מחזור 7' בספרד: עוד תיקו לריאל, בארסה שוב נופלת בבלאידוס והמוליכה היא אתלטיקו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏30/9/16.

1. ManUnd Member

גם עונה שעברה היא הייתה מדהימה בבית אבל גרועה בחוץ.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

2. Ever Banega Member

לדייגו אלבס יש יותר מ50 אחוז הצלחה בפנדלים אבל זה סיכום של כל הקריירה, מעניין אותי לדעת מה הסטטיסטיקה שלו בשנתיים-שלוש האחרונות אני לא אופתע אם זה באזור ה70 אחוז. בכל מקרה אני לא מבין איך הוא עושה את זה, מעניין אם יש לו איזושהי שיטה מיוחדת או משהו.

Civil אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

סביליה בהחלט רשמה מאזן ביתי מצוין אשתקד: 14-1-4, והיא ניצחה את ברצלונה(2:1) וריאל מדריד(3:2). מצד שני בשני משחקי הבית הראשונים היא לא הצליחה לנצח - תבוסה 3:0 עלובה לאתלטיקו מדריד שבאותו משחק נראתה נגדה מכונת התקפה מושלמת, אפילו ג'קסון מארטינס הבקיע(זוכרים אותו?) וגם נכנעה 2:1 לסלטה ויגו אחרי חצי שעה איומה. אגב, סביליה ניצחה לראשונה אשתקד רק במחזור השישי(!) אני מצפה ממנה השנה לצלוח את הבית בצ'מפיונס ותלוי בהגרלה שתקבל לגבי רבע הגמר.

דייגו אלבס שוער מצוין, הזוי שבולנסיה רצו לוותר עליו. אם הוא היה קצת יותר גבוה מאמין שאחת האנגליות הייתה קופצת עליו. תמיד טענתי שארסנל למשל הייתה יכולה להיות יעד מצוין עבורו - לפני שהיא הביאה את פטר צ'ך. ללא ספג שוער מפוספס. זה כבר לא יקרה - הוא בן 31.

- לא דיברנו על זה אתמול, אבל אוססונה כבר הובילה 2:0 על לאס-פלמאס אבל גם זה לא הספיק לה. רחמים על הקבוצה הזו שתקועה במקום הלפני-אחרון. גארסיה השווה עבור לאס-פלמאס(91') שקצת דועכת אחרי פתיחת עונה די טובה אבל מחזור שני ברציפות כובש שער מאוחר.
    - בינתיים הרגע של המחזור הוא שער הניצחון של ריאן באבל ללא ספק, דפור מנצחת 2:1 את ספורטינג גיחון במשחק דרמטי ללא ספק, והיא במקום ה-12.

אני מאוד מקווה לראות היום התפוצצות מצד ריאל מדריד. ניצחון חד וחלק על אייבר עם כדורגל טוב והרבה גולים. הגיע הזמן, אין תירוצים. ה-B-B-C ישנים בעמידה. כריסטיאנו למשל השתפר משמעותית במשחק נגד דורטמונד ואני מקווה לראות אותו שומר על יציבות וכובש לפחות שער אחד. הקישור יהיה קצת מוזר ללא קאסמירו ומודריץ' אבל יש מחליפים טובים וזה ללא ספק זמן איסקו. אם מוראטה ישחק בחוד זה יהיה מצוין וככה תהיה לנו יותר מהירות. מוראטה תמיד מסוכן - מציק ומטריד את ההגנה, עושה תנועה לעומק, מכדרר. אין אצלו משחקים חלשים כמו אצל בנזמה שיש ימים שהוא נראה שחקן כדורגל מליגה ג'. והגיע הזמן שנשמור על שער נקי למען השם.

4. סיונרה Member

מגעיל אותי לראות שחקנים עושים הצגות כמו של מוראטה בדקה 55. היו צריכים לשלוח אותו על זה ל3-4 משחקים בחוץ, רק ככה היו לומדים.

5. riquelme1 Member

סביליה נראת טוב העונה, והמאזן שלה פנטסטי, הרבה יותר אטרקטיבית ושולטת במשחק מאשר בתקופת אמארי. סמפאולי מאמן הרבה יותר התקפי.

נראה שגם השחקנים לןמדים את השיטה של סמפאולי, ועם הזמן זה יראה טוב יותר.

תיקו בטורינו נגד יובה וניצחון על ליון זה יופי של פתיחה.

והפסד אחד ב7 משחקים בליגה זה מעןלה.

6. AS R Member

עד שההבדלים התהומיים בית משחקי הבית למשחקי החוץ ייפסקו זה לא יהיה שווה כלום, וגם במשחקי הבית סביליה לא מבקיעה מספיק ומתקשה גם מול קבוצות קטנות.

7. zivmay Member

שנה עברה ואף אחד מבארסה לא למד לקח.
    רק מראה שלמרות הכל, לואיס אנריקה סהכ מאמן בינוני.

8. ManUnd Member

למה מתייה פתח ולא מסצ'ה?

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

9. סיונרה Member

קשה מאוד לשפוט, כי המערכת והשחקנים הם ברמה הגבוהה ביותר בעולם הכדורגל. אבל אני מחזיק ממנו. הוא סוג של אנצ'לוטי, מצליח להשתמש בכלים שנותנים לו ולהוציא את המקסימום מכולם.
    הקישור של ברצלונה לא מה שהיה פעם, וזה עושה אותם פגיעים יחסית.

10. zivmay Member

לפתוח עם מתייה זו רשלנות בזיונית, וזה הכל על לואיס אנריקה.
    מוזר שהוא עוד בסגל והועדף על פני ברטרה, זה פשוט מדהים. הבלם הכי גרוע בליגה הספרדית.

Civil אוהב/ת את זה.
  11. סיונרה Member

לברטרה יש סעיף קנייה, אם יהיה טוב בדורטמונד ברצלונה תוכל לקבל בלם של ליגת אלופות במחיר מבצע, כמו עם דניס סוארז. בינתיים מת'ייה סוגר פינה.

12. oFiRzZz Member

צריך להעמיד את אנריקה לדין על ההרכב הזה.
    ראבק אתה יודע שזה משחק מוקש שרק בשנה שעברה אכלת שם רביעיה,
    אז אתה ממשיך עם רוטציות הזויות?
    אם למאתייה יש מקום בהרכב של בארסה אז גם לירין חסן יש.

13. zivmay Member

מילא כבר עשה רוטציות, תעשה שינוי טקטי שיתאים להרכב ויעלים את החסרונות.
    הוא פשוט מאמן בינוני שנמצא במועדון עם שיטה מסויימת שרצה כבר שנים, כמובן ששיחק לו המזל ויש לו סגל מטורף.
    בחיים לא נראה ממנו חידוש, והוא בחיים לא יציל את המצב.
    כמו כן, רוב הסיכויים שהוא גם לוקה בשיקול הדעת .

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני זוכר כמה ירדו על גודין עד שהגיע סימאונה. עם מטיו זה בדיוק אותו הדבר. יש לו את היכולת בשביל הרמות הכי גבוהות.

15. סיונרה Member

הוא הזיז את מסי חזרה הצידה בשביל שסוארז ייכנס למרכז, הפך את סרג'י רוברטו למגן ימני. מת'יה הוא קצת שעיר לעזאזל, משהו בו פשוט לא מתאים לברצלונה ותמיד מאשימים אותו גם על חורים של אחרים.