מחזור 7, המשחק המרכזי: בית"ר ירושלים מארחת את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י לירן-ביתר, ‏30/10/02.

1. לירן-ביתר Member

נו מה אתה רוצה להראות בתמונה הזאת?
    אני יודע את התוצאה של המשחק שלכם בליגת האלופות.

הבעיה היא שהסמל של מנצ'סטר יונייטד והסמל של הריסברס של מנצ'סטר יונייטד הוא אותו סמל.

חנוכה, אכלתם 4

2. חכם חנוכה Member

לההה, איזה חכם אתה

אבל ראסמי עכשיו תדברו על זה כל השנה, אתם מתייחסים אל זה כאילו לקחתם אליפות, אשכרה מסכנים אתם, גם קרית גת הביסה אותנו 4-0, אז מה זין. חושבים שניקח קשה, אני לא שם זין על הקבוצת תחתית המסכנה שלך, בסך הכל זה רק עוד 3 נקודות, אתם עדיין קבוצת תחתית, אני לא שם עליכם.

נכון, הפסדנו 4-0, תחגגו על זה כמה שאתם רוצים, תהיו בריאים(חוץ מלירן ביתר שתהיה לו שואה).

3. לירן-ביתר Member

אל תשים זין, אבל אתם תמשיכו לקבל תבוסות מבית"ר בהמשך העונה.
    תירקב עם אוואט יא טמבל

4. chaos Member

טוב

5. חכם חנוכה Member

סבבה

6. Ilan Member

אני חייב לציין שלא ראיתי ילד כ"כ אדיוט מלירן בית"ר... אתה לא מבין דברים בסיסים- תגיד למה נראה לך חנוכה שם את התמונה הזאתי? בגלל התוצאה... אני מאוד מקווה שאמרת את זה בצחוק...

בכלל תגיד תאמת, בן כמה אתה?...
    כי לי אתה נראה כמו ילד בן 12.

וזהו נמאס לי, מעכשיו אני יעשה מה שקלויברט עושה- פשוט מתעלם ממך, כל פעם שיש הודעה שלך אני ידלג, זה הדרך הטובה ביותר לא לראות את הטימטום שלך, אז אל תגיד בכלל תשם שלי, כי אני ממש לא חברה שלך.
    וזהו לתמיד בקשר אליך.
    ----------------------------------------------------

בקשר למשחק...
    ניצן, אולי אני שחצן, אבל אני ריאלי- ואני יודע מצויין שחיפה תיקח את האליפות הזאתי בהליכה... וכמו שאני יודע שחיפה תיקח אליפות אני יודע שמכבי ת"א זה קבוצה עלובה שלא מדגדגת את חיפה...
    ומזה השטויות האלה- "אם תשחקו כמו נגד בית"ר"...
    זה כמו שאני יגיד "אם תשחקו כמו נגד בואבישטה במשחק השני"...
    או זה כמו שאני יגיד "אם נשחק כמו נגד מנצסט'ר במשחק השני ניקח את האליפות"...
    לקבוצה יש עליות וירידות, חיפה לא יכולה לרדת יותר ממה שהיא ירדה עכשיו... ההבדל בין חיפה לבין מכבי ת"א זה שחיפה זאת קבוצה עם אופי- וככל שהיא תקבל בראש יותר- היא תחזור למשחק הבא רעבה יותר- והקבוצה שלך היא לוזרית- ואם תקבלו 3, אתם תכנסו לדיכאון ותקבלו משחק אחריי זה 5...

בקיצר, אני יכול להבטיח לך, שהאלופה של השנתיים האחרונות תיהיה גם של עונת 2002-2003.

7. AFC Member

ברצוני לומר כמה דברים :

א. לירן, חתיכת אדיוט, עדיף שתסתום את הפה שלך. אתה מתנהג כמו מפגר, ועושה לעצמך בושות. חאלאס, אין לך יותר איך לרדת עליהם, אז אל תמשיך!!!

ב. אילן, אם אינדיו כל כך גרוע, איך זה שמול ההגנה הנפלאה שלכם, שהצליחה לעצור את דייגו פורלאן האגדי, הוא כבש? מ30 מטר? ואם כחילה כל כך זקן וגרוע, איך הוא ניטרל את החלוץ שאתה כל כך מתגאה בו? נכון שקוביקה לא החלוץ הטוב בארץ (לדעתי יעקובו באמת יותר טוב, אבל לא בכזה פער), אבל הוא מתאים יותר למקום השני.

ג. אילן, במחזור ה7, כל כך מוקדם, לקבל רביעיה מקבוצה כל כך "מסריחה", כהגדרתך, זה ממש לא סימן לאליפות. בהרכב מלא אתם חטפתם, אתם לא יכולים להתמודד עם כל העומס והספסל שלכם לא יכול להשיג אמצע טבלה אפילו. הפועל ת"א מגמגמת במשחקי החוץ, ומכבי ת"א מנצחת ניצחונות דחוים, אבל מצבן הרבה יותר מעודד ממכבי חיפה, שכבר מתחילה בשלבי הקריסה, ונשארו לה עוד שני משחקים לשבוע הזה. הפציעות גם כן יגיעו, בלי ז'אואטאוטס, בניון כבר לא כאן להציל אתכם, יעקובו לא מקבל כדורים - אתם בקריסה.

ד. חנוכה, קודם כל לא הייתי מציע לך לשמוח כל כך על ניצחון על הרסרבס של מנצ'סטר. דבר שני, אתה האחרון שיכול לקרוא לאוהד בית"ר טרמפיסט. טרמפיסט אומרים על אוהד שתופס טרמפ על הישגים של קבוצה. לאילו הישגים הגיעה בית"ר בשנים האחרונות? ולאילו הישגים הגיעה חיפה בשנים האחרונות? אתה הטרמפיסט, לא הוא.
    ומה זה הקללות הילדותיות האלה? נראה לך שזה מעליב אותו? שיצאת גבר? אתה נראה כמו תינוק שלא יודע לדבר כמו בן אדם!!!

חאלאס עם כל הקללות, לירן וחנוכה, עדיף שלא תכתבו בדיון הזה יותר, כל שאר הכותבים כאן כותבים הודעות רציניות ומושקעות, רק אתם רושמים ירידותהודעות כמו "צודק" "נכון" "חחחח".

8. חכם חנוכה Member

טוב, מצטער שאני לא רושם תגובה של יותר מ-4 שורות

9. chaos Member

למה חנוכה טרמפיסט? הוא אוהד את הקבוצה מלפני השנתיים האחרונות
    בית"ר הצליחה לעומת זאת לפני 6 שנים, כנראה התקופה בה לירן החל לאהוד אותה

10. לירן-ביתר Member

אילן יא טמבל.
    אם תעלה כמה הודעות למעלה תראה שלא אמרתי שחנוכה שם את זה בגלל התוצאה.

זה ציטוט שלי
    4444444444444444444444

שתוק וידוקה! זה חנוכה התחיל עם הקללות.

4444444444444444444444

מתי המצאת את זה שהוא חושב את עצמו לוסיו? מה שבטוח הוא הרבה יותר טוב מבנאדו.
    יא טמבל, כחילה הציל שער בטוח, הוא הרבה יותר טוב מבנאדו הצולע.

4444444444444444444444

אידיוט! השחקנים של חיפה שיחקו כמו נכים.
    איך אתה קורא לשחקן בית"ר קוף??? האוהדים והאוהדים שלכם הם קופים ירוקים ודוחים.

כן יא דפוק. קוביקה החלוץ הכי טוב בארץ. לפחות הוא לא אגואיסט כמו יעקובו.

4444444444444444444444

בקיצור, קודם תנסו להוציא תיקו מבית"ר, אחר כך תדבר על אליפות.

4-0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11. chaos Member

די לירן, וידוקה המלך שלך אפילו אומר לך להפסיק לירות את השטויות שלך

12. Ilan Member

הרכב מלא וידוקה? ניצחתם את חיפה בהרכב מלא? בלי שלושה שחקנים- זוט'ה ואגיפו'ר- והמחליף של זוט'ה אלמושנינו שהוא היה אמור להחליף אותו וגם נפצע... ככה ששלושה שחקנים זה אחוז נכבד מההרכב...

חוץ מזה... הפסדנו לקבוצה עלובה, נכון... אבל גם שנה שעברה הפסדנו לקבוצה יותר עלובה- קריית- גת... מה אתם לא זוכרים? ואז אני זוכר את כללל מה שאמרו- היה משחק הבא נגד הפועל ת"א שהיא עמדה לשחק נגד מילאן- וכל התקשורת חגגה על חיפה, אמרה שהיא הפסידה את האליפות, כל הפרשנים צחקו על חיפה... וחיפה? היא דיברה על המגרש... להזכיר לכם את התוצאה?...

ככה שעל תזלזלו בחיפה, היא תחזור- וטובה מתמיד...
    ויודעים מה? אני יכול להבטיח לכם שגם אם היא תפסיד עוד 5 מחזורים רצוף היא לוקחת אליפות... אני ממש לא מודאג...

13. לירן-ביתר Member

כאוס אתה ממש דפוק. וידוקה לא המלך שלי ואף אחד לא יגיד לי מה לעשות. חוץ מזה לא כתבתי
    שטויות. אז תסתום ת'פה ואל תגיד שטויות על הודעות שאתה לא קורא.
    אתה בטח מת מקנאה.
    4444444444444444444444444444

14. לירן-ביתר Member

מה הקשר??? אתה מביא משחקים מלפני שנה. זה לא אומר שאותו דבר יקרה היום. כדאי לך
    להפסיק להתלהב ולהתחיל לדאוג כי בכלל לא בטוח שהאליפות שלכם.

15. קופירוק Member