מחזור 6: סוסיאדד בקאמפ נואו, ריאל אצל אלצ'ה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏24/9/13.

1. Civil Anti Madridista

אני לא בעד פנקסנות, אבל אני חושב ששחקן שגורר פרובוקציות באופן קבוע ופוגע במכוון בשחקני יריב צריך להיבחן תחת זכוכית מגדלת. הוא הביא את זה עצמו
    והניסיון לגמור לחאבייר קאסקרו את הקריירה הוא כנראה פסגת הקריירה שלו, אבל שאר הרזומה לא פחות חמור ואי תגובת ההתאחדות נותנת לו להמשיך להתפרע

http://i39.tinypic.com/jv52t5.Xxx

2. Landon Donovan Member

מה הקשר בין זה לבין מה שכתבתי על השופט. ולמה אתה מרגיש צורך לזהם את הדיון בקטעי אלימות ופרובוקציות של פפה, כאילו אנחנו לא יודעים במי מדובר?

3. Civil Anti Madridista

הבנתי שאתה מחפש את ההתייחסות שלי לגביי השחקנים של ברצלונה בהשוואה אליו, ואין לי כוונה לעשות את זה.
    הבהרתי את נקודת המחשבה שלי כלפיו, ואיך השופטים וההתאחדות צריכים להתייחס לשחקן מלוכלך ופרובוקטור באופן ספציפי

4. yakov_y YNWA

מהלך ענק של אבר באנגה, הבישול של קאנאלס והסיומת של ג'ונאס, התקפה אדירה של ולנסיה, מאמין בשלושת השחקנים האלה, במיוחד בג'ונאס שלדעתי חייב להיות חלוץ ראשון ולא נופל מסולדאדו בכלל.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בתקשורת הארגנטינאית העלו תקציר של הפעולות של גיז'רמו סארה מול אתלטיק בילבאו, הופעה טובה שכוללת עצירת פנדל ("התמחות" שלו). שסארה חתם בבטיס הוא לא הגיע על תקן שוער ראשון, אבל עושה רושם שהוא הרוויח את האפודה והשאיר את אנדרסן בצד בינתיים.

כל הכבוד, עד לפני שנתיים בערך הוא היה אלמוני גם בארצו, מאז בנה לעצמו שם של שוער ליגה נחמד אבל עדיין לא זכה להכרה מיוחדת. מעניין לראות את הקריירה שיעשה בספרד, שם הוא בכלל מתחיל מאפס ובלי ציפיות.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/13
  6. Landon Donovan Member

לא הבהרת שום דבר. אני שאלתי אותך אם לדעתך השופטים צריכים להתרכז בפפה במקום במשחק עצמו. אח"כ שאלתי אם הם צריכים אוטומטית לפסוק נגד פפה, ולא על סמך מה שהם רואים. ה"תשובה" שלך היתה gifs של פפה. דרך נהדרת לנהל דיון ענייני.

7. Civil Anti Madridista

תמצית הדברים

8. Landon Donovan Member

איך בדיוק שופט אמור לא לנהוג בפנקסנות, אבל כן להפעיל שיקול דעת, בלי שהוא מתביית על פפה לאורך כל המשחק? אם נוח לך, אתה מוזמן להסביר באמצעות הפנדל מול אלצ'ה.

ושוב, מעניין אותי אם אתה חושב שגם דני אלבס ובוסקטס "הביאו את זה על עצמם".

9. Civil Anti Madridista

http://images01.rememes.com/images/2013/09/baaa07e0-263e-11e3-8724-7054d21a8f10.Xxx
    בפנדל שלא היה ולא נברא באלצ'ה השופט נמצא בעמדה האולטימטיבית לפסוק. לא מסתירים לו והוא לא רחוק, מרחק יריקה מהמקרה ככה שאין מקום לטעויות
    ואם אתה שואל את עצמך למה אני עונה לך בציטוטים

10. Landon Donovan Member

זה שהשופט היה קרוב לאירוע לא אומר שהוא יראה את כולו באופן ברור, בטח אם הוא עושה את עבודתו ומסתכל על מהלך המשחק, והכדור לא היה קרוב לפפה. שופטים הם בני אדם, וככאלה יש להם חלוקת ריכוז מוגבלת.

אתה לא מתייחס לשאלה שלי לגבי אלבס ובוסקטס כי הם שחקני בארסה, ואתה לא חושב שהם צריכים לקבל את אותו יחס שאתה מציע שפפה, במקרה שחקן ריאל מדריד. קוראים לזה צביעות.

11. Civil Anti Madridista

אם הוא לא ראה את האירוע באופן ברור ומוחלט למרות מקומו המושלם (לטענתך כמובן) מה גרם לו לפסוק בנחרצות לפנדל בדקה ה94?

קודם כל זאת השוואה ולא שאלה, ואין לה מקום. פפה הוא הנושא לדיון, וגם אם הוא היה שייך לקבוצה שהיא איננה ריאל מדריד, הייתי דבק באותה דעה בדיוק
    ובשביל לחדד את הנקודה, ברשימה שהכללת את אלבס ובוסקטס אפשר לצרף גם את דייגו קוסטה? ועדיין, אף אחד מהשלושה לא מתקרב לרזומה של פפה

12. Landon Donovan Member

השופט ראה מה שהוא ראה - כנראה את פפה נופל בזמן ששחקן יריב מחזיק בחולצתו. הוא לא ראה את פפה תופס את השחקן קודם וזורק את עצמו. לכן - הוא פסק כפי שהוא פסק.

בוודאי שיש להשוואה שלי מקום. אתה בעצם דורש שפפה יקבל יחס ייחודי בעולם הכדורגל - למה לא להחיל יחס כזה גם על פרובוקטורים אחרים, גם אם הם פחותים ממנו? כמו כן, אם תסתכל במעלה העמוד תראה ששמתי את קוסטה באותה רשימה ביחד עם אלבס ובוסקטס בתגובתי ל-YYY.

13. RubberSoul Member

קצת מוזר שאתה מכניס את בוסקטס כדוגמה לשחקן שהשופט צריך לשים לב למתחזים כמוהו, כשבעצם בכל משחק הוא חוטף ברגליים, ככה שהתחזות בלי שאף אחד נוגע בו נראתה לאחרונה לפני הרבה שנים.