מחזור 6 בליגת העל: בית"ר י-ם מנצחת את הפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏18/10/13.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מסתנוור מהמחצית הזאת.
    עדיין אין לנו התקפה אלא רק חן עזרא אחד.
    מכבי פתח תקווה פשוט הקבוצה החלשה ביותר בליגה, או לפחות בין החלשות ביותר.

שבוע הבא הדרבי ולאחר מכן הפועל רעננה. חובה להוציא 9/9 בשלושת המשחקים האלו.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי, גם מול קונוסים לא תמיד קל לשחק...בוא נקווה שנסיים את המשחק הזה מהר מבלי לספוג. נכון, יש הרבה מה לתקן, אבל אני כבר מרוצה שאנחנו מובילים 2-0 במחצית...

3. קשר שמאלי Member

שיימן שחקן יותר אנמי ואדיש משלומי אזולאי
    שראנוב עם עוד יציאה הזויה

4. EuropeGuy Member

הפועל באר שבע איבדו את הראש,
    צהוב שני ואדום למרקוביץ', עכשיו אדום ישיר לסוארז, נשארים עם 9 שחקנים בפיגור 2-0.
    משחק רע של באר שבע לפחות בדקות שראיתי, והבנתי שלא היה שונה כ"כ בדקות שלפני כן.

אי אפשר לסחוב את הנס הזה לאורך זמן כשהיכולת לא מספיק טובה, הפתיחה המושלמת היתה רומנטית ונהדרת אבל לא שיקפה את היכולת.

5. Don Joan Roman Member

מה קרה היום עם שחקני ליגת העל? כמה אדומים במחזור אחד, לפחות שניי מהם מכוערים מאוד.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

גלבאן גם איבד את העשתונות עם בעיטה ללא כדור בידין.

7. EuropeGuy Member

צריך להוציא חוק לבטל ראיונות עם מאמנים לאחר משחק.
    כל כך הרבה קלישאות ומשפטים רובוטיים מהבית, חבל על המילים שיראיינו מישהו מהקהל, יותר מעניין.

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/13
  8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפסד מוצדק לחלוטין לקבוצה שהיא לא פחות טובה מאיתנו, כנראה טובה יותר. לקרית שמונה יש שחקנים נפלאים בהתקפה, בראשות מנגה, לא יכולנו להם.
    משחק חלש של כל מערכי הקבוצה, לדג'אני ובוזגלו שנוראיים מתחילת העונה הצטרפו גם אראל וביטון שהיו גרועים ביותר. הפסד לקבוצה עדיפה, צריך להרים את השחקנים ולנסות להוציא משהו טוב מאשדוד שגם היא קבוצה חזקה.
    צריך לקנוס את סוארז ולהעיף אותו ליציע אחרי שנטש את הקבוצה והשאיר אותה עם חור בעייתי מאוד לשבוע הבא, חוסר אחריות מגעילה.

9. LIVERPOOL87 Member

הפועל חיפה הקבוצה החלשה בליגה רחוקה 3 נקודות מבאר שבע.
    הרכש הנוצץ שלכם ו"היהלום" במרכז גל הראל לא יותר טוב משום שחקן במרכז השדה של הפועל חיפה.
    לא שאני חושב ששלומי דורה בנה קבוצה רצינית השנה, אבל באר שבע לא יותר טובה ואני בטוח שהקבוצות יהיו צמודות בסיום העונה במרכז טבלה.

10. alexshw Member

אין ממה להתלהב
    כן שבירת רצפים שליליים זה חשוב מאוד ואולי עצרנו את כדור השלג, אבל מלבד עזרא עדיין אין לנו שום דבר בהתקפה.
    אם רוצים להשיג משהו עונה, אנחנו צריכים להיות קבוצה מגוונת בה יותר שחקנים יכולים לתרום בהתקפה.
    אציין את ידין שהיה מעל כולם ומקווה שיהיה כשיר לפחות לדרבי.
    פרט לכך קטן המשיך להיות אוויר, ראיוס מסוכן בעיקר ממצבים נייחים, גולסה בעט למסגרת וזה נחשב התקדמות.
    תורג'מן לא שחקן כדורגל ומשומר צריך לפרוש מכדורגל.
    בקיצור לא משהו שלא ידענו.

הקבוצה הזו חייבת שינוי גדול מאוד בהתקפה והטעויות שאריק עשה בחודשים האחרונים קשות מאוד.
    כמו שאני מכיר את הקבוצה יצאו לחגיגות ויגנבו דעת.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי הרבה מה להגיד על מכבי חיפה. אני שמח שעשינו את המשחק הזה לקל, אבל ללא ספק שמול פאוק ובדרבי אסור לנו לזלזל ביריבה. אני רחוק מלהיות משוכנע שבנאדו הוא האיש שיוביל אותנו בחזרה לאליפות. לדעתי הקבוצה הזאת קמה ונופלת על היכולת של עזרא. לטוב או לרע, כשהוא בעניינים דברים קורים. קטן וראיוס באמת לא תרמו היום הרבה. מי שהפתיע אותי היום במשחקו היה דווקא פיליאבסקי. אני רק חושש שבנאדו שוב יחזיר את קינן להרכב...

בקיצור, 3 נק' בכיס, אבל יותר מזה אין הרבה מה להגיד.

12. EuropeGuy Member

איך אפשר להסביר את היכולת האפרורית של ראיו?
    הוא התחיל מדהים, אבל מאז השניים שלושה המשחקים הראשונים הוא נראה סטטי ולפרקים אפילו מזכיר קצת את גונסאלו גארסיה בתסכול שלו (סוגים שונים של אנשים). בחלק מהמקרים הוא לא מורגש כי הפעולות שלו פשוט לא מספיק טובות.

אפשר להאשים את בנאדו בזה שייבש אותו מאחור מתחילת העונה, אבל אין ספק ששחקן עם כישורים כמו שלו יכול לתת הרבה יותר. משהו עובר עליו, וזה מתחיל בזה ששחקנים פותחים לו קווי מסירה והוא מפספס סיטואציות שבתחילת העונה הוא זה שראה לפני כולם. חבל לי עליו כי הוא לא סתם עוד שחקן.

13. Raulito Madridista

אין ספק שמכבי פ"ת היא האקמול של הליגה. בית"ר רשמה נגדה ניצחון בכורה, אנחנו נראינו נגדה כמו קבוצת כדורגל וגם היום חיפה קטעה את הרצף השלילי עם שלישייה קלילה. שער כמו שכבש חן עזרא היום רק עוד שחקן אחד בארץ מסוגל להבקיע - טל בן-חיים ממכבי. שילוב של מהירות וטכניקה. פ"ת שבאה להחנות את האוטובוס ברחבה - נענשה דווקא בפעם היחידה שניסתה לצאת קדימה - אירוני משהו. גם ידין היה טוב בשורות מכבי חיפה. ומשומר בדקה האחרונה במקום למסור רוחב כמו בן-אדם(נדמה לי לאבוחצירא) מנסה לבעוט או לא יודע מה. מתסכל גם לא בתור אוהד מכבי חיפה אלא סתם 'אוהד כדורגל'.

הרבה עצבים בסיום בין באר-שבע לק"ש. הקהל קילל את אלון יפת וזה אולי דוחק הצידה את היכולת הגרועה של באר-שבע שספגה הפסד בכורה - אבל האמת שההחלטות היו מוצדקות. סוארז התנהג כאילו הוא בשכונה. היה ברור שההפסד יגיע מתישהו, רק מצער מבחינת באר-שבע שזה קורה בבית ושהקבוצה נראתה חסרת אונים. ק"ש לא נכנסה לעונה הזו עד עכשיו ואולי הניצחון הזה יוציא אותה לדרך חדשה.

ובקצרה: בני-יהודה ממשיכה ליפול, הפסד חמישי רצוף לקשטן! נראה לי שמאז תחילת הקריירה שלו הוא לא התמודד עם תוצאות כאלה. בני-יהודה לא תילחם נגד היריבה אבל הסגל מאוד בינוני והקהל לא תומך בקבוצה; בקיץ אמרתי שסכנין בנתה קבוצה טובה. כליבאת', מוגרבי, גזל, קאסום, החבר'ה הספרדים למרות שלא משחקים יותר מדי - הסגל טוב וגם המאמן בסדר. ובכל-מקרה הם מפתיעים מאוד עד עכשיו. הקבוצה היחידה בארץ שלא הפסידה פרט למכבי. ועל אשדוד תמיד אמרנו שהיא פותחת טוב. חוץ מהניצחון על חיפה - כלום.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הקהל קילל את אלון יפת כי צריך לקלל מישהו.. יפת היה מצויין, ממקום מושבי לא ראיתי כל כך את הצהוב השני למרקוביץ', אבל עם סוארז הוא צדק בהחלט, יפת היה טוב, אנחנו היינו חלשים.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי ההסבר מאד פשוט. מצד אחד יש לראיו את קטן, מצד שני את עזרא. ראיו שחקן כשרוני ויצירתי, אבל אין מספיק כדורים לכולם. מבחינתי זה כל ההסבר.