מחזור 6 בליגת העל: ושוב, תל אביב אדומה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/10/10.

1. שגיא Guest

טוב, אני חושב שברגע זה נגמר האשראי להגנה של מכבי חיפה. שי מיימון פשוט עם טעות של ילד, ממשיך ביכולת הגרועה מאוד שלו. לא אופתע אם נראה את בנאדו עורך בכורה כבר במחצית. מעבר לזה, כמובן שיניב קטן גם כן יעלה במחצית השניה במקום גאדיר או שלומי אזולאי, אלא אם בדקות שנשארו למחצית הזאת נראה איזשהו שינוי.

בינתיים משחק פשוט מחפיר, אף אחד בקבוצה לא נראה טוב. דוחא ממשיך להיות אצטדיון מקולל.

עריכה:
    מזל שגם ההגנה של סכנין מביכה.

שתי בעיטות למסגרת, שני שערים, אחרי יותר מחצי שעה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/10/10
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפוקס של שלומי אזולאי מחזיר את מכבי חיפה למשחק מכלום...וגם עד עכשיו דקה 41, בני סכנין עומדת מצוין על המגרש והכל כמובן: סלובודאן דראפיץ', מאמן שלדעתי לא מוערך מספיק, ולמרות כל השכונה והגועל בהתנהלות של סכנין אני רוצה שיצליחו בשבילו...

חאמד רנאים איזה החמצה....(שוב שי מימון מבשל)

3. קרלס פויול5 Member

שלומי חדש נולד היום רשמית בסכנין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx . עכשיו רק לנצח...

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד זה יותר שער עצמי. אבל יפה שהילד מצליח, רק שלא יגמור כמו ארבייטמן עם כל השנים הרעות שהיו לו ודישוש בגנט אי שם. יהיו לו גם משחקים רעים...לאט לאט.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אחת ההחלטות החכמות בחייך.

6. xavi6 Member

זה גם לא יקרה, כי גם האוהדים מפולגים...

אני כבר מדמיין את המשחק. רק גיא צרפתי עושה משהו, וכל השאר מסתכלים עליו, ומידי פעם, ככה פעם ב, הכדור מגיע לויסה שעושה שטות ומאבד. ראיתי ששניר דורי הורחק אחרי פגיעה ללא כדור. מכות תמיד היו בנינו, לא יעזור. כל דרבי יש מכות, זה חוק.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/10
  7. alexshw Member

יש לנו הגנה ברמה של ליגה לאומית.

8. שגיא Guest

טוב, מחצית נוראית. אמנם עשר הדקות האחרונות היו בשליטה של מכבי חיפה, אבל אני לא חושב שהיינו צריכים לספוג שער בשביל להתעורר. עם קצת יותר ריכוז היה אפשר להפוך את התוצאה עוד לפני המחצית.

למחצית השניה קטן בטח יעלה, אני מעריך שבמקום גאדיר שהיה חלש מאוד. אזולאי ככל הנראה יועבר לאגף ימין וקטן יחזור לתפקיד החופשי.

לא ברור לי למה סילבה נשאר יותר מידי מאחור, כאילו הוא וקולמה משחקים באותו קו. בפעמיים שלוש שהוא עלה למעלה הוא איים על השער. בפעם הראשונה זה הלך לשמיים, בפעם השניה זה נגמר בקרן ובפעם השלישית בעיטה טובה שלו שנעצרה על ידי מאיר כהן. צריך לתמוך יותר בהתקפה ולא לתת לקולמה לתת מסירות סתמיות קדימה.

מעניין אם אלישע לוי יפגין סבלנות כלפי שי מיימון וישאיר אותו על המגרש.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה כמו שציפיתי מסתבכת בסכנין. שי מיימון ממשיך להראות יכולת של בלם מקבוצה תחתית ואני ממשיך לטעון שהוא קודם כל החולייה החלשה ולא קאנוטו. האחרון אולי לא בלם צמרת אפילו בקנה מידה ישראלי, אבל מיימון פשוט חור רציני.

שלומי אזולאי עושה את מה שמבקשים ממנו וזה לכבוש. אני רק יכול לקוות שבמחצית השנייה הקבוצה לפחות מנצחת, אבל כמו שכבר חששתי המשחק הזה יכול ללכת לשני הכיוונים.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק גרוע שלנו,לא מבין למה אלישע מתעקש לפתוח עם גאדיר במשחק חפירות מול סכנין,שים את סולליך שישרוף את האגף,הרבה יותר חכם.
    בכלל קשה למצוא מישהו שאפשר לפרגן לו על משהו במשחק חוץ מלאזולאי על הגול

11. yedidel Member

רחמי על אוהדי הפועל פתח תקווה... באמת שלא מגיע להם.

אבל בהחלט שהגיע הזמן שיתנו לדני לוי בעיטה ויצילו את הקבוצה שלהם... אם הצלחנו להיפטר מז'ינו בטוח שגם הוא ניתן להזזה

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עד מתי שי מימון?
    באמת שאני אחד שלא אוהב לשפוט שחקן בצורה מהירה, אבל כמה אפשר? אלה כבר לא טעויות של יכולת, זה טעיות של שיקול דעת מוטעה, קבלת החלטות נוראית וחוסר ביטחון מוחלט. לא רציתי להגיד את המשפט הזה אבל אין ברירה, מקומו של בנאדו צריך להיות כרגע בהרכב לצידו של קאנוטו.
    מבחינתי, החילופים הדרושים- בנאדו במקום מימון, סולליך במקום גאדיר, קטן במקום סילבה. לשחק מול הקבוצה במקום האחרון בטבלה עם שני קשרים אחוריים נראה לי די מיותר, בטח ובטח כשסכנין תוקפת עם חלוץ חוד בודד.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מסכים, חסכת לי תגובה. עצוב עד כמה ההגנה שלנו חדירה, טעויות של טירונים, לא מתאים לקבוצה שמתיימרת לקרוא תיגר על האליפות. שי מיימון קיבל הצעה להצטרף לאחיו , התברר שהוא עושה בהחלט צחוק מהעבודה.

לגבי מה שקורה ברמת גן, בדרבי של אם המושבות, תנחומיי לאוהדי הפועל פ"ת, שרואים את החרפה הזו על כר הדשא.

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ONE מפרסמים שזה הסוף של מחפוד בהפועל פתח תקווה והוא יפוטר מיד בסוף ההתמודדות.

לא טוב בכלל, הפועל פתח תקווה בניגוד לסכנין היא קבוצה עם פוטנציאל ושבוע הבא הם מגיעים לאצטדיון ההתאשושויות של ליגת העל, וסרמיל.

15. alexshw Member

נפל דבר בכדורגל שלנו.
    אתר אינטרנט(נחשו לבד איזה) מפטר מאמן במחצית.
    :aaarofl: