מחזור 5: ריאל אצל ראיו, ברצלונה מול גרנאדה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏21/9/12.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ומול שער ריק נגרדו כבר לא מתקשה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. riquelme1 Member

והנה נגרדו כובש ומשתיק אותנו, כמובן שאני עדין חושב אותו דבר עליו.

אליאס הבעיה עם נגרדו זה לא רק שהוא לא מתאים לסגנון של סביליה, אלא שהוא פשוט חלוץ לא מספיק טוב, הוא אומנם נותן גולים בעיקר כמו שראינו עכשיו, אבל הוא חלוץ מוגבל מאוד, נגד בלמים טובים הוא נאבד וקל לשמור אותו, הדבר הכי מעצבן אתי אצלו זה האפטיות שלו מדי פעם. הוא עדין לא הצליח להשכיח מבחינתי את פביאנו, קאנוטה ושאר החלוצים הנהדרים שהיו לסביליה בעבר.

הבעיה גם שהוא חלוץ שמוערך יתר על המידה בספרד, בסביליה הוא ממש נחשב ככוכב, בנבחרת הוא הועדף על סולדאדו ואדריאן וזומן ליורו, וגם בקרב האהודים בספרד לפי הרבה תגובות שאני רואה מחזיקים מימנו. גם מיצ'ל מעריך אותו מאוד ואף פעם כמעט לא מוציא אותו, ויש לו את בבה בספסל שיכול לתרום לא מעט והוא לא משתמש בו בכלל.

כנראה שבמצב הנוכחי סביליה לא תביא חלוץ במקומו, וזה טעות שכן אני עדין חושב שאי אפשר לסמוך על נגרדו והוא לא חלוץ שיוביל את סביליה לגדולות.

ואלרון- שלא יגמר לעולם.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תדחוף מספיק כדורים לרחבה והוא יכבוש, חלוץ מהסוג הזה. שמנסים לתקוף רק במסירות קצרות הוא נראה כמו שהוא נראה בשעה הראשונה. אני גם לא אוהב חלוצים מהסגנון הזה, אבל כל עוד הוא יעשה את העבודה הוא יקבל קרדיט כנראה. מי שלא הציג יכולת טובה היום אצל האורחים היה מספר 15 (טרוכובסקי?), נגרדו לא היה טוב אבל הוא סיכון גדול להגנה בתוך הרחבה.

בסופו של דבר סבייה מנצלת את היתרון האיכותי שלה וגומרת את המשחק, אבל היו פה כל כך הרבה מצבים לשני הצדדים שכל תוצאה לא הייתה מפתיעה (מלבד תיקו 0). משחק מהנה למדי, כן ירבו.

4. סדרו קייטע Member

לנגרדו לא חסר כישרון. הבעיה שלו היא האפטיות והנטיה לא לתפקד במשחקים גדולים. הוא מסוג השחקנים שיבקיע בצרורות בגארבצ' טיים, אבל תמיד יחטיא את המצב האחד במצב של שיוויון במשחק מול ריאל מדריד.

מצד שני, חלוצים שנותנים 15-20 שערים בעונה בליגה לא גדלים על העצים, כך שהוא בטח לא ה-בעיה של סביליה. הבעיה של סביליה היא עמדת החלוץ השני לצידו. סביליה צריכה עוד שחקן שיכול לתת מספר דו ספרתי של שערים בעונה, כמו בשנים הגדולות שם המשחק שלה תמיד היה מבוסס על שני חלוצי רחבה דומיננטים. בקישור יש לה שחקנים נהדרים, אבל אף אחד מהם (מלבד קצת ראקטיץ') הוא לא שחקן שמבקיע במספרים גדולים.

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/12
  5. Raulito Madridista

ראיתי את המשחק של ריאל מדריד בצבא 'בתנאים לא אופטימליים' ולהלן הפוסט באיחור:

http://www.realmadrid.co.il/se1112/rayo2.Xxx

מוטב מאוחר, מחוץ לקופסא, היו כמה כותרות אפשריות למשחק הזה. בסוף החלטתי להשוות בין מכת החושך שפקדה באופן אירוני את התאורה במגרש לבין היכולת של ריאל מדריד מחוץ לברנבאו. משחק חוץ רביעי והגיע הזמן שננצח כבר.

היה שיפור ברמת הכדורגל והנק' מאוד חשובות, אבל אני לא מרוצה מחוסר ניצול המצבים וכבר אמרתי שניצחון ברוטאלי יותר(בסופו של דבר זה הגיע בסה"כ יומיים אחר-כך, אבל זה לא משחק ליגה...) היה עוזר לקבוצה פי כמה. נניח שכריסטיאנו למשל היה כובש עוד אחד ולא בפנדל(משחק לא משהו), אולי מודריץ' עם שער בכורה(חדר לרחבה נהדר והסיומת, אוי הסיומת, מזכיר לי את אוזיל) - היה יוצר כוח הרתעה גדול בפני היריבות. העונה אנחנו מאוד מתקשים לדרוס. בעונה שעברה אנחנו גומרים משחק כזה עם 5:0. טוב שבנזמה נכנס למעגל ההבקעות אבל זה לא מספיק ואני מתלונן בעיקר על די-מאריה למרות שהוא מבשל, על אוזיל ועל כל העולם בערך.

דבר שצרם לי בעין - בדקות שראיו עוד האמינה שאפשר, בערך קצת אחרי שער היתרון - היא הגיעה מאוד מהר לרחבה שלנו ואסור שזה יהיה. אני די מרוצה מאסיין דווקא אבל בלי חדיירה זה פשוט נראה פחות טוב. צריך לבלום את ההתקפות של היריב כבר על קו מחצית המגרש, ושיחקנו נגד קבוצה דלה מאוד מה שנקרא.

מרסלו - יופי של עקב; די-מאריה - יופי של בישול; אלונסו - יופי של הצלה; צוות השיפוט - יופי של רזומה, שני גולים חוקיים הלכו לפח.

על משחקים נוספים -
    * אתלטיקו עם פתיחת עונה פנטסטית.
    * ולנסיה גנבה נקודות בברנבאו פחות או יותר ומאז...לא מוצאת את עצמה. איזה בישול של חמד, מאיורקה מפתיעה לטובה.
    * טוב שסביליה נמצאת בצמרת.
    * לא חשבתי לרגע שברצלונה תמעד מול גרנאדה והעובדה שזה הלך קשה לא מעודדת אותי בכלל. לבארסה יש שניים-שלושה משחקים כאלה בעונה שהיא לא תופרת יריבות בקאמפ-נואו. נו לפחות מסי לא כבש.