מחזור 7 בליגת העל: ניצחון בכורה להפועל ת"א; 1-1 בין מ. חיפה לבני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏18/10/19.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז ומתמיד אני צופה בכל משחק ליגת העל שאני רק יכול, אבל ליגת החלומות לגמרי מגבירה את המתח. במיוחד בצפיות עם חברים, כי יש לנו את הליגה שלנו במשחק.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו רק פתיחת העונה. גם את העונה שעברה בני יהודה פתחה בעצלתיים ורק אחרי שהסגל התגבש זינקה קדימה. דולב חזיזה ויובל אשכנזי לא נראו טוב יותר מהמחליפים שלהם אשתקד בנקודה הזו של העונה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  3. עידן444 Member

יש לשחקנים תקרה. תראה כמה מאמנים עבר חן עזרא, שהוא כשרון על מבחינת חומר גלם(בעיני לפחות- דריבל, מהירות, בעיטה טובה, יכולת מסירה- כל מה ששחקן קישור התקפי חולם עליו)- ואף אחד לא הצליח ללמד אותו לקבל החלטות נכונות.

אני עוד זוכר את ואן חאל באייאקס שכל כך התאהב בעצמו ובשיטה שהוא היה בטוח שהוא יכול לעשות עם קיקי מוסמפה מה שעשה עם פינידי ג׳ורג׳ ולא אשכח את התגובה של שגיא כהן ״חשבו שקיקי מוסמפה יכול להחליף את פינידי גורג אבל הבעיה שקיקי מוסמפה מזכיר את פיניד גורג בערך כמו שאני מזכיר את פינידי גורג״.

לא מכיר מספיק את השחקנים שיש להם שם מבחינת מה שיש בקודקוד- בדגש על זנטי. בגדול אלה שחקנים שהם לא חומר גלם רע מאשר אלה שהיו שם עונה שעברה. אם הם ילמדו אז אחלה- יש מי שילמד. אם הם לא יתחברו וילמדו איך לצאת יחד למתפרצת זה כנראה לא יעזור- הם יהיו קבוצת מעברים רעה. כמו שנתניה היתה קבוצת מעברים טובה עם ערן ודיא וקבוצת מעברים גרועה מאז שהם לא בקבוצה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  4. קשר שמאלי Member

אני רואה שיפור אצל גאדיר וזנטי העונה. גאדיר במשחקים עם בני יהודה באירופה ולפני שהוא נפצע גם בליגה שיחק לדעתי את הכדורגל הטוב בקריירה שלו. אבוקסיס מומחה בלשפר שחקנים. הוא גם מרועי קהת מסוגל לעשות כדורגלן לגיטימי

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/19
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבוקסיס מקדם שחקני כדורגל.
    גם כישרונות וגם שחקנים שבלעדיו היו ממשיכים לשחק בליגות נמוכות יותר או בקבוצות תחתית.
    כמובן שלכל שחקן יש את הרף שלו, ודי ברור שהרף של זנטי הוא נמוך משל שועה נניח, אבל אצל אבוקסיס שחקני כדורגל עוברים תהליך (מומלץ לשמוע מה קוויאר שעבר המון בכדורגל כולל שנים בפריימר לייג אמר על אבוקסיס) ולכן הקבוצות אצלו משחקות כדורגל טוב יותר ממה שהשמות על הנייר שווים, ולכן גם הרבה שחקנים מתקדמים מבני יהודה לקבוצות גדולות יותר.
    אז יכול להיות שבני יהודה השנה קבוצה פחות טובה, ושכרגע ואולי גם בהמשך זנטי יקבל החלטות פחות טובות משועה על המגרש, אבל בלי אבוקסיס זנטי היום משחק בנס ציונה, בזכות אבוקסיס הוא משחק בקבוצה שאולי תהיה בפלייאוף עליון ויש כאלה שטוענים גם לשיפור אצל זנטי (אני לא ראיתי את זה עדין, אבל עצם הטיעון מלמד בדיוק על הגדולה של אבוקסיס כמאמן).

זה לא אומר בהכרח שאבוקסיס מתאים לאמן קבוצה גדולה שם המטרות שונות וגם הכדורגל חייב להיות שונה, זה כן אומר שאם אני בעלים של קבוצה קטנה, יוסי אבוקסיס זה המאמן הכי טוב שאני יכול לקבל (ולא דיברתי עדין על האקזיטים שבני יהודה עשתה בזכותו, צ'יבוטה, שועה, אשכנזי, חזיזה, קונסטנטין, כולם הגיעו בחינם ונמכרו, כשסורו הוא הבא בתור ומי יודע מי יצטרף אליו בסוף העונה, אולי אבוקסיס עצמו ימכר ויכניס כסף נוסף לקופה של בני יהודה).

6. Morientes Member

ציבוטה לא הגיע בחינם, היה חלק מהעסקה על קנדיל

7. Morientes Member

אז תחליטו סודובה קבוצה חלשה ביחס למכבי? או שזה סימן לכך שהליגה חלשה?

8. קשר שמאלי Member

סודובה ביום טוב שלה היא ברמה של קבוצות תחתית מליגת העל. פישלתם בגדול

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/19
  9. Morientes Member

מסכים איתך, אז אין לזה קשר לכדורגל הישראלי

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.