מחזור 7: המבורג עוצרת את ואן חאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏24/9/09.

1. דנידין Member

לאם משחק בימין ומשחק מצויין. ברנו בלם.

2. scholl Member

לשחק עם אוטל זה לשחק עם שחקן פחות ,כמה חוסר בטחון ,כמה חוסר אגרסיוביות ,פשוט לא לרמות האלה .
    לא הבנתי מה עשה טימושוק שהצדיק את היציאה שלו מהמגרש .
    מרגע שהוא יצא האמצע היה בשליטה של המבורג ורובן וריברי לא קיבלו מספיק כדורים.

גם החילוף של שוויני לא מובן ,אתה מוציא את 2 הקשרים שמחזיקים לך את האמצע ? ומכניס את מי ?
    אוטל יותר רך מחמאה .

ברנו נראה על המרגש כמו נגר ,הגול בא מהצד שלו כמו רוב ההתקפות המסוכנות של המבורג ,הוא לא מתאים להיות מגן ימיני .

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/09
  3. doundoun Member

שמישהו בבקשה יסביר לי איך מחזיקים שחקן כמו ברנו ומשחררים את זה רוברטו
    ולוסיו? חיפשתי ,באמת חיפשתי ופשוט לא מצאתי.
    ואן חאל מתחיל להפנים סוף סוף שהבונדסליגה לא פחות קשה מהליגה הספרדית ועדיף
    היום מעכשיו באמצע העונה.

4. Bujuga Member

אגף שמאל של המבורג מטורף...אאוגו מגן קטלני שיתפתח עוד ויהיה בין הטובים באירופה לדעתי, ואלייה, זה השחקן של המבורג, איזה רכישה אדירה, טכני בטירוף, לא מפסיק לרוץ, תענוג לראות אותם.
    גם בואטנג מצוין ובכלל כנראה שגוטמן לא טעה כשטען שהמבורג לא פחות טובה מבאיירן...זה נכון לעונה הזו כמובן.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל שמח שכמה פיות הולנדים השתתקו והבינו שהבונדסליגה זה לא משחק ילדים. ואן חאל התחיל להיות יותר מדי שחצן והתחיל לזלזל. אז באיירן זה לא אלקמאר והליגה ההולנדית זה לא הבונדסליגה.

דבר שני כואב על דורטמונד, לא הגיעה לה להפסיד כמו שלא הגיע למגאת לנצח, אבל זה חלק מהכדורגל.

שטוטגארט סוף סוף מנצחת, הרבה תודות להפקרות של איינטרכט, אבל אלו בדיוק מסוג המשחקים שקבוצה שנמצאת בתקופה רעה צריכה, בשביל לחזור למסלול.
    נקווה באמת ששתי הניצחונות האחרונים הם לא רק פטה מורגנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

6. yossse Member

תפסיקו לבלבל את המוח ,מה אתם רוצים מברנו?הטעות הייתה של פיליפ להאם שאיבד את פטריץ,גם היינו משחקים 290 דקות לא היינו מבקיעים אתמול,יקח זמן עד שיגובש הרכב,אין מה לעשות סבלנותהיא המילה,ככה זה אצל ואן חאל,באיירן תיקח את האליפות בלפחות 6עד 8 פור

7. RealStretford Member

מאד נהנתי מן המשחק בין המבורג לביירן (במיוחד הדייקנות בתוספת הזמן). אבל כל פעם שאני רואה את ואן בויטן אני נזכר בתקופתו בסיטי ומתקשה להאמין שלא חתמנו אותו כי לא היו לנו 4 מיליון פאונד. היום מוציאם את הסכום הזה לחטיפים במחצית!! שחקן ענק.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/09
  8. Bayern Straße nach sechs

מאניש אחד המלוכלכים!
    אני עוד לא מבין איך הוא לא הורחק בפעם הראשונה כשהוא ניסה לסרס את אדלר. אחרי שהוא סירס את וידאל אני בטוח שהוא לא יראה דשא בחודש הקרוב לפחות.

דורטמונד. רחמים, באמת לא הגיע לה להפסיד.
    השופט באמת קצת דפק אותם. גם השער שלא אושר, וגם בשער של פרפאן הייתה עבירה של הכובש על שמלצר. כך שדורטמונד יכולה להרגיש מקופחת, אבל בעיקר מאוכזבת מההחמצות.

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני לא יודע מי החליט שהניצחון של שאלקה על דורטמונד היה גדול, אתמול. אופיר אתה ?

שאלקה לא שיחקה כדורגל טוב אמש, כמובן שגם דורטמונד לא. אך הקיפוח שהיה במשחק היה שערוריה אחת גדולה. שער של דורטמונד שנפסל בלי צדק. שער של שאלקה שאושר בלי צדק לאור העובדה שבוצעה עבירה של ג'פרסון פארפאן על מרסל שמאלצר הצעיר. קלופ יכול להיות מאוד מאוכזב מהתוצאה אתמול וצריך להתחיל לעבוד על הקבוצה לקראת המשך העונה.

לירן, אני מסכים איתך לגמרי. קודם כל אני חושב שעד עתה הקבוצה הטובה במדינה היא ללא ספק המבורג. כדורגל יפה ואיכותי, למרות שמידי פעם יש מעידות הקבוצה הזאת יודעת לתפקד במגרש בצורה יפה עם איכות גבוהה של שחקנים בינוניים בהחלט. לגבי באיירן, השחצנות והזלזול שדיברתם עליה, אין מה לעשות זו היא באיירן מינכן, הקבוצה השחצנית ביותר גרמניה אך אין מה לעשות זו היא באיירן ויש לה את הכלים והכוח לקחת העונה אליפות בקלות במידה והמבורג לא תתחיל להשמיט נקודות.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יוני, הקרדיט הוא שלי. הניצחון של שאלקה בדורטמונד לא משנה באיזה דרך הוא השוג הוא ענק מבחינתם.
    כמה שזה כואב צריך להגיד שזה ניצחון אדיר לשאלקה, במיוחד בעונה שהיא כמעט עם אפס רכש.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ד"א שימו לב להופנהיים עוד ניצחון גדול ואיבסיביץ' סוף סוף חוזר ובגדול עם שלושער.

לוסייאן פברה בדרך החוצה מהרטה המידרדרת (איפה דיטר, איפה?!)