מחזור 7 בליגת העל: הפועל ת"א מביסה את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏19/10/12.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מדהים איזו קבוצת אנטי כדורגל יצר אלישע לוי.
    הרבה זמן שלא ראיתי קבוצה שלא בועטת פעם אחת למסגרת לאורך משחק שלם. פשוט 0. מהפועל חיפה לא היו לי ציפיות, למרות שדווקא הם אלה שתקפו ועוד ניסו לשחק קצת כדורגל. משחק שני ברציפות שאני צופה בהם שהם לא מנצחים אבל משחקים כדורגל טוב, ומחמיצים לא מעט. באר שבע אכזבה ענקית. כל פעם שנראה שכבר משהו מתחיל להתחבר, שוב חוזרים שני צעדים אחורה. אפשר לא לנצח אבל להראות ככה זה ביזיון.

2. South Boy Member

בפעם הראשונה העונה ראיתי משחק של באר שבע בטלויזיה, הבדל של שמיים וארץ.
    האמת לא פספסתי יותר מדי, משחק פשוט מגעיל הפועל חיפה שלטה ללא עוררין ובגלל שהם חבורה של נכים שלא יודעים לנצל מצבים יצאנו היום עם נקודה, משחק פשוט מחריד רואים עליהם את הכבדות את האופוריה.
    סוארז משקף את המצב של הקבוצה כשהוא טוב הקבוצה טובה וההיפך, חוסר היציבות שלו מתחיל להמאס עליי משחק אחד הוא נותן את הנשמה ומשחק שני לא על המגרש.
    דובב גבאי חייב ודגש על חייב לשבת בספסל מול קריית שמונה, סטטיסט על המגרש לא עושה שום דבר.
    היחיד שעוד נתן משחק סביר פחות או יותר זה אוסיאקו, לאט לאט הוא נכנס לעניינים וזה הוכחה שלא צריך לקטול זרים על ההתחלה.
    הכתובת הייתה על הקיר אנ מכיר את הקבוצה הזאת יותר מדי טוב, זה היה כל כך שקוף שזה מה שיקרה.

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

פשוט חושך מצרים. לא יאמן. הייתה בכלל בעיטה למסגרת במשחק הזה? אנחנו בוודאות לא בעטנו.

בחיים לא ראיתי משחק שהשופט שורק חצי דקה לפני לסיום המחצית הראשונה ודקה לפני לסיום המחצית השנייה, אבל אני בהחלט מבין אותו. משחק שערורייתי שלנו ושערורייתי בכללי. רחמים על האוהדים שנסעו.

4. South Boy Member

0 בעיטות למסגרת ואחת או שתיים של הפועל חיפה.
    גם הפועל חיפה הייתה חלשה ואפילו חלשה מאוד, אבל ביחס לבאר שבע היא הייתה בסדר.
    בכלל משחק מחריד, ואני ממש לא חושב שזה בגלל אלישע לוי ואני אודה לאוהדי מכבי חיפה אם הם יפסיקו לדחוף אותו לכל תצוגת נפל של הקבוצה כי הוא עושה הכול כמו שצריך בין אם זה באימונים בין אם זה בשיחות אישיות בין אם זה בדירבון, זה היה ידוע לכל שהשחקנים יגיעו שאננים ואלישע עשה הכול כדי למנוע את זה, אני מקווה שהוא יצליח להעיר אותם לקראת משחק מול עוד חיה פצועה שמחכה לנו בקצה השני של הארץ.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

שאננים? איזה שאננים? הלוואי הם היו שאננים. הם פשוט היו רדומים, אשכרה שיחקו כמו במשחק אימון שלאף אחד אין כוח אליו..

שאר המחזור -
    אשדוד ממשיכה להוביל את הליגה גם במחזור הזה, כל הכבוד לחבר'ה האלה. בדרך כלל הנפילה שלהם מגיעה באיזור הזה של העונה, השאלה אם זה יקרה גם הפעם.
    ניצחון ליגה ראשון מפתיע ביותר של בני סכנין. לא צפיתי את זה. לא מאמין שיצליחו לייצר המשכיות.

6. איגור .פ. Member

מס. אשדוד - ק"ש
    לפי השידור ברדיו מרציאנו הציל המון את אשדוד בסוף אשדוד מנצחת את המשחק,כנראה בצדק.
    אם להסתכל על העתיד ק"ש בקצב שלה מסתבכת כנראה בחלק התחתון,ואירופה באה לה לא טוב,ק"ש חייבת לעשות בדק בית דחוף,הכל מוכיח שק"ש עשתה המון ט6עויות מסוף העונה שעברה עם כל הסיפור של רב"ש והעונה עם לנדאו,שירצקי אם כל הטוב שהוא עשה שעליו אין להתווכח,די פוגע בקבוצה העונה,זה נראה שהאגו עלה לו לראש.
    מצד שני אשדוד חוץ ממכבי ת"א שלה היא הפסידה נותנת פתיחת עונה מצויינת שרק תמשיך כך 6 ניצחונות מתוך 7 והפסד רק למתל אביב זה כבוד,נקווה שאדוד תמשיך כך ותצליח סוף סוף להאבק עד הסוף.

הפועל ב"ש - הפועל חיפה לפי מה שנראה,זה נראה כאילו הן יאבקו על הירידה עד סוף העונה ואחת מהן אם לא שתיהן ירדו,למרות שכולי תקווה שאלישע יצליח לעשות סדר בב"ש ולהשאיר אותם בליגה ולהוציא אותם מהמאבקים נגד הירידה.לגבי ניר קלינגר הוא החל את קריירת האימון מצוין אבל בשנים האחרונות הוא כישלון,אני חושב שאם מחזור הבא הוא לא מנצח הוא צריך ללכת הביתה.

רמת השרון - בני סכנין
    אם לשפוט בהגינות בנמי סכנין לא ראויה למקום שהיא נמצאת בו,היא הפסידה לא בצדק להפועל ת"א,היא משחקת טוב ומחמיצה המון,אבל היום היא התפוצצה,נקווה בשבילה שזה יוציא אותה לדרך חדשה
    רמת השרון תהיה במבחן מול בית"ר י-ם במחזור הבא הפסד שם והיא חוזרת למאבקי הירידה.

מכבי ת"א - הפועל עכו אני מקווה שעכו יצליחו להפתיע את התל אביבים ולהשאיר את אשדוד לבד בצמרת.

בית"ר י-ם בני יהודה רק נותן לבית"ר משחק שהיא חייבת ניצחון בו כדי לצאת מהמקום האחרון הפסד מחר לבני יהודה היא מקום אחרון ובברוך ענק ואני חושב שאלי כהן זה המשחק שקובע לו את העונה.

מכבי חיפה - הפועל ת"א משחק שחיפה חייבת ניצחון בו כדי להתקדם בטבלה ולא להשאר בתחתית

7. AmitHBS Member

משחק מרגיז ומעצבן במיוחד שלנו.
    זאת לא רק התוצאה והיכולת הזוועתית, זאת העובדה שהיתה לנו הזדמנות קצת לצאת מהאופי המציק והגישה של השנים האחרונות אחרי נצחון משמעותי על קבוצה גדולה, ולהראות שהקבוצה לא מסתנוורת מניצחון, שיפה ככל שיהיה, נשאר היחידי שלנו בעונה מלאת התיקו שלנו.
    ובנוגע לשחקנים, משחק מתחת לכל ביקורת של סוויסה וגבאי, שצריכים לקבל כבר את הסטירה מאלישע ולחמם קצת יותר את הספסל, הייתי אומר אותו דבר על אילוז, אבל בשנים האחרונות זאת כבר מסורת מבחינתו לפתוח את העונה על הספסל, לעשות משחק אחד טוב שמשאיר אותו בהרכב עד סופה, ועל הדרך מחרב לנו את אגף ימין.

8. Ice Cream חסה

אוי לנו אם לא נוציא לפחות נקודה אחת מחר מול בני יהודה ונתקע במקום האחרון. זה רק נהייה יותר ויותר גרוע...

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק עלוב שלנו, שיפסיקו לשדר אותנו, מתי יבינו שזה סבל לצופים בבית. משחק נוראי, הפועל חיפה הייתה חייבת לנצח, הגיעו למספיק הזדמנויות, יצאו פראיירים לגמרי, אלישע לוי ברוב חוצפתו אומר שהתוצאה משקפת.. נו טוב.

10. ראיין אדלי Member

המשחק הכי גרוע העונה של הפועל באר שבע, שבא דווקא אחרי ניצחון גדול על מכבי...
    אני מאמין שעכשיו הלחץ יתחיל.

אשדוד פשוט קבוצה גדולה! היא הייתה ראויה לנקודה מול מכבי ת"א והיום מוכיחה שההפסד לא שבר אותה, היא תהיה בצמרת עד הסוף.

11. alexshw Member

אני עדיין מעריך שאשדוד זו תופעה חולפת.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

גם אני, אבל מצד שני זה מה שכולם אמרו על קריית שמונה בעונה שעברה.

13. Ice Cream חסה

גם ק"ש היא תופעה חולפת, וזה עדיין הספיק להם לאליפות. ואני חושב שאלה פירות ההשקעה של בן זקן ומזרחי, הם ומכבי יתמודדו ראש בראש על האליפות.

14. תומס מולר Member

אין לאשדוד סיכוי לקחת אליפות, יש להם תלות כמעט מוחלטת בדוד רביבו שגומר את האוויר אחרי 60 דקות מקסימום
    אם הם יביאו קשר התקפי איכותי בינואר, יהיה להם סיכוי כלשהו לקחת אליפות העונה

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/12
  15. alexshw Member

העונה יש קצת יותר תחרות, גם כשמכבי חיפה ממשיכה להיות גרועה.