מחזור 7 בליגת העל:: מכבי חיפה תקועה בתחתית, מ.ת"א וב"ש ניצחו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏13/10/15.

1. Raulito Madridista

מליקסון לא רק 'פחות יציב' מערן זהבי, הוא לא גולר, זה לא יעזור, לא היה כזה לאורך הקריירה ואני גם בספק אם יהיה. הוא הכריע מעט מאוד משחקים צמודים אמיתיים. ברזומה של זהבי יש התעלות חוזרת בדרבי ובמשחקי עונה. קצת פרופורציות לא תזיק. ונעזוב לרגע את השחקנים, גם אם הסגל של באר-שבע היה טוב יותר משל מכבי, ואני לא בטוח - הרי ורמוט כשיר העונה, יצחקי מראה קסמים פה ושם ועוד ועוד - מכבי הרבה יותר מרתיעה מבאר-שבע ובלתי-אפשרי כמעט להתמודד איתה בבלומפילד, רוב הקבוצות מפחדות.

לגבי בית"ר - סגל שחקנים לא רע בכלל, מפתיע אותי איך טביב עושה את זה כל פעם מחדש, רוקאבינה מצוין בעוד דה-לוקאס לדעתי עדיין פוטנציאל שלא הוכיח מה טמון בו. מה שכן, חסר לי חלוץ. לבית"ר אין חלוץ נורמלי כבר שנים. ערן לוי הבקיע פה ושם אבל הוא לא כזה, חן עזריאל היה בשוונג חודשיים בעיקר עם 'הבננה' נגד הפועל ת"א, לידור כהן הוא סותם חורים בעמדה הזו ועוד ועוד. אני מסכים שדראפיץ' מאמן חלש מאוד. קשטן לא אופציה מבחינת טביב לדעתי, הוא פיטר אותו מהפועל למרות שקשטן היה במרחק נקודות ספורות מק"ש והפועל שיחקה לא רע בכלל בעידן שאחרי כוכבי הדאבל. גם טביב מתערב בצורה גדולה וקובע את ההרכב, כך שבית"ר תמשיך עם מאמני הבובה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין קשר לגולר או לא גולר. יש לנו מספיק שחקנים אחרים שיודעים לשים את הכדור ברשת, מליקסון צריך לייצר להם מצבים.

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

טביב פיטר את גיא לוי לא בגלל התוצאת,אלא אך ורק בגלל שהוא לא מוכן לשלם למאמן יותר מ5000 שח בחודש.
    דראפיץ זה בובה על חוט,ועוד אחת זולה,לטביב אין שום אינטרס להביא מאמן סמכותי שיעלה לו פי שלוש או אפילו כפול. זה האיש.
    לבית"ר יש סגל לא רע בכלל אבל כשאין מאמן זה נראה כמו שזה נראה..
    אם כבר טביב לא אמרו שהוא לא יכול להיות בעלים של קבוצה ? מה קורה עם זה??

4. Love Is Red Member

יש לנו מספיק שחקנים שיכולים להבקיע, הבעיה הייתה תמיד מי ימסור חוץ מבוזגלו.
    אם מליקסון חוזר לעצמו וימשיך בכושר הזה אנחנו נצטרך להחליף רק את ארבייטמן בחלוץ או קשר חלוץ שיעזור לנו להבקיע יותר שערים ולהביא קשר אחורי מחליף טוב כתוספת לסגל.
    חוץ מזה לא חסר לנו כלום לדעתי...

5. yedidel Member

מליקסון לא ניצח משחקים צמודים? כנראה לא ראית את הקדנציה הקודמת שלו כאן.
    אגב לא גולר - הכל תלוי מה מבקשים ממנו על המגרש. אחוזי הדיוק שלו ברחבה הם מהגבוהים שאני מכיר, השאלה זה רק כמה הוא מגיע אליה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי מאוד את הניתוח שלך, רק שתי הערות:

1. אני לא חשבתי שיהיה באמת מאבק בין הקישור שלנו לקישור של בית"ר. אני פשוט זוכר שאחרי המשחקים של בית"ר מול הפועל ת"א ומכבי נתניה היו כאן אוהדים (לא בהכרח של בית"ר) שטענו שלבית"ר י"ם יש את הקישור הכי טוב בארץ.

2. אני לא מחזיק מדובב גבאי, לא מחזיק בכלל. ועדין, אם הוא משחק אצלך בקבוצה, לפחות תשחק על היתרונות שלו, גם אם הם מועטים. לראות את בית"ר מחפשת את גבאי פעם אחר פעם בכדורי גובה מלמד על יכולת אימון נמוכה מאוד של דראפיץ'. הוא באמת ציפה שגבאי ינצח את סוארס או את צדק בכדורי גובה? לא עדיף לנסות לשחק על המהירות של גבאי?

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דיברו על זה כשאזולאי היה כאן, אבל גם היום לבית"ר יש קישור טוב מאוד מבחינת שחקנים. איינבינדר, דה לוקאס, קלאודמיר וגם צעירי כמחליף הם כולם שחקנים לגיטימיים לליגת העל, אני אישית מאוד אוהב את הספרדי וחושב שנעשה לו עוול עצום כרגע. הוא שחקן עם איכויות מאוד גבוהות, אבל הן לא מנוצלות, וזה נוגע לנקודה השנייה שלך.

בית"ר כולה לא משחקת על היתרונות שלה. כשיש לך את קלאודמיר ודה לוקאס באמצע, אתה חייב לבסס את המשחק שלך על הנעת כדור דרך המרכז, הנעת כדור מסודרת ונורמלית. במקום זה אנחנו מקבלים קומבינציות פסים הזויות כמו טל כחילה לדובב גבאי או חסוס רואדה לאצילי כדברים העיקריים במשחק המסירות של בית"ר. אנחנו במצב נוראי מבחינת הרמה המקצועית.