מחזור 5: ריאל נתקעת בלבאנטה ובארסה מנצחת בבילבאו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/9/10.

1. xavi6 Member

גורדיולה לא על המגרש, ולצערינו גם מסי לא על המגרש. כל הבלבולי מוח שזה לא מסי, ושקל למסי עם צ'אבי ואיניסטה, זה נכון, אבל אין מה לעשות-גם עם שחקנים כמו צ'אבי ואניסטה, השחקן שהכי נרגיש בחסרונו וראינו את זה בבית מול פאקנג גיחון, זה מסי. בלי מסי אנחנו לא מתמודדים לשום תואר. בלי איניסטה או צ'אבי-כן.

אם נוציא נקודות מהסאן ממס בלי מסי, אני אתייחס לזה כנס.

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/10
  2. hai80 Member

יש לך את דוד ויה, פדרו , בוז'אן אין שום סיבה בעולם שבארסה לא תנצח עם כל הכבוד למסי גם בלעדיו בארסה היא הקבוצה הטובה בעולם, זה ששיחקתם חלש נגד גיחון לא אומר כלום.

3. Jose Mourinho Member

בלי אינייסטה כן, בלי צ'אבי - בחיים לא.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאוד חשוב לליגה שגם אם ברצלונה תנצח היום שזה לא יהיה קליל ובלי מצבים ליריבה..שלפחות היא תירק דם בשביל להגיע לשער של בילבאו ובשביל הניצחון הם באמת יצטרכו להתאבד ולהשאיר דם על הדשא...

לבאנטה לדעתי די חלשה ולא באמת תפריע לריאל..אבל ריאל עוד לא הראתה יכולת ככה שאי אפשר לדעת איך המשחק יתפתח..אבל אפשר לדעת שריאל ינצחו בסיום המשחק

אולי גיחון תנצל את ההרכב הלא מלא של ולנסיה ותגנוב איזה תיקו..אני די בספק

5. hai80 Member

המחזור הזה זאת הזדמנות נהדרת להפתעות , ברצלונה בלי מסי בסן ממס מגרש קשה מאוד , ולנסיה בלי הרכב ראשון נגד גיחון... לבאנטה לא צפויה לעשות לריאל יותר מדי בעיות ואני מקווה שאתלטיקו תדע לנצח בבית את סראגוסה החלשה.

6. ValenciaCF Member

ולנסיה עם 2 חלוצים !!
    פרננדש בהרכב סוף סוף!!
    ההרכב:
    סזאר
    אלבה - ר.קוסטה - נבארו - ברונו
    פאבלו - פרננדש - טופאל - מאטה
    אדוריץ - סולדאדו

7. riquelme1 Member

סוף סוף אמארי עולה עם 2 חלוצים, אני מקווה שזה יוכיח את עצמו, למרות ההרכב החסר, ההרכב נראה מצויין, יהיה מעניין לראות את השילוב של פרננדז וטופאל באמצע, פאבלו צריך להמשיך עם הכושר הטוב שלו, ומאטה בבקשה תתפוס כבר משחק אחד טוב, כי אחר כך יבואו עוד 10 לא טובים.

אני מקווה שולנסיה תגמור את זה מהר, ספורטינג לא פריארית, ובטח שלא בבית, היום פרסיאדו עולה עם ההרכב החזק ביותר שלו למעט נאצ'ו נובו.

אל-טורקו, אל טורקו, מהמט טופאל מעלה את ולנסיה ל1-0 וכובש את שערו הראשון.

יופי של פתיחה, ואמוס צ'ה ואמוס.

2-0 סולדאדו, איזה מהלך גדול של מאטה. תענוג!

בשביל מה דאבל הודעות תוך דקה? קשה ללחוץ על עריכה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/9/10
  8. noamvcf Member

כמו שכבר נאמר פה, סוף סוף שני חלוצים! ולא לשכוח שסוף סוף פרננדס פותח!!
    אני לא מבין איך שחקן כזה רואה בקושי 5 דקות במשחק, הוא משחק פשוט נהדר. אני לא מבין איך אנשים מעדיפים את ברונו על מיגל,הוא הרבה פחות טוב ממנו בהתקפה ובהגנה שניהם לא מדהימים. במיוחד שחואקין משחק, הוא ומיגל משחקים טוב ביחד ויש להם חיבור טוב.
    המהלך של הגול השני היה מהלך מצויין, לשמחתי מאטה מתחיל להראות קצת יכולת (כבר משחק שלישי) אני רק מקווה שהוא יצליח לישמור על היכולת הטובה הזאת תקופה ארוכה.

9. xavi6 Member

זה לדעתי המערך הכי חזק שולנסיה יכולה לפתוח בו, רק עם שחקנים שונים כמו חואקין שצריך לשחק לדעתי בכל מחיר.

אני אישית לא מופתע, אני יודע ממה הקבוצה הזאת עשויה ושהיא יכולה להתמודד עם כל עזיבה של כל שחקן ולהישאר הקבוצה האטרקטיבית וההתקפית שהיא. אמונט ולנסיה!

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/10
  10. noamvcf Member

כשהכדור שהשוער הרחיק בהארכה הגיע לפבלו הייתי בטוח שזה השלישי. אם יש שחקן בולנסיה שמתאים לו לבעוט משם ולהבקיע זה פבלו הרננדז,יש לו הקשתות מאוד אופטימיות כאלו. אבל לזכותו,לפעמים זה מצליח

11. ValenciaCF Member

דומינגז נכנס בתור מחליף אבל בדקה ה80 הוחלף במתיו, במה מדובר? פציעה?

12. noamvcf Member

אני מקווה שאחרי המשחק הזה אמרי הבין בוודאות שג'ורדי אלבה לא מגן.
    ושמנואל פרננדס שחקן שחייב להיות יותר מסתם שחקן ספסל

13. hai80 Member

הדשא בלבאנטה יותר טוב מהדשא בברנבאו חח

14. Raulito Madridista

כיף לראות את וולנסיה עושה גולים מכלום. בדומה למשחק נגד הרקולס, וולנסיה פתחה חזק מאוד ועלתה ליתרון של שני שערים מה שאיפשר לה להוריד הילוך במחצית השנייה ולנוח. סולדאדו עם שער בכורה בליגה במדי וולנסיה ואין ספק שהמערך של שני חלוצים תיפקד היטב. מאטה שחקן יותר קידמי מאשר שחקן אגף קלאסי כך שההרכב של אמארי היום היה התקפי. אותו מאטה פתח את העונה בצורה טובה מאוד ואם הוא ימשיך ככה אז זו בשורה טובה מאוד עבור וולנסיה.

איזה מרגיז היגואין, תן לנו גול מתוך הרחבה בדקות הראשונות אחרי כדור רוחב מצויין של מרסלו ואז אפשר ללכת לישון, אבל היגואין המשיך להחמיץ. מתי הוא יחזור להבקיע שער אחד מתוך צ'אנס אחד? ולמשחק עצמו - ריאל מנסה לעשות דברים ומניעה כדור כמו שצריך, יש פחות איבודי כדור טיפשיים ממה שהורגלנו - אבל אנחנו רכים מידי, נחמדים מידיי, אדישים מידיי. אוזיל עם סיבוב גדול בתוך הרחבה אך נבלם ברגע האחרון, די-מאריה רך מידי וכריסטיאנו משתפר אבל הוא לא הצליח לאיים על השער מספיק. ההרמות הרעות של ארבלואה מתסכלות אותי וגם מרסלו העיף כמה כדורים לציפורים. ריאל צריכה לנסות לשחק יותר מהר. אנחנו מבזבזים הרבה זמן בלי ליצור מצבי כיבוש. אני לא רוצה לחזור על זה בכל מחצית גרועה - אבל למה לא לנסות את פדרו לאון שהוא שחקן קו קלאסי? אם כבר אגפים - הייתי מחליף בין רונאלדו לדי-מאריה. רונאלדו יעבור ימינה ודי-מאריה ישחק בכנף שמאל. מקווה שנצא מלבאנטה עם כל הנקודות, תיקו יהיה מאוד מאכזב.

15. hai80 Member

נמאס מהשיפוט הדפוק הזה , לבאנטה מקבלת עבירה בחוואה ואיך השופט מחזיר לריאל? בנבדל שכלל לא היה כשיש 4 שחקנים של לבאנטה מול שחקן אחד של ריאל , בושה פשוט בושה.