מחזור 7 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת את מכבי תל אביב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/10/08.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני אחזק את דברי המשתמשים/ המנהלים לפניי.
    בתור אחד שלצערו חווה על בשרו פעם אחר פעם כמה קשה לנצח את אשדוד במגרשה הביתי, יש כאן עבור האשדודים הזדמנות בלתי רגילה לתפוס את בית"ר בתקופה נוראית מבחינתה, ובתקופה ששער מהיר של האשדודים עשוי לערער עד מאוד את בטחונם של הירושלמים שגם ככה לא נמצא בשמיים. אם האיצטדיון היום יהיה מלא, ואין שום סיבה שלא יהיה, יהיה לירושלמים לא פשוט לנצח.

בנוגע לדרבי של פתח תקווה, לא יודע, דווקא יש לי תחושה שמכבי היא זו שהולכת לנצח על אף שהפועל ניראית טוב יותר במשחקיה האחרונים. מכבי אוהבת להגיע קטנה ולצאת גדולה, זה אופי הקבוצה. בשנים האחרונות מכבי ניצחה את מרבית הדרבים, כך שאני לא אתפלא אם התסריט הזה יחזור גם הפעם.

2. oFiRzZz Member

איזה מזל אני לא מאמין ..
    משחק משעמם .
    סבן קשר ?! הבן אדם לא יודע להרים כדור ! הגיע הזמן להכניס את שכטר דלעתי ..

3. מקסים לנגו Member

אם מכבי נתניה רוצה להמשיך ולאיים על המקום הראשון, אולי להאבק על האליפות, היא חייבת לבצע בדק בית - הקבוצה נראת רע במשחק נגד הכוח החלשה, פטאטית ואנמית. שמירה על היכולת הזו לא תספיק לה לאורך זמן - לא תספיק גם להיום.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כפי שנאמר מעליי, מחצית משעממת בוינטר ...
    נתניה יכלה לרדת להפסקה בפיגור לאחר ההחמצה הענקית של שחקן הכח שהיה מול שער ריק ובעט לקורה.

5. Number 8 Member

אפשר להכריז כבר מעכשיו - החמצת העונה שייכת לג'ידה. החמצה גדולה מול שער ריק, שהייתה יכולה להוריד את הכח במומנטום נהדר בסיום המחצית.

שוערה של בית"ר ירושלים, טברטקו קאלה, לא יעלה לשחק הערב נגד מועדון ספורט אשדוד.
    בבית"ר לא רוצים לקחת סיכון ולהחמיר את מצב הפציעה של קאלה, שנתפר בכף הרגל אחרי שנפצע במשחק מול פתח תקוה, למרות שהשוער אמר שאין לו בעיה לעמוד בין הקורות הערב. מי שיעמוד בשער יהיה שוער המשנה, אריאל הרוש, שיפתח לראשונה העונה בהרכב הפותח של בית"ר ירושלים.
    החלוץ טוטו תמוז לא יכלל בסגל של הקבוצה למשחק, זו החלטתו של ראובן עטר בעקבות התגובה של תמוז במחצית המשחק מול הפועל פ"ת כשנודע לו כי הוא מוחלף. בצוות המקצועי החליטו כי מלבד העונש הכספי שספג החלוץ (2000 דולר קנס), הוא לא יתלבש למשחק. עמית בן שושן יהיה החלוץ הטבעי היחידי של עטר על הספסל באשדוד.

6. AVISEY Member

אני לא מבין למה נתניה בחרה לשחק בשחור, הרי גם הכח בתלבושת כהה , ולנתניה יש תלבושת חוץ לבנה(אם כבר תלבושת חוץ)

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתניה רצתה לשחק בהוב, שי שטרית אמר שזה יבלבל אותו. טמבל.

8. פ''ת של מכבי Member

קצת קשה להבין מה נתניה עושה בראש הפסגה, לפחות אם היכולת העלובה הזאת. לנצח במשחק עלוב את הכח רמת גן. לנצח ב"פוקס" את מכבי ת''א. לנצח את אשדוד משער בתוספת הזמן, שאגב לא הגיע לה בכלל. לנצח 1-0 את סכנין עלוב וקטן. פשוט לא מובן מה היא עושה במקום הראשון. מוציאים שם רע לזבל.

9. oFiRzZz Member

אתה מדבר שטויות .
    מחצית שנייה הצגנו כדור טוב , מלבד הגול שלהם בדקה 93 הכח לא הגיעו להתקפות .

10. מקסים לנגו Member

הכוח לא הגיעו להזדמנויות בגלל שהם פשוט קבוצה לא טובה, לא בגלל שאתם הצגתם יכולת טובה. משחק חלש שתוצאה של 0-0 הייתה מתאימה לו - אפסים!

11. oFiRzZz Member

התפקנו הרבה יותר מאשר במחצית הראשונה .
    אני מסכים איתכם שהיכולת רחוקה מלהרשים .(ועדיין אין טעם להשוות ליכולת בעונה שעברה..)
    ובכלל , איזה קבוצה בליגה מציגה כדורגל טוב והתקפי ?

אפסים ? מי ?

12. Villarreal Member

זאת הייתה תגובה מעמיקה ושנונה,החכמתי ממנה מאוד ואני מקווה שתמשיך כך כי זה רק תורם לרמה של הפורום.

13. מקסים לנגו Member

שתי הקבוצות ששיחקו במשחק הזה, בהתאם ליכולת שהציגו היום.

14. מקסים לנגו Member

זו תגובה צינית כאילו?

15. Villarreal Member

לא.
    בכל מקרה אני לא חושב שזה ראוי לקרוא לקבוצה "אפסית" רק בגלל שאתה לא אוהב את הצורה שהיא משחקת בה,אם לא נאה לך אל תסתכל על המשחק.