מחזור 5: ריאל אצל ראיו, ברצלונה מול גרנאדה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏21/9/12.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק חזרתי הביתה מהפסיכומטרי הארור בשביל לראות איך אנחנו מקבלים גול נוראי מטעות חמורה של קורטואה

איך המשחק עד עכשיו?

2. riquelme1 Member

התחלתי לראות מהדקה ה-20, משחק טוב של אתלטיקו, לא נותנת לויאדוליד להתקרב לשער, ומנגד טובה גם בהתקפה, משחק טיפוסי של אתלטיקו של סימאונה.

טעות קשה של קורטואה, אבל אהבתי שהחברים מנחמים אותו. קורה גם לטובים ביותר.

חבל שפאלקאו הוחלף, אני לא מבין הוא לא קיבל מנוחה נגד הפועל? סימאונה שומר עליו בכפפות של משי כנראה, לפחות שאדריאן יכבוש כבר.

3. סדרו קייטע Member

לדעתי אי אפשר לשפוט את ולנסיה של פלגרינו ברצינות שעד כל הפצועים יחזרו. וגם בתוך הסיטואציה הנוכחית, צריך לזכור שמתוך חמשת המשחקים שלהם, שניים היו בקמפ נואו ובברנבאו. גם אי אפשר לטעון שאין להם קישור אחורי, כאשר כל הקשרים האחוריים שלהם פצועים. אני באופן אישי חושב שהשילוב של גאגו-באנגה יכול לעבוד טוב, אבל גם אם אני טועה, הם צריכים לקבל הזדמנות ולשחק ביחד ולהוכיח שאני טועה.

הבעיה של ולנסיה היא שאם אתלטיקו לא יפשלו יש מצב שיפתח פער גדול במאבק על המקום השלישי בשלב מוקדם (העונה אתלטיקו גם יכולים לשחק בהרכבים משניים באירופה שזה יתרון עצום) וזו לא סיטואציה שהם הורגלו אליה בעונות קודמות. אצל מאלגה למשל, אתה יכול להניח שהם בשלב מסוים הם יעצרו ויתקשו לאורך זמן לתפקד באותה רמה עם שני משחקים בשבוע. אתלטיקו של סימאונה, אם הם לא יעשו שטויות ו/ או לא יסבלו ממכת פציעות (או יאבדו את פלקאו בינואר..), גם יכולה לעשות 75 נקודות + בעונה.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה שאני מבין פלקאו לא יכל להמשיך ובגלל זה הוחלף.. מקווה שזה משהו לא רציני ושהוא יחזור כבר ביום רביעי למשחק הקשה מול בטיס.

בקשר למשחק ראיתי רק את המחצית השניה והיה משחק מאוד מבולגן, הבנתי שהקבוצה נתנה מחצית ראשונה מצוינת אבל שוב אנחנו מקבלים שער שטותי(הפעם טעות נוראית אבל דבר שקורה בכדורגל) והמשחק כולו משתנה והקבוצה נכנסת ללחץ סתם, העיקר 3 הנקודות שנותנות דחיפה להמשך הדרך

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה המזל שלנו. אבל הפעם כתוב שזו מתחלה קלה וגם הסתדרנו בלעדיו. ותתחיל כבר לתת קרדיט לקושטה. אל צ'ולו ציין את התנועה של מלך הבישולים שלנו בשער הראשון.

6. AtleticoMadrid Member

משחק בינוני שלנו היום, אבל גם משחקים כאלה צריך לדעת לנצח ועשינו את זה. גול ראשון נפלא, הטעות של קורטואה קרתה לשוערים טובים ממנו ואין מה לעשות - דברים כאלה קורים.

אחח כמה שהניצחונות על קבוצות קטנות חשובים.. עד המשחק מול מלאגה ב-7/10 פשוט אסור לאבד שום נקודה ולקחת 6 נקודות מול בטיס ומול אספניול. לבוא עם מומנטום טוב מול מלאגה ולקחת גם את המשחק נגדיהם, שם זה יהיה כבר הצהרת כוונות לדעתי.

7. סדרו קייטע Member

לא בטוח שהמשחק חוץ מול בטיס הוא יותר קל ממשחק מול מאלגה. בטיס קבוצה טובה, במומנטום מצוין ועם ביתיות מאד חזקה. תיקו שם הוא תוצאה לא רעה עבור אתלטיקו בסיטואציה הנוכחית (להבדיל מהעונה שעברה, שהתיקו שם גמר לה את הסיכוי לטופ 4).

אתלטיקו לא יכולה להסתכל על הליגה מזווית של ברצלונה וריאל. תיקו במשחק חוץ קשה זה לא אסון.

8. riquelme1 Member

אף מילה על השכונה אתמול בוואיקאס? ראייו פשוט קבוצה שמביכה את הליגה הזאת, לא רק איצטדיון של ליגה א', גם התנהלות.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

גם באולפן של ערוץ הספורט היתה שכונה. מה הבעיה לשים תקצירים מהמשחקים ששוחקו במקום לפטפט על רקע היציעים הריקים של וייקאס?

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כיף לראות בחזרה את ואלרון הקשיש בליגה הבכירה, שחקן חכם שתענוג לראות אותו, גם אם זה לא מה שהיה פעם.

משחק צמוד ולא רע של הקבוצות, אבל ההרגשה שלי היא שסבייה תשתלט על המשחק בהמשך (לא שזה מבטיח משהו). [כמובן שבדקות שאני כותב את התגובה רק דפורטיבו תוקפת]

לא ראיתי את סיסיניו מאז הגיע לספרד, נראה טוב עד כה (במשחק) כמו שכבר ציינו פה, גם מאדורו מפתיע אותי ביכולת טובה ממה שזכרתי ממנו.

11. riquelme1 Member

השחקן הכי חכם שיצא לי לראות מאז שאני צופה בכדורגל, רק להזכיר שהוא בן 37 וחצי אחרי אין ספור פציעות. גאון כדורגל יחיד במינו.

הצטרפתי למשחק מהדקה ה-30, משחק פשוט נהדר, גם אולטרה וגם מיצ'ל עלו בהרכבים טובים.

נגרדו הזה חתיכת אפס מאופס, הזדמנות של 100 אחוז והוא מסתובב ומוסר למדל במקום לבעוט, וגם מוסר כמו הצרות שלי, שחקן רשלן. עם סביליה מביאה חלוץ היא יכולה מקום שלישי רביעי, אם היא תמשיך לסמוך על נגרדו בהתקפה מצבה רע.

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/12
  12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ואלרון כמעט ולא מאבד כדורים, עושה הכל לאט אבל מדויק עם הרבה סטייל.

משחק נהדר עם מצבים מצד לצד וכבר 3-4 קורות, לא ברור איך עדיין 0-0. נגרדו עם שתי החמצות גדולות, הראשונה שערורייתית שהוא מתעכב בבעיטה ובהמשך מפספס מסירה פשוטה למדל שעומד מול שער ריק, שסבייה עוד עלולה לבכות עליהן.

עידן, אם אתה קורא, מחצית ראשונה מצוינת של אבל אגילאר שאם אני לא טועה היה זה שהדביק כדור לקורה משלושים מטר בערך. סה"כ מרכז השדה די פתוח ואין הרבה לחץ על הקשרים המרכזיים, אבל הקולומביאני נותן משחק טוב ואתן לו קרדיט על כך.

13. Zizou10 Member

מה יש כבר להגיד? ביזיון - מתאים אולי לליגה א' צפון.

התצוגה של בורבלאן היום בשיפוט היה פשוט זוועתית. כמה טעויות, כמה כרטיסים צהובים שנשלפו לא לצורך (אסיין עם היד) לעומת תיקולים חריפים מוקדמים (ראמוס ואלונסו) שלא 'זכו' לקבל כרטיס צהוב מוקדם.
    מה גם שלקחו מריאל מדריד שער או שניים אפילו (הקו אחד של אוזיל בספק נבדל) פשוט תצוגת שיפוט מחפירה.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הרושם שלי הוא שנגרדו לא כל כך מתאים לסגנון משחק של סבייה היום (אולי בכלל), עדות לכך בעשר הדקות שחלפו מאז פתיחת המחצית שהוא פעם אחר פעם הורס התקפה מצוינת של הנעת כדור מהירה על הקרקע. הכדורים האלו לא צריכים לעבור דרכו בכלל, כי מוסר גדול הוא לא וגם די מגושם, אבל פעם אחר פעם האדומים מחפשים את הדאבל פאסים דרך האמצע ומה לעשות שהוא נמצא שם וצריך לחלק את הפסים חזרה...

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

והנה, כדור עמוק לתוך הרחבה מהאגף ונגרדו מוציא נגיחה טובה ממצב לא פשוט, רק שרוב ההתקפות הן לא כאלו והוא מאבד את עצמו בתוך המסירות הקצרות. חבל שעל הספסל אין אופציות יותר טובות.

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/12