מחזור 7 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏7/11/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לשמחתי לא הייתי במשחק, היה לי באותו זמן משחק באשדוד.

בני צדק.

לא יודע מה להגיד, הפסד בית זה כבר לא כמו הפסד בנתניה שאפשר עוד להבין.

נקווה לזמנים טובים יותר.

2. burning soil Member

לא ראיתי את המשחק,אז אני לא שופט את אלי גוטמן כ"כ
    מהר,למרות שעושה רושם שהוא הבעיה כמו כן הזרים שלו.

3. AFC Member

נו, ברור שבני צדק. להמר על הדרך של אלי גוטמן כמאמן זה לא כמו להמר על תוצאה של משחק - מדובר בהימור בטוח. מדובר במפרק קבוצות סדרתי, הוא הרס כל מקום שדרך בו, המקום היחיד שבו הצליח היה הפועל חיפה שם לקח אליפות אפורה ללא יריבות רציניות למרות שקיבל תקציב עצום.

משה ("אלי גוטמן יביא לנו אליפות, סמוך עלי") ושאר אוהדי ב"ש - הייתם תמימים להאמין שבאמת גוטמן נכשל בבית"ר בגלל "הקהל". כל מי שאומר את זה הוא מטומטם שאין לו מושג על מה הוא מדבר. גוטמן עם התככים והמזימות והשקרים שלו הורס חברתית ומקצועית את הקבוצה. הוא ממריד את השחקנים נגדו ומסכסך ביניהם. לא יודע למה הוא עושה את זה - כנראה בגלל שהוא פשוט בנאדם רע, אחרת אני לא יכול להסביר את זה.

לפי מה שהבנתי זינו מאמין בגוטמן. גוטמן לא יעזוב מרצונו, הוא יודע שאם הוא יעשה זאת אז אף מועדון בעולם לא יסכים לקבל אותו, כי די, הגיעו מים עד נפש, אי אפשר להעסיק את המאמן הכי גרוע עלי האדמות, לא כולם כמו אלי זינו. הפעם זיוף התקף לב לא יעזור לו. אתם כנראה תסבלו איתו למשך כל העונה. העונה אתם לא תרדו ליגה אלא רק תתבססו במרכז הטבלה התחתונה במקרה הטוב, אם גוטמן לא יעזוב, ואם הוא ישאר לעונה הבאה אתם פשוט לא תשרדו בליגת העל. גם העונה זה בספק. לפני העונה כשכולם הקטינו אותי (במיוחד ניצן), אמרתי לכם שאתם עוד תראו על מה אני מדבר - והנה, ראיתם.

ארסנל ניצחה, גוטמן הפסיד ועכשיו צריך לקוות שבית"ר תנצח, חיפה, צ'לסי ומנצ'סטר יפסידו כדי סוף סוף להשיג מחזור מושלם.

4. Paolo Maldini שחקן ותיקים

תוצאת ביניים:
    הפועל ת"א-אחי נצרת
    תיקו 0-0 בדקה ה-76

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בני בקשה אל תעצבן יותר גם ככה הקבוצה הרסה לנו את כל העונה אלא אם כן יקרה נס מה שאני לא מאמין שיקרה.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל גונבים נצחון מול אח"י נצרת משער של אורי קרגולה ממש על סף תוספת הזמן... 1-0 קטן כרגיל לאודמים האפורים של קשטן.....

ואגב איפה משה אוחיון??? בני אין מי שיריב איתך אני לא רגיל לזה......

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין מה לריב עם בני, באר שבע נראית כמו הצרות שלי.

8. Reyes Member

כ"כ מתאים להפועל...
    אני מקווה שהיא לא תחזור שוב ל-0-1 קטן כל מחזור, אלא תחזור לרצף חדש של תוצאות תיקו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אלי זינו בעצמו יודע שגוטמן לא טוב לבאר-שבע,אלי זינו לא עיוור.
    אלי זינו פיטר מאמנים שלא הצליחו אחרי 3-4 מחזורים,אבל הבעיה פה זה הכסף.
    אלי גוטמן דור 20 אלף לעומתו לופא דרש 100 אלף וזאת הבעיה העיקרית,לזינו חשוב הכסף יותר מהקבוצה.
    הוא יודע,לפטר את גוטמן זה לתת לו כסף פיצוי,וזינו לא מוכן,הוא ירצה שגוטמן ילך לבד,וזה לא יעבוד.

באמת איפה משה אוחיון ? אני רוצה לראות אותו מדבר,שהוא ועד 25 חמורים מעודדים את הקבוצה ונותנים להם גיבוי לשחק מגעיל.
    בתוך אותו שער,יצא לו קומץ נגד גוטמן ובעד לופא מול אותו 25 טמבלים שמעודדים כאילו אנחנו מובילים,אחר כך הם בוכים למה אנחנו מפסידים.

10. burning soil Member

הפועל אולי אפורה,אבל הקבוצה היחידה שלא הפסידה
    העונה..

11. Reyes Member

בית"ר סיימה עם בני יהודה ב-0-0, תוצאה מתאימה למחזור הזה...
    איזה מחזור דל בשערים... ועוד רצו שנשלם עליו 20 שקלים...
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/11/03
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דל כבר מתחילת העונה. 20 שקל עלק. איי איי כל כך פראייר מי שמשלם.... איך הוא נפל לרשת של הנוכלים האלה...

יפה לך הרצליה ניב....

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

סעמק עם בית"ר האלה כל שבוע אני מהמר עליהם והם דופקים אותי חבורה של עגלונים....

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו אומרים לזה..אבל לא מבינים מה זה...
    2 שערים בשבת..2 שערים בשבת!!!!!!!!!!!!!!!!!!איזה ביזיון!!הכדורגל שלנו לא יכול לרדת יותר מזה..
    2 שערים ב-4 משחקים..
    שתי 0-0 ושתי 1-0 קטנים..כמה גועל בליגה אחת????עכשיו שיעלו עוד מחירים..

15. AFC Member

תוצאה לא רעה. אמסלם עבר את מבחן הכשירות והספיק לבצע פנדל שהשופט לא רעה אבל נפצע בדקה ה-20 והוחלף. קורנפיין עצר כמה הזדמנויות, תורג'י החטיא וצריך להוציא אותו מההרכב כבר... שיבוא כבר עזו. לא יודע מה איתו ועם נמני - נמאס לי כבר, שאחד מהם, שניהם או אף אחד מהם יגיע כבר. מה שבטוח, אני רוצה את עזו.

לפי מה שהבנתי שניהם אמורים להגיע לבית"ר בשבוע הקרוב. מצד שני, כשמדברים על נמני ועזו תמיד זה "יסוכם מחר" או "כנראה יצא לפועל בימים הקרובים". מה שבטוח, משחק ההתקפה שלנו רע, אנחנו צריכים בלם ומגן ימני בנוסף לרכש שמתכנן אוחנה. וזהו. זה יספיק לנו לעונה משעממת וחביבה באמצע הטבלה.