מחזור 6 בליגת העל:: מכבי ת"א שוב ראשונה; בית"ר מנצחת בדוחא לאחר 9 שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/10/15.

1. henry1 Member

כמובן. הטענות שלי אליו היו בגלל חוסר חשק במשחקים בניגוד למשל לטל איילה ששיחק באגף השני והיה יותר פעיל. אנחנו חייבים את מרגוליס כמו שהוא היה היום - רץ, משקיע וגם כובש, כי בחלק הקדמי, כשסיסיי ואבידור אמורים לסיים את ההתקפות, לא נשאר לנו הרבה.

2. alexshw Member

עטר לא מסיים את המשחק הזה

3. oranfu Member

התביעה טענה שלא ראו, לפחות לפי ספורט5.

בפסק הדין הוחלט שראו, אבל ההעמדה לדין היתה כי הם עצמם טענו שלא ראו.

אין לי כח להתווכח על זה יותר, דופקים את מכבי ת"א, התאחדות של דון קסקט.

בבייב הזה יצור מהתחת. בא, נותן מכה ואז מתקפל על הדשא.

DRORIKO ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לרוני לוי שום ברירה. אם לא ירכיב הרכב סביב אוברניאק ועטר מכבי חיפה לא תעזוב את התחתית. ועכשיו ואליינטה נפצע...(מעריך שהפציעה לא קשה מדי, אבל ברור שהוא השחקן הכי טוב בהגנה)

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Turgi Guest

כפר סבא משווה ל1-1

6. oranfu Member

5600 ירוקים ביזבזו כסף על זה.

רוני לוי המאמן הכי גרוע בליגה?

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

המנהל המקצועי המיועד לא עשה שום פעולה חיובית, טוואטחה לא מצליח להגביה.
    מהצד השני, הוירוס של הקבוצה, אייל משומר, מגיע קרוב לדגל הקרן ומוסר לראיוס שלידו, בעקבות חוסר בטחון (ובעיקר חוסר כשרון) לאחר שרוב חובבי הכדורגל הישראלי מכירים בו כהורג ציפורים.

עם חבורה אימפוטנטית כזו, איך נבקיע?
    עריכה: ואליינטה נפגע ויצא, נכנס במקומו הבלם הכי מהיר בעולם. נהדר.

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  8. DRORIKO Member

אוברניאק תקוע באגף, בניון בורח לרחבה של רעננה, וכל ניהול המשחק נופל על קריאף וידין,שני השחקנים הכי איטיים עם הכדור שיש

9. alexshw Member

אם לא מנצחים מעדיף הפסד רק לא תיקו

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם רוני לוי לא יבין שמכבי חיפה קבוצת תחתית אנחנו לא נראה שום שינוי. הקבוצה הזאת תת רמה והלחץ עולה מדי דקה. אם אולי יתחילו להפנים שהקבוצה הזאת במקרה הכי טוב תסיים את הליגה באמצע הטבלה אולי הלחץ טיפה יורד. מבחינתי הדבר הכי חשוב, אם שחר עדיין חושב שהוא בעלים טובים מישהו צריך לאשפז אותו. מכבי חיפה הפכה מקבוצת צמרת לקבוצת תחתית אמיתית וזה בעיקר הודות לניהול המחפיר של הזקן עם החברים שלו.

ניחוש שלי למחצית השנייה. רעננה תצליח לשים כדור ברשת. אנחנו נפסיד עוד משחק. דרור, צלצל למאמן שלנו. יש לך את מספר הפלאפון שלו? :D

11. Turgi Guest

החמצת העשור של דודו ביטון.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

יופי זה מה שחסר לנו. הבלם הכי טוב שלנו עם חשש לקרע ברצועה. שמשהו כבר יסיים את העונה הזאת!

איך במשחק כזה שרעננה רק מתגוננת ואנחנו חייבים שחקן עם יכולת אישית שייפרוץ את ההגנה, בניון מועדף על פני עזרא?
    לא נבקיע בחיים עם המערך הזה. לא מבין גם מה התפקיד של אוברנאיק. צחקו תמיד על ראיוס שהוא לא מספיק קשוח ונמנע מתיקולים. לפחות הוא היה מייצר מצבי הבקעה, מאיים על השער. הפולני לא עושה לא את זה ולא את זה.

13. DRORIKO Member

לי לא,אבל תבקש מתומר לוי/דורון בן דור/שלמה שרף/בוני גינצבורג. יש להם אותו על חיוג מהיר.

14. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/files/7/30507.Xxx

הפועל קלאסי. מאוד מאכזב, משחק הפועל קלאסי, בעיטה בדלי, למה ליצור רצף של 3 נצחונות רצופים ולצאת לפגרה כשאנחנו על הגל אם אפשר כמו תמיד, להסתפק במועט? משחק שכתוב עליו 'פראיירים', כפר-סבא קבוצה חלשה מאוד שאין לה כמעט כלום חוץ משלישייה התקפית סבירה, כבר הובלנו למרות מחצית ראשונה מזעזעת ואפילו ליגת ווינר עצרה לכמה דקות אחרי שהבלתי-ייאמן קרה - דודו ביטון הבקיע. ואח"כ קרה הבלתי-ייאמן 2 - ביטון בעט החוצה ממש מקו השער. הוא צריך לפרוש מכדורגל, באמא שלי, זה לא הגיוני כמה מישהו יכול להיות גרוע במקצוע שלו, צריך ועדת חקירה, אין סליחות. ספגנו את השיוויון מכלום והיה מספיק זמן כדי להפגין אופי, בערך, לנצח, אבל אי-אפשר. הפועל תוקפת עם מעט שחקנים, אין לנו מחץ, אנחנו לא מצליחים להיות עקביים ולייצר דומיננטיות - שליטה של כמה וכמה דקות ויש המון חוסר דיוק במשחק שלנו(איבודי כדור של רשלנות, לא תגידו לחץ טוב של היריבה או משהו כזה וגם אין קשר לכך שמדובר בקבוצה חדשה לגמריי, דברים בסיסיים שלא עובדים) שמתנהל בקצב איטי. אני חושב שהפועל להוציא את המחצית נגד בני-יהודה - היא הקבוצה שמשחקת בקצב הכי נמוך בליגה. וכולם מכדררים בלי הפסקה. בומבה אוהב את הכדור, גם אנטל, גם ספורי שאין לו טכניקה בשיט בניגוד אליהם. שאפו לבאדיר שניסה לשנות מגמה ושיחק עם שני חלוצים בסיום. בפועל כפר-סבא הייתה יותר מסוכנת. אבו-אביד צריך לקבל ניעור הוא משחק בחוסר אחריות. שיילכו לעזאזל, לוזרים.

לא ראיתי את המשחק של מכבי נתניה אלא רק זפזפתי, ביצעו מהפך יפה עם גולאסו ענק של חאמזה, קרע את הרשת עם הפצצה הזו מחוץ לרחבה. כבר רציתי לכתוב 'סוף-סוף', ו'מזל-טוב', להגיד שזה מרגש לראות איך שלומי דורה פרץ למגרש וחגג עם השחקנים וגם ערן לוי נראה מחוייך ביציע, ואז שמעתי על הפציעה של עומר פרץ. איזה חוסר מזל שלא עוזב אותם, יאללה..

מכבי חיפה מתקרב לשיא הנהדר שלה מליגת האלופות עם ה-0 כיבושים, עוד מחצית מאופסת לאוסף ובמחצית השנייה הלחץ רק יגבר מבחינתה..

15. DRORIKO Member

אכן מכה קשה כי וליאנטה השחקן הכי חשוב בקבוצה שלנו. ועדיין הייתי מצפה מרוני לוי שיעלה במקומו את חבשי, שלפחות שחקן מהנוער יצבור ניסיון. במקום זה הוא מעלה את הבלם הכי גרוע בליגה ואני בספק אם בכלל חבשי בסגל.

de Middenweg ו-oranfu אוהבים את זה.