מחזור 8 בליגת העל: הפסד ראשון למכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏31/10/13.

1. alexshw Member

חחח גם רעננה עושה לנו משלושים. שבמכבי חיפה ימשיכו לחשוב שהכל בסדר והכל חוסר מזל. אולי בעונה הבאה נצרת עילית תחנוך את האיצטדיון החדש.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/13
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תדאגו ירוקים בשבוע הבא כרגיל תחכה לכם בית"ר ותוציא אתכם מהמשבר, הכל טוב לא לדאוג.

אז ברק משה חולה ולא יהיה בסגל, אלי דסה יפתח בהרכב ושי חדד יוסט לקישור. לא רואה אותנו בדיוק שולטים במרכז המגרש עם קריאף, חדד ואצילי שממול קשטן פותח עם 3 דפנסיביים, לא יהיה קל למרות שבני יהודה קבוצה חלשה העונה.

ההרכב שלנו:

הרוש
    דסה, טונייס, ניסו, מולמו
    חדד, קריאף
    אצילי
    ז'ונס, איציק
    טטה

אני יוצא עכשיו לטדי, מקווה לחזור עם 3 נקודות.
    יאללה בית"ר.

3. yakov_y YNWA

שאלה:
    במידה ומכבי חיפה מעוניינת מיידית באלי גוטמן, הוא יוכל לחתום במכבי חיפה או שההתאחדות לא תאפשר זאת?

מכבי חיפה חייבת זעזוע ואלי גוטמן הוא האופצייה הטובה ביותר, האופצייה השנייה היא רוני לוי שאני תופס ממנו אבל קשה לי להאמין שחזרה שלו אפשרית אחרי הקדנצייה הקודמת שלו במכבי חיפה.

4. alexshw Member

אלי גוטמן היה חתום לשנתיים בנבחרת וטרם חידש את החוזה. אז כן הוא זמין לאמן את מכבי חיפה.

הכישלון הזה כל כך שקוף. גם הבעלים וגם המאמן מתעקשים לחזור מדי עונה על אותן טעויות אז למה שיראה אחרת.
    בנאדו גמר את הסיפור כבר אחרי מכבי ת"א וכתבתי כבר שאין טעם לחכות ויהיה גרוע יותר.
    כרגע ההסדר הכי טוב שיחזור לאמן את הנוער.

5. Raulito Madridista

איך מכבי חיפה עושה את זה? מפסידה 1:0 לרעננה(גולאסו של תמיר כהן) אבל הפעם אפילו אין את מי להאשים - לא את החלוצים, לא את שראנוב, לא את גל ניר שבבלומפילד נגד הפועל העמיד רף חדש של בזבוז זמן, לא את השופט, לא את יניב קטן שבכלל לא שותף - פשוט כולם היו גרועים. גם אם היו משחקים עוד משחק שלם - חיפה לא הייתה מגיעה למצב רציני ובטח לא מסוכנת. הקרדיט שראיוס מקבל מוגזם וגם אנדלובו מביך. בנאדו לא עוד אחד מהמאמני פח, יש לו כבוד עצמי והוא היה שחקן ווינר ענק - לדעתי הוא הולך הביתה אחרי המשחק. חיפה עם 4 הפסדים ב-8 משחקים ובפער של איזה מליון נק' מהמקום הראשון - מדהים.

בינתיים שער אחד בלבד בשלושת המשחקים הנוספים(מחצית). רמת-השרון מובילה בדוחא על בני-סכנין - הפתעת העונה עד עכשיו. איזה ליגה פח, בקיצור.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין אם יש סיכוי שמכבי חיפה תגיע לקרבות תחתית סטייל מכבי והפועל לפני איזה 6-7 שנים שהיו 2 האחרונות בתום הסיבוב הראשון. (מכבי עם 1 מ-21 ובסוף הסיבוב 4 מ-33, והפועל אם אני לא טועה עם 5 או 6 מ-33).

דור, כשאתה שחקן אתה רואה דברים דרך אחת וכשאתה מאמן אתה רואה בדרך אחרת. מה יש לבנאדו להתפטר? מה הקשר לכבוד? הבן אדם מאמן ומאמין שהוא מסוגל להוציא את העגלה מהבוץ בסופו של דבר? עם כל הכבוד לאשמה בחלק שלו, נכון ששנה שעברה הוא אימן בלי לחץ, אבל האשמה היא קודם כל של האיש והקסקט.

7. alexshw Member

לא חושב, אם אריק ילך הביתה. ולדעתי הוא כן הולך הביתה.ראיתי לפי הפרצוף של שחר.
    שוב ראוליטו זה לא מדהים. לפחות לא בשביל האוהדים של הקבוצה. כשאתה פועל כמו עטר בעונה שעברה, אתה תמצא את עצמך באותו מקום בדיוק.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם שחר מפטר את בנאדו, גם המאמן שיבוא אחריו יפוטר בשנה הבאה. זה מזכיר לי את ההתנהלות של גולדהר עד ההחלטה להביא את ג'ורדי ולתת לו את הסמכויות להחליט מקצועית מי יהיה ומי יילך. נמני אימן? נמני פוטר באמצע העונה. איווניר אימן? איווניר פוטר באמצע העונה. גם הוא הבין בסוף שלפטר מאמן כל פעם במחזור 10 זה טעות ולכן הוא שם את עצמו למעלה אבל הוציא את עצמו מהפירמידה המקצועית.

9. alexshw Member

עומר יש מצב שאתה צודק. כבר כתבנו רבות שמכבי חיפה צריכה מהפכה מהשורש, לדעתי בכלל בעלים אחר כי שחר לא מסוגל לבצע את השינוי הגדול הזה מפאת גילו. מה לעשות רוב האנשים המבוגרים הם מאוד עקשנים.
    אני מתכוון פה לצעד אופרטיבי.

10. איגור .פ. Member

מה שחיפה צריכה זה בן אדם כמו גולדהר יענקלה שחר הרס את הכדורגל הישראלי לא רק את מכבי חיפה, הביא למכבי תל אביב את הקלות בלהשתלט על ישראל. יענקלה שחר הביתה יענקה שחר הביתה.

יענקלה שחר צריך לעוף ממכבי חיפה ומהר.

בנאדו לא אשם בזה שיש לו בעלים קמצן.

11. EuropeGuy Member

אלה היו חדשות רעות מאוד עבור אוהדי מכבי חיפה אם הקבוצה לא היתה מפסידה היום,
    ניצחון אחד פה ועוד ניצחון שם והמסלול לעוד שנה פיננסית היה מצדיק את עצמו.
    אסור למועדון כמו מכבי חיפה לבנות את עצמו על פי ניצחונות ומיקומים בטבלה. כבר בעונת האליפות הראשונה של אלישע היה חייב לעשות שם שינוי, כבר כשהעסק לא הלך עם רוני לוי היה צריך לעשות שינוי ולא לחכות ל"תוצאות" לא טובות, שהיו סה"כ תוצר מיקרי ולא מדע מדוייק.

קצת כואב לי על בנאדו, קצת כואב לי על שחר, לא נעים להיות במצב כזה כשהלחץ כל כך דוחק והמוח נעשה כבד. כל עוד יענקלה לא יאמר מה הוא יודע כשהוא אמר "אני יודע מה צריך לעשות כדי לשחק כדורגל יותר טוב" וכל עוד הוא יצדיק כעסים של הקהל רק בגלל התוצאות האחרונות, ולא יפנים שזה לא רק עניין של התוצאות האחרונות אלא של ה7 השנים האחרונות, לא יהיה שינוי.

12. alexshw Member

למה עצוב עליהם? אנשים שנוהגים בטפשות גמורה ועושים הכל בגלל להכשל, מגיע להם להכשל.
    הם אפילו לא מבינים שהם טועים.

צריך להיות עצוב רק על האוהדים. שחר אינו מעוניין להתחרות אבל מתעצבן שחלוצים של ליגה ג' מחמיצים או מאבדים כדור. הוא מזוכיסט. מי הביא את החלוצים? מי ממנה מאמנים? הוא. אז מה הוא כועס.

13. EuropeGuy Member

אני מבטיח לך שאם הקבוצה היתה מנצחת היום הכותרת במועדון היתה "יצאנו לדרך חדשה" ונגמר סיכוי לשינוי. ככה זה כשפועלים על פי תוצאה ריגעית. אם המועדון לא היה פועל על תוצאות ריגעיות אנדלובו לא היה נשאר במכבי חיפה בגלל רביעייה מקרית אחת.

14. Raulito Madridista

מכבי חיפה לא תגיע לקרבות התחתית כי גם אם הסגל שלה לא טוב מאוד כי חסרים לה שני חלוצים - עדיין יש שם מספיק כישרון ואיכות. חיפה אמורה להתחרות על המקום השני גם העונה. הרמה בליגה די נמוכה. סכנין לא תישאר כל-כך גבוה, גם לא הפועל חיפה. באר-שבע בסימן שאלה.

ברור שחיפה תתקשה להתחרות במכבי ת"א בלי משקיע חדש שיזרים הרבה כסף לקופת המועדון - אבל גם העונה חיפה רכשה שחקנים בסכומים לא כל-כך נמוכים - נעשו טעויות ברכש. ובלי קשר, יש הבדל בין לא לרוץ לאליפות לבין להפסיד מחצית מהמשחקים אחרי 8 מחזורים, ואלה לא רק ההפסדים. אולי חוץ מההפסד הראשון באשדוד - חיפה משחקת נורא. אגב, הכישלון של חיפה כן מפתיע. כי בעונה שעברה בנאדו הראה אחוזי הצלחה יוצאים מן הכלל, וגם כי בפתיחת העונה הזו חיפה שיחקה טוב. גם לקונוסים קשה לתת חמישיות ושמיניות.

15. yakov_y YNWA

600 צופים במשחק בין מכבי פ"ת לאשדוד.
    כמה קבוצות בלי קהל יש לנו, פשוט עצוב... חייבים שיהיה יו"ר לא מושחת שחושב על טובת הליגה ולא על טובת הקבוצה שלו מגדיל בגלל זה את הליגה, הליגה שלנו חייבת להיות עם 12 קבוצות ו-33 מחזורים בדיוק כמו פעם ובלי הפלייאוף הטיפשי.