מחזור 8 בליגת העל: מכבי נתניה מנצחת את הפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏2/11/12.

1. אלי מתחן Member

עכשיו זה המשימה של הקהל להמשיך את המומנטום. את בית"ר טדי הפך לקבוצה הכי אהודה בישראל באותו עשור, מכבי נתניה יכולה גם היא להתקדם.
    העיקר שאבוקסיס החליט לא לדבר יותר על שופטים...

2. Bensh Member

אדל: "כל השופטים פה חרא"

כמה קלאסה במועדון אחד? זה פשוט לא הוגן, תחלקו קצת גם לשאר קבוצות הליגה
    מעניין כמה משחקים בחוץ זה שווה.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות למכבי נתניה וברור שהאיצטדיון החדש תורם לקידום הכדורגל (רק חבל לשמוע שכנראה לא חשבו מספיק על חנייה, דרכי גישה וכו').

הפועל ת"א מאבדת מומנטום והפסד בדרבי עלול לגמור לה כרגע את העונה. דבר אחד אני מציע לאדומים, תתבגרו...במשך שנים נחשבה בית"ר לקבוצה עם הקהל הכי פנאטי, אבל גם הכי מכוער. היום יש תחרות אמיתית בין אותו קהל לאוהדים שלא מתביישים לשיר שירי שואה...

לי אישית לחלוטין נמאס מה'בכי' שאנחנו שומעים מדי שבוע מאנשי הפועל ת"א. המסע הציבורי שהם מנהלים עכשיו נגד בית"ר רק מחזק אצלי את ההרגשה שהקבוצה הזאת בבעיה רצינית. אני מגנה בכל תוקף קריאות גזעניות נגד שחקני שחומי עור, אבל כנראה שאצל האדומים שוכחים שבשירותי בלומפילד כבר ציירו צלבי קרס וכמובן השירים ה'נחמדים' שאנחנו שמענו כבר יותר מפעם אחד על השואה.

בקיצור, תתבגרו. ברור גם שבמהלך העונה השופט עוד יכריע משחקים לזכות הפועל ת"א, אבל כנראה כולם במועדון הגדול הזה נכנסו לתפקיד הקרבן וכל מדינת ישראל נגדם. ככל שהם ימשיכו עם זה העונה הזאת תלך לאיבוד.

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/12
  4. תומס מולר Member

אז למה אמא למההההה זולגות הדמעות מעצמן
    http://www.shedim.com/bb/viewtopic.php?f=4&t=90481
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

5. Bensh Member

מדהים מה ששלוש תוצאות רעות מסוגלות לעשות למועדון והקהל שלו, ועוד אחרי כמה שנים טובות שהם בצמרת. מצחיק בטירוף

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

טוב זה לא חדש שאוהדי הפועל בכיינים, בטח לא מהיום.

7. Bensh Member

לדעתי אוהדי חיפה הם גזענים
    סארי פאלח ערבי + שורקים לו בוז = ההגיון אומר שהם שורקים לו בגלל שהוא ערבי

8. alexshw Member

עוד מחצית מבזה של מכבי חיפה

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אם חשבתי לרגע שאחרי שער מהיר הקבוצה הזאת תעלה הילוך במטרה לכבוש את השני אז מהר מאוד הבנתי שלא כך הדבר. גולסה כמעט ולא מורגש, ידין הולך לאיבוד בצד ימין, שיימן נוראי וכמעט ולא תומך בהתקפה. הוא גם לא טוב בהגנה וגם אין לו את התרומה ההתקפית. אני כבר מעדיף את טוואטחה שלפחות מצטרף ומוסיף מהירות בחלק ההתקפי. דמאו חלש מאוד, נכון שהוא פחות גרוע מסיידו, אבל בהתקפה מהירה של בני יהודה ראינו איך הוא נשאר 20 מטר מאחורי השחקן המתקיף.

זה נראה לא טוב. התסריט האופטימי זה ניצחון מגעיל 0:2 כמו מול הפועל רמת גן. התסריט הפסימי זה שקשטן מעלה את עגייב ובני יהודה עוקצת בהתקפה מהירה. בכלל, המערך של קשטן 5-4-1 לא ממש מוסיף לו כבוד.

אגב, על פי המשטרה הגיעו למגרש- 11 אלף צופים. זה מספר יפה לכל קבוצה נגד כל קבוצה, בטח נגד קבוצה לא אטרקטיבית כמו בני יהודה ובטח ביחס למיקום שלנו בטבלה.

10. larry1999 Member

טוב ראית אתמול את האצטדיון ואני חייב להגיד: אירופה בישראל!
    היצעים יפים, הדשא מצוין, ורק המגרש עצמו גורם לך לרצות לראות את המשחק.

אבל כבר לא נראה את היצעים המפוצצים כמו אתמול.

4,000 איש יהיה טוב. :aaa021:

11. אלי מתחן Member

אני לא חסיד של פיטורי מאמנים, ובאמת חושב שאלכס טיפה מגזים עם הרצון להעיף את עטר. אבל לדעתי אין מנוס. הבעיה של חיפה לא תגמר שם, הרי השחקנים הם חבורה של אפסים וילדים מגודלים, שאפילו אמיר אדרי, שוער שבקושי קרע זוג כפפות כבר דואג שמקורבים שלו ילכלכו לתקשורת, אבל לחיפה אין טיפת חיבור בהתקפה. עושה רושם שהשחקנים לא מכירים אחד את השני, וזאת טעות חמורה של מאמן.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אם שחר ימשיך לתת גיבוי למאמן שלו כנראה שאת המשחקים באיצטדיון החדש נארח בימי שישי בצהריים...

אין מילים. כל הראיון קטן העביר עם דמעות, עטר אומר שהוא מתבייש אבל אפילו הוא כבר לא נראה כמאמין. ההיגיון הבריא אומר שזה הזמן להגיד שלום. אבל אין לי ציפיות לכלום כי מזמן המועדון הזה כבר לא עובד בהיגיון.

13. Muurad Member

לפני שאגיב אציין שאין לי לחלוטין שום צד בעניין.

אבל הרי חלק נכבד מאוד מהקהל שלכם, והקבוצה שלכם לאורך כל שנות קיומה מתנגד לשחקן ערבי בלי קשר ליכולות המקצועיות שלו אלא נטו בגלל שהוא ערבי. אז אוקיי אולי באמת לא שרקתם בוז לתמוז בגלל צבע עורו במקרה הנוכחי, אבל לקהל שמתנהג וחושב בצורה כזו לא בדיוק צריך לצפות להנות מחמת הספק במקרים שונים - ההיגיון איך שאני רואה את זה הוא שאנשים שתומכים בגזענות X, יותר הגיוני שיתמכו גם בגזענות Y.

14. Bensh Member

אז ההגיון שלך אומר שגנב הוא סביר להניח גם רוצח.

15. Muurad Member

לא, ההיגיון שלי אומר שמי שגנב אופניים, סביר יותר להניח שיגנוב גם מכונית.