מחזור 7' בספרד: עוד תיקו לריאל, בארסה שוב נופלת בבלאידוס והמוליכה היא אתלטיקו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏30/9/16.

1. Greek Member

כמו שאמרתי, אתה מוזמן לגבות את טענותיך כמו "בלם בינוני" בנתונים סטטיסטיים וענייניים, לא ב"בלם בינוני שבסה"כ מתאים לשיטה". עד אז, תפסיק לזרוק כאן שטויות לאוויר ולזהם את הדיון.

2. ManUnd Member

נתונים סטטיסטיים לא תמיד מראים את כל התמונה,במיוחג כאשר מדובר בקבוצה שכל משחק שולטת לפחות ב75% מהכדור.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

3. Raulito Madridista

פיקה אחד מהבלמים הטובים ביותר ללא ספק ויש לו קריירה נפלאה, ומעבר לכך הוא תפור בול על סגנון המשחק של ברצלונה שנותרת לעתים חשופה מאחור בגלל שהיא תוקפת בחמת זעם ועם כל הכלים לרשותה והוא גם שולט בכדור כמו קשר אחורי. לא מעניין אותי להיכנס להשוואות - טופ 5, טופ 3, טופ לא יודע מה אבל מי שלא מסכים עם הדברים האלה - אין מה לדון איתו(יש מה להמשיך את הדיון הזה בכלל?). מצד שני צריך לזכור שגם לו היו תקופות חלשות - עונת 2012/2013, תחילת הדרך עם לואיס אנריקה למשל, ושגם הוא לא מושלם - איטי יחסית.

4. Civil Anti Madridista

נפתח את זה? אני סקרן לשמוע מי הם חמשת הבלמים הטובים בעולם מבחינתך.

5. Greek Member

אם נתונים סטטיסטיים הם לא מדד, אז רק העיניים שלך הם כן? אני בטוח שהן שופטות בצורה מאוד אובייקטיבית.

6. RubberSoul Member

ברצלונה תוקפת רב הזמן מצד אחד, מצד שני קבוצה כמו אתלטיקו מגנה על שערה בעזרת כל הקבוצה כמעט. ככה שאם פיקה היה בלם באתלטיקו, הוא היה מקבל עזרה משחקני הקישור. פיקה מצליח להציג את הרמה הזו כשהיריבה תוקפת במתפרצות (גם אם 15% מהזמן) כשהוא בהגנה חשופה כמעט לגמרי.
    גודין למשל מציג את היכולת האדירה שלו בעזרת התמיכה של שחקניו לקבוצה. יהיה מעניין לראות אותו במשחק הגנה כמו של ברצלונה, שכשמותקפת אין הרבה שחקנים בהגנה בתחילת ההתקפה.

Civil אוהב/ת את זה.
  7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מבחינתי 4 הבלמים שלנו ומיראנדה. באמת, מיותר הדיון הזה.

8. Civil Anti Madridista

לא מתכוון לזלזל אבל כתבת לך גם בעמוד הקודם - משחק ההגנה של אתלטיקו כ"כ אדיר שגם אם תעלה עם סארי פאלח בהגנה הוא יראה וורלד קלאס.

בכל מקרה, השאלה הופנתה לManUnd ואני מצפה לתשובה לשם שינוי.