מחזור 7 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת את מכבי תל אביב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/10/08.

1. אבו Member

שי, כאוהד הפועל חיפה אני זוכר את בן שמעון גם בימיו היפים. ושומן, למען האמת, אף פעם לא היה חסר לו. רזון הוא ממש לא היה. כך שאני לא ממש מופתע שעכשיו הוא חתיכת קבב.

2. a.m Member

בקשר לרן בן שמעון, שנתיים אחרי שהוא פרש, כל בוקר הייתי עובר בדרך לתחנת האוטובוס בקרית חיים ליד בית קפה "גרג" שבו הוא היה נוהג לאכול והייתי רואה אותו יושב כמעט כל בוקר עם קפה ועוגות, העוגות האלה עוד יהרגו אותו יום אחד.

3. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אתה יודע מתי צריך לבטל משחק ? כשיש סערת ברקים ורעמים [מה שלא זכור לי בדיוק שהיה בישראל לאחרונה ו/או בכלל], כשהמגרש נעשה רטוב מדי עם מלא שלוליות ענקיות שלא מאפשר לכדור לזוז אפילו מילימטר, וכמו כן תנאים קשים הקשורים ליכולת המגרש לספוג גשם.
    אם זה כפי שאתה אומר, תחשוב כמה משחקים באירופה צריכים להיפסק באמצע...

ואגב, לפיה תקנון בליגה הישראלית, אם משחק מופסק - יש משחק חוזר/הפסד טכני [בהתאם לאירוע ולסיבה].
    אני בספק אם מישהו מהאוהדים [לפחות החיפאיים] היה מעדיף פה משחק חוזר, אחריי שהמשחק היה בידיים של חיפה.

4. FC_Bayern Member

אני יכול להגיד לכם שלדוגמה בבייסבול בארה"ב, ישנו חוק שאם משחק מופסק באמצע בגלל גשם, והמשחק הושלם כבר ב-60% ממנו (כלומר הושלם הסיבוב ה-5 מתוך 9), הקבוצה שנמצאת ביתרון באותו רגע מנצחת את המשחק והמשחק מופסק.

היה רעיון נחמד להפסיק את המשחק בדקה ה-60, ולתת לחיפה את ה3-0 המיוחל, לא?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

(למי שלא הבין אני ציני) - למה נראה למישהו שקורא לעצמו "אוהד כדורגל" שהיה צריך להפסיק את המשחק ולקבוע משחק חוזר, בזמן שחיפה נותנת את תצוגת הכדורגל הכי טובה שלה העונה?!

5. a.m Member

אין אפשרות להפסיק משחק ל20 דקות ואז לחדש אותו?
    מה שהלך באצטדיון היה מפחיד, ברקים ורעמים כאלה שהיו אנשים שפשוט פחדו על החיים שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/08
  6. אלי מתחן Member

ואי אפשר להתחשמל כשהמשחק בהפסקה?

7. FC_Bayern Member

מה יעזור להפסיק את המשחק? הרי האוהדים עדיין יושבים ביציע, עדיין נרטבים!
    להיפך, אם כבר צריך לתת למשחק לרוץ, כדי ש-14,000 אנשים ועוד 40 אנשים על הדשא (כולל מחליפים ומאמנים) ישובו הביתה בהקדם האפשרי.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כי אין גג במגרש : )

9. FC_Bayern Member

איצטדיון מקורה במלואו יש רק בגרמניה כמדומני (תקנו אותי אם אני טועה, כי יש סבירות רבה שכן) - איצטדיונה של שאלקה 04 בגלזנקירשן הוא איצטדיון מקורה מלא, כאשר אף חלק באצטדיון אינו חשוף תחת כיפת השמיים, גם לא הדשא.

10. burning soil Member

התגובה שלי למשחק -

היה משחק כדורגל פשוט אדיר, קצבי, מלא בשערים וארועים - למרות שהפסדנו, אני לא זוכר
    את עצמי נהנה כ"כ ממשחק ליגה ישראלית, בהחלט הסופרקלאסיקו שלנו.

השער השלישי של חיפה פשוט היה מדהים, המסירה של פנטיני וההחזרה של קטן אליו, דבר
    שבהחלט הזכיר את השער החמישי של ישראל ב-5-0 על אוסטריה. קטן בכושר מעולה וצריך
    להיות בנבחרת.

לגבי מכבי - נפלנו עם ההגנה במשחק הזה. ההתקפה תפקדה לא רע בכלל, אבל שוב נושא
    ההגנה עולה - וכאן הטעות של רב"ש שהוא הבלעדי שבנה את הקבוצה ואחראי לה.

כל הכבוד לקמנאן שלמרות שהוא לא בטוח בהרכב תמיד עולה ונותן הכל, ושוב הוכיח שהוא
    מבקיע מעולה עבור מכבי - אין סיבה שלא יהיה שחקן הרכב קבוע.