מחזור 7 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏7/11/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז המנצחת של המחזור היא בני יהודה!

משחק טוב של סכנין ואיזה כיף איזה כיף שבא הגול הזה... הגיע לסכנין הניצחון הם פשוט קבוצה מצויינת ולדעתי הם צריכים להיות בצמרת הגבוהה, כל הכבוד ללחמן.

ברגע שאשדוד הכניסה את אלפסי והוציאה את הולצמן התפללתי שסכנין תבקיע כי זה מרתיח אותי קבוצות שמשחקות ככה מגעיל והגנתי, וזאת הקבוצה שרוצה אליפות... נו באמת.

עוד סיבה שלאשדוד אסור לדבר על אליפות היא הקהל שלה... פשוט... להיגעל. אולי 40 אוהדים למשחק בתקופה מצויינת של אשדוד והמזג אויר זה לא תירוץ.

כל הכבוד לסכנין.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי ניתן להכתיר את המחזור הזה כאחד מהגרועים בכל הזמנים. 4 שערים ב-6 משחקים, כדורגל בונקריסטי בכל המשחקים, רמה התקפית מזויעה........ פשוט בושה.... אם המשחק של סכנין-אשדוד היה הכי טוב שבמחזור (ותאמינו לי הוא היה גם גרוע הגשם והרוח לא איפשרו לתת שם פאס אחד ראוי לשמו) אז זוהי תעוד עניות לכדורלג הישראלי.

כדי להביע את הזעזוע העמוק שלי אני נאלץ להשתמש בסמיילי הירוק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/huh.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/11/03
  3. burning soil Member

לימה פשוט הפך לשחקן טוב,הקפיצה המהירה שלו
    לרמה של ליגת על,מליגה לאומית פשוט מדהימה..

לא רק זה,השחקן מתרוצץ במגרש בלי הפסקה,ונאבק על כל
    כדור..
    רוסו 2?

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לבני סכנין!!איזה קבוצה..אני ממש נהנה לראות אותם משחקים..פשוט תענוג..
    איך שאני שומע שיש משחק שלהם אני שמח..כל הכבוד ללחמן על הקבוצה שהוא בנה וללימה על השידרוג וגם לרפי ולליאור אסולין ובכלל להוריד בפניהם את הכובע!

ובקשר למחזור כדורגל עם 4 שערים..גועל נפש!!!

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

איי כמה תגובות פשוט טיפשיות.
    קודם, לירן, לפני שלוש מחזורים שיבחת את גוטמן והיללת אותו, מה קרה? שלוש הפסדים והכל השתנה.
    והראל, אותם 50 אוהדים שמעודדים בכל מצב, הם לא הטיפשים, הטיפשים הם אלה שצועקים בפיגור של 1-0 ביזיון.
    ולענינו, בני, אנחנו כרגע במחזור השביעי, הפער ביננו לבין המקום הראשון הוא 5 נקודות, שזה כלום, במיוחד ברמה של הליגה שלנו השנה.
    אני עדיין מאמין שנקח אליפות, רק צריך עודקצת זמן שהקבוצה תתחבר.
    מול הפועל פתח תקווה רק החמצות מדהימות וחוסר מזל מנעו מאיתנו להבקיע, כל מי שראה את המשחק ראה החמצות מדהימות של באר שבע, דבר שמעלה את הביקורת היחידה שלי אל גוטמן, גוטמן נפל בנושא חלוץ החוד(סיסטון ווייס הם בחירה טובה).
    דוארטה אמור היה להיות חלוץ שפיץ שיתן תפוקת שערים ענפה, כרגע יש לו שער מסכן מול שער ריק בשבעה משחקים ויכולת לא תכליתית.
    חכו, חכו, כולה מחזור שביעי, שום קבוצה בליגה כרגע לא מרשימה, נפגש במחזור 25 כשנוביל את הטבלה, ואז נראה מה בני יגיד.
    רק התחלנו את העונה, לי יש סבלנות, ואני בטוח שבקרוב נראה את היכולת האמיתית שלנו ואז בני וכל שאר המספידים יאכלו את הכובע.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נכון שיבחתי את גוטמן וכרגע הוא לא נותן לי סיבה להמשיך לעשות זאת, אבל אני לא צולב אותו, לא אמרתי עליו שום דבר רע.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק להסכים עם בני זו כבר טעות.
    ואמרת דברים כמו:
    " בני בקשה אל תעצבן יותר גם ככה הקבוצה הרסה לנו את כל העונה אלא אם כן יקרה נס מה שאני לא מאמין שיקרה. "
    " אין מה לריב עם בני, באר שבע נראית כמו הצרות שלי."
    ואין לי כוח להמשיך לחפש ציטוטים.
    אני מבין שאמרת את הדברים בכעס, אבל עדיין לא היית צריך לומר אותם.
    מול חיפה בגביע הטוטו ראינו שיפור, מלחמה, עוד כמה מחזורים נכנס לכושר, וכולם יראו שבאר שבע עדיין מועמדת לאליפות.
    בינתיים כל אלה שמחפשים ללכלך ולפגוע עושים את זה, אבל כפי שכבר אמרתי, חכה בסבלנות, יש לנו קבוצה מעולה שבכל מקרה השנה תרוץ גבוהה.
    דבר אחד אני יכול להכריז מעכשיו,ומצדי שבני וכולם יצטטו אותי, באר שבע השנה תסיים במקום יותר גבוהה משהיא סיימה שנה שעברה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הקבוצה באמת נראית לא טוב מה אתה רוצה שאני יגיד?

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלא תסכם עונה במחזור ה7, חכה קצת בסבלנות, תראה שהקבוצה תתחבר ותצליח.

נ.ב
    ובמיוחד שא תסכים עם בני.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מקווה שאתה צודק. אולי זה כי פתיחת העונה הזאת כל כך איכזבה אותי.

לא יודע.

11. AFC Member

אנחנו במחזור השביעי. בית"ר מרוחקת 9 נקודות מהמקום הראשון, כך שטכנית עדיין אנחנו יכולים לקחת אליפות - אבל בחיאת רבאק, אני לא חושב שבית"ר זו ריאל מדריד ואני מבין שהעונה אנחנו נבלה בסביבות האמצע טבלה במקרה הטוב. כרגע בית"ר לא באותה רמה מבחינת יכולת יחד עם שאר קבוצות הצמרת. אני גם לא מחפש תירוצים ("הפסדנו בגלל החמצות גדולות, - אני יכול להגיד את אותו הדבר על המשחקים נגד ב"ש ובני יהודה) כמוך.

ב"ש שיחקה 7 משחקים, בכולם (למעט מחצית ראשונה נגד בית"ר) שיחקה גרוע. לא יעזרו כל התירוצים על ההחמצות וכו', ב"ש שיחקה גרוע, האוהדים מפגינים, דוארטה הוא פלופ... אבל אתם עדיין תזכו באליפות. אתה יודע מה? אני אחכה למחזור ה-25. אני רוצה לראות את ב"ש ממוקמת מעל המקום השישי.

אליפות. אלוהים ישמור, משה, יש דברים שלא אומרים לכולם.