מחזור 8 בליגת העל: באר שבע ומכבי חיפה נפרדות בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏13/10/11.

1. סטפן שאלוי Member

אני לא זוכר סוג כזה של רימון, רק רימוני עשן, ומטען נפץ באשקלון שזרקו אוהדי הפועל ת"א במשחק הסיום של עונת השרוכים.

אה, נכון: האוהדים ה"נהדרים" של הפועל ת"א גם זרקו רימון על אבוקוף, וירו רקטה באדם שביטה.

השופט מטומטם שהמשיך את המשחק: הוא היה צריך להפסיק אותו, ללכת הביתה, ולגרום לכך שבאר-שבע תחטוף 2:0 טכני, וחצי עונה ללא קהל.

הלוואי שחיפה תדפוק להם עכשיו עוד חמישייה, לא בגלל שיש לי משהו נגד באר-שבע כקבוצה, אלא נגד אותם זבלי-עופות ביציע שלהם.

גם נגד בית"ר הם זרקו אבנים.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/11
  2. WellNeverDie Member

זה כבר צועק המון זמן. גם דה חסוס ליצן רציני - יוחזר דבאשווילי!
    בכל מקרה, ביזיון במגרש - רימון עשן, גז מדמיע...ילדים בוכים... מאוד עצוב.
    ולעניין אחר לגמרי - משומר כובש! בהחלט לא ציפיתי.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מחצית ביזיונית של הקבוצה, תצוגת נפל של השחקנים. מלכה חגג על שחקני ההגנה שלנו ולא היה חסר הרבה שהיינו יורדים בפיגור גדול יותר, אלישע צריך לשלוח לגארידו זר פרחים.

4. alexshw Member

לא ציפית שהוא יבעט פנדל, רצית לכתוב

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגארידו הזה אידיוט, בשביל מה אתה בכלל יורד במצב הזה לגליץ'? לך סגור את הקו ותרד לחדר ההלבשה כשאלישע לוי והשחקנים יקבלו ממני שטיפה על משחק ביזיון. המתנה הזו בכלל לא מעניינת אותי. אין שום שחקן במכבי חיפה שמקבל מספיק, אפילו לא החבר של אלישע לוי שמשווה מבעיטת פנדל.

כל המערכות נכשלו. הגנה אין, נותנים שם כבוד לשחקני היריבה כאילו הם 'ברצלונה'. קישור? גולסה חזר לתרדמת שלו ובוקולי וסיידו חלשים להחריד. עידן ורד? גם חלש. רוצים התקפה? איך דבאלישווילי עומד לקבל שחרור ודה חסוס מקבל את מקומו? רק אלישע לוי יודע. עמאשה לא פקטור, אבל לא מקבל כדורים.

מילה על התקרית המכוערת. לי יש הרגשה ששוטר ירה גז מדמיע ליציע, כנראה לתגובה על זריקת הרימון למגרש. די ברור שבאר שבע יכולה לחכות לעונש רציני. היה מספיק לראות שתשעים אחוז מהיציע שברח החוצה או למגרש היו צעירים. חלק מהם נראו עוד יפה מאד מכסים את פניהם כאילו הם נהנים ממה שקרה. לי יש הרגשה שהמשטרה אולי כשלה פה, אבל נמאס לי ממה שקורה ביציעים. צריך להעמיד לדין את מי שאחראי לשטויות האלו, אוהדים או שוטרים לא מעניינים אותי.

6. Fanatic Member

איזה פנדל ועדת חקירה, אני פשוט לא מאמין איזה בלם טיפש.
    איך חיפה נראים ככה אחרי התצוגה שהם הביאו בבלומפילד נגדנו? הם פשוט נראים כמו כלום.

7. alexshw Member

כי כל הפגרה הם זיינו את השכל בתקשורת במקום לעבוד. אולי חשבו שזה שהם הוציאו תיקו 1 בבלומפילד, הופך אותם לאלופה ודאית. אותי זה לא מעניין. שורה תחתונה יצאנו עם נקודה ולא עשינו כלום.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

Fanatic, לא צריך וועדת חקירה, פנדל מאה אחוז. עמאשה חכם, וגארידו אידיוט. במצב שכזה אתה לא יורד לגליץ'. ברגע שגארידו עשה את זה הוא הפיל את עמאשה.

9. סטפן שאלוי Member

השוטרים אכן גם זבלים:

איזו מן בדיקות בטחוניות אלו, אה?

ואם זה היה רימון-רסס, או מטען של 5 קילו?

מי שהיו אחראים על בדיקות האוהדים בכניסה לאותו יציע, ומפקד כוח השיטור צריכים להיות מפוטרים!

ואת אלו שזרקו/הכניסו את הרימון צריך לכלוא לכמה שנים בכלא נפחא: בקרוב מתפנה שם הרבה מקום.

10. Fanatic Member

ברור שהיה פנדל. התכוונתי ועדת חקירה על גארידו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    זה פשוט היה אחד הפאולים היותר הזויים שראיתי בחיים שלי.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פחדתי שאתה חשבת שזה לא היה פנדל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    את האמת, אחרי המשחק המחפיר שלנו אני רואה את זה כמתנה רצינית. אני רק מקווה שהשחקנים יבינו עכשיו שצריך להתחיל לשחק כדי לצאת משם עם הניצחון. אלכס צודק, אני לא יודע מה השחקנים עשו בפגרת הנבחרת, אבל כרגע הנקודה בבלומפילד פשוט שווה הפסד.

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

למכבי חיפה יש 80 חלוצים
    ואף אחד מהם לא יודע לכבוש?

תורג'מן לא מתאים למכבי חיפה
    עזריאל בא כמחווה של רצון טוב מבית"ר אבל לשחק הוא לא באמת ישחק
    דה חסוס זה ליצן מהסוג שלא ממש מצחיק
    הגרוזיני חייב לעוף ויפה שעה אחת קודם
    עמאשה עם כל הכבוד כבש רביעייה במחזור הראשון ומאז לא עשה כלום, פשוט כלום!
    קטן גמר את הסוס
    גאדיר זה פלופ רציני ומעניין עוד כמה שנים ייקח לחיפה עד שהם יזרקו אותו או כמה זמן ייקח עד שימאס לו לשבת על הספסל ולהיכנס ל5 דקות כל פעם

כל זה ובסוף מי שכובש זה אייל משומר
    אולי כדאי לתת לשראנוב לשחק חלוץ

13. alexshw Member

אלישע פשוט מאמן הזוי העונה. רק בנאדם הזוי יכול לבנות ככה את הקבוצה.
    אני דורש ממנו להחזיר את ימפולסקי לעניינים ולהעיף את הדייג מגאנה והבנאי מאקוודור שהוא לא שחקן כדורגל.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין הרבה מה להגיד. תיקו מוצדק, וכדאי לשחקני מכבי חיפה להתעורר כי אין העונה קיזוז...אין לי יותר כרגע מה להגיד. כולם במערכת יודעים מה השעה!

15. Milanista Member

קבוצה מאוד מתסכלת יש לחיפה העונה. מוציאה את החשק לראות כדורגל אחרי כמעט כל משחק.