מחזור 6: ברסה מפרקת את אתלטיקו ריאל את ראיו ואיקנו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/9/11.

1. Raulito Madridista

http://s4.as.com/prom/201109/pro_photo1316889371.Xxx

נקודות - למחשבה.
    יש כל-כך הרבה דברים גרועים להגיד על המשחק הזה:
    1) אם וידיץ' ופרדיננד לא משחקים במנצ'סטר יונייטד היא עדיין לעולם לא תציג משחק הגנה כל-כך חלש, בטח לא בבית ונגד קבוצה ברמה של ראיו וייקאנו. כנ"ל ברצלונה בלי פיקה ופויול.
    2) די-מאריה לא לומד והוא ממשיך להתעסק בקקה. שני כרטיסים צהובים כל-כך מיותרים - נגד יריבה אחרת האדום הזה היה עולה לנו ביוקר.
    3) מרכז השדה שלנו חלש מאוד - אלונסו לדעתי היה גרוע ואני לוקח בחשבון שרוב הזמן לא הייתה לו עזרה.
    4) אסור במשחקי בית להגיע למצב של פינג-פונג התקפות, גם אם התוצאה הייתה 6-2 לא הגיע לנו לנצח בתוצאה בומבסטית כזאת.

אבל אני מעדיף להתעסק במשהו אחד טוב - קאקא. מניח שהוא יצא משום שלא היה לו אוויר כי הוא פשוט נתן הצגה על המגרש. אני לא רוצה להסיק מסקנות משעה אחת טובה אבל היום לפחות קאקא הראה שהדבר היחיד שחסר לו בהשוואה לתקופה במילאן היא המהירות. קאקא בישל לרונאלדו את הראשון, סידר את הפנדל וביצעו עליו עוד הרבה עבירות שהביאו לבעיטות חופשיות. המתפרצת שלנו בגול השלישי בכלל הייתה פנומנלית. קאקא להרכב ומייד!
    אהה, וכן - יצאנו מהמשבר. האללה מדריד.

ברצלונה - אתלטיקו מדריד: פפ השתגע! גם פיקה וגם פויול לא בהרכב! תיאגו בפנים ומסתמן שוב מערך ה-3-4-3. באתלטיקו - דייגו, רייס ופלקאו ירכיבו את ההתקפה.
    ברצלונה - ואלדז; בוסקטס, מסצ'ראנו, אבידאל; אלבס, צ'אבי, פברגאס, תיאגו; פדרו, מסי ו-ויאה
    אתלטיקו מדריד - קורטואה; פראה, גודין, מיראנדה, אנטוניו לופז; גאבי, מאריו סוארז, טיאגו; רייס, דייגו ופלקאו

בכל-זאת ברצלונה תנצח. במשחק בברנבאו נפלו 8 שערים. אני מהמר על לפחות חצי מהכמות בקאמפ-נואו. נראה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/11
  2. riquelme1 Member

1-0 בארסה כבר בדקה ה-8. למה גודין פותח ודומינגס שהיה מצויין במשחקים האחרונים בספסל, למה טוראן בספסל?

לא מבין איך מאנזסנו עושה רוטציות נגד ברצלונה.

והנה גודין האפס מבשל לבארסה גול, וגם לא מחלץ כדור שכבר היה לו ברגל. איזה הכנה זוועתית למשחק של מאנזסנו.

פשוט שערורייה.

3. GRANDE LAZIO Member

מעולם לא ראיתי הגנה כל כך גרועה כמו זו של אתלטיקו. אחלה חיזוקים עשו שם, מסתבר.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

4. XabiAlonso Member

אתלטיקו נראית כמו בדיחה. לא ידוע מה מנסאנו חשב לעצמו כשהוא בא לשחק בקאמפ נואו?!

5. riquelme1 Member

פשוט שערורייה איך שאתלטיקו נראת, ואני מאשים כאן את מאנזסנו שלא עשה שום שיעורי בית נגד ברצלונה, ההגנה של אתלטיקו שנראתה כל כך טוב בממשחקים העונה, ודווקא עכשיו הוא מכניס את גודין האפס שאחראי על שתי שערים, בראשון מסירה לשחקן בארסה, אחרי זה מסי עובר אותו כמו מים, ובשני הוא לא היה קיים שהגול הגיע מהעמדה שלו.

גם הקישור של אתלטיקו לא קיים, הספק הכי גדול שלי העונה זה הקישור של אתלטיקו, גאבי ומריו סוארז שחקנים נחמדים ותו לא, אלה לא שחקנים שיכולים להחזיק קישור ברמה גבוה, גאבי אומנם לא הלמלמ שהיה בעבר אבל הוא שחקן לא מספיק טוב, בטח לא נגד קישור כמו של בארסה, מאריו הוא שחקן חביב אבל לא הרבה מעבר לזה, איפה אליאס שצריכים אותו? גם את קוקה אני מעדיף עליו.

ורייס האוברייטד שנמאס לי פשוט מהאפסיות שלו, עוד פעם מנסה לעבור, עוד פעם מאבד כדור, כמו כל משחק ספרתי כבר למעלה מ-5 איבודי כדור שלו ואחר כך את התנועות המיואשות שלו במקום להמשיך ולרוץ, מסכן פלקאו שמשחק לידו.

וגם עם דייגו היה טעות לפתוח בשלישייה קידמית, במקום לפתוח עם שחקן מהיר כמו סאלביו או טוראן שהיה נהדר, הוא פותח עם דייגו שמחזיק בכדור במשחק נגד בארסה שאתה צריך מהירות ומשחק אגפים.

6. הקפיטליסט משער 2 Member

אין פה בלוף. ההגנה של אתלטיקו - פראה, גודין ולופס - זו אותה הגנה שנחשבה לבדיחה בעונה שעברה. אחד לא משחק בתפקיד שלו והמקום של השניים האחרים בספסל. מקווה שאתלטיקו תצליח למזער נזקים בחצי השני.

7. riquelme1 Member

אין ספק שמאנזסנו טעה לחלוטין בהרכב שלו, גודין החלש שעד היום אני מצטער שלא נמכר לצ'לסי, היה צריך לפתוח בספסל ודומינגס בהרכב, אבל גם הקישור של אתלטיקו נראה מחריד, בעיקר מריו סוארס שנראה לא שייך לרמות האלה, וגם גאבי שלא מספיק טוב, שום לחץ, שום שמירה אישית על צ'אבי ופברגאס שעשו כל העולם על רוחם.

יופי רייס האפס בספסל, סאלביו במקומו, טוראן במקום סוארז החלש ודייגו מוסט לקישור. אולי עכשיו נראה קצת כדורגל, לפחות מאנזסנו לא הולך בצורה עיוורת עם רייס כמו קיקה.

8. Vatos Member

איך קוראים לשחקן של ראיו שאבי מלר אמר בשידור שדומה ליוסי בניון?
    הרג אותי מצחוק, אחת היציאות

9. riquelme1 Member

טוב, זה נראה קצת אבל ממש קצת יותר טוב, אבל מאנזסנו חוטף חמישייה בפעם השנייה ברצף בביקור שלו בקמאפ נאו.

הכנה מחרידה שלו למשחק, שום התלהבות של השחקנים שלו, שום לחץ, שום תאום בהגנה וצפיפות שצריך לעשות נגד ברצלונה, פשוט שום כלום, כאילו אמר להם לכו למגרש תעשו מה שאתם יודעים.

גודין אפס מאופס ולא היה צריך לפתוח, פראה היה ונשאר בינוני וסילביו עדיף עליו, אנטוניו לופז בדיוק כמו פראה, בינוני להחריד, לא התקפה לא הגנה, ומיראנדה היחיד שלא מגיע לו מילים רעות. הקישור של אתלטיקו גם בעייתי, עם כל הכבוד לגאבי וסוארז, נגד בארסה צריך קישור הרבה יותר אינטלגנטי ולוחץ, הקישור של בארסה פשוט פירק את הקישור של אתלטיקו שלא עשה את העבודה.

דייגו בינוני מאוד, פלקאו המסכן לא קיבל כדורים.

משחק פתטי לחלוטין של אתלטיקו.

10. hai80 Member

הגול הראשון של פראה במאת האחוזים, הגול השני אני חושב שהיה נבדל בכל מקרה גול של גודין האפס, הגול השלישי כמה שאני שונא את הגמד גול גדול שלו, למד משהו מאגוארו.. גול רביעי של גודין שהיה חייב לסגור את הבעיטה לא ייתכן שבמצב כזה מסי יצליח לבעוט ואפילו לכבוש... הגול בדקה ה90 היה מייאוש בכל מקרה השוער היה צריך לקחת את זה אבל נסלח לו אין באמת הבדל בין 4 ל5. הכנה לקויה של המאמן, האשליה התנפצה כמו שחשבתי, החוכמה תהיה לא ליפול ולהמשיך לקחת את הנקודות מול הקטנות בסופו של דבר זה מה שיכריע. לא רוצה להתעמסק יותר מדי שבוע הבא כבר יש משחק ואני מקווה שהקבוצה תתאושש.

11. riquelme1 Member

מסכים עם חי כמעט בהכל, גול אחד באשמת פראה וגם הקישור של לחץ על צ'אבי, גול שני כולו של גודין שגם איבד כדור, וגם לא הגיע לכדור לחלץ אותו בעמדה טובה, גול שלישי גם של גודין שמסי מסובב אותו ואת מאריו סוארז כאילו לא היו קימיים, הרביעי זה גאונות של מסי וגם אז גודין איחר כדאי להגיע ולעצור אותו, והחמישי כבר היה לפרוטוקול בלבד.

אז נכון בארסה הייתה מדהימה כהרגלה, צ'אבי וססק באמצע אדירים, ססק לא כבש אחרי 4 שערים ברציפות אבל היה מדהים כולל כדור גאוני שפגע במשקוף, ההגנה עבדה טוב, מסי במשחק שרק הוא יכול לתת, בלתי ניתן לעצירה, וגם וייה היה טוב.

אבל מאנזסנו עם ההרכב השערורייתי, הכנה לקוייה, ולמרות שניסה לתקן במחצית השנייה זה היה מאוחר מידי ודייגו עם כל הכבוד לא שחקן שיודע לשמור באמצע. חמישייה שנייה הוא מקבל בקמאפ עם שתי קבוצות ברצף, וזה לא סתם.

12. M_T_A Member

משחק אדיר של בארסה אתמול עם 3-4-3, אבל אני עדיין מקווה מאוד לא לראות את זה הופך למערך קבוע. נכון שבחלק ההתקפי זה נראה מדהים, אבל זה שבארסה לא עמדה בשום סכנה בחלק האחורי רק מראה על ההבדל בין היכולת של ולנסיה לתקוף את בארסה במסטאייה לעומת חוסר היכולת המוחלט של אתלטיקו לתקוף את בארסה בקאמפ נואו. בבקשה פפ, תשאיר את המערך הזה למשחקי בית מול קבוצת דרג שני לכל היותר. מה גם שיש הבדל משמעותי נוסף בין ה3-4-3 של אתמול ל3-4-3 במסטאייה. שזה של אתמול היה בלי קייטה בהרכב. וכל האיכויות של בוסקטס, צ'אבי, תיאגו וססק שאין צורך להוסיף עליהן מילה התפוצצו על המגרש בלי שום דבר שיפריע. אז עוד בקשה לפפ אם אפשר, תן לקייטה קצת יותר ספסל.. או לחילופין בקשה להתאחדות האפריקאית, למה שלא תמרחו את האליפות שלכם על כל העונה?

מה שכן מגיע לפפ מילה טובה עליו, זה שכבר לא ראינו אתמול את ההירדמות והזילזול האופייניים שהיו מול סוסיאדד ומילאן. כנראה הוא נתן להם בראש על זה כמו שצריך.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בארסה לא בליגה שלנו, אבל גם סנטנדר לא בליגה שלנו. אז לא צריך להתנפל על השחקנים שפירקו את ראסינג ולא תיפקדו מול בארסה. מדהים איך לכל שחקן שלה ובכל מצב יש אופציית מסירה.
    אצלינו קודם כל אני יצאתי תיקו אפס עם עמי. גם רייס וגם סאלביו היו אפסים אתמול. את ארדה הייתי מעדיף מהפתיחה במקום דייגו. הוא וגבי היחידים שיכולים להתמודד מול בארסה כבר בשלב הזה של העונה. לשאר השחקנים יש עוד הרבה עבודה.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד שנה עברה ושום דבר לא השתנה בהתמודדויות בקמפ נוא... לא יודע למה זה נראה כאילו השחקנים משלימים עם התבוסה עוד לפני שהמשחק מתחיל... נותנים לברצלונה לעשות פעולות בקלות וחופשיות מרגיזה

ברצלונה לא בליגה שלנו כמו שדני אמר ואני לא לוקח מההפסד הזה הרבה דברים קשים, חבל שמנזאנו עשה רוטציות דווקא במשחק מול ברצלונה, זה משחק שלא עושים רוטציות ונותים ל 11 הכי טובים בכושר הכי טוב לשחק מההתחלה

עדיין מאמין בקבוצה הזאת וחושב שיש לנו שחקנים מספיק טובים וסגל מספיק טוב ורחב לרוץ עד לסוף העונה ולהיאבק על כרטיס לליגת האלופות...כבר בחמישי יש משחק ובראשון משחק שעוד יותר מעניין אותי ככה שמקווה שהשחקנים לא יהיו יותר מדי באבל מאתמול וימשיכו עם היכולת שהציגו במשחקים הקודמים

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הופתעתי לראות רק את אנטוניו לופס במקום פיליפה.
    http://img01.mundodeportivo.com/2011/09/25/Atletico-Madrid-s-Falcao-Garci_54221130453_54115221155_600_244.Xxx
    זה המצב כרגע, אבל הפרופסור ישים את החבר'ה על הרגליים.