מחזור 6 בליגת העל: 2-3 גדול לבית"ר על הפועל בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏5/10/12.

1. ראיין אדלי Member

אשדוד אולי הפסידה את המשחק ( ולא על כר הדשא ) אבל הראתה למה מגיע לה להיות בצמרת הגבוהה
    יוסי מזרחי בנה קבוצה טובה ומלוכדת שתמשיך לנצח ולהיראות טוב. כן, להיראות טוב. בטח שיותר משאר הקבוצות בליגה.

2. o_O Member

+1 על המחמאות לורטה מקווה שגוטמן לוקח אותו בחשבון

לגבי השער שנפסל, הקוון היה באותו קו מעניין למה פסל את השער, למרות שאניימה נראה כאילו הוא לא ניסה אפילו לעצור את השער...

משחק בכורה טוב של גורי, מאוד פיזי - מגיע גם לו מחמאות

רק אני לא אוהב את העובדה שמכבי משחק עם יותר מדיי שחקנים הגנתיים בקישור חסר עוד איזה קשר התקפי טוב באמצע

3. henry1 Member

זוועה. כך ניתן להגדיר את מה שהיה היום בר"ג. הרבה מאוד זמן לא ראיתי שחקנים כל כך אפתים וחסרי חשק. לא כולם, אבל רובם. משחק ההגנה הוא מהגרועים בליגה, גם בעיקר כי הוא מורכב משני שחקנים שמסמלים יותר מכל את מצב הזרים בכדורגל שלנו. אם אלה הזרים שאמורים "לחזק" אותנו, אבדנו. כמובן שהכוונה לקרופניק, שאולי היום שבר שיא במשחקי הזוועה שלו, ואליו ממשיך להצטרף משחק אחר משחק טופי. חבל להרחיב את הדיבור עליהם.

אבל מה שמפריע לי יותר מכל, הוא משחקו הגרוע של דג'אני. אם לא הייתי יודע אחרת, הייתי בטוח שמדובר בשביתה איטלקית. דג'אני פשוט צל של עצמו. לא דוחף את הקבוצה קדימה כפי שעשה, מאבד כדורים סתמיים ונמצא במקומות שלא אמור להיות (מה, לעזאזל, הוא עשה שם בגול השני?).

חטיב הוחלף בצדק. שום דבר מועיל לא עשה ודווקא הזר החדש עשה רושם לא רע. אולי כמה משחקים על הספסל יגרמו לו לשחק טוב יותר.

ועל מה חשב טל בנין שלא פתח עם סבע? מאיפה יש לנו פריבלגיה לשים על הספסל את החלוץ הכי טוב שלנו ואחד הטובים בליגה? סדרת חינוך? מילא, אם היה לנו מחליף ראוי. אבל עומר פרץ, באמת בנין? עם זה אתה רוצה לצאת למלחמה? פרץ טוב ל-20 דקות אחרונות, ותו לו. איבדת היום הרבה מאוד קרדיט אצל האוהדים שכבר התחילו עם הפיטורים וזה חבל. אתה צריך את הגב של הקהל והיית מקבל אותו, אם רק היינו רואים סימנים של כדורגל, לחימה, משהו שיגרום לנו לתלות תקווה. זה היה במחצית הראשונה מול ב"ש, גם במשחק הפתיחה מול הפועל חיפה, אבל לצערי זה דועך משבוע לשבוע.

במקום לבוא עם תנופה לאיצטדיון החדש, למשוך אוהדים נוספים, אנחנו רק מרחקים את האוהדים עם צורת המשחק ובקצב הזה גם ה-1500 אוהדים שבאו היום יעלמו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/12
  4. alexshw Member

זה כי אין לקבוצה שלנו כושר בשיט. לא יודע מה עושים באימונים.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסד מביך, בעיקר בגלל הצורה בה הפסדנו. להוציא את דקות הפתיחה, שניסינו לפתוח בהתלהבות, הפועל עכו הייתה טובה מאיתנו ואנחנו נראינו כבדים וחסרי חשק.

האיטיות שלנו בהתקפה צריכה להיבחן בזכוכית מגדלת הסטורית. לא זוכר קבוצה איטית מאיתנו בכל השנים שאני צופה בכדורגל. אנחנו חוטפים כדור בחצי ובמקום לרוץ עד לשער של היריבה, כל מה שאנחנו מסוגלים לייצר זה מסירות רוחב ובסוף החזרת כדור לשוער.

6. Telkiyski Member

ורטה באמת נראה טוב
    אבל אל תשכחו שהגול השני של מכבי זה איבוד כדור שלו

7. South Boy Member

ניר קלינגר - אלוהים ישמור.
    אני צריך לקרוא ברכת הגומל כל יום שהקבוצה שלי החלימה מהמחלה הזאת שנקראת ניר קלינגר לפני שהוא מחק אותנו מהאדמה הזאת, אני כל כך מרחם על אוהדי הפועל חיפה לא מספיק יואב כץ עכשיו גם ניר קליגנר מאמן אותם זה פשוט לא נקלט בראש כמה כישלון בנאדם אחד יכול להיות, מי הסאדיסט שימנה את קלינגר לאמן את הקבוצה שלו?
    ודווקא, דווקא בגלל זה אני כל כך פוחד מהמשחק נגדם עוד שבועיים.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/12
  8. aloneli Member

ורטה מגן טוב רק שלפעמים הוא רץ עם הכדור בלי לחשוב ומאבד את הראש,מה שבטוח יותר גרוע משפונגין הוא לא יכול להיות.אז ברור שהוא צריך להיות מועדף עליו.

לעלות עם עוד קשר אחורי במשחק כזה זה לא החלטה רעה כי קשה להתמודד עם מרכז השדה של אשדוד והיה פה ניסיון לא רע להשיג שליטה במרכז המגרש.

9. yedidel Member

לפי התקציר, מכבי צריכה להגיד תודה ליום מאוד חלש של אופיר מרציאנו (שבד"כ שוער טוב)

דרך אגב - זה נראה שהיו המון אוהדים של אשדוד. הייתכן?

10. aloneli Member

זה באמת מפתיע מדברים בערך על 1500 איש שהגיעו למשחק.שזה כמעט חצי מהכמות שהייתה מול נתניה בבית בשבוע שעבר וזה אפילו יותר מהכמות שהגיעה למשחקי הבית בתחילת העונה.
    ככה זה שמנצחים כנ"ל לגבי האוהדים של מכבי וכל קבוצה בארץ...

11. סמואל אטו Member

איזו הופעה עלובה של ניר ביטון, לא יאומן שקשר מרכזי לא מחלץ כדור משחק שלם ונוגע בו רק 6-7 פעמים.
    ביחד עם חאתם החלש לא היה לאשדוד קישור.

12. תומס מולר Member

ניר קלינגר אחד המתחזים הגדולים.
    לא ברור איך כל שנה יושב ראש אחר נופל בפח שלו
    מאמן ברמה של ליגה א'

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אם הפועל חיפה תנצח את הפועל באר שבע במחזור הבא ומיד לאחר מכן קלינגר יתפטר בשידור חי,
    זו תהיה סגירת מעגל משעשעת למי שלא אוהד את אחת משתי הקבוצות.

14. לא מצאתי כינוי Member

בולשיט. אפשר לשים במבט הכי פשוט בתקציר שברגע שהקוון מניף את הדגל שכל שחקני מכבי ת"א, ובראשם גורי פשוט מפסיקים לרוץ ואז אבו ענזה היה כבר לבד מול השוער.

15. Telkiyski Member

אז? אתה יכול להתחייב שאם הקוון לא מרים את הדגל לנבדל שלא היה, אבו ענזה לא עושה 2-2 מול אניימה?