבוצה מאומנת.
    ובכן, לא יודע איך העונה הנוכחית תסתיים, כשברור שמכבי עם הכסף הגדול וזהבי עדין פייבוריטית, אבל השנה אנחנו מציגים כדורגל של קבוצה אלופה ונראים כמו קבוצה מאומנת. לא עוד תלות מוחלטת בהברקות של בוזגלו או בכושר של ברדה או בעומס על חובאן או במילים אחרות תלות במשחק אינדיבידואלי של שחקן כזה או אחר. התחלנו את השנה עם סהר ובוזגלו כשחקני המפתח שלנו בהתקפה, הם פצועים כבר מספר שבועות, ובאופן כמעט אוטומטי נואקמה ומליקסון תפסו את מקומם כשהקבוצה ממשיכה להתקדם עם הכדורגל שלה.
    להגיד במחזור שמיני שבסוף העונה אנחנו נזכה באליפות? מוקדם מידי, במיוחד שאני מאמין שאת הדיבורים עושים במגרש. אבל כבר עכשיו ניתן להגיד שבניגוד לתקופת של אלישע השנה אנחנו משחקים לפרקים כדורגל של קבוצה אלופה ובעיקר משדרים שאנחנו קבוצה מאומנת גם במשחקים הפחות טובים שלנו. עד כמה רחוק זה יביא אותנו? לא יודע, אבל עד עכשיו אנחנו בעיקר מתמקדים בדרך, והיא סופר מהנה...

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם תעקוב שוב אחרי השרשור תראה שכתבתי שזו הציפיה במכבי.

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זו זכותם של אנשים לקחת מה שאני כותב ולנפח אותם, זה לא אומר שזה נכון.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם זכותך להכחיש שנפלת בהייפ המשוגע סביבו והאמנת ללוקשים שמכרו לך, זה לא אומר שזה נכון.

מהרגע הראשון אני וכמה (אלכס למשח) טענו פה שלהסתמך על טורנירי נבחרות של צעירים כאינדיקציה ליכולת של שחקן זו טעות ענקית ושהוא מנופח לגמרי. צעיר לא צעיר, ראיקוביץ׳ לא הראה לי שום דבר מיוחד. לא איזו הצלה מדהימה, לא משחק שאתה יכול להגיד ״וואלה הוא הביא להם נקודות״.

ומנגד, מי האמין שאחריי המחזור השמיני קליימן יתחרה על תואר השוער הטוב בליגה עד כה.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה פשוט קובע שהוא גרוע ושהכל "לוקשים", אחרי רבע עונה. רבע. " הרגע הראשון" הזה שאתה מדבר עליו היה ממש לא מזמן, וזה מדהים שכבר מסכמים דברים.
    כשהגיע כתבתי שהוא רכש ענק, שיהפוך לשוער גדול, אבל גם שכרגע הוא לא שונה בהרבה מחואן פאבלו ואולי יותר טוב (אני באופן אישי חושב גם היום שהוא שוער איכותי יותר כרגע). זה צפוי לגמרי.