מחזור 7 בליגת העל: הפועל ת"א מביסה את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏19/10/12.

1. ייא Member

עכשיו אני חותם על 0-0 משעמם, רק לא להפסיד לנזלת.
    הפועל זבל עופות העונה, אין שיטה ואין מאמן. לא מצפה לכלום עד ינואר.
    המטרה האופטימית: להגיע לסוף ינואר בפער 7 ממכבי הראשונה בטבלה.
    הריאלית: לסיים 2-3 ולהיות באירופה.
    מעבר לכך עונה אבודה אבל העיקר שטביב לא פה

2. חראראדו יוסרטה Member

גועל נפש מה שעטר עושה לבוקולי
    לוורד גולסה ולשאר הבלופים יש מקום בסגל ולבוקולי אין?
    הלוואי שנפסיד היום. נמאס לי מ''המאמן'' הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/12
  3. yakov_y YNWA

אני מקווה שברור לכולם ש"המדליף של מכבי חיפה" הוא בוקולי.
    זה כל כך פתטי שכל משחק שני הוא יוצא לתקשורת ובוכה שם אבל העיקר הוא לא מזכיר את שמו.

4. חראראדו יוסרטה Member

בוקולי מדליף? אתה מביך.

5. alexshw Member

לצערי בוקולי בעצמו אשם בכך. כל אחד צריך להיות מודע לעצמו.
    עם מאמן שמבין בכדורגל, גם קטן היום היה במצב של בוקולי.

6. yakov_y YNWA

בוקולי לא מדליף? תסביר לי אולי אני יבין מה מביך.

7. חראראדו יוסרטה Member

כל מאמן בליגה שמבין בכדורגל היה מעדיף את בוקולי בסגל שלו על פני כל הבלופים שיש לנו בקבוצה
    עטר זה לא ההוא שכעס בזמנו על יצחק שום שזרק אותו ממכבי חיפה?
    עטר עושה לבוקולי את מה ששום עשה לו.

8. חראראדו יוסרטה Member

עטר הגיע למועדון עם פוזה של מוריניו
    זרק את בנאדו, זרק את אנטמן שהיה 18 שנים מאמן שוערים במועדון
    לכל מאמן שאימן את הקבוצה ב-18 שנים האחרונות לא היתה בעיה שאנטמן יהיה מאמן השוערים,רק לעטר היתה בעיה עם זה.
    מנסה להיפטר מבוקולי
    אשכרה דיקטטור
    העיקר בזמנו ששום שיחרר אותו מהקבוצה הוא אמר שיצחק שום לא מכבד אותו.
    אני לא מתבייש לומר שאני מאחל לעטר כישלון העונה.
    אני מקווה שבעונה הבאה יהיה לנו מאמן חדש

9. חראראדו יוסרטה Member

מה מצחיק אותך פשוש?
    ומה קשור ''אוהדי'' '
    ''אוהד'', לא ''אוהדי''
    מובן פשוש?

10. Bensh Member

מצחיק אותי הקהל הצלחות הכי גדול בארץ, ששנתיים עושה מחאות ביציע כדי להביא מאמן, ואחרי שבועיים רוצה להעיף אותו

11. Raulito Madridista

'מסביב' אין תחושה של משחק עונה, אולי בגלל היכולת הדלה של שתי הקבוצות, אבל אני מקווה שהערב שוב יוכח: הפועל ת"א - מכבי חיפה - המשחק הכי גדול של הכדורגל הישראלי בעשור האחרון. תמיד שם במאבק האליפות, הקבוצות הכי יציבות, הקבוצות הכי מצליחות באירופה. נחסוך ממכם את ההיסטוריה העשירה של משחקי מותחן כמו השיוויון של קייסי, הגולים האדירים כמו הבעיטה של אנטבי לחיבור וכן הלאה - וקודם כל נגיד תודה שהמשחק מתקיים בבלומפילד ועונש הרדיוס המגוחך בוטל - בהתאחדות שלנו שום דבר לא מובן מאליו. וכן, המשחק מול מכבי חיפה הוא אולי השני שאני בודק במנוי כל עונה.

לפני המשחק אני לוקח בשיגעון את כרטיס 'חבר העמותה' ומצטרף רישמית למשפחת 'האדומים' ונקווה שעל כר הדשא האדומים לא יאכזבו. אחרי הניצחון של הפועל(אוסישקין) במלחה אתמול - יהיה לקבוצת הכדורגל קשה לעמוד ברף. אני בכל-מקרה לא כל-כך אופטימי.

המיקום שלנו כל-כך משקר, שיחקנו נגד קבוצות פח. גם נתון הספיגות משקר וההתקפה שכל-כך בונים עליה פשוט לא מוצאת את הדרך, זה לא מתחבר. ורמוט יהיה מאוד חסר היום, בידיוק בשביל משחקים כאלה הביאו אותו. בן-חיים-דמארי ותמוז בהרכב - יותר קרוב ל-4-3-3 מאשר 4-4-2 ונראה שאין שום קשר בין הקישור וההתקפה. חיפה לא משחקת משהו אבל בטח יותר טוב מהפועל, יש לה את הכלים לעקוץ - בעיקר דרך עזרא ו-ורד וגם קטן תמיד טוב נגד הפועל. השיבוץ של חוטבה מפחיד אותי ואני מקווה שאנטבי נח מספיק בפגרת הנבחרות.

אי-אפשר להתעלם מאביחי ידין. הציג שלוש עונות מעולות בהפועל והפך לאחד מהשחקנים היותר אהובים בקהל, שיר מרגש. אני זוכר את התמונה שלו תופס את הראש אחרי הגול של זהבי בטדי ובאמת שאלו רגעים כל-כך מתוקים. הוא היה קשר אחורי שיש לו הכל. אבל הסכסוך בקיץ היה מאוד מכוער ואם נעזוב בצד את התביעה לרגע - אביחי הגזים. ספק אם יתקבל בצורה ויפה ובאמת שחבל. מה שכן בטוח - ידין יעלה היום בטירוף, ולא שחסרה לו אנרגייה במשחקים גדולים - אבל הוא יתן את האקסטרה ויאכל בלי מלח את האין קישור אחורי שלנו.

ניצחון על יריבה כמו מכבי חיפה, ותרשו לי להתעלם מהמיקום המגוחך שלה - הוא בידיוק מה שהפועל צריכה כדי להתחיל לשחק כדורגל בעונה הזו. שיהיה בהצלחה, יאללה הפועל, וכן - התגעגעתי למשחק גדול!

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    קטן לא בהרכב. הפתעה ללא ספק.
    ההרכב המלא: אמיר אדרי, אייל משומר, דקל קינן, אדין צוצאליץ', טאלב טוואטחה, אביחי ידין, ג'ואל דמאו, חן עזרא, עידן ורד, אלון תרג'מן ודינו אנדלובו.

צעד יוצא דופן של עטר ללא ספק. הבעיה רק שבמידה והמלך ייכשל, אני כבר רואה איך כל התקשורת והקהל הורגים אותו על המהלך הזה, כל כתבי החצר פתאום יהפכו את קטן למסי.
    מבחינתי הרכב מצויין למעט אנדלובו, שאני אישית הייתי מעדיף לראות את שלומי אזולאי בעמדה הזאת.

ויעקןב,
    בוקולי לא מדליף לתקשורת. בוודאות.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי, אני מניח שיש הרבה אוהדים שיהיו עם עטר ואני אחד מהם. המאמן מראה שיש לו ביצים ושאין שחקנים שנמצאים מעל לקבוצה. בטח לא אם הם מזייפים כבר אינספור משחקים. עם או בלי קטן אני לא מאמין לנק' מול האדומים, אבל ללא ספק שלעטר יש אומץ.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

קודם כל אני חושב שאם או בלי קטן, אנחנו לא ניקח היום 3 נקודות, לא הפעם, לא מול הפועל, לא בבלומפילד מלא.
    הלאה. עטר היה צריך לעשות את השינוי במחזור הבא, אחרי ששוב לא היינו מנצחים, הוא היה יוצר זעזוע שהיה יכול להוציא את הקבוצה לדרך חדשה. עכשיו הוא עשה שינוי, שמאוד יכול להיות שאחרי שהקבוצה לא תנצח, יהיו נגדו כפול תלונות. פתאום כל כתבי החצר יהפכו את קטן למסי.

אגב, רק שיהיה ברור. גם אם ננצח הערב ובכלל הקבוצה תרוץ יפה. אני לא רואה סרט שקטן ימשיך להסכים לשבת על הספסל. עם הכוח שיש לו במועדון הזה הוא עוד יכול גם להנהיג מרד שחקנים נגד עטר.

15. alexshw Member

לפחות עטר עשה צעד מתבקש.