מחזור 5... תחזיות, הערכות, עדכונים, סיכומים...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏9/9/02.

1. אנונימי Guest

אין ספק שליברפול לוזרים, אחרי שהם משמיטים 2-0.... בכלל מחזור מלא הפתעות: ליברפול עושה 2-2, מנצ'סטר וניוקאסל מפדיסות בבית, פולהאם הופכת 0-2 ל3-2 מול מולית הטבלה טוטנהאם, וכמובן צ'לסי הבלתי צפויה עושה מהפך מרשים ברשות זולה ומנצחת 3-2.

2. RE-QL Member

למה משחקים מגעיל? ליברפול משחקים כדורגל יפה מאוד הכי יפה אולי בליגה אבל הם מגיעים למצבים אבל מחמיצים שוב ושוב! :evil: זה מאוד מעצבן אבל לפחות זה ידוע שזה לא ישאר כל העונה כי הם משחקים טוב מאוד
    פעם שלישית רצוף שליברפול שומטת יתרון 2-1 בדקה ה-90! פעם שניה ברציפות שהם מובילים 2-0 ומאבדים את היתרון הזה!!!

3. אנונימי Guest

אני בביצפר כרגע, דאייר כאן לידי מתעצבן וחוטף קריזה (במיוחד כי אלן סמית', האול אראונד פלייר המושלם הבקיע את השער שסיים סופית את הסיפור).

4. RE-QL Member

חחחחח איזה דפוקים אתם!
    למה לא התחברת למשתמש שלך משם וזהו?
    ואני סיימתי היום ב-11!!!!!

5. AFC Member

בגלל הריב שלנו כל דיון אתה הולך להגיב כמו אדם ללא שכל?
    כמו מישהו שפשוט מנסה לעצבן אותי ולא מצליח?
    אולי כדאי לך פשוט לשתוק?
    עדיף לשתוק ולהיחשב טיפש, מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח שזה נכון.

ליברפול והיונייטד פשוט נותנות לארסנל אליפות, מאכילות חרא את בארסהפאן ואת אוהדי היונייטד המסכנים, שכל העונה ברברו וקשקשו איך הקבוצה שלם יותר טובה וכמה אליפויות היא לקחה ואיך היא תמשיך לזכות באליפויות לנצח, אז כמו שאמרתי - אין על ארסנל.

היונייטד לא מצליחים לנצח באולד טראפורד את בולטון וממשיכים עונה איומה, ליברפול עושה בדיוק מה שציפיתי ממנה עם הקבוצה האפורה שלהם וארסנל? ארסנל שלי? מדלגת על מנצ'סטר סיטי.
    אני רוצה להגיד תודה לכל אוהדי היונייטד שאין להם מושג בכדורגל אנגלי (לא כולם), שנתנו לי להנות מהרגע הזה (ולצחוק כשאמרו שהאחים נוויל הם המגינים הטובים בעולם).

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שאמר לך את זה בטח אמר לך את זה מלפני הרבה שנים אז שהם נחשבו משהו..
    היום...היום הם סתם מגינים..לא יודע אם הם אפילו מתאימים כבר לקבוצה צמרת באנגליה..
    בטח לא לנבחרת..

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו מסוים טען את זה לפני בערך שבועיים...

ונייג'ל שמן עצוווווום!!!!
    אלן סמית' הוא שחקן כל כך גרוע, זה לא יאמן... זה משגע אותי שכולם מתלהבים ממנו...
    הם הורגים אותי הניוקאסל האלה, שולה אמאובי מאכזב... אבל אל תדגאו - עם יכולת כזו נגיע רחוק!

8. RE-QL Member

אנ ילא ראיתי את כל המשחק רק חלק מהמחצית הראשונה ואני חייב לומר שדווקא אנאובי הוא אחד מאלה שיותר הרשימו אותי במשחק

9. RE-QL Member

יולי יולי תפסיק עם התמונות האלה!!! אני אמשיך למחוק לך את ההודעות האלה לפחות תכתוב משהו עם התמונה במקום רק לשים אותה

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני ראיתי את המחצית הראשונה והתרשמתי מאמואבי הוא אחלה שחקן..

11. Reyes Member

בקהאם התנצל על הטעות שלו שהביאה לספיגת שער הניצחון של בולטון באולד טרפורד. מנצ'סטר לא משחקים טוב, בקצב הזה גם חיפה ינצחו אותם.

ויירה על ברקוביץ': הוא כמו ילדה קטנה, זאת לא פעם ראשונה שהוא עושה את זה (הצגות)...

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

היחיד שהוא בכיין זה ויירה!!מגיע לו אתמול על הכניסה היה אדום!!
    הוא כל הזמן מתבכיין על זה שנותנים לו צהובים אבל זה בעצם מגיע לו כי הוא שחקן שעושה עבירות גסות..
    אבל זה היה מאוד מצחיק לראות גמד כמו ברקו בא אל ענק כמו ויירה ומאיים עליו..חח..
    תגידו מה זה הקיא הזה שיש לויירה על החולצה?זה מן קמע כזה?

13. Julian Joachim Member

לא היה לנו כוח לחכות עד שהאינטרנט האיטי של ביצפר יתחבר...

אז הנה סיכום המשחק:

לידס פתחה בהרכב הבא, שהולך ומסתמן כהרכב שיוביל את לידס לפחות עד חזרתו של פאולר מהפציעה:

רובינסון; מילס, הארט, מתיאו ווודגייט; דאקור, בארמבי ובוייאר; קיואל, סמית' ווידוקה.

ניוקאסל פתחה בהרכב הבא, שהוא לא האופטימלי שלה לטעמי, אבל הוא גם כן חזק:

גיבן; יוז, ברנארד (אפס!), או'בראיין וברמבל (מאכזב מאוד); ספיד, דאייר, רובר וסולאנו; אמאובי ושירר.

המשחק נפתח בדיוק כמו המשחק הקודם בין שתי הקבוצות, בסט. ג'יימס'ס פארק בשנה שעברה. שער מהיר מאוד של האורחים האדירים, מרגליו של וידוקה הכלל לא גוץ וניוקאסל בהלם. השער הובקע לאחר בישול של קיואל, שקיבל את הכדור בעמדה חוקית לחלוטין, אך לפי הטלוויזיה וידוקה, שכבש את השער לבסוף היה בנבדל פאסיבי ברגע המסירה לקיואל. בכל מקרה, לי לא אכפת, העיקר שהכדור היה ברשת. כיסוי גרוע מאוד של ברמבל ואו'בראיין וחולשה מדהימה של יוז מול קיואל באגף.

לאחר מכן לידס לא ירדה ישר לבונקר, אלא המשיכה ותקפה, עד סביבות הדקה ה 15, אז הם נרגעו ואפשרו לניוקאסל לתקוף.

כדורים מסוכנים של סולאנו, ברנארד, רובר (פעמיים), דאייר (בעיטה נוראית), שולה אמאובי (שתי נגיחות נוראיות החוצה ועוד אינספור החמצות, כולל החמצת המשחק, כשהוא מעביר את הכדור כלכך חלש בין הרגליים של וודגייש ומאפשר לרובינסון המצויין להגיע אל הכדור על קו השער בקצות האצבעות, או'בראיין (נגיחה החוצה, גם כן החמצה גדולה) ועוד ועוד. משחק מצויין של רובינסון, שעצר כל כדור, ומה שהוא לא עצר, ההגנה עצרה. משחק טוב מאוד של מילס, שסחט גם שני כרטיסים צהובים, וקיבל רק אחד :wink: ...

לקראת הסיום לידס יוצאת לעוד התקפה, מקבלת קרן, ועוד קרן, ומילס ממשיך לסחוט שם הוצאות חוץ וקרנות, עד שמאחת הקרנות נוצרת ערבוביה ברחבה, שבסופה סמית' המצויין בועט כדור יפהפה לפינה הרחוקה בערך מ12 מטר. בנקודה הזאת הכל היה ברור, המשחק נגמר, ודאייר הולך לסבול מחר בביצפר...

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

14. RE-QL Member

זה לכל החולצות של ארסנל זה לא קיא או זעה או כלום זה סתם הדפסה מוזרה של משהו כבר דיברנו על זה לפני הרבה זמן

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אני דווקא ראיתי את זה אצל כמה שחקנים לא אצל כולם וזה נראה כמו משהו רטוב כזה..
    לא כמו הדפסה..אתה בטוח שזה הדפסה?