מחזור 5: ריאל נתקעת בלבאנטה ובארסה מנצחת בבילבאו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/9/10.

1. Jose Mourinho Member

תלוי איך אתה מגדיר "כושר נוראי". טרזגה מאז ומתמיד לא עשה כמעט שום דבר מלבד לכבוש בכמויות(לפעמים הוא גם היה חלוץ ציר/פיבוט והוריד כדורים לחבריו). אני מקווה מאוד שלא ציפית ממנו להתחיל לעבור שחקנים, לרוץ על הקו ולהרים או רחמנא לצלן, לבעוט מרחוק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/9/10
  2. riquelme1 Member

חוץ מיזה כמו שאמרת שטרזגה כל הקרירה שלו לא היה חלוץ של טכניקה גבוהה או שליטה בכדור, אלא חלוץ של מיקום, כוח, ובעיקר סקורר ענק ומיקום נדיר ברחבה, הוא ממש לא בכושר נוראי.

נגד בארסה הוא נתן משחק מעולה, וגם היום ובמשחקים הקודמים הוא היה טוב, חוץ מיזה שמדובר בשחקן בן 33, שהגיע לליגה חדשה ולקבוצה קטנה, לפי דעתי הוא עושה את העבודה שלו בצורה טובה, ממש לא כושר נוראי.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/10
  3. noamvcf Member

לא,ממש לא ציפיתי את זה ממנו אבל בכללי הוא פשוט לא בכושר טוב. ואני לא מאשים אותו,היו לו כמה פציעות לא קלות בשנים האחרונות והוא גם כבר לא ילד. זה שחקן שאני מאוד אוהב אבל אין מה לעשות והוא כבר לא מה שהיה פעם.נגד בארסה הייתה לו החמצה נוראית שהוא בעט לאמצע ופגע בפיקה במקום לשים את זה בצורה פשוטה באחת הפינות. אני חושב שהוא בא יותר בגלל השם ופחות בגלל היכולת

אלברז פוטר ובמקומו יגיע גאורגיו מנסנו,המאמן לשעבר של מאיורקה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/10
  4. riquelme1 Member

מהפך ענק של ויאיראל תוך 2 דקות, מאלגה הובילה משער של אליסאו, אבל ויאריאל הופכת את התוצאה משערים של קאסורלה ורוסי.

אחלה משחק בינתיים, ניצחון וויאריאל עוקפת את אתלטיוק.

יש לנו כבר שער עונה, השער השלישי של קאסורלה פשוט מדהים, מהלך מושלם וסיומת אדירה, צמד לקאסורלה.

3-2 והמשחק רק בדקה ה30, פשוט נפלא.

נערך לאחרונה ב: ‏28/9/10
  5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק נכנסתי לראות ת'תוצאה ואני בהלם מזה ש 3-2 לויאריאל אחרי 33 דקות..

יש לינק למשחק??

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יותר אהבתי את השער של רוסי. וגולאסו של אליסאו. אבל יזכרו את המשחק בגלל ההצגה של מרצ'נה. אחת מני רבות בקריירה הארוכה שלו. אבל הפעם היא נעשתה על אליסאו שלפני חצי שנה שיחק אותה מול רייס. אני שמח שזה חזר לו.
    אגב, רייס יושעה למשחק אחד בלבד. כרגיל, כששופט המשחק טועה עם אדום ישיר, הוא מקבל חצי גיבוי.

7. riquelme1 Member

מרצ'נה תמיד היה שחקן דוחה, אומנם נשמה אבל פרובקטור וכסחן מהשורה הראשונה, לכל אוהדי ולנסיה שבכו שהוא עזב, אין לכם מה להצטער, קוסה עדיף עליו, ובינתיים מרצ'נה בויאריאל רחוק מלהיות גדול, ההגנה שלהם די חדירה.

8. ValenciaCF Member

השאלה היא אם גם נבארו עדיף עליו ....