מחזור 6 בליגת העל: 2-3 גדול לבית"ר על הפועל בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏5/10/12.

1. אלי מתחן Member

אתה גם לא יכול להתחייב שכן, זה לא שער חוקי שנפסל אלא רק מצב.

2. לא מצאתי כינוי Member

ברגע שהקוון הרים את הדגל, עוד לפני שהכדור הגיע לאבו ענזה, כל שחקני ההגנה של מכבי תל אביב פשוט הפסיקו לרוץ, זאת עובדה מוכחת שהשפיעה על המהלך שהתבצע בסופו של דבר.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/12
  3. שער 7 Member

לא רק שלא תובסו, יש לכם סיכוי טוב גם לנצח. אז נכון שאין לדעת איזו הפועל תבוא מהפגרה, אבל את הפועל של היום אתם מנצחים גם בכושר שלכם היום. בטח כשאביחי ידין חוזר לכושר שבו הוא היה בעונת הדאבל.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/12
  4. Ice Cream חסה

אם דגני וטוואטחה מגנים לליגה א', איזה מגנים אמורים להיות בליגת העל? ואיזה חלוץ כן ראוי ללבוש את החולצה של מכבי חיפה?

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. yedidel Member

אפשר גם לסגור מעגל עם ניצחון של באר שבע והתפטרות של קלינגר בשידור חי...

6. alexshw Member

קשה מאוד לנצח כשכל החלוצים שלך זוועתיים ולא מסוגלים לכבוש. גם אם מכבי חיפה תעמוד טוב על המגרש, בכושר הנוכחי היא מאוד מתקשה להבקיע שערים ולכן הפועל ת"א יכולה לנצח גם כשהיא רחוקה משיא כושרה.

זה מה שהכי מדאיג אותי כרגע - אימפוטנטיות התקפית, לצד חורים גדולים שלנו באגפי ההגנה.
    כל ילד כבר יודע שצריך לשחק על האגף השמאלי שלנו כי טווטחה לא מגן וגם לא יהיה מגן נורמלי אף פעם.

7. oranfu Member

משחק שני שלו בקבוצה והוא "מעל כולם כרגיל"?
    נו באמת.
    אני מסכים שהוא נראה טוב במשחק וחצי שהוא שיחק אצלנו, אבל בוא לא נגזים.

בלי שום ספק המשחק הכי חלש שלנו העונה. אני מאבד אמון בעטר משבוע לשבוע. דגני בחיים לא צריך להיות במועדון הזה. למה היה צריך את אלקיים בספסל (ובקבוצה בכלל)? למה קטן, שכל המחצית השניה לא זז מעיגול האמצע, נשאר עד הדקה ה80 בערך ( למרות שלפחות הוא הוחלף בשלב כלשהו)?
    אין לנו חלוץ. כל הארבעה שיש בסגל לא מספיק טובים.

למרות זאת, בגל שהרמה בליגה כל כך ירודה, אני עדיין חושב שאפשרי לרוץ בצמרת הגבוהה. לא ראיתי אף קבוצה יותר טובה מאיתנו העונה עם כל הכבוד לאשדוד ולקבוצת הטיקי טקה.

8. alexshw Member

ידין מראה מנהיגות במרכז השדה(ושם מקומו ולא בצד ימין, עטר) ונותן כדורים ארוכים מעולים.
    בינתיים זה ידין, קינן ו - 9קונוסים.

שעטר לא יחגוג את הניצחון הזה יותר מדי. הוא לא עשה כלום השבוע. פשוט התנאים הסתדרו לטובתו.
    שינוי אמיתי זה לנצח את הפועל בבלומפילד. נראה אותו עושה את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/12
  9. Number 8 Member

מחצית ראשונה טובה שלנו, אשדוד כמו נגד מכבי חיפה באה להסתגר והענשו אותם בשער. מחצית שנייה שונה, אשדוד עלתה בטירוף והשיגה את השער שלה אבל חזרנו בדיוק בזמן משער של ארנשאו שקצת מוזר לראות את הסלטות שהוא עשה בפריימרליג לא מעט פעמים, עושה אותם בבלומפילד, וזה רק מראה על המנטליות החזקה שלנו שמשנים עברו היינו חוטפים ונכנסים ללחץ אדיר. בעשר הדקות האחרונות נכנסו ללחץ ובמקום להחזיק את הכדור, העפנו אותו לחלק של אשדוד שניסתה וניסתה אך לא הצליחה. אנחנו לא צריכים לעשות הגנה במשחק בית שלנו אבל אפשר להבין, היה הכי חשוב לנצח ולראות לכולם שההפסד בבאר שבע היה חד פעמי וכל האנשים שחזו דברים כאלה או אחרים למכבי, חזרו לחורים שלהם.

בנוגע לאשדוד - הקבוצה של יוסי מזרחי לא פראיירית, יש להם חלק התקפי מצויין, דוד רביבו יודע למצוא את האנשים שלו בכל כדור, דימיטאר מקרייב חלוץ ענק אבל יוסי מזרחי חייב לשנות גישה אצלו שאי אפשר לבוא ולהסתגר נגד הקבוצות הגדולות. אז נגד מכבי חיפה זה הצליח לו כי היא הציגה משחק חלש אבל מול מכבי זה לא הצליח לו שמחצית ראשונה שלמה היא לא בעטה לשער ויכול מאוד להיות שאם במחצית הראשונה אשדוד הייתה תוקפת ומשחקת כמו במחצית השנייה, התוצאה הייתה אחרת.

ושבוע שעבר אמרתי שהקהל של מכבי התגבר שכולו מחרא לשחקנים כפיים בסיום ההפסד של לבאר שבע, אז גם אתמול שניה אחרי שער השיויון של אשדוד, כל הקהל של מכבי בבלומפילד עמד על הרגליים ועודד. הקהל באמת התגבר, זה משהו שלא ראינו שנים במכבי.
    ומילה טובה לקהל של אשדוד, הביאו כמות של 1000-1500 אוהדים אבל מלבד החמש דקות אחרי השער של מקרייב, לא עשו שום דבר מיוחד וישבו בשקט.

בסופו של יום היה חשוב לנצח ולהחזיר את כל שוטי הנבואה ההזויים בחזרה לחורים. בתאבון באכילת הכובע שלכם.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

קראתי שמיד לאחר המשחק של מכבי, החל השזרוע בבלומפילד שאמור להיערך כחודש, ובזמן הזה מכבי תארח בעוד כשני מחזורים את רמת גן באיצטדיון "המושבה".
    אם זה אכן נכון, איך הפועל תארח אותנו בבלומפילד בעוד שבועיים? (בהנחה שעונש הרדיוס ייתבטל)

11. Number 8 Member

השזרוע נמשך בסך הכל חודש ומתחלק לשניים-
    החלק הראשון נמשך שבועיים והחלק השני עוד שבועיים, משמע אחרי השבועיים הראשונים, הפועל תל אביב תארח את מכבי חיפה בבלומפילד, ולאחר המשחק החלק השני של השזרוע ייצא לדרך, שגם הוא ייערך שבועיים.

זה ככה בכל עונה אבל יותר זכור לי מלפני שנתיים שנערך שזרוע אבל באמצע היה את הדרבי התל-אביבי אז אחריו השזרוע נמשך.

12. Number 8 Member

ביום שני הקרוב יושלמו שני המשחקים מהמחזור השישי-

עירוני קריית שמונה - הפועל באר שבע (שני, 19:00)
    בית"ר ירושלים - הפועל תל אביב (שני, 20:50)

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עם היכולת החלשה של ק"ש בשבועות האחרונים בב"ש חייבים לשאוף לניצחון מולם, למרות שגם באר שבע לא בדיוק מציגה יכולת מזהירה אבל עדיין הם בהחלט יכולים לנצח שם.

בקשר למשחק שלנו, כמובן שזה משחק קשה והפועל פייבוריטים, אבל כמו שטענתי בשבוע שעבר אני לא מתרשם מהם כמו שרבים מתרשמים בהם בעקבות הניצחון על חיפה והיכולת שלהם במחצית הראשונה נגד פלזן. ההגנה של הפועל בינונית לגמרי, אין שם שחקן אחד שאני יכול להצביע עליו ולהגיד שהוא אחד הבלמים הטובים ביותר בכדורגל שלנו. יש להם שחקנים טובים בקישור כמו ממן וגורדנה, אבל בשני המשחקים האחרונים הם קיבלו חופש שאני מאוד מקווה וגם מאמין שהם לא יקבלו משחקני הקישור של בית"ר.

הדבר המדאיג אצלנו היא כמובן ההגנה. יש לנו האמת שחקני הגנה טובים, כמו שקבורץ שמתגלה כבלם מצוין ומגרלשווילי שאם הוא תופס יום טוב הוא אחלה מגן שמאלי, אבל התיאום בהגנה והיכולת של בראשי וחדד ממש מדאיגים, במיוחד כשאנחנו משחקים מול ההתקפה הכי טובה בארץ(על הנייר) ביום שני. בראשי הוא הבלם הכי כבד שראיתי וגם דינו הוא לא בדיוק אוסיין בולט, ומצד שני יש שני חלוצים מהמהירים ביותר בארץ אם לא המהירים ביותר. בגלל זה חייבים פשוט להתבנקר, אין מה לעשות. לשחק 11 שחקנים מאחורי כדור סטייל אינטר בקאמפ נואו, ולתת להם לחפש את הפירצה. כמובן שאני לא רוצה את זה כל המשחק, אבל זאת הדרך היחידה לעצור את החוד המהיר של הפועל.

בהתקפה שלנו אנחנו חייבים להסתמך על בעיטות מרחוק, כי כמו שראיתי גם הפועל די מצופפת בהגנה ואצלנו בכלל הנעת הכדור תהיה לא אפקטיבית אם הם ישחקו ככה. יש לנו בועטים טובים מאוד מרחוק כמו ערן לוי, דאריו פרננדז ואבי ריקן, וצריך לנצל את זה. אני כבר אמרתי ואני ממשיך להגיד שלפתוח עם בן שושן יהיה טעות, והייתי רוצה לראות את עזריאל או גאלבינה במקומו עם עדיפות לראשון. נכון שבן שושן עושה עבודה שחורה שהלוואי שכל שחקני ההתקפה היו עושים כמוה, אבל מצד שני אני לא רואה אותו מועיל לנו מול הפועל. הלוואי ואני טועה.

אני מרגיש מין זחיחות בהפועל, ואני אוהב את זה. כולנו יודעים שגם כשבית"ר הייתה בתחתית והפועל בצמרת, תמיד הפועל התקשתה בטדי. תמיד.

14. South Boy Member

הייתי מעדיף שקריית שמונה תבוא אחרי ניצחון בפראג או לפחות ניצחון בליגה, הפועל באר שבע לא מצליחה לנצח קבוצות במשבר זה חוק.

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

משום מה אני אהיה במשחק היום בלילה.. למרות שזה לא מעניין אותי בגלל חברים ושנאה לבית"ר אני אהיה בעד הפועל.. מקווה שיהיה משחק טוב ושאקבל תמורה עבור הכסף (אגב כמה יעלה כרטיס בכלל?)