מחזור 6 בליגת העל: ושוב, תל אביב אדומה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/10/10.

1. alexshw Member

איך שההגנה שלנו נראת, שום דבר לא סולו.
    וחוץ מזה תמיד הולך קשה שם.

ומה מאכזב בתיקו בקריה? אתם צריכים לשמוח, שהצלתם את המשחק בדקה ה - 91.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/10
  2. Number 8 Member

על הדרבי אני אגיב יותר מאוחר אבל אני רק אגיד שאני כבר לא יכול לחכות ומת שהדרבי יגיע... בלי שום קשר לאם אנחנו פייבוריטים או לא, דרבי זה דרבי וכל פעם יש את ההרגשה הזו. רק שיגיע כבר.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

סכנין זוועה, אתם תנצחו שם גם עם דרסיליה ואדורם בהרכב.

התיקו מאכזב כי הובלנו 1-2 ובמשך 20 דקות עד הבירטוזים של הרוש לא הגעתם לשער ואנחנו דווקא היינו עם הזדמנויות מצוינות, אני לפחות מרגיש שברחו לנו 2 נקודות מהידיים והשער של עזריאל עשה צדק גדול.

4. alexshw Member

אז לולא הבירטוזים של מימון וקנוטו לא הייתם מגיעים גם.
    מה זה לולא?
    טעויות, זה חלק מהמשחק.
    ואגב, ההגנה שלכם היא בזיון גדול. הכי גרועה בליגה ביחד עם סכנין.

ולגבי המשחק של מחר:
    מסתמן שאלישע יפתח עם 3 חלוצים ועם סילבה במרכז המגרש.
    נייס.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

גבר.
    ועדיין עם הגנה שהיא ביזיון והחלשה בליגה לא הייתם מבקיעים גם עוד שנתיים אם הרוש לא היה מפשל.
    ההגנה שלכם עם 2 שחקני נבחרת ועוד 2 זרים בהרבה מאוד כסף לא נראיתה יותר טוב משלנו, ואתם נחשבים למועמדים לאליפות ואנחנו קבוצת שולי צמרת, יחי ההבדל הקטן.

6. alexshw Member

אבל לאורך כל העונה עד כה בכל זאת טיפה יותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    נקווה שכשניר יחזור העסק יתייצב טיפה, גם לבלם זר צריך לתת יותר זמן להתאקלם.

7. מכביחיפהזהבדם Member

אלכס, אדרי יותר אשם מקאנוטו בגול השלישי שספגנו.
    במקום לעצור בקלילות את הנגיחה החלשה של בן שושן
    הוא השמיט את הכדור והסוף ידוע

בית''ר במשחק הזה היתה פחות גרועה מאיתנו ואם הם היו מעיזים יותר הם גם היו מנצחים.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחקי השבת:

הפועל אשקלון - הפועל עכו

משחק מאוד מסקרן בין שתי קבוצות שאמורות להיות בתחתית, אבל נכון להיום הם נמצאות הרבה יותר גבוה ממה שכולנו חשבנו. הפועל אשקלון במקום השישי, הפועל עכו במקום העשירי, וזה משחק מפתח עבור שתיהן, ניצחון של אשקלון והיא בורחת לחבורת התחתית. ניצחון של עכו והיא זו שמתקרבת לאשקלון ומתרחקת טיפה מהתחתית. אבל נראה לי שאשקלון היא זו שפייבוריטית פה, מה גם שהיא טרם הפסידה בבית העונה, כמובן שעכו מהצד השני לא ניצחה עדיין העונה. המשחק הזה הוא גם מבחן אמיתי לקהל של אשקלון. אם באו פחות מ-1000 או גירדו את ה-1000 בגלל השעה המוקדמת, מחירים והחום, עכשיו כשיש זרקורים והמחירים נוחים, זה מבחן הבגרות שלהם. פחות מ-2500/3000 צופים משמע ביזיון לקהל האשקלוני. אני מאמין שאשקלון תנצח.

הפועל רמת-גן - מכבי נתניה

הפועל רמת גן פתחה עם מינוס אבל היא כבר מעל לאפס, אומנם מתחת לקו האדום, אבל כבר במצב יותר טוב. במשחק האחרון שלה היא קופחה בקרית שמונה. מכבי נתניה כמוה מגיעה אחרי קיפוח קשה במשחק מול הפועל, בו הפסידה 1:3, אבל אתם יודעים, התוצאה משקרת במשחק הזה, כי נתניה שיחקה טוב, והיתה שווה לפחות נקודה. אחרי מספר משחקים ללא ניצחון זו הזדמנות פז לצעירים של עטר לנצח ולחזור לעניינים של המרכז טבלה/צמרת. אני מאמין שנתניה תנצח.

הפועל חיפה - עירוני קרית שמונה

הפועל חיפה פתחה עם שלוש נצחונות רצופים אבל מאז באו שני הפסדים. קרית שמונה לעומת זאת היא המפתיעה של העונה כשהיא מובילה את הטבלה. על פניו נראה שחיפה תמשיך את המגמה השלילית וקרית שמונה תמשיך ללכת גבוה למעלה, אבל נראה לי שבמשחק הזה, הנקודות יחולקו. וזה יספק את שני הקבוצות.

בני-סכנין - מכבי חיפה

בני סכנין האחרונה בטבלה ומי שנראית כיום המועמדת מספר 1 לירידה, תארח את מכבי חיפה. על פניו? לא כוחות. גם בסגל השחקנים זה לא כוחות אבל אם יש משחק שהוא יכול להיות הפתעה השבת זה המשחק הזה.

הפועל פ"ת - מכבי פ"ת

יהיה משחק בכלל? גם אם כן. סולו 2 מכבי פ"ת.

9. alexshw Member

יומיים כבר אין כרטיסים בקופות, רוצו לראות. כבר שבועיים כולנו בציפיה דרוכה למשחק. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי בדוחא יהיה 8500 אלף לא?

11. alexshw Member

לא אמרתי שזה משחק שמסקרן אוהדים, שהם לא אוהדי הקבוצות.
    גם בגלל ההתנהגות המחירה של הקהל המקומי, לא צפויים הרבה אוהדי חיפה שם.

וחוץ מזה תן לסתלבט מה קרה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

^ מעניין מה היה קורה אם היו מסתלבטים על קבוצתך האהובה, יש לי תחושה שהתגובה הייתה לא רכה.

המחזור הזה לא צפוי. כל המשחקים במחזור הזה, אולי מלבד סכנין-חיפה (למרות שאני לא מזלזל בסכנין באצטדיון דוחא), הם משחקים משולשים. חיפה-ק"ש, אשקלון-עכו, ר"ג-נתניה, אשדוד-ב"ש וכמובן הדרבי - 5 משחקים שבאמת קשה לצפות אותם. גם 3 המשחקים האחרים לא באנקר כמובן. מקווה שהמשחקים יניבו קרבות צמודים והרבה גולים.

13. Raulito Madridista

במשחק מחר ההגנה של מכבי חיפה תיראה טוב יותר גם אם קאנוטו ימשיך לפתוח, משתי סיבות: סכנין פתחה את העונה מאוד חלש והיא מאוד לחוצה לקראת המשחק. שנית, אדריאן סילבה פותח מחר בהרכב לצידו של קולמה. אומנם מדובר במהלך מאולץ שכן ורד וגולסה פצועים - אבל סילבה יותר הגנתי וככה חיפה תיהיה מעט יותר מאוזנת. שלומי אזולאי עם הופעת בכורה בהרכב ובטח מדובר ביום גדול עבורו. לכן גאדיר יחזור לקישור ויוסיף הרבה מהירות. חיפה צריכה להכריע את המשחק הזה גם בלי שירותיו של קטן הפצוע, מוטב לה שינוח עוד שבוע.

אני מאמין שמכבי נתניה תדע להתגבר על הפועל רמת-גן בחוץ למרות שלקבוצה המארחת יש יותר שחקנים מנוסים כמדומני. אם טלקיסקי לא יהיה כשיר אז רמת-גן מאבדת כוח משמעותי עבורה. נתניה בסה"כ עם פתיחת עונה טובה ואסור שהפסד אחד ועוד לאלופת המדינה, יחזיר את הקבוצה של עטר אחורה.

איפה הימים בהם הפועל פ"ת הייתה זו ששלטה במשחקי הדרבים? - רחוקים. נדמה לי שיש להפועל פ"ת רק ניצחון אחד בדרבי בארבע השנים האחרונות. בלי אסוס יהיה לקבוצה קשה מאוד ויהיו לכך השלכות כי הראש של השחקנים כלל לא בכדורגל, ואיך אפשר להיות מפוקסים שיש בעל בית דביל כמו דני לוי? רק יום גדול של ג'וניור ויסה יכול להביא את המפנה. הקבוצה של מחפוד תילחם אבל השאלה אם זה יספיק מול הכישרון העצום של מכבי פ"ת בהתקפה. לדעתי אם מחפוד מפסיד הוא הולך הביתה ובאמת שריחמתי עליו לפני שבועיים כי הנקודות מול מכבי כבר היו בידיים של הקבוצה שלו.

משחק מעניין בין הפועל חיפה לק"ש. אני מחזיק מאוד מהקבוצה של בן-שמעון אבל לא בטוח בכלל שהיא תנצח מחר, נדמה לי שתיקו יושב היטב על המשחק הזה. הפועל חיפה נרגעה אחרי פתיחת עונה טובה וניצן שירזי חייב לעשות שינויים. אבל אם ק"ש תשתולל ותשחק רק עם קשר אחורי אחד זה יהיה טוב עבור הפועל חיפה שאוהבת לשחק על מתפרצות ועובדה שהיא הפסידה לקבוצות שמשחקות בסגנון שלה. בהצלחה לאלרואי כהן, אני מקווה שהוא ישכח מהסיוטים שחווה תחת לואיס פרננדז. מגן עאלק.

14. alexshw Member

תסלבטו, במיוחד על ההגנה.
    היעדר חוש הומור זו בעיה מאוד גדולה.

15. eran levy Member

וזו, כמובן, השערה אישית, שכן אף אחד לא יכול לומר מה היה קורה אם הרוש לא היה מברטז. אולי שחקן אחר היה עושה פשלה, אולי שחקן חיפאי היה מתעלה. חוכמה מאוד קטנה לומר שהכל מושלם ורק בזכות הרוש הבקיעה חיפה. בכל שער יש טעות של אחד או יותר משחקני הקבוצה הסופגת. מה אם? למי אכפת...