מחזור 8 בליגת העל: מכבי ת"א לבד בפסגה לאחר 0-2 על הפועל ב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏25/10/19.

?

מי תנצח?

1. מכבי ת"א

8 הצבעות
    61.5%
  2. תיקו

4 הצבעות
    30.8%
  3. הפועל ב"ש

1 הצבעות
    7.7%
  1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, לא מסכים שההבדל הוא משחק ההגנה. הקבוצה הלכה אחורה בכל פרמטר אפשרי, מההגנה עד להתקפה.
    לך תבדוק מה התוצאות שלנו בשנה שעברה במשחקים שגוטליב לא שיחק, תראה שם הרבה רשתות נקיות.

אנשים מאדירים את הפועל של שנה שעברה כי לאנשים יש עיניים והיה ברור שהתוצאות משקרות ויתיישרו עד סוף העונה, וזה אכן קרה. כרגע התוצאות גם משקרות, אבל לטובת הפועל, כי גם הניצחון נגד כפר סבא היה בפוקס של פעם בעשור.
    מוכן להתערב איתך על איזה סכום שתרצה שאם אביטן נשאר עד סוף העונה, הפועל לא מתקרבת למאזן הנקודות של שנה שעברה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חזיזה עם מתנה ענקית, אבל רוצ'ט לא לוקח. הרבה מזל. אנחנו משחקים באש, כפ"ס בנתיים פראיירית. ההפסקה הגיעה בזמן.

3. oranfu Member

הרבה מזל.

אנחנו קבוצה של כלום.

מה אשכנזי עושה על הדשא אני לא יודע.

רוקאביצה מעביר מחצית שלמה בלי לגעת בכדור בכלל. יעני אפס נגיעות.
    לא שיש לו מה לתרום למשחק שלנו באופן כללי אם זה לא רגל מסיימת (בינונית).

כפר סבא קבוצה יותר מאומנת.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  4. Telkiyski Member

התוצאות עכשיו משקרות לטובת הפועל?
    נגד בני יהודה לא הגיע לנו לנצח?
    באשדוד הגיע לנו להפסיד?

לא הכל שחור או לבן.
    אני מסכים שהפועל נראית כרגע על הפנים, אבל זה לא ששנה שעברה היינו כאלה מדהימים.
    אני זוכר כל מיני 0-0 נגד רעננה, בני יהודה וק"ש בבית בתחילת העונה שלא הגיע לנו לנצח.
    אני זוכר שני הפסדי בית לביטר.
    אני זוכר איך הסתגכנו במאבקי תחתית עד מחזור אחד לסיום העונה אחרי שהצלחנו להפסיד גם להפועל רעננה באצטדיון ר"ג.

מי שלא ראה את המשחקים בעונה שעברה חושב שסיימנו מקום 3.

קצת פרופורציות.

ואם אתה לא חושב שכל ההבדל הוא משחק ההגנה אז מה ההבדל?
    שהפועל של רפואה כבשה 5 שערים בסיבוב שלם?

וכן, אני הייתי מאוד רוצה שרפואה יישאר וביקרתי את הפיטורים שלו.
    גם עכשיו הייתי מחליף בשמחה את הפועל הזו בהפועל של 18/19.

אבל די לעוות את המציאות.
    זו הייתה קבוצה מתסכלת מאוד ואני זוכר שלאורך כמעט כל העונה חששתי מאוד מירידת ליגה, בדיוק כמו עכשיו.

5. alexshw Member

חזיזה, אשכנזי ווילדסחוט גרועים ובכלל בכל משחק מתחילת העונה אנחנו לא טובים במחציות ראשונות.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כפר סבא נאיבית בקטע מטורף, היתה שווה שער במחצית הזאת אבל אני מאמין שהיא תשיג אותו במחצית השניה. אשכנזי וחזיזה מקבלים קרדיט מוגזם, מוטב שינוחו קצת על הספסל. ווילדסחוט שחקן מוגבל, רץ באגף וחותך לימין, הוא חייב עזרה מסאן מנחם שלא קיים מבחינה התקפית, לדעתי אוטין לא פחות טוב ממנו, אבל אני מבין שהוא מחוץ לסגל, העיקר שרז מאיר הכוכב שם.

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שי ברדה כבר לא מאמן? לא הבנתי, החצי חצי הזה היה סתם גימיק שזרמו איתו כי התוצאות יחסית היו טובות?

אשדוד קבוצה טובה השנה , אמרתי זה כבר במחזור השני, למרות שנראה שהיום בעיקר נתניה עזרה לה לנצח.

מכבי חיפה תנצח כי כפר סבא היא כנראה. הפראיירית הגדולה בליגה, קבוצה מאומנת שפשוט טועה שוב ושוב בפעולות הקריטיות.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגד בני יהודה לא הגיע לך לנצח.
    את המשחק באשדוד לא ראיתי, תהנה מחמת הספק.

אם כל משחק של הפועל בשנה שעברה היה טוב כנראה שהיית רץ לאליפות. תזכור שגם לעליבות יש סקאלה, ומשחק גרוע בשנה שעברה לאו דווקא שווה ערך למשחק גרוע השנה. מתי נתת בשנה שעברה משחק בזיוני כמו היום?

הפועל של שנה שעברה הגנה יותר טוב, תקפה יותר טוב(והייתה עם פרסונל התקפי גרוע בהרבה משל השנה), לחצה יותר טוב, הניעה כדור יותר טוב, שלטה במשחק יותר, הייתה עם סף שבירה גבוה יותר. אין שחקן אחד, אחד! שהמשיך משנה שעברה ולא ירד ביכולת בכמה רמות(דמארי היה פצוע ולכן לא נחשב).

שנה שעברה נתת חמישיות ושישיות במשחק ליגה, אתה מבין שפעם הבאה שתראה את הפועל נותנת משחקים כאלה תהיה ככל הנראה בעוד איזה עשור? בשנה שעברה סיימת פעמיים בתיקו בדרבי, אתה מבין שאין שום סיכוי שזה קורה השנה?

9. yedidel Member

דווקא היה לכם תרגיל קרן יפה בגול

10. Butragueño מנהלים

סלובו וברדה להפועל ואביטן לנתניה?

11. Telkiyski Member

סף שבירה גבוה יותר?
    לא עשינו בעונה שעברה מהפך אחד.

שלטה יותר במשחק?
    גם היום וגם נגד כפר סבא שלטנו יותר במשחק.

אני גם לא חושב ששנה שעברה "תקפנו יותר טוב" בצורה משמעותית.
    גם העונה החמצנו לא מעט (נגד רעננה פעמיים שחקן שלנו היה מול שוער במצב של יתרון 2-1).

שורה תחתונה זה עניין של נקודות ומיקום בטבלה.
    אני מסכים שהפועל ההיא הייתה נראית טוב יותר ושוב, בכיף הייתי מחליף אותה בהפועל הנוכחית, אבל שורה תחתונה עונה שעברה סיימנו סיבוב ראשון עם 1 נצחונות ו-11 נקודות.
    אתה מתאר את הפועל של העונה שעברה כאילו היא סיימה מקום 3 או נאבקה על אירופה.

ואל תשכח שמעבר לזה שגוטליב עזב, גם דגני לא משחק כבר 4 משחקים רצוף.

12. yedidel Member

צמד לאזולאי ושער לשגיב יחזקאל באשדוד הערב. באופן כללי השחקנים הכי חמים של אשדוד בהתקפה העונה ושניהם לא פתחו מול מכבי תל אביב

hbs7, de Middenweg ו-italiano אוהבים את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה פשוט רוצה לגמור את המשחק בתיקו. עם כל הכבוד למארחת אפשר לחשוב נגד מי אנחנו משחקים.

14. Raulito Madridista

את המשחק נגד מ.ס אשדוד בטח שהגיע לנו לנצח, משחק ה-30 בעיטות לשער והרבה החמצות של אחד על אחד, שונה בתכליתו מיתר המשחקים. כמו שנאמר, חסר לנו ברק במשחק ההתקפה אז טבעי שהיה לנו קשה נגד קבוצות שמתגוננות, אבל הצלחנו להגיע למצבים ברוב המשחקים, פשוט הייתה חסרה החדות. החשש שנרד ליגה היה קיים בגלל התוצאות בלבד ולא בגלל הכדורגל כי באף שלב לא היה ספק (שם בצד את תקופתו של אופיר חיים) שיש קבוצות גרועות מאיתנו. הייתה לנו שיטת משחק ברורה ועדיין מדובר בקבוצה שרק עלתה ליגה עם כל הכבוד לשם שלנו שגם הוא הולך ונעלם, ואגב, שיחקנו במושבה ולא באצטדיון בלומפילד, וחבל שרפואה לא זכה לראות את בלומפילד.

בחזרה לשנה הנוכחית - אם כל השחקנים נראים גרוע אז מי אשם? אם ניסו מקבל החלטות והוא היה חם על אלטמן, הוא לא אשם? אם בוזגלו הגיע כפנים של הפועל החדשה ולא חשוב אם זה מגעיל אותנו או לא - למה הוא על הספסל כאילו יש טובים ממנו? הוא לפחות לוקח אחריות ודורש את הכדור ומשחק בקצב אחר מזה של אינברום.

לגבי מ.ס אשדוד - נגד מכבי אתה צריך שחקנים שנותנים תחת, יחזקאל לא יחזור לעולם אחרי המגן ולא יעשה הגנה, אי אפשר להסביר לו, הוא לא קולט, קצב המשחק שלו מעצבן. משחק נגד נתניה? זה אחלה. יחזקאל שחקן שהייתי מעלה נגד מכבי לרבע שעה גג.

15. Mahranlala Member

גוטליב הוא חלק מסוים וחשוב.
    אבל גם לבקוביץ' לעומת ג'רפי הוא חלק עיקרי וחשוב. לבקוביץ' היה שוער שמציל ומביא נקודות. ג'רפי אולי לא כזה גרוע אבל הוא גם לא תורם יותר מידי.

הריבים עם דגני הם חלק עיקרי וחשוב (עכשיו פצוע, אבל ירד ביכולת מעונה שעברה) שלדעתי אצל רפואה לא היו קורים כי היה מציב לניסנובים עובדה ברורה.

תסתכל למשל על פירסמן ועידן כהן- שניהם שנה שעברה היו שחקנים סבירים +, בכמה מקומות ראיתי אותם בנבחרת החלומות וכד', פירסמן לדעתי היה בין המגנים הטובים בליגה שנה שעברה.
    רפואה ידע לעבוד איתם ולהוציא מהם את המקסימום ולנצל את היתרונות שלהם.
    בעיקר הוא ידע לגרום להם להראות כמו קבוצה. השחקנים היו מתואמים וידעו מה הם רוצים. אצל אביטן הכל נראה מקרי, אין סדר בשום חלק במגרש ואין הנעת כדור מסודרת.
    היינו אולי קבוצה אפורה אבל קבוצה שהיה לא קל לשחק נגדה. עם רפואה לא הפסדנו פעם אחת בהפרש של יותר משער אחד. פעם אחת חטפנו 3 שערים (3:2 במשחק הזוי)

אמנם רפואה לא הצליח שנה שעברה עם חיזוק אבל לדעתי זה לא מעט בגלל העדר החופש שההנהלה נתנה לו לעומת אביטן. רפואה למשל היה מביא את קניוק ולא היה מבלבל בשכל על חלוץ שלא מתאים לשיטה וכל מיני שטויות כאלה.

הבעיה היא שרפואה כבר בק"ש ויצליח או לא הוא לא יבוא.

אין כל כך אפשרויות טובות כרגע. מבין האפשרויות הפנויות בשוק נראה לי קלינגר ואלישע זה הרע במיעוטו אבל לאלישע האולטראס לא יתן לבוא.
    אי אפשר לדעת אם קלינגר באמת רוצה לבוא ומה מצבו הרפואי לאור בית"ר.
    אז כנראה שנשארנו עם מימר שרצו להביא כבר לפני שנה כמינוי זמני.
    בכל מקרה גם אם יעמוד דחליל על הקו זה עדיף. המאמן הזה אובד עצות וזה שהוא כמעט כל משחק עושה חילוף מוקדם ומשנה 3 פעמים מערך במשחק מעיד על כך. הוא עדיין חושב שתן לו עוד משחק שתיים והוא ימצא את הדרך ושהכל זה חוסר מזל.
    יש רק בן אדם שאם יעמוד על הקו יעשה יותר נזק מאביטן וזה המנהל המקצועי איציק ניסנוב.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.