מחזור 7 בליגת העל: ניצחון בכורה להפועל ת"א; 1-1 בין מ. חיפה לבני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏18/10/19.

1. hbs7 Member

חיפה ניצחו בעיקר בזכות השוער שמכר שם.
    הוא שוער גרוע מאוד, גם אתמול ניצחנו בזכותו. שוער נורמלי סוגר את האופציה לכדור רוחב על הקו שלו.

Nigel de Jong ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמאמן שמתראיין נשאר בתודעה.
    אתמול בכיר בקריית שמונה אמר לעיתונאים שאיזי קודם כל פנה לניסו אביטן ורק אחרי שאביטן סירב לרפואה (אחרי שאיזי הבין מאנשי הפועל תל אביב שאם אביטן לא מנצח אז הוא יפוטר ורפואה שוב יחזור להפועל).

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני בסוף אפסיק לרשום פה דוגמאות ציניות אם אני אדע שאנשים לוקחים את זה ברצינות. בוא נגיד ככה, גם לקלינגר ורפואה יש יתרון משמעותי על דגו. הוא חמוד אבל נכשל בליגת העל והלאומית זה לא חוכמה.

יש להם סגל טוב ואני לא אפרט פה שחקן שחקן, אבל יש להם צעירים וזרים ברמה וחסר להם שחקן או שניים שמנוסים ואיכותיים בליגת העל כדי להחזיק בסגל שחייב לסיים בעליון.

@Sir Alex Ferguson כן, שרצקי רצה את ניסו בגלל הראיונות שלו ולא בגלל שהיה אחד המאמנים המוצלחים בליגה בעונה שעברה.

4. DRORIKO Member

כן הבנתי שהיית ציני. גם אני לא באמת התכוונתי שאיזי שירצקי זה אלכס פרגוסון. יותר בכיוון של זמפריני לעניים. מפטר מאמנים סדרתי ומשביח זרים לקבוצות הבכירות. אגב זמפריני התייאש מעצמו ועזב את הכדורגל, מתי איזי?

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניסו שנה שעברה היה הצלחה אדירה, אבל עד לניצחון אתמול, מה ההבדל בין פתיחת העונה שלו לזאת של דגו? חוץ מזה שהתקציב שלו גדול משל דגו...
    אני טוען שהבעלים בישראל הרבה פעמים מושפעים מהתקשורת והולכים לפי המאמנים שנמצאים בתודעה. לא רואה שום הגיון בשלב הנוכחי לרצות להחליף את דגו באביטן.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

דגו השיג 4 נקודות מ-21 בלי שום התקדמות או שיפור. לפטר במחזור 7 זה מוקדם, אבל לא כזה יוצא דופן, קריית שמונה הייתה צריכה להיות עם לפחות כפול נקודות.
    ניסו אביטן ממש לא היה מוצלח כמו שעושים ממנו בשנה שעברה.

7. DRORIKO Member

למה היא היתה צריכה להיות לפחות עם כפול נקודות? זה כאילו יש כאן מוסכמה בפורום שלקריית שמונה יש סגל של תותחים. אני עובר על הסגל שלה, הישראלים נעים בין אלמוניים מוחלטים לבין גל שיש. יש שם אחד מוחמד שכר ששנה שעברה שיחק 26 משחקים וכבש 2 גולים. מוסאי דגו היה צריך להפוך אותו לאגוארו אני מבין. את הזרים אני לא מכיר, אבל גם אתם לא. יש שם אחד ששיחק שנה שעברה בקבוצה בשם גבאלה. אני אפילו לא שואל.

8. קשר שמאלי Member

כל שחקן זר שמשחק בקריית שמונה הוא אוטומט ''האקזיט הבא של איזי'', מנפחים את הזרים שלהם, בגלל זה תמיד מעריכים את הסגל שלהם יתר על המידה

9. Butragueño מנהלים

קרית שמונה הייתה צריכה לשמור על "הבית" שלה שתמיד היה מוגדר כמשחק החוץ הקשה ביותר בליגה (בעיקר בחורף). סוג של בילבאו.
    מבחינת סגל, יש להם סגל רע. שרידן נראה כמו שחקן אגרסיבי שיכול להגיע לכדורים אבודים (כמו הנגיחה מול ב"ש). הוא טוב משוינפלד. כשהשחקן היחידי שמסוגל לתת לו כדורים הוא יסמעיל ריאן, זה רק מראה כמה הקבוצה הזו חסרה אופי התקפי.

ההגנה שלהם אפילו זוועתית יותר. אם בעבר היו להם זרים בכירים כמו קאסיו או קוויאר, היום הם מנפחים עוד שם כמו עידן נחמיאס שלא מסוגל לשמור על כדור. דיניז בינוני, לא עושה טעויות, מהיר, אבל לא בלם טוב. גל שיש באמת בדיחה, ואין להם כמעט שחקני הגנה כמחליפים.

הם לא שווים מקום אחרון, אבל גם לא 1-8.

10. Love Is Red Member

יש להם הרכב שחקנים לא רע.
    אבל סגל דיי צנוע.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתעב ממש את שרצקי, איש דוחה, מתנשא וגזען לטעמי שאלמלא הכסף, הקשרים הרבים שלו ומה שהוא כביכול מייצג כבר מזמן היו צריכים להפוך אותו לפרסונה נון גרטה בכדורגל הישראלי. אבל אני יותר מאשים את מסאיי דגו שבחר לעבוד אצלו, ידעת מי הבן-אדם וידעת שבחמש שנים האחרונות הוא כבר איבד את זה לגמרי. שב בבית עד שתתפנה משרה או תבחר באופציה אחרת פחות נוצצת ואל תעשה מעצמך צחוק אצל הטמבל הזה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  12. yedidel Member

בדיוק החמאת אתמול לדגו במשחק מולנו, שכיף שיש מאמן שלא רק אומר נתבנקר ומה שיהיה יהיה, אלא בא לעשות לחץ גבוה אפקטיבי ולערער אותנו. לא היה כזה רחוק מתוצאה סנציונית

חבל עליו, וחבל שיש מעט מאוד מקומות עבודה רציניים למאמני כדורגל בארץ. אנחנו מפספסים לא מעט ככה

Sir Alex Ferguson, hbs7 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

איפה בדיוק הוא ילך לאמן? יש מעט מאד מועדונים בישראל שהם יותר נורמלים מקריית שמונה וכולם תפוסים(ואני גם לא חושב שדגו הוכיח את עצמו מספיק בשביל לאמן שם)

14. Telkiyski Member

לא חושב שרק בישראל מאמן הולך הביתה עם 4/21.
    גם אביטן היה אמור להיות עכשיו בבית.

אין לזה קשר לזה ש"איזי" איש דוחה.
    אני בכל מקרה לא מאשים את דגו שהסכים לעבוד שם.
    זה לא שעכשיו הוא בשניה יאמן קבוצה בליגת העל.

15. קשר שמאלי Member

קריית שמונה זה המקום הכי גרוע בליגה למאמן כדורגל. מה נורמלי במועדון הזה? בעלים מגלומן וחובבן מנהל אותו

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/19