מחזור 7 בליגת העל: מכבי ת"א בורחת בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏26/10/13.

1. Don Joan Roman Member

כי הבובה חמור זה למה, דקה 80 הוא בתיקו אפס מול הפועל עכו והוא מוציא קשר כדי להכניס מגן, ממשחק למשחק מסתבר שדאריו פרננדס צדק, יאללה הביתה.

2. Love Is Red Member

לא יודע איך לאכול את התוצאה של באר שבע, מצד אחד יכלו לנצח מצד שני מול אשדוד בבית שלהם לא צריך לצאת חזירים ומצד שלישי הקבוצה עדיין ללא הפסד בחוץ שבעונה שעברה משחקי החוץ ישבו לנו לרועץ וגרמו לקבוצה להיות בתחתית כי בבית היינו קבוצת צמרת לכל דבר...

3. alexshw Member

ניסן קפילוטו: היינו עייפים אחרי הפועל ת"א
    :aaarofl:

4. Love Is Red Member

איזה תירוץ חחחח :aaarofl:

הכי הזוי זה שהפועל תל אביב לא רק שלא היו עייפים הם היו עירניים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. אבי סנדור Member

אתמול בשכונת התקווה היה משחק שהיה מבייש אפילו את הליגה הלאומית, פשוט כלום ושום דבר. מעט מצבים, התקפות מבולגנות ונפילות בלי סוף שעצרו את המשחק כל שנייה.

לאט לאט הבעיות של רעננה מתחילות להתגלות שהבולטת בהם היא חוליית ההתקפה- יש לנו בסגל 3 חלוצים בלבד ואף אחד מהם לא חלוץ מטרה, עד עכשיו כששיחקו שלושתם ביחד הם היו משלימים אחד את השני אבל היום בלי טוני נאוואקאמה היה חושך מוחלט והאבסורד הוא שאין מה לעשות נגד זה כי פשוט אין אופציה על הספסל.

מקווה שבהנהלה יתעוררו כי בלי עוד חלוץ יהיה בלתי אפשרי בהמשך הליגה.

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

ככה זה כשחוגגים כמו מטורפים עד השעות הקטנות של הלילה.
    אבל הגיע להם, זכינו באליפות... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי מכבי ממש היתה מפסידה את האליפות אם המשחק היה בגרונדמן, היתה נוצרת שרשרת הפסדים והיא היתה מאבדת פער של 13 נקודות ב-5 מחזורים, ברור.

מגיע לרמה"ש להתפרק כי אין לה אוהדים, כי יש לה מגרש חרא וכי אין לה בעלים. שלושת ה-איןים.

===

מצד אחד כל הכבוד להפועל על החמישייה, מצד שני זו רמה"ש אחרי הכל. אם בשבוע הבא הם לא ינצחו את הפועל עכו, אף אחד לא יזכור את זה. גם הריאיון של שכטר בידיעות היה מגוחך, מילא הבן אדם היה מגיע העונה ל-15 שערים, אז היתה לו זכות להתראיין. אבל בואנה הבן אדם ב-50 משחקים אחרונים כבש 8 גולים בערך, זה סטטיסטיקה של אמיל אמבמבה. עצה קטנה לשכטר: היית שחקן גדול, כיום אתה לא יותר מבינוני עד שתוכיח אחרת, תעבוד על הדשא ולא בעיתון, מי יודע אולי באמת תהיה הצדקה שתהיה בסגל של ישראל. עד מתי רמה"ש? אגב הצחיק אותי כל הדיבורים על זה שרמה"ש הקשתה על מכבי והיא ניצחה 1:0. לכו תשחקו ברמת גן, מניאק אם אתם מנצחים יותר מ-1:0 במפגע הזה. מה שכן, אני ציפיתי ומצפה ממאמנים שכאשר יש להם שחקנים שכובשים שלושער כמו שכטר או נותנים הצגה כמו אתמול (בושה שהוא לא קיבל ציון 10 בעיתון!) שיעשו כבוד לשחקנים האלה על המשחק ויוציאו אותם חילוף שלישי לסטאנדינג אוביישן, זה יותר מכובד. (אגב בחצי גמר האלופות קלופ דווקא לא הוציא את לבנדובסקי מול ריאל מדריד ב-1:4 זה היה לי מוזר)

===

בקשר לדרבי של חיפה. 0:3 למכבי חיפה זו התוצאה לדעתי שתהיה היום. הלוואי שהפועל חיפה תכבוש, תנצח, תוציא תיקו, לא משנה מה שתיראה כמו קבוצה. יש להם לא מעט חיסורים, קנדה לדעתי מגן טוב יותר התקפית מכל המגנים במכבי חיפה, אוסטוויינד שחקן צעיר שאני מאוד מחזיק ממנו אם יתנו לו לשחק. סה"כ מכבי חיפה קבוצה הרבה יותר טובה מהפועל חיפה, והאמת, כל עוד יואב בהפועל חיפה 0 אחוז שהיוצרות יתהפכו. זה שהחלוצים של חיפה לא פוגעים, אוקיי, הם משחקים היום מול הפועל חיפה, לא מול מכבי ת"א או קרית שמונה.

===

מה תגידו על אתמול? 9 שערים ב-5 משחקים, כשמתוכם 5 על ידי קבוצה אחת. מחמאות לאשדוד וב"ש גם, ועדיין, איפה כל השאר? קרית שמונה מאוד אכזבה אותי אתמול. ראיתי תקציר והאיש המצטיין של המשחק זה צחי גיגי (נהדר! שימשיך לשחק, נראה הרבה יותר טוב מניל אברבנל) הצעיר, כיף לראות שיש שוערים ישראלים שלוקחים הזדמנות ב-2 ידיים. אם אני ברק לוי? אני מבקש שנת השאלה לקבוצה עם סעיף בחוזה של משחק בהרכב הראשון (יכול לעמוד בכיף בשער של לא מעט קבוצות ליגה, ואחרי זה לחזור שוער ראשון למכבי). בני יהודה ורעננה לא הפתיעו אותי, לא היה יותר איקס מהמשחק הזה. אני מסכים עם מחאת האוהדים של בני יהודה ולו מהסיבה שכל פעם בני יוהדה מוכרת שחקנים ולא מביאה תחליפים ראויים לפחות ברמת הזרים, מה שכן, אני לא רואה אנשים עומדים בתור לקנות את הקבוצה מהשכונה. עכו ובית"ר, הביאו משחק די צפוי, תיקו שלא הפתיע איש, אבל שירת את שתיהן עם עוד משחק ללא הפסד. אל תמהרו לסמן 1 סולו בנתניה שבוע הבא מול הפועל ת"א.

אגב לגבי שעות המחזור - מגוחך לחשוב שהיו באים מספיק צופים למשחקים במקביל לקלאסיקו.
    לא מבין למה לא עשו חד פעמית את כל המשחקים בשעה 20:30 או 21:00, מבטיח שהיו מגיעים יותר אנשים, לא בהכרח כל כך הרבה כי היה עדיין קלאסיקו במקביל ומן הסתם לא היו משחקים פה ב-10 בלילה, אבל אני מניח שהיו מגיעים עוד 20 אחוז מתוך 13,500 אלף איש שהיו אתמול במגרשים.

תגידו יש השנה מחזורים באמצע השבוע? (בגלל שצריך לסיים מוקדם כמובן בגלל ליגת האלופות והמונדיאל)

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/13
  8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכו קבוצה סופר חלשה ואין לי ספק בכלל שהפועל תנצח אותה בשבוע הבא ואולי אפילו תביס(תלוי באיזה יום יבואו שכטר ודמארי). כמו שכתבתי אתמול כל קבוצה כדורגל מאומנת מפרקת את עכו שבכלל תתקשה להבקיע נגד כל קבוצה כי אין לה חלוץ מטרה בכלל בסגל, גם אתמול הם היו עוקצים אותנו אם היה להם חלוץ בשפיץ.

לגבי ברק לוי, נאמר כאן כבר הרבה פעמים אבל יש לכם אוהד שטוען שהאימונים שלו עם שורה אובארוב יתרמו לו יותר מעונת משחקים מלאה ברמה"ש או רעננה, לך תבין...בכל מקרה ברק לוי פוטנציאל גדול שצריך לשחק כמה שיותר.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אימונים עם אובארוב, יתרמו וישפרו, אבל בשלב מסוים הם יפסיקו להיות אפקטיבים ורלוונטים, לעומת משחק שבו שוער מתנסה בעשרות סיטואציות ולאורך עונה שלמה במאות סיטואציות שהוא נדרש להגיב אליהן. עם אובארוב אתה לא נחשב כמעט לשום דבר, פרט לניסיון, עצה, בנייה של עמידה/אינסטינקטים/זינוק.

10. alexshw Member

3 שחקני התקפה על הספסל, אף מגן מחליף ופותחים משחק עם 10 שחקנים כי קטן בהרכב.
    מאמן על סמים.

עומר לא קשור לזה שהייתם מפסידים אליפות. קשור לעיקרון הספורטיביות. מי שמוכר אותו, אני שמח שהוא מקבל את העונש שלו.
    איפה הפועל פ"ת היום.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז זאת אומרת שאתה שמח עם שחר לא? כי רק בגלל יעקב שחר המשחק עבר ב-2003 לרמת גן...

יאן שאראנוב, אלעד גבאי, אנדריי פילאבסקי, דקל קינן, טאלב טוואטחה, אביחי ידין, אייל גולסה, יניב קטן, חן עזרא, רובן ראיוס ואלון תורג'מן

מה לא בסדר בהרכב?

נכון פיילאבסקי פח אבל כמה הפועל תתקוף.
    אביחי ידין מנהל טוב את המשחק בחיפה
    גולסה מראה חזרה לכושר משחק אחרי משחק
    חן עזרא היחיד ששומר על יציבות
    אלעד גבאי מגן מעולה.
    וזה שאין מגנים מחליפים, אני חושב שבנאדו חושב על אופציה של מקרה מעבר ל-3-5-2 במקרה הצורך שזה הגיוני מול קבוצה שבקושי תבוא לתקוף

12. alexshw Member

אין סיבה לשים כל כך הרבה שחקני התקפה על הספסל. עדיף לשים את שיימן, כי טווטחה מועד לפציעות.
    קטן בהרכב זה נוראי. האיש גופה מהלכת. פשוט ככה. זה לא מקצועי.
    לקטן אין מקום בסגל בכלל.

נכון שחר אישר את המהלך(ליש לו שריטה של ג'נטלמניות מטופשת לחלוטיןוגם תאומים), אבל מי שמכר את עצמו זה הפועל פ"ת.

13. קשר שמאלי Member

מיזה שיימן? עוד המצאה של אוהדי מכבי חיפה
    לשחקן הבינוני מינוס הזה אין מקום במכבי חיפה
    אם טאלב ייפצע יש את בוקולי שיכול לשחק כמגן

14. oranfu Member

לא משתגע על ההרכב. מרכז הגנה חלש מאוד וזה מצטרף לשני מגינים שלא ממש טובים בהגנה. קטן בהרכב זה עשרה שחקנים, אבל לפחות עולים רק עם חלוץ אחד (יעני בלי חלוץ באגף).

זה עדיין חייב להספיק נגד הפועל חיפה.

10 דקות, גבאי כבר איבד שחקן ובמזל לא ספגנו.
    ופילאבסקי ממשיך להראות שהוא לא מתאים לליגת העל בכלל.

15. EuropeGuy Member

איזה כיסוי רע של פילאבסקי.
    ראיתי את זה בא כבר בהרמה כשפילאבסקי נשאר רחוק מדי מהבועט.