מחזור 7 בסריה א' :: Shot through the heart

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏2/10/15.

1. DRORIKO Member

אתה יודע שכבשנו לפני הפנדל כן? והוא עוד כמה מצבים,כולל 2 החמצות מסמרות שיער של מוראטה

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה את הגול, עוד הזדמנות של מוראטה ברחבה לפניו, חוץ מזה כלום.

3. DRORIKO Member

וגם אחריו במחצית השניה כשקואדרדו סידר למוראטה כדור ברחבה והוא בעט החוצה.

בסדר זה עוד לא יובה שהיתה משחילה לקבוצות כאלה חמישיה עם חמש החמצות ספייר. אבל אני כן רואה שיפור בקבוצה,והיא משחק מספיק טוב כדי שאני אהנה לראות אותה(מה שלצערי אני לא יכול להגיד על הקבוצה השניה שאני אוהד).

4. Enzo Maresca Member

אינסינייה מתחילת העונה מציג את הכדורגל הכי טוב בקריירה שלו. נראה שסוף סוף הוא עלה את המדרגה שבין פוטנציאל גדול לכוכב.

מילאן פאתטית ברמות פיפואיות.

אה, ובנוגע לדיון שהתפתח פה סביב יובה - מבחינתי זה לא דיון, בסך הכל שיתפתי אתכם בתחושה אישית שלי. אני באמת ובתמים נהנה מהקבוצה העונה הרבה יותר מאשר בשנים האחרונות (להוציא את רגעי השיא באלופות), חושב שזוהי רק ההתחלה והתחושה בבטן מרמזת שאנחנו בדרך הנכונה לעוד עונה מנצחת ומרגשת.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/15
  5. Andrea21 Member

מקום 3? */aaarofl

בשיא הרצינות, מקווה שנקבל חמישייה. אולי מישהו שם יתעורר.

6. VAR Member

כמו שמישהו התעורר ב2542764518345 פעמים הקודמות?

תחת ברלוסקוני&גליאנימלך לא יצמח יותר דשא. לא בגלגול הזה לפחות.

7. DRORIKO Member

זהירות,כאן עושים חלטורות

8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אינסינייה - אלן - היגואין. השילוש הקדוש החדש של נאפולי. אינסינייה פנטסטי. 5 שערים ושלושה בישולים בשבעה משחקים. רק שתיהיה לכך המשכיות (במיוחד בנבחרת). שאפו גדול לסארי.

9. Andrea21 Member

חמישיה בסן סירו עדיין לא קיבלנו אז לך תדע ;)

ברצינות עכשיו, אני מקווה שהאולטראס לא יעברו על זה בשקט. חייבת להתחיל סוג של מחאה, לא להגיע למשחקים. מזלזלים בנו אז נזלזל בהם. נפגע להם בכיס ובמותג. אז נראה אותם נשארים בתפקידים שלהם.

יאללה, רק עוד אחד.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/15
  10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את ה5 דקות בין תחילת המחצית לפנדל אז יכול להיות שהיה עוד מצב, לא משנה את הטענה שלהגיע ל3 מצבים סבירים ב50 דקות בבית מול המקום האחרון בליגה זה לא טוב ולא מספיק. הקבוצה שלי צריכה בממוצע פי 3 מצבים מזה כדי להבקיע גול(למרות שהם כבר הקיצון השני).

הגיוני שאתה נהנה מיובנטוס, זה גם לא שבשנים הקודמות שהייתם אונסים את הליגה הייתם קבוצה אטרקטיבית במיוחד, בעיקר ידעתם לשחק מעולה על החוזקות שלכם, כלומר שיחקתם משחק מאוד אגרסיבי ופיזי עם הרבה כדורים ארוכים, הגבהות, משחק עם הגב לשער והישענות על היכולת של שחקני הקישור וההתקפה שלכם לנצח במאבקים פיזיים. בעיטות לשער זה לא מדד אטרקטיביות.

11. VAR Member

חכה, עוד רגע מביאים לך את קווין פרינס בואטנג, מפטרים מאמן וממנים שעיר לעזאזל חדש במקומו. ואז הכל יהיה בסדר.

12. Andrea21 Member

שכחת את עמנואלסון...

מיכאלוביץ' חייב ללכת הביתה ולא רק בגלל המשחק הזה. האמת שאני לא כל כך אובייקטיבי פה - פשוט לא סובל את האיש אבל התוצאות לא עושות איתו חסד.

13. eran.m Member

חשבתי שנפסיד , אבל לא ככה...

מה יהיה עם המועדון הדפוק הזה ?!

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ייאמן, כאילו מילאן אמרה אנחנו רוצים להראות שאנחנו יכולים לעשות יותר גרוע מאינטר.

בנוגע למשחק שלנו, אמרתי שבוע שעבר שאני קונה תיקו, האמת שהיינו צריכים להפסיד גם פה, עם כל הכבוד, החמצה כמו של קוריאה, לא רואים כל יום.

זה מגרש קשה המאראסי, קטן מימדים, סאמפ קבוצה טובה, ואנחנו בלי יויו זה פשוט לא אותו דבר, במיוחד כשפאלאסיו זה המחליף שלו, ופריסיץ' עדיין זה לא זה. נקווה שהפציעה של קונדוגביה לא חמורה, כי ראיתי אותו צולע כשהוא הוחלף. נקווה גם שמאנצ'יני, במידה ויויו לא יוכל לשחק נגד יובה, ישנה את השיטה ויעבור לשחק עם חלוץ אחד, כדי להשתלט גם על מרכז השדה, עדיף רק את איקארדי מאשר את פאלאסיו איתו.

נקודה במגרש קשה, שבשנה שעברה לא לקחנו בו כלום.

הויולה ביתרון 2 בפסגה, אבל בסדר, עוד נכונו הרבה שינויים, הליגה מאוד מעניינת השנה וצמודה.

מבחינת המועמדות לתואר
    פיורנטינה 18
    אינטר 16
    לאציו 15
    רומא 14
    נאפולי 12
    מילאן 9
    יובה 8

אין ספק שכל איטליה תחזיק אצבעות לאינטר במחזור הבא נגד יובה, ניצחון שלה יוציא את הגברת הזקנה סופית מהמירוץ לדעתי, וייתן לכל הקבוצות במאבק בוסט אדיר שיגיד אנחנו יכולים ללכת עד הסוף.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובה מעולם לא הייתה קבוצה של חמישיות, גם אם היו הבלחות מדי פעם,מצד שני גם להגיד עלינו שהתבססנו על כדורים ארוכים ומשחק עם הגב לשער זה לא נכון. מה שמדאיג אותי יותר מהכל זה שני דברים -
    1) אני יכול להבין את ממי שנהנה לראות אותנו, מחזיקים בכדור ,מחלקים עקבים , יש דריבלים וגם ריגוש, סוף המשחק הרבה בעיטות לשער ובתקציר מבינים שהיו מעט מאוד מצבים מסוכנים אמיתיים. ארסנל? רומא ? אנחנו משחקים כמו מאונני ה2/3. מסתובבים כל היום על סף הרחבה ו15 מטר אחורה ולא עושים כלום.זה מתאים לקבוצה שרוצה לצאת עם מחמאות,אבל לא עם תארים, כאלה שמאמינים שהדרך שווה יותר מהתואר. אני לא כזה ,ולטעמי יובה מעולם לא הייתה קבוצה כזו.כמות השערים שאנחנו סופגים ( שלחוליית הקישור שלנו יש אולי את החלק הכי גדול בהם) היא בלתי נתפסת ושערורייתית הרנאנס - מצטער לבשר לכם , זה פשוט לא זה, לא הגנתית ולא התקפית (שווה להיות שחקן רוטציה, והוא עושה הכי טוב שהוא יכול - אני פשוט יוצא נגד ההתלהבות ממנו) וקוודראדו הוא פשוט לא מספיק טוב לדעתי.
    2) תחושת ה- אם אנחנו מפסידים עוד פעם אחת אנחנו יוצאים ממאבק האליפות ,תרדוף אותנו כל העונה,והסטטיסטיקה מרמזת על כך שאם כבר הפסדנו את כמות ההפסדים השנתית של אלופה כבר התחלה, כנראה שעוד נפסיד, וכנראה שבאמת נצא מתישהו מהמאבק הזה.

אגב בנושא הליגה, אינטר ופיורנטינה עדיין לא בשלות לסקודטו לטעמי, אם כי אינטר בהחלט מסוגלת ללכת רחוק,מה שמשאיר אותנו לטעמי עם נאפולי ורומא בעיקר.
    הליגה נהדרת עד עכשיו, הכאוס הזה,לכל צופה נטרלי, הוא מדהים.

FelaKaT אוהב/ת את זה.