מחזור 7 בליגת העל :: התל-אביביות שוב מפסידות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏26/10/07.

1. Mehmet Member

שמחתי לראות את אשדוד חוזרת עם מלוא הנקודות מבלומפילד.

אני מקווה שהמשבר מאחורינו...

2. beitar4ever Member

אתמול למרות השיחה של האוהדים של הפועל ת"א עם השחקנים זה לא עזר ובמגרש הם הציגו יכולת מאוד מבישה, אסולין נימצא במשבר גדול מאוד עם עניין הבקעת השערים בנוסף לזה גם הקהל של הפועל ת"א מקלל אותו ומוציא אותו מריכוז, ג'וניור כרגיל עוד משחק משעמם של הצב שהובא מבוכום, בקיצור עוד משחק מגעיל של הפועל שעושה צעדים קטנים לעבר הליגה ה-2.
    מגיעה מילה טובה לחזן, שלמרות שבשבועות האחרונים קיבל שתי תבוסות על הראש מנתניה ומבית"ר והמשיך להאמין שהוא יוכל להוציא את השחקנים שלו מהיכולת הגרועה שהם נימצאים בה ואכן הוא הוציא אשדוד במשחקים האחרונים הוציאה 6-6 נקודות בליגה, אתמול במשחק התרשמתי מאוד משני המגנים שלהם מיקי עטיה שקם לתחייה אפשר להגיד לאחר שכבר גמרו לו את הקריירה בזה שעזב לליגה ה-2 לב"ש אתמול הוא הציג משחק הגנה מצוין וגם סייע להתקפה של אשדוד, המגן השני אדיר טובול הרבה שנים שאלו הרבה באשדוד למה טובול לא בנבחרת ישראל הוא הציג שנה שעברה פשוט יכולת מצוינת במשחקיו והרבה לא מבינים למה הוא לא מוערך מספיק, גם לו היה משחק יוצא מן הכלל.
    וכמובן השחקן המצטיין במשחק, עידן שריקי איזה חלוץ גדול פשוט ענק עכשיו אני רואה אותו ואומר לעצמי בטח עזרן מתגעגע אליו בטירוף לשחקן התקפה כה טוב כמוהו, מהיר ,חד, מיקום מצוין ברחבה אתמול שמנו לב לזה בגול, בקיצור בוא נגיד ככה אשדוד חזרה לליגה.

3. בית"רי מלידה Member

4. Raulito Madridista

אתמול הייתי במשחק בשער5 של הפועל והייתה תופעה 'מצחיקה'. החלק השמאלי של שערים 4-5 קראו ללוזון להתפטר, ואני בחלק הימני(ימני נוטה למרכז), עודדתי את הקבוצה בכל זאת. אני חושב שלוזון נכשל השנה(הוא הביא לנו את החלוץ הכי גרוע שנחת פה - ג'וניור. הוא לא מהיר, לא סקורר, לא טכני, מה הוא בכלל?, הוא הביא שחקנים חלשים נוספים כמו אבדי, רועי דיין, עדי סבג ועוד, החילופים שלו גרועים מאוד וצריכים לשים לב לתוצאות - 0 נצחונות מ-7 משחקים, שלושה הפסדי בית רצופים[אני אוהד שבדר"כ בקיע בסטט' של הקבוצות מהשנים האחרונות ולי לא זכור שלושה הפסדי בית רצופים והתקפה שכובשת 3 גולים ב-7 משחקים, גם בתקופת לנדאו לא היינו ככה]), אבל אין מאמן אחר שאני באמת מאמין שיעשה שינוי.
    קיבלנו אתמול גול מכלום אחרי פתיחה לא רעה ובהמשך היינו צריכים לרדוף אחריהם. דואני שוב חלם ושריקי-החלוץ הטוב בליגה, כבש מן הסתם.
    להפועל היו הזדמנויות גם כן וחוסר המזל שלנו השנה הוא פשוט מדהים. המצב שהכי זכור לי זה שדוס-סאנטוס בועט במצב של 1-0 להם במחצית השנייה, 3 מטר מהשער, גבוה וגם נגיחה של באדיר ששוב היה חלש(אחד מהאוהדים צעק לו שהוא הורס את הקבוצה ושייפרוש, באדיר אולי נלחם אבל הוא עגלה).
    אנטבי, שחקן עם כל-כך הרבה ניסיון בפאול טיפשי גמר לנו את המשחק, אבל לוזון עוד יותר אידיוט שהוא הכניס מגן שמאלי במצב של 2-0 להם.
    דגו שנכנס לא היה מדהים אולי(הוא ועובד חייבים לשחק בייחד ובאדיר-בושה וחרפה שהוא זרק את סרט הקפטן), אבל הוא ניסה ונתן ספרינטים. פסלו לנו גול מנבדל אבל הכל תירוצים. אסולין שוב בעט באוויר ובעט ממצב לא רע לעצים, נשבר ממנו כבר, ואמא שלו - סתם אהבלה(אני מגנה את האוהדים שהתקיפו את השחקנים, זה בושה וחרפה). מה שמדאיג זה שאין מי שייחלץ את הקבוצה מהמצב,אין מי שייתן את הגולים וחזרתי כרגיל מאוכזב.
    מקווה שנתאושש.
    זה הגיע למצב שאני כבר לא מתעצבן אחרי הפסדים, זה כבר מובן מאליו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/07
  5. iverson13 Member

למה מה ניראלך ששחקנים פורצים ןהם עושים את הפריצה שלהם בכמה שנים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx ...

פאברגס לפני העונה הזאת היה טוב נכון?אבל לא ממש שמו עליו...או שהוא היה הבטחה..אבל עכשיו הוא נחשב אחד שחרנים הכי טוובים באירופה..למה כי שנה שעברה הוא היה טוב??מה אתה עושה צחוק??בקשר לפאביו ג'וניור...אז מה אם פעם הוא היה בנבחרת?גם רומאריו היה פעם בנבחרת...ניראלי הוא הקביע כמה גולים...אז עכשיו רק בגלל זה הוא בטח סוס...זה עושה אותו שחקן נהדר..למרות שהוא בכלל מאמן...אפשר לתת את הדוגמא גם על ריבאלדו אם הוא לא פרש עדין...ויש עוד הרבה..

6. iverson13 Member

הקטע שאני לא מבןי אצל לוזון ......זה הבחירת שחקנים הגרועה שלו....אךי יכול להיות שווליד באדיר שחקן שכבר איזה שנתיים לא פוגע...ומשחק כמו איזה אפס...עולה לשחק...ועוד קפטן?!?!?!?וראובן עובד ודגו מסופסלים???על חשבון מי?!?!!?!תאמין אם אבוקסיס היה נשאר מצבכם היה אולי קצת יותר טוב.....ואל תדאג שבוע הבא השופטים יהיו שלכם... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/peace.Xxx

אהה ואני מקווה שסוףסוף שמו לב למי יש את הקהל הכי טוב(+הכי הרבה)בארץ..

7. beitar4ever Member

את האמת אני לא מבין מה עבר ללוזון או לאבוקסיס שהם החליטו להביא חלוץ כמו ג'וניור, יש לי שאלה אליכם הם נסעו לראות אותו או שזה מקלטות מה הם אמרו אז? כך או כך אני לא מבין את ההחלטה הוא פשוט לא זז החלוץ הזה שהובא בקול תרועה כולם חשבו שבא לארץ איזה רונאלדו עפ"י הרקורד המרשים שיש לו ובסוף מה כמו תמיד כולם מתאכזבים, זה הנפילה הכי גדולה שלכם בקבוצה ולפי דעתי גם הנפילה הכי גדולה בארץ, השחקן לא מהיר , אין חדות, אין לו טכניקה, לא ראיתי תכונה אחת נורמלית אצל הבן אדם.
    עוד טעות של גיא מה הוא חשב שהוא הלך להביא חלוץ כמו עדי סבג מרמה"ש , היה לו הרבה זמן לחשוב ולהביא חלוצים נורמלים מהליגה הבכירה, והוא כמו טמבל הלך לליגה הלאומית והביא חלוץ משמה.

אם כבר בקיא, בקשר למה שאמרת את האמת גם אני לא זוכר תקופה כזו להפועל כניראה שהשנה בניגוד להרבה שנים אתם תיאבקו נגד הירידה, אני ראיתי את המשחק וכבר מכבי ת"א ניראית יותר טוב מכם.

8. Raulito Madridista

אני רשמתי כאן לפני מספר ימים את הפיתרון לסוגייה של ג'וניור,
    ציטוט מעיתון 'מעריב ספורט', כתבה שהכין רון עמיקם על הפועל ת"א לאחר ההפסד לסכנין -
    כמה סטט' לעונה האחרונה בה התמודדנו על הירידה - 05\2004

*הקבוצה סיימה את העונה עם עשרה נצחונות, תשע תוצאות תיקו ו14 הפסדים(המספר הכי גבוה בשנות האלפיים). יחס השערים: 34-30(ההתקפה הכי חלשה בשנות האלפייים) והמקום היה המקום התשיעי.
    *שלושה מאמנים אימנו את הקבוצה. הראשון היה לנדאו שכבר לאחר שישה מחזורים הלך, והרי תוצאותיו:
    הפסד להפועל פ"ת(ב), ניצחון על בית"ר(ח), הפסד לאשדוד(ב), הפסד לחיפה(ח), ניצחון על נצרת-עילית(ב) ותיקו עם מכבי פ"ת(ב). המאזן - שני נצחונות, תיקו והפסד - 7 מתוך 18.
    *הקבוצה הפסידה בבלומפילד במשך אותה עונה אך ורק 4 פעמים: פעמיים למכבי חיפה, פעם להפועל חיפה ופעם לאשדוד.

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/07
  9. Sergio Ramos Member

זה התוצאות, שקונים שחקנים לפי שמות. אז הוא שיחק 6 הופעות בנבחרת ברזיל..ואוו מי ישמע. כל טמבל מהליגה החמישית בקזחסטן היום מקבל איזה הופעה בנבחרת ברזיל.
    יש לג'וניור רגליים שיודעות לשחק כדורגל, אבל הוא איטי יותר מבלם וזה פוגע בוא ובהפועל תל אביב.

10. תומר22 Member

בשבוע שעבר, אחרי ה-20 דקות שראיתי ממכבי ת"א נגד נתניה, הייתי בטוח שיותר גרוע מזה לא יכול להיות. אתמול באה הפועל והראתה שיש ועוד איך. קבוצה כל כך גרועה אני לא זוכר כבר הרבה זמן (אולי טייבה ומכבי יפו בחלקים האחרונים של העונות שלהן בליגה הראשונה). מצד אחד, קשה לראות ליגה בלי שתי התל-אביביות, ומצד שני, עוד לא ניסינו (כן, הפועל ירדה ליגה, אני יודע, אבל זה היה מזמן), אז מי יודע?

אה, ובקשה קטנה להתאחדות (אני לא יודע אם דיברו על זה פה): נא לשלוח למשחק בפ"ת חוקרים של "מודיעין אזרחי" או "ויצמן יער" או מי שזה לא יהיה, שעובד איתם כרגע. כל תוצאה שם יכולה להסריח ממרחקים, אז נא לשים עין. אין מצב שקבוצה כל כך גרועה תוציא נקודות בפ"ת.

11. Number 8 Member

חברים, ההשואה שלכם די לא במקום. הסגלים של מכבי והפועל ת"א הרבה יותר טוב מהסגלים של קריית שמונה ואשדוד, ותראו איפה שתי התל-אביביות ואיפה אשדוד וקריית שמונה. על פי הסגלים, מכבי והפועל היו צריכות להיות בצמרת ולא מתחת לקו האדום. ולעניין עצמו שהתווכחתם, הסגל של מכבי והפועל ת"א פחות או יותר אותו דבר. אם למכבי יש חלוץ יותר טוב, אז להפועל קיים קשר שמאלי יותר דומיננטי. הסגלים של שתי הקבוצות ברמה גבוהה, אך כולנו ראינו שצריך גם לחימה עם משחק קבוצתי, ולא רק יכולת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/10/07