מחזור 7: El Derbi Madrileño

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏27/9/13.

1. zivmay Member

מגוחך כי 4 אליפויות ו2 גביעי אירופה, זה לא מאזן דל.
    בזמן שלונגר יש פחות.

2. Landon Donovan Member

א. 3 אליפויות.
    ב. מה קשור ונגר?

3. zivmay Member

הכל טוב אחי?
    הטיעון שלך היה על המאזן "העלוב" של תארים ב14 שנות קריירה שלו.

4. Landon Donovan Member

נו, אז? מה הקשר של ארסן ונגר?

5. zivmay Member

תבין לבד.

6. Landon Donovan Member

מה אני צריך להבין לבד? האם המאזן העלוב של ונגר מכשיר את המאזן העלוב של אנצ'לוטי?

7. yonmu Member

1. כמו שציינו מעליי, הרקורד הזה לא רע בכלל. כמה מאמנים פעילים עדיפים עליו? מוריניו וגווארדיולה?

2. הטענה שלך היא בדיוק הפוכה - כשאנצ'לוטי לא זוכה זה בגללו, כשהוא כן זוכה זה בגלל קאקה\זלאטן\רונאלדו.

אמנם באליפויות אנצ'לוטי לא הכי מוצלח, אבל ברוב הפעמים באמת לא היה לו את הסגל הכי חזק בליגה. יותר מזה, הוא גם לא בנה את הסגל. לפחות לא באופן בלעדי. לא יודע איך זה עובד בפסז', אבל במילאן, בצ'לסי, ובריאל יש קריזיונר בראש המועדון (ברלוסקוני, אברמוביץ', פרז) שקבוע מפריעים לקבוצה בזה שהם מתערבים בה על חשבון המאמן. קשה לי להאמין שאנצ'לוטי לא העדיף לקבל חלוץ במקום בייל.

בקיצור, אם מסתכלים על תוצאות - בצ'לסי ובפסז' הוא הצליח, במילאן הוא היה סביר לגמרי, ורק בריאל הוא מאכזב (ועבר בסך הכל חודש).
    אם מדברים על שיטה - תנו לו זמן. גם שיטת ה'הגנה חזקה וסופרסטאר שיעשה גול' היא שיטה בסופו של דבר. לא כל אחד צריך להיות קרויף ולהמציא דברים חדשים, למרות שאנצ'לוטי כבר עשה את זה (כמה מאמנים חיקו אותו עם המעבר בין 4-4-2 בליגה ל4-5-1 באלופות, שהביא לו גביע?). אם עוד חודש ריאל תיראה אותו דבר - הפיטורים יגיעו. אני מאמין שהוא כן יצליח לייצב את הקבוצה, להנחיל שיטה (גם אם לא משהו עם טביעת יד בולטת של מאמן) ולהביא תוצאות. בכל מקרה, לאליפות הוא לא יספיק לדעתי (וגם לא היה הפייבוריט).

נ.ב.
    אם יש קטגוריה שבה אנצ'לוטי בהחלט כושל, זה קידום צעירים. הגיע הזמן שמוראטה יעיף את בנזמה מההרכב.

8. Landon Donovan Member

1. כמה מאמנים שלא קוראים להם ארסן ונגר קיבלו כל כך הרבה קרדיט במועדונים גדולים והביאו כל כך מעט קבלות?
    2.אני לא טוען שלא מגיע לו קרדיט על האליפויות שהוא לקח. אבל כשהוא לוקח אליפות פעם בארבע שנים, מדובר באחוזי הצלחה נמוכים. אתה מכיר את הפתגם על השעון המקולקל, נכון?

"קריזיונר בראש המועדון" זה תירוץ קלוש. האם לא היה לו בחמשת העונות הראשונות שלו במיךאן את אחד הזגלים הטובים בעולם, עם שחקנים כמו נסטה, פירלו, גאטוזו, שבצ'נקו, אינזאגי ועוד רבים אחרים. האם הוא לא איבד אליפות בצרפת עם סגל הירק בהיסטוריה אז לקבוצה קטנה וענייה ממונפלייה? וזה עוד לאחר שקיבל שלושה שחקנים שהוא בחר (מקסוול, מוטה ואלקס).

לקרוא לתקופה שלו בפ.ס.ז' "הצלחה" זה עיוות מטורף של המציאות.

9. Civil Anti Madridista

אני משוכנע שאם טיטו וילאנובה לא היה רוצה את ניימאר מסיבות כאלה ואחרות לא היו רוכשים אותו

10. doundoun Member

לא מעוניין להיכנס לוויכוח לגבי אנצ'לוטי אבל לקרוא לאליפות הצולעת שלקחה פאריז הצלחה זה סילוף
    מטורף של האמת ואני משתמש בלשון מאוד עדינה......
    אנצ'לוטי הגיע באמצע העונה לפני שנתיים כשפאריז מוליכה את הליגה ועדיין "הצליח" להפסיד את
    האליפות למונפלייה הקטנה {למרות שבאותה שנה הכל הלך לאוליבייה ג'ירו וחבריו} וגם אם נניח
    את השנה הזאת בצד איזה תירוץ יכול להיות לאנצ'לוטי לקחת אליפות בקושי אדיר 2-3 מחזורים
    לפני הסוף עם סגל איכותי פי 5 מכל קבוצה כשהיריבה העיקרית היא מארסיי עם מאמן בוק בשם
    אלי בופ? מצטער אבל מי שקורא לאליפות הזאת הצלחה פשוט לא ראה אף משחק של פאריז
    ולבטח לא מכיר כלל את הליגה הצרפתית.

11. אלי מתחן Member

יש הבדל בין לא לרצות שחקן, ללא להיות מעורב בהחתמה.
    גם בריאל לא מנחיתים שחקנים על מאמנים.

אני לא מבין מה רוצים מבייל, הוא לא אשם ששילמו עליו מחיר כזה. הוא שחקן מצויין, חבל שהוא כפיל של רונאלדו ולא יכול לעזור לנו כשיש צפיפות ורונאלדו מתקשה.
    איך בייל אשם שיש לנו חלוץ כזה אפס בהתקפה?

12. Civil Anti Madridista

מה הכוונה מעורב? המאמן צריך לנהל את המ"מ עם הקבוצה של השחקן? מספיק עם האמבוש הזה על אנצ'לוטי די יצאתם מפרופורציות
    הסגל של ריאל מדריד מצויין, היו חילופי מאמנים וכרגע כל המערכת מסתגלת לכך וזה כולל גם את השחקנים
    גם בתחילת הקדנציה של מוריניו לא הכל פעל חלק, ועם קצת סבלנות העסק התחבר וכך יהיה עם אנצ'לוטי.
    ההפסד הוא סטירה, אבל טוב לפחות שהוא הגיע מוקדם כשיש עוד זמן לתקן. בארסה ואתלטיקו לא ינצחו לנצח וגם הם יכנסו למשברים, החכמה לצאת מזה מהר

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/13
  13. Raulito Madridista

בוקר טוב חבר'ה, חזרתי ממדריד אחרי טיול מטורף שכלל שני משחקים בברנבאו - אתלטיקו+קופנהאגן. לצערי האתר נחסם לגלישה מחו"ל בגלל סיבות כאלה ואחרות. הנה הסיכום הקצר שלי לדרבי:

(נכתב במקור ביום ראשון לפנות בוקר, אחרי המשחק)

ערב טוב לכם ממדריד חבר'ה, אתחיל ואומר שלמרות ההפסד זו חוויה עוצרת נשימה להיות בברנבאו. התרגשתי כמו ילד. אני ואור נשארים במדריד עד סוף השבוע והולכים גם למשחק נגד קופנהאגן. יומן מסע מפורט נרים בהמשך אני מאמין..בינתיים קצת על הדרבי על קצה המזלג:

זה הזמן להתעורר, הבית מתפורר..הכותרת בas אחרי המשחק כל-כך נכונה..אנחנו מפתיחת השנה לא משחקים כדורגל. הייתי אומר שהכאפה הזו טובה והיא תפתח את העיניים לכולם - אבל הבעייה מן הסתם היא הפיגור הגדול מבארסה, ויש עוד קלאסיקו על הראש ממש בקרוב. התרגלנו שאנחנו עומדים מולם נהדר ומנצחים כל הזמן - אבל היה לנו את מוריניו.

ותודה לאנצ'לוטי שחתום על שבירת הרקורד המדהים במשחקי הדרבי, וגרם לטעם מר בפה. לא זו ריאל מדריד שרציתי לראות כשאני מגשים את החלום וטס לברנבאו. השירים למוריניו אגב היו עוד לפני המשחק. ברור שגם השחקנים אשמים ורונאלדו היה נוראי אבל מה זה ההרכב הזה. שני מגנים שלא יודעים לתקוף ושני קשרים אחוריים אפורים. למה לא מודריץ? ולמה לא קרבחאל?

אתלטיקו ניצחו אותנו בבית שלנו בלי מאמץ. אני מקווה שבעתיד כשנסתכל על המשחק הזה, נדע שכאן היה השינוי. מוראטה ברבע שעה עם קישור חלש הגיע לשלושה מצבים. הילד קיבל תשואות אדירות כמו שכריסטיאנו לא קיבל מעולם. ובנזמה? כל ילד שמתחיל לבעוט בכדור חולם להיות החלוץ של ריאל מדריד. איכס. מחדל של כולם. בכל מקום, בכל מצב, גם אם זו תהיה עונה פח - האללה מדריד.