מחזור 6 בליגה העל: 2:2 מרתק בין בית"ר להפועל פ"ת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏17/10/08.

1. אלי מתחן Member

את בן יוסף גם הייתי מכניס לרשימה, והנה חסכת 2 מיליון דולר לעונה ולא פגעת בחוזק של המועדון.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני לא מבין את האנשים שיושבים בחראלטון ומשבצים משחקים,
    מאוד חבל לי שהדרבי של פתח תקווה לא ישודר, אמרתי את זה ואני אחזור על זה שוב ...
    כי בכל אופן, הדרבי הפתח תקוואי הוא הדרבי העירוני היחיד בליגת העל שאיננו תל אביבי,

בטרום עונת 2008/09, כשהיתה הגרלת משחקי ליגת העל, צפיתי במשחקי המחזור השביעי ותהיתי לעצמי שכנראה לא ישדרו את הדרבי הפתח תקוואי,
    כי חשבתי לעצמי שמכבי פ"ת תמשיך להציג יכולת חלשה ולהיאבק בתחתית כמו אשתקד ושהפועל פ"ת
    לא תצליח להוציא תוצאות מרשימות שימקמו אותה באמצע טבלה עם כדורגל מדהים שהיא מציגה.

ודווקא עכשיו, כאשר הקבוצות נמצאות בכושר מעולה וצפוי להיות משחק לא רע עם אווירה נפלאה ביציעים, החליטו לא לשדר את המשחק.

יסלחו לי אוהדי נתניה, אף על פי שהקבוצה מהשרון ממוקמת במקום השני עם אותן נקודות כמו מכבי חיפה אשר במקום הראשון,
    אני לא חושב שהמשחק בוינטר עדיף על הדרבי הפתח תקוואי ... אבל כל אחד והשיקולים שלו, בכל אופן חבל.

3. Macaclister Member

לבית"ר ירושלים יש פשוט חומר שחקנים גרוע (חוץ מכמה שחקנים בודדים).
    יואב זיו? כל קשר בינו לבין עמדת המגן מקרי בהחלט. בנאדו וגרשון? איטיים,עייפים,שבעים,מבוגרים.
    עידן טל? גמר את הסוס,הצל של העונות הגדולות שלו. זנדברג ובואטנג? שבעים ולא מרוצים.
    תמוז? איטי להחריד,הפלופ נחשף. טברטקו קאלה? שוער חלש ופזיז,שאפילו בליגה כבר לא פותח. אלבארס? לא מאותגר ושבע,ניכר לעין שאין לו מוטיבציה להצליח.

לעומת זאת,יש 3 שחקנים מצויינים בבית"ר-פרננדס,ברוכיאן,ויצחקי.
    אלו שונים מהשאר,אבל פשוט לא יכולים לסחוב את הקבוצה על גבם.

תוסיפו לכל זה את המשבר הכלכלי החמור של גאידמק,העובדה שהוא לא הולך להבחר לראשות עיריית ירושלים בשנים הקרובות,ותקבלו את הסיבה לקריסתו של המוצר הפאתטי שנקרא בית"ר ירושלים.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כשאתה מדבר על האוירה הנפלאה אתה כולל את ה 3000 שיגיעו מצד הפועל ועוד ה 23 שיגיעו ממכבי? אוירה מדהימה אין ספק.

מה שכן, אני מסכים שבשל היכולת של שתי הקבוצות עד כה העונה, לדעתי שתיהן סוג של הפתעת העונה, היה מקום לשדר אותן. שתי קבוצות שעד כה משחקות בסך הכל כדורגל די חיובי, ובכל זאת יש כאן דרבי. אולי לא הכי נוצץ, אולי לא עם הקהל המדהים שיש בדרבים של תל אביב, אך עדיין. לא יודע, יש לי תחושה שלא יאחר הזמן שנשמע את לוזון מתלונן על כך.

5. coxa Member

אין תרבות ספורט בארץ. הכל כסף ואינטרסים אישיים וחבל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/08