מחזור 7 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת את מכבי תל אביב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/10/08.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וזה לא שההתקפה נראית טוב.. בוזגלו מתחילת העונה חושך, כנ"ל יבוריאן בכל הנוגע לתקופה, כנ"ל כל כלי התקפי אחר של מכבי ת"א.

2. Mr.Eko Member

זה מה שקורה כשבהנהלה אומרים שהם מסתפקים בשטרית כמגן שמאלי יחיד.
    עזבו שנייה את הפן המקצועי,חיפה ניצחה את המשחק לדעתי כי היא עלתה עם אש בעיניים,לחץ מטורף על הכדור ועם המון המון נחישות והקרבה. במכבי לעומת זאת אין מי שיעיר אותם וכולם מחכים לכדורים...
    עזבו את 2 השערים המצמקים,זה היה צריך להיות 5 6 לטובת חיפה.

בינתיים הליגה בורחת למכבי ועוד עונה קרובה ללכת לפח.

3. ofir_ka Member

העונה כבר הלכה לפח..
    אני לא מאמין שעם יכולת כזאת יש למכבי איזה שהוא סיכוי להצליח לחזור ולהיאבק בצמרת..
    לאור היכולת החלשה מכבי תספק גם שנה בעונה ללא אליפות ובמקומות אמצע טבלה וחבל שכך

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע, רגע, רגע, שמישהו יסביר לי במה אדרי בשער השני טעה. ברצינות, כשבדקה ה-60 המשחק מבחינתי גמור ואני מבסוט אני לא צריך יותר לשבת בחרדה בגלל שני שערים מהירים של הצהובים, אבל אדרי לא אשם בספיגת שער השני. בשער של קאמאנן, למרות שאדרי לדעתי פשוט חולם (הוא פשוט עמד באזור הקורה הרחוקה), השער השני באשמתו של קינן שנותן בקלות בלתי נסבלת ליבוריאן לדחוף את הכדור עם הפופיק לבוזגלו. לדעתי אדרי כן פישל בגדול בהזדמנות של חדד במחצית הראשונה, למרבה הזל ת"א לא כבשה שם, אבל אדרי לא השתלט על הכדור וגם לא הדף אותו.

אגב עדיין לא מבין למה בתקציר ערוץ הספורט לא מראה את טעויות השיפוט של משיח!

5. ofir_ka Member

בגול השני אדרי לא טעה ממש...הוא יכול להדוף את הכדור עם הרגל מאשר לנסות ולזנק במקום..
    בגול הראשון הוא טעה בזה שהוא התחיל לצאת מהשער לפני סוף ההתקפה..

ובשער השלישי של חיפה הייתה טעות של בריץ' שהתחיל לצאת לכדור..הוא היה צריך להישאר בשער במקום לצאת לקטן(שהיה עליו שחקן) ולסגור לפאנטיני את הפינה הקרובה.

6. Number 8 Member

לא אמרתי שההתקפה נראית טוב, אלא שלא משנה אילו שחקנים יהיו בהתקפה, הקבוצה לא תצליח. אבל אם כבר דיברת על ההתקפה, אז היום היא הייתה סבירה. הגענו למספר הזדמנויות טובות והבקענו שני שערים. לא התקפה מצוינת אבל יש שיפור, מה שאי אפשר להגיד על ההגנה ולא נוכל להגיד.

ההנהלה? אך ורק בן שמעון! הוא זה שחפר במסיבת העיתונאים שהוא הסמכות הבלעדית והעליונה במכבי ת"א, אז הוא זה שהוציא את כל הכסף על התקפה ולא שם על ההגנה. ההנהלה נתנה לו את הכסף על מגש והוא לא השתמש בו בחוכמה.

כמה טענות יש לי לבן שמעון אלוהים... כמה החלטות מפגרות מתחילת המשחק ועד סופו.

7. Lupo Member

חזרתי מהמשחק, ובכנות, נהניתי כמו שלא נהינתי הרבה זמן. המשחק לא היה מבריק אבל כל המשחק עודדנו(חיפה), קפצנו ונרטבנו בגשם השוטף. אחרי השער השלישי בכלל היינו בעננים וחשבנו שנסיים איתם בחמישייה אבל פתאום נכנסנו למתח אחרי שהקבוצה הפסיקה לשחק וחטפה שני גולים בדיוק כשהגשם התחיל.
    יאללה שלוש נקודות ואנחנו עדיין רצים חזק למעלה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל שהיה לי פסיכומטרי ולא נסעתי למשחק אז אני יגיב:

די, איכס, אתה מגעיל, השיטה שלך זבל, ואתה חרא של מאמן, אין לך מושג, תלך כבר הביתה!

פשוט בושה וחרפה! ה-3:2 הזה כל כך משקר, ה-3:2 הזה מבחיל אותי, ביזיון שכבשנו שני גולים, למה כבשנו שני גולים? חבל שלא נגמר יותר מ-3:0, וכן אני אוהד מכבי שאומר את זה, רק בגלל דאגה לקבוצה. אי אפשר איתו, אין לו מושג, הוא לא יודע לבנות קבוצה, הוא לא יודע לעלות הרכבים שלא לדברים על חילופים נכונים.

חיפה, לא היתה גדולה, אבל עם הגנה כמו של מכבי, מי צריך להיות גדול? טומאסיץ' בדיחה, מישאלוף, לא בלם כבר אמרנו? ישראלביץ' מגן שמאלי חחחחח הגול השני עליו, הגול השלישי לא היה אף אחד בהגנה, מה יפה? ייני היה הקו האחרון ואז נזכרו כולם לרדת.

ביזיון מכבי ת"א שנת 08-09, שניידר - זרקו את הכסף שלך לפח.

הרי אםפ לא הגשם זה נגמר ב-5:0 לא? חבל שלא.

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/08
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

יבריץ' מעולם לא היה שוער גדול, בוא להולנד וכבר אקח אותך לסיבוב בארנהם...כאילו אני מכיר את הגרעין הקשה של ויטסה שם שיחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

לדעתי השער השלישי היה פשוט אדיר. המסירה הראשונה של פאנטיני (עם החלק החיצוני של הנעל), אח"כ המסירה הנהדרת של קטן. קבוצה כבשה העונה שער יותר יפה במתפרצת מהשלישי היום של הירוקים?

לגבי אדרי, בהתחלה חשבתי שהוא לא היה אשם, קאמאנן ממש נגח סתם (לדעתי רצה להקפיץ הלאה את הכדור) אבל ראיתי עכשיו כמה פעמים את השער בהילוך חוזר. אדרי לא נראה שם טוב. בכל מקרה ניצחנו והשוער הצעיר הזה גם צריך לקבל את שיעורי הבית שלו. מה לעשות, בהתחלה דווידוביץ' גם עשה שטויות. רגע, לפעמים הוא עדיין מפשל, לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, אני קורא את התגובה שלך ואני חייב לצחוק. לא עליך אלא על ההרגשה, הכעס שאתה מרגיש. אני כל כך מכיר את זה מהבעיות שיש באייאקס. כמה פעמים בעונות האחרונות קיוויתי לאיזה מפח נפש? השנה כבר הפסקתי 'להאמין' בקבוצה שלי (בעיקר בגלל ההגנה) ואני אסתפק בצלחת אליפות בליגה ההולנדית, אבל אני משוכנע שאם הקבוצה שלך היתה היום מקבלת תבוסה, בן שמעון היה חייב לעוף. קאמאנן, בוזגלו, אדרי, הגשם ואולי אלוהים מנעו מההנהלה לזרוק את המאמן שמאז שהפסיק לשחק כדורגל נראה יותר מדי שמן...

קצת מצחיק, אבל אני יכול להבין את בן שמעון. כשהוא עוד שיחק גם אני הייתי רזה כמוהו, והיום? אנחנו אחים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

רק אני שם לב שבן שמעון נעשה שמן מיום ליום? מה מאכילים אותו בת"א כל הזמן רק בורקסים?
    רק שלא יתפוצץ או משהו, הצוואר בכל אופן נעלם לו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

לגבי המשחק, משחק שלטעמי היה חלש, השערים נבעו יותר מטעויות של ההגנה ופחות מכדורגל. מעבר לזה תמיד טוב לנצח את ת"א http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

12. YANIROSH Member

מה אני אגיד המצב ממש לא טוב,ההגנה נראית זוועה והקישור האחורי פשוט חושך...עם כל הכבוד לטומאסיץ' הוא לא מתאים לקבוצה לחוצה כמו מכבי ת"א ובמקרה הטוב הוא יכול להיות בלם אולי בבני יהודה או בהפועל פ"ת! עדיף לחתוך אותו כבר עכשיו, אני מעדיף את ליאור ז'אן שלדעתי הוא בלם הרבה יותר טוב ומוכשר ממנו וכשהוא משחק גם מושיקו מישאלוב נראה הרבה יותר טוב,זה אחד. דבר שני לא מובנת לי ההתעקשות להמשיך עם שירן ייני בקישור האחורי ג'ונתן אסוס שחקן מצוין והוא כבר הראה את זה בעונה שעברה וציוות שלו ושל דולי ג'ונסון שדי מאכזב עד עכשיו יכול להיות הרבה יותר מועיל למכבי.
    אני מאוכזב מאוד מיבוריאן ועם כל הכבוד שהוא שחקן של בן-שמעון[הרי הוא הביא אותו] הגיע הזמן
    שהוא יירד לספסל ובמקומו יפתחו והדגש ייפתחו שני החלוצים האחרים יאניק קאמנאן ויניב עזרן שעלה הרבה מאוד כסף למכבי ועדיין לא סיפק את הסחורה עד עכשיו מכל מיני סיבות[פציעות,כושר משחק רע]
    רן בן-שמעון חייב להעז יותר מכבי זה לא עירוני קריית-שמונה והגיע הזמן לעלות כל משחק עם שני חלוצים
    במטרה לנצח את המשחק ובצורה משכנעת וכנראה שהוא עדיין לא הפנים את זה.
    אבל יותר מכל בולט לעין שאין מנהיג במכבי ת"א והשחקנים נראים כבויים וחסרי רצון וחדוות משחק כמו
    שציפיתי שיהיה משהו מאוד לא ברור ומובן עובר על מכבי ת"א...ויותר מכל רן בן שמעון של מכבי זה לא
    אותו אחד שהיה בקריית שמונה במכבי הוא נראה עצור,חסר חדוות חיים,יותר מדי טקטי ופחדני גישה בונקריסטית עם אילתורים וחילופים תמוהיים, משהו שלא מובן לי בכלל...הרי בקריית שמונה הוא שיחק פתוח ובמטרה לנצח בכל משחק והקבוצה שלו שיחקה כדורגל יפה ומלהיב רוב העונה שעברה ובמכבי
    זה רחוק להיות אותו דבר הרבה בגלל הגישה של רן,הצמרת מתחילה לברוח והתחתית מתחילה להתקרב וזה לא נראה טוב..מצפים לנו שלושה משחקים סופר חשובים בקרוב-בבית נגד קרית שמונה,חוץ נגדהפועל פ"ת,בית מ.ס. אשדוד. חייבים לקחת 9 נקודות אחרת המצב לא יהיה טוב ויהיו זעזועים.יהיה טוב!

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בדיוק מה שלא היה ברור לי במשחק של מכבי תל אביב. לשתי הקבוצות יש הגנות בינוניות, במיוחד למכבי תל אביב, אז לא מובן לי מדוע רק בן שמעון חשב שהוא יוכל לנצח את המשחק דרך הגנה. כל התקפה מסודרת הייתה חצי שער בכל צד, אז חבל עבור מכבי תל אביב שלא הימרה יותר על התקפה, כי רק ככה היה לה סיכוי להפתיע את מכבי חיפה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, אתה לא היחיד, אני חושב ששנינו היחידים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    לא יכול להיות ששחקן לשעבר ככה יעלה למשקל. באירופה אין שום מאמן רציני שסובל מעודף משקל. בארץ? שלמה שרף, רן בן שמעון, יוסי מזרחי, יצחק שום, וכו'. היחיד שעדיין נראה לי בכושר הוא אלי אוחנה, גם גיורא שפיגל בזמנו, אבל השאר? אני עוד זוכר את שניאור, גרונדמן, דוביד שוויצר (כולם ז"ל נכון?) שפשוט גם סבלו מיותר מדי קילוגרמים.

אהה שכחתי, ניר קלינגר גם לא עלה במשקל אחרי שהפסיק לשחק. לאברהם גרנט יש נדמה לי כן כרס מיותרת. קשטן? גם הוא צריך קצת לרדת במשקל, אבל השיא באמת שייך לשלמה שרף. יש לו פה כל כך גדול שאחרי שהוא גומר לרדת על כולם הוא צריך לטחון כמה בורקסים. בכל החברה המערבית יש עלייה במשקל, אבל אני מצפה מאנשי ספורט דווקא כן לתת את הדוגמא הטובה.

15. a.m Member

אני לא מבין איך בגשם כמו שהיה אתמול, עם ברקים ורעמים אדירים, אבל באמת אדירים, עד כדי כך שאנשים פחדו על החיים שלהם ביציעים, איך השופט לא עוצר את המשחק? חצי מהאצטדיון, בלי הגזמה לא ראה את חצי השעה האחרונה של המשחק, כי הוא הלך להסתתר מתחת ליציעים, אני בגלל העקשנות שלי נשארתי לעמוד בגשם ואני עד עכשיו משלם על זה בבריאות שלי. אבל רבאק, אנשים שילמו כסף לראות משחק וחצי אצטדיון מפסיד חצי שעה מהמשחק בגלל הגשם, היציעים מתרוקנים, אבל משיח מתעקש להמשיך.

משחק מצויין של קטן ופאנטני עד ששניהם הוחלפו, קטן ממשיך ביכולת הגבוה ונקווה שרק ימשיך כך, אני מאוד מקווה שהפציעה שלו לא חמורה וכבר בשבת יוכל לשחק. אצל רפאלוב מעודדת אותי העובדה שגם במשחק לא הכי גדול שלו הוא נלחם וכובש שוב שער חשוב, מה שבשנים קודמות היה נדיר לראות את זה ממנו. חבל לי מאוד על שני השערים שספגנו, גם מפני שאם לא היינו סופגים זה היה טוב בשביל הפרש שערים (יש לי עדיין סיוטים מעונת 2002/3 עם הפרשי שערים) וגם בשביל לתת ביטחון להגנה ובמיוחד לאמיר אדרי שספג שער שגם הוא יודע שאסור היה לו לספוג ואני מקווה שילמד להבא.