מחזור 6 בליגת העל: בית"ר קורעת את ב"ש 4 - 1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏14/10/04.

1. Paolo Maldini שחקן ותיקים

ממתי לעזאזל ניר סביליה פרשן???

2. נדב מיכאלי Member

אחלה פרשן.

3. שגיא Guest

שימו לב לזה - בסביבות הדקה ה70, התוצאה בין מכבי ת"א לנצרת עילית היא 1-1. תמיר כהן כבש בדקה ה57 שער יתרון אחרי טעות איומה של מאיר כהן. אולם בדקה ה65 באה השיוויון מרגלו של חוזה דוארטה.

4. נדב מיכאלי Member

חבל שדוארט'ה לא בבית"ר.
    אחלה חלוץ.
    ומכבי תל אביב קבוצה אפורה,רק לחימה,הם זקוקים לשחקן כמו זוהר בדחיפות

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוף, כשקראתי "גול מ-50 מטר" חשבתי שזו הקפצה מעל השוער אבל ראיתי שכתוב "בבעיטה אדירה" אז קיויתי שסוף סוף גול בבעיטה ישירה מהחצי, אבל התאכזבתי לראות שזו טעות של השוער שיצא לחפש פטריות מחוץ ל- 16 שלו. למרות האכזבה שלי, יופי של גול של ברוכיאן. הייתי אומר לו שגם בקהאם התחיל עם כזה גול נגד שפילד אבל אני לא אגיד כי זה לא קשור בכלל.
    דווקא מהגול של נימני התרשמתי, שער המחזור ללא ספק, גול מדהים עם טכניקה מדהימה, איזה שמאלית יש לו.

6. שגיא Guest

אי אפשר לכבוש גול מ50 מטר אם זה לא טעות של השוער. הכדור צריך לטוס במהירות האור כדי שהשוער לא יספיק לקלוט לאן הוא זז. מן הסתם היה ברור שזו בעיטה שעברה מעל לשוער בגלל שעמד מחוץ לשער. וכמובן שזה עדיין שער נפלא.

ומכבי ת"א שוב לא מצליחה מול נצרת עילית, רק 1-1 משעמם לחניכים של קלינגר, מה יהיה?

7. בית"רי מלידה Member

הגולים של אסולין ונימני היו יפים מאוד.

עם כל הצער שבדבר, קורנפיין ודוד אמסלם הגיעו לנקודה שבה הם ייפרדו מבית"ר - הם תרמו לקבוצה המון, אבל בכושר הנוכחי, מקומם הוא כרגע על הספסל, ולעונה הבאה צריך למצוא מחליפים לגיא סולומון, ואלירן דנין, רצוי מהנוער, ולא מאיזה שבט בניגריה......

המחסור בשני בלמים ראויים צועק לשמיים:

מלבד אינדאללה, גם אינדיו הוא רק צל של עצמו - איטי, ולא חד בכלל.

קאלדיירה יציב וטוב

אלי ששון - איזה כיף לראות אותו שוב משחק, תענוג!

ואחרון אחרון, אבל הכי חביב - " כל תפוח ברוכיאן " ! ! !

8. אלי מתחן Member

ציטוט מהאתר וואן לגביי אירוע משעשע שקרה במחצית הראשונה

9. John Barnes Member

טוב הפתעה זה ממש לא, זה היה צפוי כמו זריחת השמש בבוקר. אין מה לעשות, אין למכבי כלים התקפיים טובים , בעצם יש לנו אבל קלינגר לא משתמש בהם ומשפיל אותם (עובד). חוץ מהחלוצים, כל שחקני ההרכב אפורים, נראה שיש 8 קלינגרים במגרש שנותנים את הנשמה , אבל מה? לא קלטו שם שנשמה לבדה מביאה נצחון בכדורגל צריך גם דבר אחד קטן: כישרון. נשבר לי כבר מלוחמנות היתר וויתור מוחלט על כישרון.

אגב, אני היחד שלא יופתע עם אייאקס תנצח את מכבי 0-1?.

10. beckham the king Member

השוער של נצרת עילית זה אושרי לוי ולא מאיר כהן ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    טעות איומה שלו ועוד אחר כך הוא עשה את עצמו כאילו הוא תמיר כהן פגע בו .. בושה וחרפה כזה שוער לקבוצה מליגת העל :aaarse:

11. Joaquinaldinho Member

מי שמביא לינק להרדה של הגול של אבירם ברוכיאן מהמשחק אתמול נגד הפועל ב"ש הוא מלך. אני בטוח שגם אחרים ירצו לראות את הגול הזה למי שלא ראה, ומי שראה ירצה לראות אותו שוב.

אני יודע שיש איזו דרך להורדת שערים מהמחזור של כל מיני ליגות, אז מי שמביא לינק להורדה שלה גול של ברוכיאן אני יודה לו מאד.

12. אלי מתחן Member

13. מאיר ברד Member

מי לוקח את דקו?

נער הייתי וגם בגרתי, ואני מתקשה להזכר בקבוצה כ"כ חסרת יכולת כמו זו, ולא אין לי בעיית זיכרון.
    הפועל ב"ש עלתה לטדי כאילו רונן חרזי ואוחנה מככבים בחוד של בית"ר ומאחוריהם נמצאים שאלוי ופישונט, או שאולי בכלל בהרצאה הטקטית דיברו על ברצלונה ("אלול, אתה לוקח את דקו,סתיו אתה אישית על רונלדיניו"), מערך כ"כ מעובה בקשרים אחורים וכל כך נטול שחקנים יצירתיים שהכי בלטו בחסרונם שקי חול על קו ה 16, וכפלס"טים על הראשים של אלימלך ושאר החבר'ה מב"ש.
    אם היו לנו שחקני הגנה כ"כ טובים , אם הקישור האחורי המעובה הזה היה כ"כ איכותי? אז אולי היה מקום להכנס למחפורות, רק שברור לחלוטין שעל מנת להגיע למצב מול הפועל ב"ש הנוכחית אתה צריך פעולה התקפית סבירה ולא הרבה יותר מזה, נגד הפועל ת"א, יש גבול לכמה אפשר להתגרות בגורל.
    אז מה הפלא שמאז ימי נינו ברגיג הרשת שלנו לא היתה כזו מחוררת בפתיחת העונה?

וכשבקישור משחקים כ"כ הרבה שחקנים דפנסיבים יוצא שהשחקן הכי פעיל בב"ש בכל הקשור למסירות עומק במחצית הראשונה היה מורדי שוורץ שבעט כדורים ארוכים לכיוונו של אברג'יל מייד לאחר שקלט, שהרי משחק ההתקפה של ב"ש מתבסס על שיטת "רוץ יניב רוץ" .
    שום דבר לא נולד במשחק הזה, את הדברים אפשר היה לראות כמעט בכל המשחקים עד כה, רק שהתוצאות היו אחרות, שוב מתברר שאי אפשר לעבוד על כולם כל הזמן.

ספוטנאי זה הכי אחי.
    בואו נזכר ב 3 המשחקים האחרונים של הפועל ב"ש ובשערים שהיא כבשה : נגד מכבי ת"א היה זה שטראובר שבישל שער לתפארת, נגד הפועל פ"ת היה זה שבחון שהסיט כדור חופשי לא ממש טוב פנימה ונגד בית"ר היה זה נדאללה שהשאיר לניטה (נקודה של אור באפילה, מצד שניכמעט כל זר אצלינו מתחיל ככה ואז הוא מתאקלם, פרטים אצל פמי ואלין) כדור ומשם לרשת, אגב שמישהו יספר לניטה שהסמל של נייקי אותו נישק אחרי הגול הוא לא הסמל של המועדון .

העובדה שאף אחד מהשערים לא הובקע כתולדה של משחק כדורגל מתוכנן לחלוטין אינה מקרית, מכיוון שאין לב"ש משחק מתוכנן, יש מי שיגיד שאין כלים ואני יגיד שגם בכלים שיש לא עושים שימוש מושכל.
    העדרו של שחקן שינהל את משחק ההתקפה של באר שבע במרכז השדה זועקת כבר מספר שבועות, העובדה שבסגל הנוכחי יש רק אחד שיכול אולי לעשות את העבודה הזו גם ידועה, רק שגם החידלון בטדי לא פקח את העיניים של גוטמן, זוהר חוגג נשאר על הספסל, משחק ההתקפה של ב"ש המשיך להראות איום ונורא, ההגנה שלח בית"ר עשתה רק עוד טעות אחת שאותה סולומון לקח.

וכעבור שנה וחצי

לפני שנה וחצי הגיע אלי גוטמן לב"ש ולקח קבוצה עם המון פוטנציאל, כזו שפספסה גביע בצורה מרגיזה שלא לדבר על כך שעם מעט אמונה ושיטה גם יכלה להאבק על האליפות, בשנה שעברה חזרנו ושמענו שוב ושוב את המאמן מדבר על כך שעם כל מאמן אחר הקבוצה הזו יורדת ליגה, בקיץ הוא שחרר לא מעט שחקנים חלקם היו יכולים לתרום במיוחד העונה(רק לי רמיק חסר ?), לא התעקש במיוחד על אסי רחמים, עשה הכנה איומה ונוראה לליגה ועכשיו כשהקבוצה שלו נראית כמו קבוצה לחלוטין לא מאומנת , כזו שאין בה טביעת אצבע של מאמן (או שאולי יש ?) רבותי גוטמן האיש שהגיע לכאן על מנת לקחת את הקבוצה מדרגה אחת או שתיים קדימה מדבר על כך שהוא לא בטוח שהפועל ב"ש יכולה לשרוד בליגה, מישהו עדיין צריך להסביר כמה גדול ומהדהד הכישלון ?

ובניגוד לזרם .

אני יודע שעכשיו זה אין לרדת על מורדי שוורץ לטעון שהוא לא מספיק טוב ולהזכיר אותו ואת סונרה בנשימה אחת, מדובר בשטות ממדרגה ראשונה .
    נכון שלא נעים לחטוף גול כזה, בטח ובטח שהגול הזה גמר את המשחק רק שמה לעשות וגם בליגות יותר איכותיות משלנו ראיתי שוערים (כולל את איקר קאסיאס של מדריד) סופגים כאלו שערים, אגב כדאי מאוד לתת לברוכיאן את הקרדיט על הפעולה המאוד חכמה, אני יודע שזה ישמע מצחיק אבל למעט השער הזה היה לשוורץ משחק סביר לחלוטין.

14. אלי מתחן Member

העיקר כולם אומרים שעשינו עוול לגוטמן, הרי הוא לא בונקריסט...

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

האשם היחיד בהפסד אתמול הוא אלי גוטמן.
    שהיום, סיים את תפקידו במועדון(תודה לאל).
    http://img28.exs.cx/img28/5820/5175.Xxx