מחזור 6: סוסיאדד בקאמפ נואו, ריאל אצל אלצ'ה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏24/9/13.

1. Ricky van Wolfswinkel Member

אני לא מבין מה חשבו בריאל כשגרמו לזה שהחלוץ הראשון שלהם הוא אפס אנמי והחלוץ השני שלהם הם גרסא יותר גרועה של החלוץ הראשון.

נ.ב. שמתם לב לדמיון המטורף בין המאמן של אלצ'ה למוריניו?

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/13
  2. Raulito Madridista

http://msc.wcdn.co.il/w/f-466/1561056-18.Xxx

דרמת הבלוף. מודה שהתחלתי לכתוב את הפוסט 2-3 דק' לפני הסיום ושיניתי את הנוסח כמה פעמים. משעשע על הצד החיובי מה שנקרא. בכל-מקרה, למרות הניצחון הפוקסי הזה שלכאורה נותן אוויר לנשימה לפני הדרבי הגדול(וואו, איבוד נק' מטומטם כל-כך היה כל-כך קרוב) - חייבים להגיד: אנחנו נראים פח. אני לא רוצה להגזים, פה זה לא זהבי עצבני, אבל יש הרבה חומר למחשבה לאדון קרלו. אנצ'לוטי כנראה עלה על הפאטנט - כל משחק חוץ נחשוב ש'זה לא היום שלנו', נוביל בהפרש של גול ונסתגר החל מהדקה ה-70'. אם היה אפשר הוא גם היה מעלה מהספסל את אוסקר מיניאמברס ומיצ'ל סאלגדו.

אתם כבר מכירים את זה - חוסר המוטיבצייה והתנועה, האיטיות, הכדורגל המשעמם. ככל שהשעון התקדם חשבתי - זה אשכרה העתק מדויק של משחקי החוץ של ריאל מדריד בליגה בסיבוב הראשון בעונה שעברה. שוב ארבלואה וחדיירה בהרכב שהם מאוד נמרצים אבל אפורים ותמיד יהיו לוקים בחסר בפעולה האחרונה - אבל לפחות הם נמרצים, ושוב בנזמה - שהוא אפילו לא 'משקיע', וברור ש'משקיע' זה לא מספיק עבור שחקן בריאל מדריד. כי גם אם אני אהיה בהרכב של אנצ'לוטי אני אשקיע, תאמינו לי, אני אשרוף את הדשא. הרבה יותר מראמוס אגב. מה עובר עליו לעזאזל? כרטיס צהוב כל-כך מטופש בגלל עודף ביטחון ואחר-כך עבירה ביזיונית כשיש לו צהוב.

הבוקר רציתי לכתוב - שהדרבי ביום שבת הוא אחד הדרבים הכי צמודים שאני זוכר. תמיד היינו אומרים את זה בגלל יכולת בינונית של ריאל ולאו דווקא כושר טוב של אתלטיקו. הפעם זה בגלל שני הדברים. דיר-באלאק אם היכולת לא תשתפר, בטח כשאני ואור טסים למשחק. האללה מדריד! יום שבת טירוף בברנבאו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/13
  3. BvB Member

מר פלורנטינו פרס לא קנה שבועיים משהו ודיגדגו לו היידים הנה לכם הרכש החדש של רעל מחריד
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1174553_710039209024764_754716803_n.Xxx

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט ביזיון, עד מתי השופטים בליגה הספרדית ילכו עם הגדולות בכזו שקיפות.

5. Civil Anti Madridista

http://ripley.za.net/wp-content/plugins/rss-poster/cache/9ab13_8af03_130422114909-pepe-april-2009-horizontal-gallery.Xxx

הלילה נקבעו סטנדרטים חדשים של שיפוט שערורייתי בליגה הספרדית
    סרחיו ראמוס ניצל מהרחקה אחרי חצי שעה, פפה משכיב שחקן יריב וזוכה בפנדל, ותוספת זמן של 3 דקות מסתיימת אחרי 6

6. Don Joan Roman Member

נראה שבליגה הספרדית התקנאו בליגה האיטלקית וגם שם התחילו לתת משחקים לגדולות אחרת אין סהבר למה שקררה בקאמפ נואו ובאלצ'ה היום

7. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

באמת?

http://www.scottishfa.co.uk/resources/images/uploads/ContentImages/Referee/Cat1action/CraigThomson_512x288.Xxx

8. AtleticoMadrid Member

השיפוט בספרד פשוט מחריד אותי כל פעם מחדש.

9. ראיין אדלי Member

עצוב מאוד... זה כבר לא יכול להמשך ככה.. (גם ברצלונה וגם ריאל)
    הורס את כל הספורט, אלצ'ה שיחקה מצויין והגיעה לה נקודה ויותר מזה

10. Telkiyski Member

ראיתי את הריפליי והייתי פשוט בהלם.
    זה כבר היה שיא השיאים מה שקרה היום באלצ'ה בדקה 94.
    פשוט להקיא.

11. Civil Anti Madridista

12. Landon Donovan Member

תוספת הזמן היתה לגיטימית, אלצ'ה בזבזו שתיים מתוך השלשוש דקות בחגיגות, וטוב עשה השופט שהוסיך אותן חזרה, בדיוק כמו שעשה השופט במשחק של בארסה מול סביליה. כמו כן, לראמוס לא הגיע כרטיס אדום - את הצהוב השני הוא היה צריך לקבל, אבל את הצהוב הראשון לא, כך שזה מתקזז.
    הפנדל, כמובן, היה מגוחך, אבל אני יכול להבין למה שופט שורק כשהוא רואה את פפה (כרגיל השחקן הדוחה בליגה) מתעופף ברחבה בזמן ששחקן יריב תופס אותו. בסה"כ שיפוט לא טוב עם נטייה לקבוצה הגדולה, אבל זה המצב כבר שנים (או אפילו מאז ומעולם?), להתעצבן מזה כל פעם מחדש נראה לי מיותר.

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/13
  13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

למה לנו זה לא קורה? כי אוססונה קבוצה גדולה? התלוננתי פה שהשופט נתן לשחקנים שלה להרביץ ועכשיו מריו בספק לדרבי. אבל הרגע הכי הזוי היה כאשר בלם של אוססונה תפס כדור בידיים תוך כדי נפילה ברחבה שלו כי הוא חשב שנעשתה עליו עבירה. מי שהפיל אותו היה השוער, אבל השופט זרם עם הבלם.

14. Landon Donovan Member

א. כשכתבתי קבוצה גדולה התכוונתי, מן הסתם, לבארסה וריאל, הקבוצות עם הכוח האמיתי בליגה.
    ב. משחק אחד שבו מכסחים אתכם זה לא דוגמה לכלום. אני יכול למצוא עשרות משחקים שבהם שחקני היריב פירקו את מסי ואינייסטה בלי תגובה הולמת של השופט, האם יהיה אפשר להסיק מזה שהשופטים מקפחים את בארסה באופן כללי? ממש לא.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

וחלק נאה מהמשחקים האלו יהיו מול אותה אתלטיקו...