מחזור 7 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏7/11/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עונה משעממת וחביבה במרכז הטבלה. זה כנראה מה שיקרה לנו במקרה הטוב.

בית"ר חייבת חלוץ שפיץ. תורג'מן זה לא זה הוא לא פוגע כבר מתחילת העונה וחוץ מזה הוא לא חלוץ שיכול לשחק כחלוץ יחיד בחוד.

2. Reyes Member

איזו קבוצה שנמצאת מתחת לקו האדום מביאה 10,000 צופים למשחק? איזו בליגה שלנו?! אף אחת חוץ מבית"ר. איזה קהל ענק.
    תארו לכם מה היה קורה אם היינו ראשונים (אשליות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx )... היו צריכים להעביר את המשחק לר"ג. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. AFC AJAX Member

שמע-AFC
    זה שאלי גוטמן מאמן גדול אין על זה וויכוח.
    מה לעשות שאוהדי בית"ר, חשבו שהם כל משחק צריכים להביס 4, 5 ,6 -0 את היריב.
    הרי הייתם במקום ראשון!!!! מקום ראשון עם גוטמן הייתם!!!! והרגתם לו את החיים הוא ניצח 1-0 במשחקים מקום ראשון והרגתם אותו, המאמן הזה הוא אחד מהמאמנים הגדולים שיש בארץ ועל זה לא תוכל להתווכח רק אתה אולי כי הוא לא הצליח באימפרית הכדורגל בית"ר ירושלים שלך חבר....
    אז מה לעשות הייתם מקום ראשון..., לא ידעתם להסתפק עם זה, והנה היום יש לכם מאמן כמו אלי אוחנה(שאני לא מזלזל בו אני באמת מעריך אותו), שמה לעשות אין לו עדיין את היכולות של אלי גוטמן, אז תצטרכו עכשיו להסתפק בהפסד לאחי נצרת תיקו ביתי מול בני יהודה השפלות למכבי חיפה ,הפועל ת"א, ולמכבי ת"א....לב"ש...בקיצור כמעט לכל הליגה.

אל תאשים את גוטמן....הוא הוביל אותכם למקום הראשון זה שהאוהדים שלכם הם פרופסורים לכדורגל זה משהו אחר.

http://www.hapoel-haifa.co.il/Gallery/1999/ChampionAlbum99/tz-eli-nagwan_b.Xxx
    גוטמן עם האליפות ההיסטורית של הפועל חיפה...יוחזר להפועל חיפה אלי גוטמן!!!!

4. burning soil Member

מה עם פדרוס המסכן שאפילו בישראל לא מוצא קבוצה?
    למה בית"ר לא מחתימה אותו?

באמת מחזור גרוע,אבל שבוע שעבר קיבלנו הרבה שערים...
    ובכל זאת לפני התקציר של ראשון בשער המשחק של ב"ש-פ"ת
    היה מלא הזדמנויות.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלח לי אדון AFC AJAX מה עשה גוטמן בנוסף לאליפות עם חיפה,והגביע עם ב"ש ?? פירק את בית"ר,הפועל פ"ת,צפרירים ועכשיו תורה של הפועל באר-שבע המסכנה .

6. AFC AJAX Member

סלח לי אדון RIVALDO איך בדיוק גוטמן פירק את הפועל פ"ת?
    הוא לא פירק את בית"ר כל הגורמים מסביב פירקו, האוהדים של בית"ר למשל...דדש שרצה לראות אותו בחוץ, וכל האווירה הזאת של הלחץ, ואיך בדיוק גוטמן מפרק שוב את ב"ש?
    הפסד בנתניה 1-0 מטעות אומללה של שוער זה נרא לפרק? 2 הפסדים זה נקרא לפרק?
    לפני 2 ההפסדים האלה הוא היה מלך, ניצחונות מקום בין 3 הראשונות הייתם, זה לפרק?
    אני לא רוצה לחשוב בכלל שאתה לא מבין בכדורגל אם זה מה שאתה מדבר.....כולם דיברו על ב"ש, כמועמדת לאליפות לפני המשחק עם הפועל ת"א....הייתה אווירה טובה באימונים, צחוקים והכל טוב, באו 2 הפסדים וכבר המאמן בא לפרק אותנו???, טיפוס אוהד פנאט אחרי 2 הפסדים הוא בא לפרק אותנו ממש ראיית כדורגל מושלמת.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

תן לי לתקן אותך זה כבר 3 משחקים,ובהם לא כבשנו אף שער אחד !

ותן לי להגיד לך משהו,אני אוהד הפועל באר-שבע,ראיתי 7 משחקים של הקבוצה,באף משחק לא נהנתי,אפילו שזה היה ניצחון.אף פעם הקבוצה לא שיחקה משחק התקפי נהדר,והגיעו לים של מצבים.

בתקופת לופא קדוש הפסדנו 9 משחקים מתוך 11 !! זה כמות עצומה אבל לפחות נהנו מהכדורגל של לופא,כשהפסדנו משחק לא התביישנו לעודד את הקבוצה,כי הרגשנו שזה פספוס,היינו טובים אבל היה חסר משהו,בעידן גוטמן זה אפילו לא פספוס,כל השחקנים עגלות !! פשוט כך,אף שחקן פתאום לא אותו שחקן של שנה שעברה(ולהזכיר לך שזה 95 אחוז אותו סגל שהיה אצל לופא),פתאום קאקו שהיה הלהיט של הליגה מתקשה לנהל משחק(בטח כשגוטמן לא נותן לו להתקרב יותר מדי לרחבת היריב),בונפלד שהיה משגע הגנות חלש,תומר חליוה שהגיע בתקופת לופא לנבחרת,הוא משחק בדיוק כמו שעמעון ביטון (אם אתה יודע איך שמעון ביטון היה משחק),איך זה יתכן שאותם שחקנים שהיו מעולים שנה שעברה,גרועים השנה ?

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אחחחחחח שמעון ביטון....... זוכר הראל? האיש והאגדה.....

שתדעו... בבאר שבע בשכונה אם מישהו לא משחק טוב אומרים לו "מה אתה שמעון ביטון...?"

סיפור קצר.
    בשבת הייתי קוון במשחק נוער באשדוד. בין מ.ס. אשדוד שמשחקת בנוער לאומית לבין הפועל מרחבים שמשחקת בליגה הרביעית של ליגות הנוער. היה ברור לכולם שיסתיים פה באיזה 9-0 או משהו כזה. אני כמובן קיוויתי לאיזה סיפור סינדרלה. (זה במסגרת גביע המדינה) בקיצור מרחבים הייתה מצויינת והייתה קרובה יותר לשער. בדקה ה-75 שחקן טיפש של מרחבים אמר לשחקן אשדוד "יא בן זונה אני יפרק אותך" ונגח בו.. כל זה מול העיניים שלי. תראו עד כמה שחקן יכול להיות אידיוט, נאלצתי לקרוא לשופט והשחקן כמובן קיבל אדום וכעבור דקה אשדוד עלתה ליתרון. פה נגמר המשחק כי עד הסיום שחקני מרחבים איבדו את הראש ספגו 2 שערים ועוד 2 אדומים.

משחק מעניין מאוד, היה כיף ונראה לי שעדיף לחברת צ'רלטון לשדר כאלה משחקים מאשר משחקים מהליגה המשעממת שלנו...

9. AFC Member

תאמין לי שיש על זה ויכוח גדול מאד. מדובר במאמן הגרוע בארץ.

אייאקס, בית"ר ירושלים זו לא הפועל חיפה. הפועל חיפה בתקופת גוטמן לקחה את אחת האליפויות האפורות ביותר בתולדות ישראל, לאחר ששפירא הביא לו תקציב של מליוני דולרים. אוהדי בית"ר לא יסתפקו באליפות מגעילה שכזו. מצטער, כשאני רואה שניים משחקני הרכש הגרועים בתולדות ישראל, סאביץ' וסטוינובסקי, מתמסרים להם מאחור בעצלנות ואדישות, את בית"ר מתחילה לתקוף (אם אפשר לקרוא לזה לתקוף) בדקה ה-80 בערך, מקבלת פנדל שלא הגיע לה ומנצחת 1:0 מגעיל. זו לא בית"ר, זו אף פעם לא היתה השיטה של בית"ר. בית"ר תמיד היתה קבוצה התקפית ואף בונקריסט גרמני מלוכלך לא ישנה את זה.

הוביל אותנו למקום הראשון? היינו במקום החמישי, למיטב זכרוני, כשהוא זייף את התקף הלב שלו. אז זמנית היינו במקום הראשון עם הפרש שערים של בערך 9:0, אז מה? לאוחנה אין את היכולות של גוטמן? אתה צודק. אוחנה לא מסוגל לשקר לשחקנים ולספר להם סיפורים שסותרים אחד את השני, הוא לא יכול לבחור שחקני רכש כל כך גרועים שעולים מליונים, הוא לא יכול לשחק בשיטה הכי גרועה ולא מובנת עלי האדמות. גוטמן לא רק שיחק כדורגל משעמם אלא גם שיקר לשחקנים, קנה שחקנים גרועים במליונים והשאיר את בית"ר עם חוזים שמנים, לא ידע להגיב למתרחש במשחק, ואחרי שהשחקנים ביצעו את הוראותיו המוזרות ומן הסתם לא הצליחו לכבוש - גוטמן צורח עליהם בחדר ההלבשה.אדיוט.

אז אתה מאשים את האוהדים בכישלון של גוטמן... עכשיו אני מבין... אז בגלל שהאוהדים קיללו ושרקו בוז הקבוצה לא הצליחה להתקרב למקום הראשון. אני יכול להביא לך עשרות מאמנים כדוגמא לכאלה שהצליחו להרים את קבוצתם למרות שנאה עזה מהקהל. אם אתה מתעלם מכל המעללים של גוטמן בכך שאתה מפליץ טענה מופרכת ומפגרת שלא קשורה למציאות "האוהדים אשמים", אז כנראה שאין לך מושג מי זה אלי גוטמן ומה קרה בבית"ר ירושלים. אז דדש רצה לראות אותו בחוץ... וואו. בעונה שגוטמן אימן דדש לא היה יכול לעשות שום דבר, אבל למה להקשיב לעובדות כשאפשר לשקר כאן בפורום ולהמציא דברים כאן בפורום?

לא יודע. תסתכל על המצב של הקבוצה לפניו ואחריו, אולי זה יתן לך מושג כלשהו. דני לוי אמר שגוטמן פירק את הפועל פ"ת. כל אוהד הפועל פ"ת אמר שגוטמן פירק את הפועל פ"ת. ההנהלה עד היום הזה משוכנעת שגוטמן פירק את הפועל פ"ת. ותאמין לי שהם מבינים בעניין הזה קצת יותר ממך.

בקדנציה הראשונה שלו בהפועל חיפה הוא עבר שנתיים שבהן הוא לא עשה שום דבר, בקדנציה בבית"ר קיבל 60 מליון שקל ועם זה הוא יצר את הכדורגל הכי משעמם בליגה, בקדנציה עם הפועל פ"ת הוא הוביל את הקבוצה לצניחה חופשית, בקדנציה השניה עם הפועל חיפה הוא הוביל אותה לאמצע טבלת הלאומית ועכשיו בב"ש הוא מתחיל במלאכת השמדת כל חלק טוב בקבוצה.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

את האמת היה די צפוי ההפסד הזה של חיפה.
    כמו עונה שעברה חיפה באה אחרי משחק טוב באירופה וחוטפת על הראש בליגה. חיפה לא תיפקדה היום, רוסו היה זוועתי, ההגנה של חיפפה בכלל אין מה לדבר. השער של קוביקה היה חייב להמנע, שער כזה בנגיחה אסור לקבל. הניצחון הזה אולי יוציא את מכבי ת"א מהבוץ ויצעיד אותה קדימה. אבל אתם יודעים איפה חוגגים הכי הרבה היום? לא בקרית שלום. חוגגים בשכונת התקווה ובאשדוד שיכולה מחר להיות סולו במקום הראשון אם תנצח.

11. AFC AJAX Member

[/QUOTE]בקדנציה הראשונה שלו בהפועל חיפה הוא עבר שנתיים שבהן הוא לא עשה שום דבר,
    , כשאני רואה שניים משחקני הרכש הגרועים בתולדות ישראל, סאביץ' וסטוינובסקי
    הוביל אותנו למקום הראשון? היינו במקום החמישי, למיטב זכרוני, כשהוא זייף את התקף הלב שלו

12. AFC AJAX Member

מכבי ת"א גוברת אתמול על מכבי חיפה 1-0 משער של קוביקה.

תמונות מהמשחק:

http://maccabi-tlv.nana.co.il/images/ReportPics/Article6751_Paragraph6778.Xxx

http://maccabi-tlv.nana.co.il/images/ReportPics/Article6751_Paragraph6779.Xxx

http://maccabi-tlv.nana.co.il/images/ReportPics/Article6751_Paragraph6780.Xxx

http://maccabi-tlv.nana.co.il/images/ReportPics/Article6751_Paragraph6783.Xxx

13. burning soil Member

משחק טוב של מכבי,למרות שלא היתה יכולת גדולה..
    אני ממש מרוצה שהשחקנים חזרו להילחם על כל כדור,
    רק צריך שזה יימשך.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי ת"א אומנם ניצחה בחיפה אבל עוד כמה דקות מתחיל המשחק בקרית אליעזר שבו מארחת סכנין את אשדוד שיכולה להיות המרוויחה הגדולה בתום המחזור הזה.

זה משחק עם פוטנציאל ענק, נקווה שלא נתאכזב.

15. Reyes Member

לימה לא עוצר!
    שער שלו בדקה ה-90 העניק לקבוצתו, בני סכנין, ניצחון על מ.ס אשדוד שהחמיצה הזדמנות לעלות לפיסגה.
    מעניין שהולך ללחמן כ"כ טוב בסכנין....