מחזור 6 בליגת העל:: מכבי ת"א שוב ראשונה; בית"ר מנצחת בדוחא לאחר 9 שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/10/15.

1. Raulito Madridista

זו סטייה מנושא הדיון אבל עדיין אלכס באותו הזמן לבקר את שחר - זה לא הוגן. חיפה דרסה את הליגה וזכתה בשלוש אליפויות רצופות. בעונה ההיא ב-2006/07 היא סיימה במקום החמישי וכן הייתה בעניינים, היה לה סגל די מאוזן. מכבי חיפה לא הייתה בדיחה כמו היום וחוץ מהמשחקים נגד בית"ר שהייתה קבוצה קצת טובה יותר בגלל הסגל העמוק שלה - חיפה הייתה יכולה לנצח כל יריבה והיא בהחלט עשתה את זה. כן ניסו ליצור משהו טוב, אני זוכר שבשם המשחק כתבו שזו תהיה שנת הפריצה של אלן מסודי למשל, ויניב קטן חזר הביתה בתמורה להרבה מאוד כסף. עידן טל עבר לחו"ל, זה לא שייך, ובנאדו גם כן די הפנה עורף למכבי חיפה. אפשר להתווכח על נושא מיכאל זנדברג.
    כל קבוצה הייתה מתחלפת עם העשור ההוא של מכבי חיפה, 2000 עד 2010. כתבתי לך פעם את זה בציניות אבל אני בטוח שאם היית כותב בפורום בימים האלה(הוא קיים מ-2002 לדעתי) - גם בימי יעקובו ורוסו היו לך תלונות.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מה שיותר מצחיק/עצוב זה שבאותה תקופה המשחק שהיה באנקר וגם הביא לנו את הניצחון הראשןו באותה עונה היה בבלומפילד 3:0 על מכבי תל אביב. פעם זאת היתה הקבוצה היחידה שהיינו מנצחים כשהיינו במשבר. עכשיו כבר 3 שנים לא ניצחנו את הקבוצה הזאת...

בקשר למחר,
    רוני לוי כבר כנראה מרגיש שימיו ספורים, והדרך היחידה להמנע מביקורת בתוך המועדון היא לתת לבניון לפתוח בהרכב. איבד את היושר המקצועי שלו בקיצור. קשה לי להאמין שננצח את רעננה. סילבס גדול בלהכין את הקבוצה למפגשים כאלה. אני צופה תיקו. לא מעבר.

3. alexshw Member

הכל היה עניינים כספיים. שחר אהב את קטן ונתן לו את המושכות, למרות שאין אחד שהרגיש בחסרונו בחצי שנה שלא היה פה.
    עמודי התווך היו זנדברג, בנאדו וטל. שני הראשונים היה אפשר לרפד בחוזים שארקדי ריפד. שחר לא היה פושט רגל.
    אבל גם אם כן נפרדים משחקים בולטים, עדיין מערכת טובה יודעת למצוא תחליפים ולהתאים את עצמה למצב החדש.
    לא הייתה סיבה ליפול ככה וגם אם כן למשך עונה, ההסטוריה מלמדת שמאז 2006 אנחנו סיימנו 5 פעמים מקום 5 ולא בגלל איזשהם בעיות כלכליות.

שוב, שחר לא בעלים טוב. הוא יודע לתפקד רק במציאות מסוימת. החוכמה להיות גמיש וחכם, כדי להיות תחרותי תמיד עם משאבים כאלה. לשחר מעולם לא הייתה תוכנית או מדיניות אמיתית.
    כן היו לו תמיד תירוצים מוכנים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/15
    oranfu אוהב/ת את זה.
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביזיון שאין שידור של המשחק של באר שבע נגד מכבי פ"ת.

AmitHBS אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_55x50/12.Xxxהפועל כפר-סבא - הפועל ת"אhttp://images.one.co.il/images/teams/Logos_55x50/5.Xxx
    גם במשחק הזה, סביר להניח, נשמע מקהלת אוהדים משני המחנות שרים בגנותו של אלי טביב. 'דרבי נפגעות טביב' משוחק זה השבוע השני ברציפות כשלשתי הקבוצות מטרות מקצועיות קצת שונות. כפר-סבא שמדורגת במקום ה-12, תקווה להיחלץ מהתחתית בעוד הפועל ת"א החמישית בטבלה חולמת גבוה, לפחות בינתיים.

הפועל כפר-סבא הרשימה אותנו בעיקר בשני המחזורים הראשונים מהם ליקטה את כל ארבע הנקודות שלה. הקבוצה מהשרון פתחה את העונה עם תיקו 2:2 נגד רעננה שהיה לא פחות מבעיטה בדלי כאשר הקבוצה ספגה שני שערים בדקות הסיום! במחזור השני מצב-הרוח השתפר כשכפר-סבא ניצחה 1:0 את מכבי חיפה משער של צ'יבוטה שביצע סלאלום נהדר על מפתן הרחבה וכבש. ומאז? שלושה הפסדים רצופים, האחרון שבהם 3:1 בטדי לבית"ר ירושלים. כפר-סבא הייתה מעוררת רחמים ונקלעה לפיגור כבר בדקה השלישית. הבעלים סתיו שחם שדיבר בפתיחת העונה על פלייאוף עליון אפילו, ובדרך-כלל שומר על איפוק, היה נסער לאחר המשחק ואמר - "נראינו זוועה נגד בית"ר, זה ללא ספק המשחק הכי גרוע שלנו העונה, אין לי הסברים". באותו ערב פתחו בהרכב לא פחות מ-6 שחקנים שהיו חלק מכפר-סבא גם כשזו הייתה בליגה א' מה שגרם לביקורת על החלטותיו של המאמן פליקס נעים שעורך את טבילת האש בליגת העל. בינתיים כפר-סבא מדורגת עדיין מעל הקו האדום כשהיא נמצאת במקום ה-12, אבל היא חייבת להשתפר, זה ברור. רז כהן שכבש נגד בית"ר ירושלים יפתח בהרכב ע"ח פאפאדופולס הפצוע. עבור רן יצחק יהיה מדובר במשחק טעון רגשית. החלוץ חשב שמגיעה הקפיצה הגדולה בקריירה שלו כאשר הצטרף להפועל ת"א בעונת 2013/14 אך המאמן רב"ש התעלם ממנו לחלוטין. יצחק ביזבז שנה מהקריירה, ירד ללאומית עם כפר-סבא ורשם עונה גדולה. נראה שמחר החלוץ בתמונת הרכב והוא יקבל את הקרדיט מהמאמן ע"ח קהיינדה שיפתח על הספסל. "לא היינו טובים מול בית"ר אבל למרות ההפסדים הרצופים יש אנרגיות טובות", אמר שחקן בקבוצה.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1214718.Xxx

הפועל כפר-סבא - הרכב משוער: אוהד כהן; טל בנש, שקוורץ, נוסבאום, אלייקים; הוגו לופס, סיימון, ריף מסיקה, רז כהן, צ'יבוטה; רן יצחק

הפועל ת"א
    לא ניצחה שני משחקים ברציפות כבר כמעט שנה. אבל הנה, בשבוע שעבר זה קרה. האדומים חיפשו ליצור מומנטום אחרי שניצחו 1:0 את הפועל חיפה בסמי עופר ורצו לרשום גם ניצחון בכורה העונה לעיני הקהל הביתי, והצליחו. אמיר כבירי נשם לרווחה. אחרי מחצית ראשונה לא טובה זה הגיע - הפועל ת"א 'הרומנית' החלה להתחבר והראתה חלק מהפוטנציאל שלה, בעיקר עם כניסתו של עומרי אלטמן שנכנס כמחליף והביא למפנה בקבוצה. אולם הקשר שבישל את השער השני ייעדר בשל פציעה בקרסול כמו גם הרוש שעבר את הניתוח בגבו בהצלחה. ונחזור למשחק - אנטל כבש את הראשון, בומבה השחיל צמד והפועל העפילה עד למקום החמישי בטבלה אחרי ניצחון 3:1 על בני-יהודה. ניצחון של הפועל מחר יוכל להקפיץ אותה אפילו עד למקום השני, איזור בו לא בילתה כבר זמן רב. המאמן הזמני וואליד באדיר, שהשיג 7 נקודות מתוך 9, בינתיים נהנה מכל רגע בחודרוב ולא מודאג מעתידו. יש לו רק מטרה אחת: שהפועל ת"א תשחק טוב יותר. "אנחנו בדרך הנכונה אבל צריכים להשתפר, זו המטרה הגדולה שלנו. יש לנו ביטחון אחרי שני המשחקים האחרונים ונגיע לכפר-סבא כדי לנצח". באדיר סיכם בהתייחסות לסטטוס שלו - "יגיע מאמן חדש ואתן לו את המפתחות בשמחה, אני באתי כדי להיות עוזר מאמן". ברמה המקצועית עושה רושם שבאדיר שוקל לפתוח עם מחמיד הצעיר במקומו של דודו ביטון החלש. שגיב יחזקאל שביצע עבירת משמעת שוב לא יכלל בסגל וגם נאסר עדיין לא יכול לשחק משום שהפועל טרם העבירה לבאר-שבע את הכסף.

http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1215064.Xxx

הפועל ת"א - הרכב משוער: חתוכה; אבו-אביד, וינטרה, גוטליב, שיימן; אנטל, בומבה, פיינטילי, רייכרט, רמזי ספורי; דודו ביטון

קצת היסטוריה. שתי הקבוצות נפגשו בשנים האחרונות דווקא במסגרת הגביע. בעונת 2012/13 ידה של הפועל הייתה על העליונה עם פנדל של טוטו תמוז שסידר לאדומים את המקום ב-1/4 הגמר. בעונה שעברה כפר-סבא מהלאומית באה וצחקה להפועל ת"א בפנים בדיוק באותו סיבוב, 1/8 הגמר, כשניצחה אותה 2:0 בבכורה של אלי כהן על הקווים בהפועל ת"א. אלירן סיימון והאקס עומר פדידה כבשו לזכות הקבוצה מהשרון.

http://msc.wcdn.co.il/w/w-970/440748-5.Xxx

אבל לכפר-סבא אין זכרונות טובים מהפועל ת"א ואנחנו כלל לא מתכוונים לדה-סילבה, ידין או יבואה. שתי הקבוצות נפגשות במחזור הסיום של עונת 2007/08, ולמרות שכפר-סבא ניצחה 1:0 היא נשרה לליגה הלאומית משום שלא הייתה תלויה בעצמה. שימו לב לשחקנים שפתחו בהרכב כפר-סבא: לויה, אוזן, דה-סילבה, ידין, לוז, ישראלביץ' ויבואה כאשר מאור מליקסון נכנס כמחליף. אלי טביב אמר אז - "זה אמנם עצוב, אבל זה רק ספורט, לא עניין של חיים ומוות".

באותה עונה כפר-סבא ניצחה 2:1 את הפועל ת"א בבלומפילד במשחק שזכור בעיקר בגלל הבכורה הלוהטת של טלקיסקי וטופוזאקוב צמד הבולגרים. ומה עם המשחקים בלויטה? המפגש האחרון נערך במחזור הרביעי באותה עונה. הפועל עלתה ליתרון משער של ראובן עובד, כן-כן, אבל כפר-סבא השוותה משער של יבואה, 1:1. הניצחון האחרון של הפועל בכפר-סבא היה במחזור השמיני של עונת 2006/07, אליניב ברדה קבע את תוצאת המשחק אחרי 5 דקות. עוד נציין שני משחקים - בסיבוב השלישי בעונת 2005/06 כפר-סבא החלה את מסע ההישרדות המדהים שלה עם ניצחון דרמטי 2:1 על הפועל ת"א שהובילה בשלב מוקדם מאוד משער של רמי חליס, אולם כפר-סבא ביצעה מהפך משערים של ראיוביץ'(90') ושלו מנשה(90+3'). זה היה הפסד הבית הראשון של הפועל בבלומפילד באותה עונה. בעונת 2002/03 הפועל התארחה בלויטה במחזור הסיום של אותה עונה כשלשתיהן אין על מה לשחק וזו הסיבה שהפועל ניצחה 6:1. עומרי אפק ובן לוז כבשו צמדים וטועמה ואביב אלחדד הוסיפו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/15
  6. Turgi Guest

http://i.imgur.com/EEhdyz4.Xxx

Nave אוהב/ת את זה.
  7. עידן444 Member

לאור הארועים וחוסר השקט שהחליטו לגרום 2 אוהדים וינשוף את המשחק מחר מכבי נתניה מתחילה מ 1-0 לרעתה.

abcd אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_55x50/22.Xxxהפועל באר-שבע - מכבי פ"תhttp://images.one.co.il/images/teams/Logos_55x50/10.Xxx
    הפועל באר-שבע מגיעה למשחק עם מטען של לחץ, למרות החיוכים והשקט התעשייתי ששידר המאמן ברק בכר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק. הקבוצה הדרומית לא כבשה שער בשני משחקיה האחרונים(סה"כ לא כבשה ב-3 מ-5 משחקיה) ובשבוע שעבר הפסידה 1:0 להפועל עכו אחרי שגיאה גדולה של הבלם סוארז עליו גם נמתחה ביקורת אך מעמדו בהרכב איתן. באר-שבע ספגה בדקה ה-14 והיה לה זמן רב כדי לפחות להשוות אך היא כשלה במשימה. הקבוצה של ברק בכר עדיין חסרת צורה ברורה ומשהו לא מתחבר שם. באר-שבע מדורגת במקום ה-7 בלבד עם 7 נקודות, הרבה פחות ממה שהיה לה בשנתיים הקודמות עם אלישע לוי לצורך השוואה(11 נקודות ו-13 נקודות בהתאמה). ובכל-זאת, באר-שבע שיצאה לערב גיבוש כדי לשנות אווירה, בטוחה בעצמה לקראת המשחק מחר. הפרמיירה של אצטדיון טרנר הייתה מאכזבת ומחר הקבוצה תחפש שער ראשון וניצחון כמובן באצטדיון הביתי יחד עם הדחיפה האדירה של הקהל. ברמה המקצועית, באר-שבע תצטרך להסתדר מחר ללא מאור בוזגלו הפצוע. גם בן-שהר ימשיך להיעדר וכנ"ל בן ביטון שיוחלף במתן אוחיון שטרם שיחק העונה. זו צריכה להיות השעה של אליניב ברדה שיחליף את שלומי ארבייטמן ב-11. הוא צריך לכבוש, לתת מספרים מחר כדי להוכיח שמקומו בהרכב. גם נאווקמה, שמאוד לא אהב את העובדה שהצעיר דן ביטון זכה לקרדיט ע"ח במחזור הקודם - יקבל הזדמנות להוכיח מה הוא יודע. ברק בכר אמר לקראת המשחק - "אני לא מרגיש שיש עליהום או אנטי כלפי הקבוצה, ברור שכאשר יש סגל כזה הציפיות הן להבקיע יותר ועדיין לא הצלחנו בזה אך זו רק ההתחלה".

http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1215122.Xxx

הפועל באר-שבע - הרכב משוער: גורש; אוחיון, סוארז, צדק, דוידזאדה; מליקסון, אוגו, הובאן, ראדי, נאווקמה; אליניב ברדה

מכבי פ"ת כבר לא מושלמת. הקבוצה של רב"ש שרשמה את פתיחת העונה הטובה ביותר בתולדותיה כשניצחה בארבעת המחזורים הראשונים בליגת העל(ואפשר לציין גם את הריצה היפה בגביע הטוטו) - רשמה הפסד בכורה העונה כשנכנעה 1:0 בבית לבני-סכנין. 'הניצחון' של הקבוצה ממלאבס היה הקהל כאשר למעלה מ-3000 אוהדים הגיעו לתמוך בקבוצה, לא דבר שגרתי. האוהדים מאמינים בקבוצה וזה גם חשוב. המועדון יארגן הסעה מיוחדת לאלה שרוצים לעשות עם הקבוצה את הדרך דרומה. כעת רב"ש רוצה לחזור למסלול הנצחונות והמשחקים הבאים יהוו אומדן מדויק יותר לשאלה 'לאן הולכת מכבי פ"ת העונה?'. בכל-מקרה, זה יהיה לא פשוט בכלל. מעבר ליתרון האיכותי הברור של באר-שבע ולעובדה שהיא המארחת - מכבי פ"ת הפסידה לקבוצה הדרומית בכל שמונת משחקי הליגה האחרונים. ורב"ש לא ניצחה את באר-שבע גם לא כמאמן הפועל ת"א. המפתח מבחינת מכבי פ"ת הוא משחק ההגנה המעולה שלה, זו הקבוצה שספגה את מספר השערים הנמוך ביותר - שניים בלבד. רב"ש ימשיך לרוץ עם אותו הרכב שגיבש מפתיחת העונה להוציא שינוי אחד, כך לפי האימון המסכם - הקשר הצעיר אייטור מונרוי יחליף את גידי קאניוק, מלך השערים של הקבוצה. איתמר ניצן שיודע שצפויה לו תעסוקה רבה בין הקורות, מכוון גבוה - "אנחנו רוצים לחזור עם כל הנקודות כדי לעמוד במטרות שיש לנו העונה", אמר השוער שמרגיש חוב כלשהו לקבוצה כנראה אחרי הטעות בשבוע שעבר. נאור פסר הפצוע ייעדר בשורות פ"ת שמעבר לכך תגיע עם סגל מלא לחלוטין.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1212673.Xxx

מכבי פ"ת - הרכב משוער: ניצן; אלו, תומא, דוס-סאנטוס, דנינו, חגי גולדברג; מונרוי(קאניוק), פאנקה, מונגונה; עידן שמש ומוחמד כליבאת

Nave אוהב/ת את זה.
  9. Hapoel_Tel_Aviv Member

המשחק של ב"ש נדחה ל20:00 וישודר בסוף.

10. Turgi Guest

״הפועל רעננה - מכבי חיפה: מאז מאי 2014, הירוקים השיגו שני ניצחונות ליגה מחוץ לסמי עופר - אחד מהם באצטדיון בנתניה.

במשפט: תודו שיהיה קצת אירוני אם דווקא שובל גוזלן יבקיע את השער הראשון של מכבי חיפה דווקא מול רעננה.״

זה הגיוני? הציטוט מוואלה...

11. Raulito Madridista

ידוע שהפועל ת"א 'אוהבת' להפגין לוזריות ולבעוט בדלי אבל אני מאוד מקווה שנרשום היום ניצחון שלישי ברציפות ונתקרב לצמרת הגבוהה ולא רק משום שלראשונה העונה שמתי שני נציגים של הפועל בנבחרת החלומות(וינטרה ואנטל). הביטחון של השחקנים השתפר מעט, רואים ניצוצות של כדורגל והשחקנים מאוד בטוחים בעצמם אצל באדיר. מנגד כפר-סבא תגיע עם מוטיבצייה גבוה, יש לה התקפה מסוכנת אבל מדובר בקבוצה חלשה בכל-זאת. אני לא מחפש הצגה אלא ניצחון קטן עם הברקה של אחד הרומנים שלנו. אחד המאפיינים של שחקן צעיר הוא חוסר יציבות ואולי בומבה יהיה היום הכי גרוע על המגרש, זו אופציה. הפועל צריכה לשחק בסבלנות, עם הצטרפות של הרבה שחקנים קדימה, כפר-סבא תשחק אחרת מבני-יהודה וגם להיות תכליתית ליד השער. אני נותן צ'אנס לדודו ביטון עוד שבוע אחד עד שיימאס לי ממנו.

- מכבי נתניה חייבת לקחת את הנקודות בכוח היום נגד בני-יהודה. להיות מרוכזים בהגנה זה חשוב מאוד. בינתיים גם איינוגבה מחלק מתנות. אני לא חושב ששלומי דורה הוא הבעיה בקבוצה הזו, ממש לא. נתניה נמצאת במצב קשה בגלל מזל רע עם הפציעות והיא כמובן משלמת מחיר על העונה הקודמת. מצד שני, כשיש קבוצות בליגה שמוציאות מים מהסלע אז זה מתסכל עבורה.

- האסימון נפל לי לגבי מכבי חיפה בעונה שעברה אחרי ההפסד הביתי 2:0 להפועל רעננה בסמי עופר כאשר ריחמתי על 30 אלף אוהדים שביזבזו את הזמן שלהם והפסידו את הסופר-קלאסיקו הגדול. אחרי המשחק הזה הבנתי שהיא בדרך לעונה מחורבנת. מצפים הפעם מבניון שיסחוב - קשה לי להאמין. רעננה קבוצה קשה והכל יכול לקרות. מצד שני, הרצף השלילי הלא-הגיוני הזה צריך להסתיים מתישהו, אולי חיפה לפחות תכבוש שער.

- מכבי ת"א - הפועל עכו - אולי רגע השפל הגדול ביותר של מכבי ת"א הכושלת של העשור הקודם - היה במגרש הביתי נגד הקבוצה הקטנה של הוכנבוים אז. עכו הגיעה לבלומפילד ודרסה 4:0 את מכבי ת"א בגביע המדינה. ביזיון עצום לצד ההפסד לסנטה קולומה בגביע אופ"א וגם ההדחה נגד בית"ר שמשון. אני מאמין שמכבי תנצח היום, היא תלמד מהטעויות שלה במשחק נגד רעננה. ורמוט וטב"ח יכולים להציג משחק אגפים קטלני. בבלומפילד אני לא חושב שמכבי תשמוט הרבה נקודות והיא בהחלט יכולה לכבוש שער מהיר למרות שמדובר בעבודה מנטאלית קשה.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

20:15*

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

רון עמיקם תוהה על קנקנו של המשחק המרכזי של המחזור, סכנין נגד בית"ר. הוא מציג זווית נוספת ושואל למה בחרו במשחק הזה כמשחק המרכזי היות ומבחינה ספורטיבית אין לו שום ערך(שיקולי רייטינג, בקיצור):

מתי ואיך הפך מפגש בין בני סכנין לבית"ר ירושלים למשחק המרכזי של המחזור? איך קרה שקבוצה שלקחה גביע באופן די מקרי לפני עשר שנים וקבוצה אחרת, שעברה נוצץ מעתידה וההווה שלה מדאיג, הופכים את המפגש ביניהן למשחק המרכזי?
    ולמה התקשורת אשמה? כי במקום לתת למשחק הזה נפח מתאים וענייני בלבד, הערוץ הראשון בוחר בו כמשחק המרכזי, ולא נאמר במשחק בין הפועל ב"ש למכבי פ"ת. אני מדמה בעיני את עמיחי שפיגלר ומוטי איווניר – בחורים שהכדורגל הוא לחם חוקם – מנסים לפרשן משחק שכל ההתרחשויות בו הן ביציע, סביב המגרש ובצירים המובילים אליו.

אין איזה משחק באמת מרתק במחזור להוציא את באר-שבע נגד מכבי פ"ת אבל אין ספק שצריך לחשוב על מה שהוא אומר. כל נושא הקהלים במשחק הזה וגם אווירת המלחמה. זו הזדמנות נוספת לציין כמה הזוי הרקורד של בית"ר נגד סכנין: 6 עונות ללא ניצחון, 7 ללא ניצחון בדוחא

14. DRORIKO Member

לגמרי עם רון(ועם @אמיר ע שכתב דברים באותו הרוח) אם בערוץ הראשון מחפשים "אקשן" אז שכבר ילכו עד הסוף וישדרו בלייב מהקסבה בשכם. אנחנו רוצים לראות כדורגל.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחושה היא בדיוק אותה התחושה שהייתה לי לפני המשחקים נגד הפועל ב"ש ומכבי חיפה בעונה שעברה (הפסדנו 4-0 בשניהם), שאנחנו מגיעים למשחק בלי ראש לכדורגל.

המאמן זנח מוקדם מדי את התכניות המקצועיות שהיו לו לקבוצה בפתיחת העונה וכבר לא יודע מה הוא מצפה מעצמו ומהקבוצה, חדר ההלבשה מפולג, הקהל מפולג, חלק מושכים לכיוון אחד, חלק מושכים לכיוון אחר.
    וגם אם אני שם את זה בצד - ואי אפשר, כי כל הדברים שכתבתי קודם לכן משפיעים - אז אנחנו נגד הקבוצה המנחוסית עלי האדמות (יחד עם הפועל חיפה), שבשנים האחרונות כדי לחלץ ממנה תיקו היינו צריכים להיות טובים ממנה בכמה דרגות, עם פדרו גלבן שבכל פעם שהוא רואה את מכבי נתניה הוא נראה כמו קרלוס טבז וכאילו שזה לא מספיק, אז כל תקשורת הספורט החליטה ליפול על דלה איינוגבה דווקא לפני המשחק נגדנו והוא בטוח ינעל את השער, אם נגיע אליו בכלל. ותוך כדי שאני כותב, אני נזכר באוהד קדוסי, שנראה לי שאם יחסירו מהמאזן שלו את השערים נגד מכבי נתניה יגלחו לו למעלה מ-35% מסך כל השערים שהבקיע. אוי, כמה שזה הולך להיות מדכא. חבל שהקבוצה משחקת בכלל.

yakov_y אוהב/ת את זה.