מחזור 6 בליגת העל:: מכבי ת"א שוב ראשונה; בית"ר מנצחת בדוחא לאחר 9 שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/10/15.

1. DRORIKO Member

אני שומע עכשיו כל מיני קשקושים בתקשורת על "למה גוטמן לא הזמין את בוריס קליימן". למה? כי מדובר בשוער פח,ואפילו אלף יחצנים שלו לא יכולים לשנות את זה. אפילו במשחק אתמול שהיה המשחק הכי טוב שלו מזה הרבה זמן הוא היה מעורב בשער של סכנין.

מעניין שאני לא שומע אפילו ציוץ על דודו גורש. שוער שבגלל האופי ה"מוזר" שלו משקיע את כל מרצו במגרש ובאימונים במקום באסמסים עם כתבים.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  2. עידן444 Member

דווקא כן שמעתי מישהו מדבר על גורש...
    מישהו בשבת ביציע. לא זוכר מי... אולי שלמה? או בוני בתוכנית הסיכום?

3. DRORIKO Member

אז כל הכבוד. אבל זה שוער שבאופן תדיר סובל מחוסר חמור ביחצנות, ובגלל זה אגב הוא נתקע כל כך הרבה שנים בעכו.

Don Joan Roman ו-EsheD אוהבים את זה.
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי שחקני ליגה מצוינים אבל רק כאשר עברו למכבי דיברו עליהם בקול ברור כשחקני הרכב בנבחרת לכל דבר, גוטמן שהיסס להזמין אותם לסגל שהיו בבית"ר נותן להם בקלילות את חולצת ההרכב הראשון של הנבחרת. לגבי ריקן אז גם ששיחק בשוייץ לא קיבל את ההערכה שהוא מקבל כיום כאשר הוא משחק בתל-אביב קרוב לכל הברנז'ה של הכדורגל הישראלי, זה פחות קשור למכבי-בית"ר אלא יותר לפרשנים ולכתבים שמקבלים כסף על סיקור הכדורגל הישראלי ולא טורחים לעקוב אחרי משהו כמו 80% מהליגה.

לא.

ולא כזה אכפת לי לאן העונה של אצילי תתפח ולאן טביב ימכור אותו בקיץ אבל אם אני צריך לייעץ לו אז עדיף לו שינסה בקיץ לעבור לאירופה מאשר להתמודד על הרכב בחיפה או מכבי.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היופי בבית הדין..אחידות לכולם.
    פה יש יריקה בכל החברה הישראלית במיוחד בתקפה כזאת רגישה. להוריד נק',ורדיוס ללא קהל. פחות מזה שערעוריה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. oFiRzZz Member

אם הם יקבלו יותר מקנס סמלי ועלוב (וגם על זה הם יגידו "גזענות") אני אהיה מאוד מאוד מאוד מופתע .

7. alexshw Member

מחבלים. גיס חמישי
    https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/12075098_10153329827233992_6733190484863072689_n.Xxx?oh=50533f9fba20b2b8774a19f614ca9046&oe=5699DA49

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

עם השורה התחתונה אני די מסכים, אבל רק לצורך ההבהרה והדיוק, זה לא דגל חמאס.
    הוא מאוד דומה ונועד ליצור פרובוקציה, אבל זה דגל שהאדה. הציור בדגל החמאס נראה קצת אחרת ויש בו כמה שינויים.

9. Nike2013 Member

אלי טביב אומנם קמצן אינטרסנט, אבל הבחור יודע איפה להשקיע את הכסף. טביב הופך אותנו לקבוצת כישרונות צעירים שקונה בזול ומוכרת בריווחיות. זרים? כבר עונה שנייה או שלישית שחמשת הזרים שלנו בהחלט זרים שמשדרגים את הקבוצה.

אז ההתקפה מתפקדת כרגע בסדר, הבקענו 3 ויכלנו לעשות גם את הרביעי, הקישור גם בסדר, חוץ מרביעיית ההגנה שחסרה קצת תיאום. עם אייבנדר וטיפה עבודה על תיאום, אולי אפשר לפנטז על מקום 4-6...

כל האירוע סביב המשחק אתמול, הוא בזיוני ממדרגה ראשונה. אולי אתם תצליחו להסביר לי מדוע אי אפשר במדינת ישראל, המדינה שלי, להניף את הדגל בגאווה? פרובוקציות אתם טוענים? אז איך זה נראה שהם כן יכולים להניף את דגלי אשף, ואנחנו במדינה שלנו, לא מורשים להניף את דגל ישראל? לא מתנגח חלילה, מנסה להבין את העניין.

10. DRORIKO Member

תשמעו זה פשוט הזוי. עד אתמול טביב היה כמעט מוקצה והיה קונצנזוס שהמחאה נגדו צודקת. פתאום בית"ר מנצחת את פאקינג סכנין, ועוד מבלי להראות עליה איזו עליונות, וטביב הוא גאון כדורגל?
    אתה אומר "חוץ מרביעיית ההגנה הכל בסדר" אבל רביעיית הגנה זה שם המשחק. אני יכול להבין למה טביב מכר את דסה, קבוצת בטן שמוכרת כוכב בהרבה כסף לקבוצה גדולה זה משהו שקורה בכל מקום. אני לא יכול להבין איך הוא ויתר על 2 בלמים מצויינים כמו ארסו וחיימוביץ'.
    גם התקפית אני לא רואה עד עכשיו את המשחק השותף והאינטיליגנטי מהעונה שעברה, אפשר להאשים את השחקנים,אפשר להאשים את דראפיץ'. את שניהם טביב הביא.
    אז כן אפשר להגיד שכולה עברו 6 מחזורים וצריך לתת לקבוצה זמן, מקבל את זה, אז באותה מידה לא צריך אחרי 6 מחזורים להדביק לטביב כתרים.

11. Nike2013 Member

אף אחד לא אמר שהוא "אליל הבריאות", רק ציינתי עובדה פשוטה - הבחור יודע לבחור שחקנים. ותאמין לי שאני הראשון שאשמח אם הוא יעוף מכאן כמה שיותר מהר, אז אל תמהר להגיע למסקנות חסרות כל שחר.

למה הוא ויתר על חיימוביץ' וארסו? כי כשהוא נוקב בסכום מסוים והצד השני איננו מעוניין, כאן נגמר המסר מתן. טביב כאן מספיק זמן, לא הבנת שהוא קמצן?

את הכתרים נשאיר לאנשים אחרים שראויים לזה.

12. עידן444 Member

במחשבה שניה שיארחו אותנו רק בסכנין:)

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בווינט כתבו שזה דגל האחים המוסלמים.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לאחים המוסלמים אין ממש דגל, ואם כבר אז מדובר בדגל ירוק שנושא את סמל הארגון - עיגול ירוק ובו חרבות שלובות עם כיתוב קצר בערבית.
    מה שמופיע בדגל הזה הוא השהאדה (העדות שעימה הופך אדם למוסלמי, "אין אל מלבד אללה ומוחמד הוא שליחו" בתרגום לעברית), וזה מופיע בהמון מקומות בצורות מסוימות, כולל דגל החמאס. הכי מוכר זה על דגל סעודיה, שם זה מופיע בצורה שמופיעה בדגל הזה, רק עם חרב מתחת. אין בזה שום אפיון טרוריסטי או קיצוני, סמל לאיסלאם, אבל ברור שזה נועד ליצור פרובוקציה.