מחזור 5: ריאל נתקעת בלבאנטה ובארסה מנצחת בבילבאו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/9/10.

1. Carlo Zampa Member

נראה לי זה בשביל לתת לבוסקטס כמה שיותר דקות מבלי שישב לך ממורמר על הספסל וגם כי טורה הכניס לקבוצה המון כסף מהמכירה שלו(מה שקייטה לא יכל לעשות).
    בוסקטס פשוט קשר אחורי קטלני, חוץ מזה שהוא שחקן דוחה עם כל ההצגות שלו.

2. xavi6 Member

אני מבקש, הדיונים האלה חסרי טעם. לא משנה כמה יפרקו שחקן ברצלונה-הוא אשם. אז שוב, ללא ספק רוסל שילם לכל השופטים בליגה. למד משהו מיובה...

http://www.youtube.com/watch?v=0LwThN5ozZI...layer_embedded#!

לא רק הוא. גם פרז למד משהו מיובה. הוא שילם לקוון, ללא ספק בכלל!

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/10
  3. Raulito Madridista

שער המארקה הבוקר: "כאן לא מבקיעים". פתיחת העונה הדלה ביותר של ריאל מדריד בהיסטוריה מבחינת הכיבושים(6) בסיום המחזור החמישי בטבלה. באמת צריך להרחיב על זה? גם ריאל מדריד של קאפלו שיחקה כמו פח אשפה במשך משחקים רבים, אבל היו כמה הבדלים. ואן-ניסטלרוי היה עושה גול מרבע מצב והיגואין בינתיים מתעקש להחמיץ; אז הייתה את המנהיגות של ראול והיום אף-אחד לא ממלא את החסר, מה כבר איקר יכול לעשות כשהוא רחוק מהמתרחש ואלונסו לא עושה מספיק; גוטי היה משנה את המשחק עם מסירת עומק ובינתיים ריאל לא מוצאת פליימקר; ריאל החליקה לא מעט אך ברצלונה עשתה שטויות אף היא. בארסה של השנה לא תסיים עם 99 נקודות שוב, אך היא תעבור את ה-85 בוודאות; דבר נוסף - בתחילת העונה כשהקבוצה הייתה לא מחוברת, ריאל פגשה קבוצות ששיחקו נגדה התקפי כמו אתלטיקו מדריד בדרבי או ברצלונה בסופר-קלאסיקו, וזה הקל את החיים. אני לא מצפה מאוזיל לשחק כאילו הוא כאן כבר כמה שנים, אני גם נותן זמן לדי-מאריה וסבלני כלפי חדיירה. אלו שצריכים למשוך את הקבוצה כשאין עוד חיבור הם רונאלדו והיגואין מן הסתם.

לא הגיע אתמול אדום לאמורבייטה ויכול להיות שזה נטה את הכף משמעותית לטובת בארסה. אבל למי יש כוח להתלונן על זה? וגם ככה לדעתי בארסה הייתה מוצאת את הכוחות לנצח את המשחק הלא-פשוט הזה. בשורה התחתונה - פרט למפלה מול הרקולס - בארסה משחקת טוב והיא התגברה על עוד מוקש קשה בניגוד לריאל מדריד הצולעת. תוך כמה ימים היא גם תשתלט על המקום הראשון. בנוגע לאדום של ויאה - יש לו לפעמים את ההבזקים האלה של מן ערסיות, ואל תגידו שהוא לא נראה כמו ערס.

* לפי המארקה פיליפה לואיס יערוך היום הופעת בכורה באתלטיקו מדריד במשחק הביתי נגד סראגוסה. אגווארו מנגד עדיין פצוע והוא מחוץ לסגל.
    * משחק מאוד מעניין בין הרקולס לסביליה, במידה והאורחת(עדיין ללא חסוס נאבאס) תפסיד אז אני בספק אם אנטוניו אלוורז יהיה המאמן גם במשחק הבא.
    * משחק לא קל מחר לויאריאל אצל מאלגה אך שווה לה להתאמץ כי ניצחון והיא תיהיה השנייה בטבלה על חשבונה של ברצלונה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/10
  4. xavi6 Member

וייה הכי ערס בעולם, אבל ערס גבר. אני מעדיף ערס מאשר בן **** כמו אלבס או פיקה. ערס שמרביץ מתוך סיבה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

סה"כ אני שמח על האדום שלו. שישחרר אגרסיות, עצבים, הוא יגיע למשחק הבא מאופס פי 5.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

רכש לא טוב של ברסלונה. אדריאנו יותר מתאים לחבורת הפרובוקטורים שלכם.

6. xavi6 Member

בסדר שתוק יא חפרן, עדיין לא התמודדת עם ההפסד? כאילו שאצלכם כולם שיא התמימות. רייס ממש בחור הגון.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/10
  7. noamvcf Member

2-0 להרקולס על סביליה מצמד של החלוץ דויד טרזגה!!
    הראשון היה בפנדל ואני מניח שהשני היה דחיקה כי טרזגה פשוט בכושר נוראי. אני אישית לא כזה מופתע מהתוצאה,סביליה פשוט לא נראים טוב.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב למשחק:

דה חאה-פליפה לויס,דומינגז,גודין,פראה-אסונסאו,טיאגו,רייס,סימאו-דייגו קוסטה,פורלאן

פליפה לויס פותח וזאת ההזדמנות שלו לתפוס מקום בהרכב..טיאגו פותח במקום ראול גארסיה אולי בשביל לשמור אותו לחמישי או שהוא רוצה התקפה התקפה התקפה מהשניה הראשונה..

לעבור את המשחק הזה בהצלחה ועם 3 נק' מקווה בלי סיבוכים מיותרים

9. Raulito Madridista

הרקולס - סביליה 0:2

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2010/09/26/futbol/1adivision/1285431810_extras_portada_0.Xxx

סביליה פתחה טוב יותר את המשחק ובדקה השישית אקוסטה כמעט כבש, אבל בדקה ה-21 זוקורה ביצע עבירה מטופשת ברחבה על טיאגו גומז (מעניין מה יש לעמי להגיד על זה) ואז הרקולס קיבלה פנדל וזה באמת שטויות בשביל טרזגה לזרוק את השוער לפינה אחת ולתקוע את הכדור בפינה השנייה. דקה 33 - קאפל כמעט משווה עבור סביליה אך קאלאטאיוד הקדים אותו ביציאה מצויינת. חמש דקות אחר-כך הגיע העונש עבור סביליה. דרנטה התגבר בקלות על דאבו, הרים לרחבה, ההגנה לא הרחיקה ובסוף טרזגה דחק את השני בכדור רוחב. בדקה ה-56 פאלופ מנע מתבוסה מסביליה. נגרדו שנכנס כמחליף רק במחצית השנייה באקט לא ברור, לא הצליח לצמק למרות שהגיע להזדמנויות. גם קירגאיני פתח על הספסל והוא לא שותף בכלל. אנטוניו אלוורז קרוב מאוד לסיים את תפקידו בסביליה(הוא לא היה יכול לבחור עיתוי גרוע יותר להפסד הבכורה של סביליה העונה) ולא לחינם במארקה רשמו - "הצמד של טרזגה שם את החבל על הצוואר של אנטוניו אלוורז". וחזרה להרקולס - ניצחון ביתי ראשון העונה לקבוצה הזאת ומגיע להם לאוהדים האלה שחיכו כל-כך הרבה זמן.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

פליפה לויס אחרי מהלך קבוצתי יפה מבשל לדייגו קוסטה שכובש מול שער ריק..1-0 דקה 20

11. xavi6 Member

20 דקות והוא כבר עם בישול. למה לא הבאנו אותו, למה?!?!?!

12. riquelme1 Member

שזוקרה אחד הרכישות הכי גרועות שקבוצה ספרדית עשתה בשנים האחרונות, פשוט עבירה כל כך מטופשת שאפילו לא היה באמצע של מצב לגול, סתם הוא דחף שחקן מאחורה בפרעות, כל כך מתאים לשחקן הטיפש והעלוב הזה, גועל נפש של שחקן, סביליה שידעה ברכישות הטובות שלה בשנים האחרונות נפלה עם השחקן הזה קשות, הוא לא תורם כלום להתקפה(יש לו גול אחד ביותר מ200 משחקים), וגם בהגנה הוא גרוע ותמיד עושה עבירות מטופשות כמו היום.

סביליה בצרות, ההרכב של אלבארז היה רע היום ביחד עם זוקרה והנגר רומריץ' זה מתקון לכשלון, המאמן הזה איבד את הראש, בסוף העונה שעברה הוא היה מעולה ועלה עם הרכבים טובים, בזמן האחרון כנראה בגלל הלחץ הוא איבד את הראש, אנ עדין חושב שהוא מאמן טוב אבל חסר קריזה לחלוטין, גם נגד סאנטנדר בבית הוא פשוט לא הגיב לטעויות שהוא עשה, חוסר קריזה מפחידה.

גם דאבו הרכש החדש הוא כשרון חרוץ עד עכשיו.

13. riquelme1 Member

אמיר תביא לינק למשחק.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.livevss.tv/

מחצית מאוד מאוד טובה שלנו..שולטים באמצע,מגיעים לכמה מצבים מסוכנים..חבל שירדנו רק ב1-0 כי באמת שבמיוחד ה 35 דקות הראשונות היו מעולות בהם סראגוסה לא עברה את החצי והיינו צריכים לרדת ביתרון יותר גדול

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מילה אחת: לנדוירו. עוד שתיים: יימח שמו.

בדקה ה-12 פתאום חשבתי, דייגו קושטה יבקיע היום. ועכשיו אני מתפלא, איך השופט אישר את השער. כאילו רק אחרי השער הוא התחל לשנוא את החלוץ שלנו? אם אינייסטה היה חוטף ככה, השופט היה מזעיק אמבולנס ומשטרה.