מחזור 7 בליגת העל :: התל-אביביות שוב מפסידות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏26/10/07.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מה זה קשור?
    אמרת שצריך לשפר את ההגנה, אז אמרתי שאנחנו סופגים מעט מאוד שערים. מה לעשות שאי אפשר בכל משחק לא לספוג, ואם במשחק שאנחנו סופגים שער אחד אנחנו לא מסוגלים לכבוש יותר, הבעיה היא אך ורק בהתקפה.

2. Ofek7 Member

התכוונתי לטפל בהגנה שלך שלא תספוג שערים מהסוג הזה...
    כנראה שלא הבנתי את הכוונה שלך, אתה צודק ב-100% יש בעיה גדולה עם ההתקפה...

כנראה העצבים גורמים לי לשכוח דברים בסיסיים.

3. iverson13 Member

לבית''ר יש...לא התכוונתי ממש כסף נאי מכתוון לשחקנים..חיפה תמיד הייתה מפוצצץ בכסף הפועל השנה היבאו שחקנים ממש ביקר..והם לא שווים כלום..יפה לראות ששחקנםי שאולי לא שווים כל כך הרבה כסף משחקים מצוין..תמיר כהן למשל בתחית העונה אף אחד לא חשב שהוא יהיה כזה טוב עכשיו..עכשיו נזכרתי שלנתניה יש כסף אלב בכל זאת ..היא לא קבוצה בסדר גודל של מכבי או הפועל או חיפה..

4. iverson13 Member

אבל זה קורה רק בליגה הישראלית...בגלל שהכדורלג על הפנים...בחול בקבוצות הגדלות אןי דבר כזה..איפה שיש כסף יש הצלחה..וחבל..

5. ReL Member

זה היה שווה בשבילי את כל המשחק לשלוח לך את הSMS במחצית , "אם רק תאמינו".

לא היה משחק גדול הפעם , שתי הקבוצות לא שיחקו טוב המשחק התנהל לרוב במרכז השדה ובשליטה של חיפה , אך מהרגע שרוזנטל נכנס למשחק נתניה הפכה להיות קבוצה מאורגנת עם בעל בית שיודע להניע כדור. ללא ספק רוזנטל היה איש המשחק. דדי כמו תמיד הוא פשוט תוספת מושלמת לקבוצה שלנו , ממשחק למשחק אני חושב שעדיף שיפתח בקישור מאשר בהגנה.

לירן שטראובר היה אשם בגול הראשון , אבל זה קורה , אני מקווה שהוא לא ימשיך עם היציאות המוזרות שלו מקו השער.

בירם כיאל שחקן גדול , וואליד באדיר הבא.

6. דניאל א. Member

בוקולי האחרון שאתה מצפה ממנו לעבירה כל כך מטופשת, דווקא אחד השחקנים היותר מנוסים וטובים של הקבוצה מעניק סופית את הניצחון לנתניה.
    חלוץ, חלוץ, חלוץ! איך אין לנו חלוץ!

7. a.m Member

אתמול ראינו את שני ההבדלים בין שני המאמנים האלה, מאמן אחד התקפי שלא מפחד, יכול להיות גם בפיגור של 3-0 וילך על כל הקופה, ומולו מאמן אפור והגנתי שלא עומד בלחץ ויכול להוביל 3-0 ולהוריד את כל הקבוצה לבונקר. זה בדיוק מה שהיה, מחצית ראשונה סבירה שלנו תוך כדי שאנחנו מונעים מנתניה להגיע להזדמנויות של ממש, הצלחנו לגנוב גול מעזרתו האדיבה של שטראובר. עולים למחצית השנייה ואיך לא, רוני לוי נותן הוראה להתגונן ולשמור על השער הבודד הזה.

ולגבי עטר, אתמול הוא הוכיח לי לפחות, שהוא המאמן מס' 1 בארץ, מאמן שלוקח סגל כמו שלו, שהוא לא בין החזקים שיש לנו בליגה והופך אותו לקבוצה חזקה כל כך, תראו לי עוד מאמן שהוא חממה נהדרת כמוהו לשחקנים צעירים, לא סתם החברה בג' קוראים כבר הרבה מאוד זמן להביא אותו במקום רוני לוי...

וזו הפעם הראשונה? ממש לא, כבר 3 פנדלים הוא חייב לנו העונה, גם עם אשדוד וגם עם כפ"ס

8. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/2.Xxx בית"ר ירושלים - מכבי ת"א http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/3.Xxx

ראשון, 20:50, טדי.
    שופט: אלון יפת.

אחרי שבוע אימונים בראשל"צ, הושלמו אמש בבית וגן ההכנות של בית"ר ירושלים לקראת המפגש מול מכבי ת"א. הערב תגיע הקבוצה לאצטדיון טדי במטרה להמשיך ולשמור על שרשרת הניצחונות האחרונים.

החלוץ הברזילאי רומולו התאמן כרגיל, אך בקצב יחסית איטי נוכח היעדרותו מאימונים סדירים מאז המשחק מול אשדוד מהמחזור החמישי, מה שבטוח הוא שהחלוץ לא יפתח בהרכב ורק לפני המשחק יחליט המאמן האם רומולו יכלל בסגל הקבוצה.
    עוד שחקן שבספק למשחק הוא הבלם תומר בן יוסף שבימים האחרונים לא התאמן עקב מחלה. בן יוסף, שהשתתף באימון עשוי בכל זאת לפתוח על הספסל אך גם בנוגע אליו ההחלטה של שום תתקבל קרוב למשחק. מכיוון שהמאמן כהרגלו בקודש לא תירגל את ההרכב באימון המסכם, לא ברור מי יפתח בקישור האחורי לצידו של דרק בואטנג, כשההתלבטות היא בין גל אלברמן לעידן טל.
    מיכאל זנדברג שמוערך מאוד ע"י שום ואבירם ברוכיאן ששומר על יכולת טובה בתקופה האחרונה צפויים להמשיך לקבל את הקרדיט. עמית בן שושן שכבש צמד במשחק בשבוע שעבר מול מכבי פ"ת ישתף פעולה בחוד עם ברק יצחקי שצפוי לחזור להרכב, מה שאומר שטוטו תמוז ימתין להזדמנות שלו מהספסל.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg765363.Xxx
    ירצה להוכיח למכבי שטעו כשוויתרו עליו, קאלה.

הרכב משוער: טברטקו קאלה, יואב זיו, שמעון גרשון, אריק בנאדו, כריסטיאן אלברז, דרק בואטנג, גל אלברמן (עידן טל), אבירם ברוכיאן, מיכאל זנדברג, עמית בן שושן, ברק יצחקי.

ומן העבר השני מגיעה מכבי ת"א למשחק ממרתפי הטבלה עם נקודה בודדת מ-6 המחזורים הראשונים, אותה השיגו במחזור הפתיחה מול מ.ס. אשדוד בבלומפילד. מאז אותו משחק מול הקבוצה מעיר הנמל, מכבי ספגה 5 הפסדי ליגה רצופים למכבי פ"ת, הפועל כפ"ס, מכבי חיפה, עירוני קרית-שמונה ובמחזור האחרון למכבי נתניה, בו הציגה החבורה של ניר לוין יכולת חלשה והפסידה 2:0 באצטדיון ר"ג משערים של ג'ורג' בה ושער עצמי של מילאן מרטינוביץ'.

במכבי השלימו את ההכנות גם כן אתמול באימון המסכם בקריית שלום. כ-150 אוהדים הגיעו לאימון ועידדו את השחקנים. 7 מהם אפילו השתתפו באסיפת הקבוצה שערך ניר לוין. באימון עצמו, נימני לא התאמן אלא ערך אימון ריצה עם השחקנים בתחילת האימון, לאחר מכן ישב עם מנכל"ית הקבוצה, תמי פרידמן, על הספסל והטריף את השחקנים. מי שיקבל את ההזדמנות להוכיח את עצמו מול בית"ר הוא דודו ביטון שהגיע מבית"ר נס טובורק והתרגשות רבה ניכרת על פניו של החלוץ שקיבל עידוד רב מהאוהדים. מושיקו מישאלוב ערך לראשונה אימון ריצה בצידי המתקן וקיבל עידוד רב מהאוהדים.

בקבוצה מאוכזבים מיכולתם של יניב עזרן ורודי חדד, שיירדו לספסל בטדי, ויתכן כי לפחות אחד מהם ייחתך מהסגל בינואר. מי שיחזור למגרש לאחר היעדרות של שבוע הוא יוסי שבחון שינסה לעצור ביחד עם רביד גזל, ז'וזה רומאליו ושירן ייני את ההתקפות של בית"ר ירושלים. הארבעה יפתחו ביחד בקישור הדפנסיבי של הצהובים.

http://images.one.co.il/images/video/segment377x285/26_10_2007_03_5432.Xxx
    עד מתי?

הרכב משוער: דרגוסלאב יבריץ', יובל שפונגין, מילאן מרטינוביץ', ליאור ז'אן, אורי שיטרית, שרן ייני, ז'וזה רמאליו, רביד גזל, יוסי שבחון, יאניק קאמאנן ודודו ביטון.

9. beitar4ever Member

בקשר למשחק המרכזי היום בית"ר מול מכבי ת"א, אני חושב שזה יהיה משחק חשוב מאוד לשתי הקבוצות במיוחד למכבי ת"א שממוקמת כיום במקום האחרון עם נקודה בלבד.
    במכבי ת"א יש אכזבה גדולה לגבי שני השחקנים עזרן ורודי חדד והם יירדו לספסל היום במשחק, עזרן שהגיע מאשדוד לא פוגע מתחילת העונה וכבר יש דיבורים על מעברו למכבי חיפה בינואר.
    טוב בקשר לבית"ר , מי שימשיך להיעדר הוא רומולו, החלוץ הברזילאי שלא יפתח בהרכב ולא ברור אם יהיה בסגל או לא, מי שימשיך להחליף אותו הוא כובש הצמד בשבוע שעבר עמית בן שושן , שינסה לעשות היום את כול מה שיכול כדי לשמור על מקומו בהרכב.
    טוב אני חושב שהיום יהיה משחק קשה מאוד לשתי הקבוצות, כמובן מי שפייבוריטית במשחק זו בית"ר, אבל כמובן אי לדעת מה יקרה, אני הייתי מהמר על ניצחון בהפ' קטן לבית"ר.

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/07
  10. kfiros Member

אני אצטרף לדעה הרווחת של אוהדי מכבי חיפה.. "אלו לא השחקנים שאשמים, זו החולצה הירוקה שמביאה מזל נאכס"

11. תומר22 Member

אם ראית את התגובות של רוני לוי, והיית במשחק (כך אני מבין) אז כנראה שראית - הוא כל הזמן ביקש מהשחקנים לצאת קדימה ולא להסתגר. מה לעשות, וזה קרה כבר לקבוצות גדולות יותר, לפעמים השחקנים נסחפים אחרי מגמה מסוימת ומתקשים לצאת ממנה וזה מה שקרה. אני מסכים איתך שהיה צריך להגיע חילוף קצת יותר מוקדם, אבל זה כבר בדיעבד.

איך אני אוהב שכולם חוזרים לקריאות שלהם אחרי הפסד. למה לא אמרת את אותו הדבר גם אחרי ניצחון? למה אחרי הניצחון על מכבי לא באת ואמרת שהוא צריך ללכת הביתה כי הוא עושה בושות? די כבר עם השליפות האלה, תנו לסיים את העונה ואז תעשו סיכומים. תראה את מכבי שעשו שינוי בשליפה מהמותן ותבין מה יכול לקרות גם פה. האוהדים של מכבי קיבלו את המנדט להשפיע על החלטות והביאו את המצב של הקבוצה שלהם לאבדון. מזל שאצלנו יש אדם קצת יותר חזק שלא ייתן לחלק מהאוהדים להכתיב לו את סדר היום.

12. Number 8 Member

אני אופטימי לגבי המשחק בטדי. אמנם זה נשמע רע מהסיבה שמכבי עדיין לא ניצחה בליגה העונה ומציגה יכולת של קבוצה מליגה ב', ומצד שני נמצאת בית"ר ירושלים שמסתכלת על כל הליגה מלמעלה בלי מאמץ מירבי, כל מה שקבוצה עושה, הולך להם. אולי בגלל זה, האנדרדוג המובהק(אלוהים ישמור, לאיפה הגענו..) נגד הפייבוריטית הגדולה, אולי מהסיבה הזו, יש לנו סיכוי לצאת עם משהו מטדי. אמנם קטן, אבל סיכוי.

ניר לוין מתכנן מיני-מהפכה בהרכב. רודי חדד וניב עזרן, שני שחקנים שהובאו לקבוצה בקול תרועה גדולה ובסכומים גדולים, ירדו לספסל ואת מקומם יתפסו דודי ביטון ויוסי שבחון, שהיום זה באמת ה-משחק בשבילו להראות מה יש לו ברגליים ולהנהיג את הקבוצה. ניר לוין חושב כמו האוהדים, אולי דווקא חלוץ צעיר, רעב להצלחות, אחד שרוצה להראות מה הוא יודע, ישנה את המצב.

היום ההגנה צריכה להיות מעל ומעבר, להתמודד עם כל התקפה של בית"ר ויהיו כאלה הרבה. ההגנה שלנו נראית קטסטרופה מתחילת העונה, יש לנו סף שבירה נמוך ואם נספוג את הגדול הראשון בדקות האחרונות, אני לא אתפלא אם נסיים עם חמישה כדורים ברשת ומעלה. אך מצד שני, יש לנו גם את האפשרות להפתיע ולעשות סנסציה. אמנם הסיכויים קטנים, אך כל עוד אפשר להאמין, צריך להאמין. הרי אנחנו מכביסטים לא?

בשביל הסמל מלחמה, בשביל הסמל מלחמה..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/10/07
  13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לטעמי בית"ר תנצח את המשחק הזה, אך זה לא יהיה לה פשוט לכבוש את השער הראשון. מכבי מסוגלת להחזיק מעמד על ידי משחק הגנה, ולכן אני גם לא פוסל מצב של 0:0 עד הדקה ה- 60. אך לאחר שבית"ר תבקיע את השער הראשון, ואין ספק שהוא יגיע בשלב מסויים, השאלה תהיה רק בכמה בית"ר תנצח. ברגע שהשער הראשון ייכבש אני צופה מפלה של הצהובים, והשאלה היא רק באיזו דקה אכן זה ייקרה.
    אם כבר בדקות הפתיחה בית"ר תכבוש זה עשוי להיות כואב מאוד עבור אוהדי מכבי, וכמובן בתוצאה גבוהה מאוד. אך אם מכבי יחזיקו מעמד ובית"ר תתקשה לפצח את ההגנה (אם אפשר להגיד למה שיש במכבי הגנה..), אך צפוי לנו משחק בהחלט מעניין.

14. אדום עולה בבלומפילד Member

יש תחושה באוויר שמכבי הולכת להפתיע ולנצח.
    אבל עדיין, קשה לי להאמין שזה יקרה. מי בדיוק יביא למכבי ניצחון?
    אין שם שחקן אחד שאני יכול להגיד אליו שהוא האיש שיכול לנצח להם את המשחק.
    אבל עדיין מדובר במשחק טעון בין שתי קבוצות גדולות, והכל יכול לקרות במשחקים כאלה.
    גם בית"ר לא תוכל לנצח לעד. מתי שהוא יבוא ההפסד.
    אז סביר להניח שההפסד יבוא באחד משני המשחקים הקרובים שלה.
    או נגד מכבי היום או נגד חיפה שבוע הבא.

15. Chelsea_forever Member

חחח למה בדיוק סביר להניח? מכבי ת"א קבוצה שלא מתרוממת וגם לא תתרומם בזמן הקרוב לדעתי.. מכבי חיפה עם "רצף" של ניצחונות אבל הפסד לנתניה, אני לא רואה סיבה למה בית"ר תפסיד דווקא להם כקבוצה שהיא מעל כל הליגה. הפסיד יגיע אולי מתישהו אבל לא עכשיו. אין קבוצה אחת שאני יכול להגיד עליה שיכולה להתקרב לרמה של בית"ר.. (ועזבו אותם מלהתפלסף להתקרב לבית"ר מקום 2 לנצח.. מעל הליגה הזאת בית"ר וזה ברור)